בית פורומים בחדרי חרדים

אלי ישי - העם איתך. עכשיו זה ברור!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/2/2015 08:38 לינק ישיר 
אלי ישי - העם איתך. עכשיו זה ברור!

עכשיו זה ברור,
כשהרב אלי ישי הקים מפלגה שזכתה וזוכה מדי יום לגיבוי של עשרות רבנים, ספרדים ואשכנזים, חרדים ודתיים לאומיים, ימניים יותר וימניים פחות, בהמלצת אדמורי"ם וראשי ישיבות, עסקנים ומנהלי מוסדות, חברי עיריות ומועצות, משהו אחר התחיל פה, ישר יותר, נקי יותר. 

עכשיו זה ברור,
לאף אחד אין בעלות על הציבור הדתי והחרדי, לעם ישראל כולו יש רצון אמיתי לצמצם את הפער בין אשכנזי לספרדי, בין דתי לאומי לחרדי, ולא להמשיך ולהנציח אותו, הגם אם אחרים סבורים כי הצליחו בתככיהם ובתעלוליהם להציג מצג שוא כאילו הם שיביאו תקווה לציבורים מסויימים, הכל כבר גלוי וידוע. 

עכשיו זה ברור,
כשהסוקרים כבר אינם יכולים להתעלם מהכח העולה מיום ליום, וציבור של לפחות 150,000 איש בינתיים עומד מאחורי הרשימה שבראשותך שלא לחינם נקראת 'יחד', כולנו סמוכים ובטוחים כי תנועתך הקדושה תייצג אותנו נאמנה יותר משאר המפלגות שמתמודדות כיום, תשמור על תורת ישראל, ולא תמכור אותנו ואת ארץ ישראל.

"חזק ואמץ אל תירא ואל תחת כי ה' אלוקיך אתך בכל אשר תלך".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 20:28 לינק ישיר 

רכילונט,

הגיע הזמן לומר.

בזכות הארס והשנאה ששידרת כאן לדרעי, אתה ועוד כמה, הצבעתי בעדו. לראשונה.

לא כך דרכה של תורה. וחבל שהנך גאה בספרדיותך לאחר מסע כזה שניהלת כאן. לא הורגלנו למחלוקות ולפילוג כזה גדול.

והוא רחום יכפר עוון, ושתזכה להגיע להבנה ולאמת שלא כך נוהגים.

בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 20:03 לינק ישיר 

[quote]

כעת התברר סופית שמרן זצ''ל עם אלי ישי .

(בקבר)
[/quote]

כך לא מדבר מי שאהב באמת את מרן, גם אם בשכרון חושים קצת כבוד למרן.

ולעניינו, העם אמר את דברו 120000 איש אמרו - לא לש"ס לא לדרעי.

אלי ישי הפסיד בבחירות, אריה דרעי הפסיד גם בבחירות וגם במבחן המנהיגות.

לצערי הרב חסרו כ 15 אלף קולות שנשדדו בדרכי 'מאפיה' במעשי בריונות ואלימות של אנשי ש"ס, אלי ישי התנהג בכפפות של משי, חשב שיש כאן בני אדם ולא ידע איזה חיות אדם מסביבו, כאזרח פרטי וכאחד שמאוד רצה שינוי אין לי יותר מדי מה לעשות חוץ מלהמתין ולהאמין שיש דין ויש דיין. 

בטוחני שהמהלך שנקט ישי היה חיוני וחיובי, הדבר התבקש ללא ספק, יוכלו אותם משמיצים להמשיך ולהשמיץ ולטעון את טענתם, באצטלא דרבנן להביא 'דעת תורה' מ200 רבנים אך שום דבר לא ישנה את האמת אודות השליטה הבריונית והעבריינית הקיימת כיום בש"ס, מערכת הבחירות הנוכחית הוכיחה לעיני כל כמה הכסף יענה את הכל וכמה אריה מוכן לשפוך בשביל להציל את האגו האישי, במערכה הזאת הכל היה כשר, אחדות? מאן דכר שמיה.

בתור ספרדי חרדי גאה שהצביע כל חייו ש"ס לכבוד מרן זצוק"ל, ובשונה מניקים ליטאיים וחסידיים כמו אייזין ולהשכיל ושות', אשא תפילה עם עוד ציבור גדול ורחב שבעז"ה יום יבוא ונזכה במנהיג אמיתי לציבור המיותם שלנו שיחתור לאחדות הציבור ולא לפילוגו לברך את העם ולא לקללו.

תוקן על ידי רכילונט ב- 18/03/2015 20:03:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 17:43 לינק ישיר 

כעת התברר סופית שמרן זצ''ל עם אלי ישי .

(בקבר)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 17:35 לינק ישיר 

סוף עצוב!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 16:57 לינק ישיר 

קץ כל קץ בא לפניי.
ואני חשבתי שזו תהיה הפתעת הבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 17:09 לינק ישיר 
השטח צועק קץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 12:50 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 12:47 לינק ישיר 
גם הרב הגאון יורם אברג'ל שם קץ לשחיתות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 12:44 לינק ישיר 
מרן הרב מזוז שליטא שם קץ לכל מבקשי רעתינו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 22:26 לינק ישיר 
אלי ישי: המחנה הלאומי צריך להקים גוש חוסם

אלי ישי: המחנה הלאומי צריך להקים גוש חוסם

יו"ר "יחד" קרא למפלגות הבית היהודי, יהדות התורה וש"ס, להמליץ על נתניהו כראש ממשלה, בניסיון למנוע עליית ממשלת שמאל

יו"ר "יחד" חבר הכנסת אלי ישי קרא להקמת גוש חוסם ימני: בתדרוך שהעביר לראשי מטות ופעילים, פנה היום (ב') ישי למנהיגי המחנה הלאומי, בקריאה "לייצר גוש חוסםשמאל במטרה למנוע את אובדן המדינה לציפי, בוז'י וטיפי". ישי טען כי כל מסר סותר אחר שיצא מטעם מפלגתו "מקורו ב-V15". 

ישי אף קרא ל"בנט, פרוש ודרעי" להצטרף לגוש החוסם כדי לסכל את האפשרות של הקמת קואליציה בראשות יו"ר המחנה הציוני, יצחק (בוז'י) הרצוג. הבחירה בחבר הכנסת מ'יהדות התורה' מאיר פרוש אינה מקרית, כיוון שהוא נחשב כסמן הימני של המפלגה החרדית-אשכנזית. בעקבות כך, ולמרות שאינו מכהן כיו"ר המפלגה, קרא לו ישי במטרה להשפיע על יתר חברי מפלגתו כדי שיביעו עמדה ימנית ברורה והתנגדות לממשלת שמאל. יצויין כי אלי ישי לא כלל בקריאה את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. NRG

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 22:00 לינק ישיר 
אלי ישי בקבר מרן: "מבטיח להמשיך את המורשת של מרן"

אלי ישי בקבר מרן: "מבטיח להמשיך את המורשת של מרן"

הישורת האחרונה של מערכת הבחירות לכנסת ה-20 כאן: אלי ישי פקד את קברו של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל והבטיח לשמור המורשת. מנהיגי ש"ס יתפללו שחרית על הציון (חדשות)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 13:42 לינק ישיר 
הרב מזוז: ''יחד' קמה כי לא קיבלנו חופש הצבעה מדיני'

מנהיגה הרוחני של 'יחד', הגאון רבי מאיר מזוז, אמר בראיון ל'קול ברמה', כי אם בש"ס היו נותנים חופש הצבעה בנושא המדיני מפלגת 'יחד' לא הייתה קמה • "מרן היה לו תנאי שכל היהודים כשרים. יש לו חתן אחד שאוהב אותו כמו כל החתנים, כיפה סרוגה" • הרב אף הימר כי 'יחד' תקבל 8 מנדטים ומעלה (אקטואליה)

להאזנה: 
http://www.kikar.co.il/166351.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2015 22:21 לינק ישיר 
הנאום המלא של אלי ישי הערב בכיכר רבין:

חברים יקרים,

בראשית דברי אני רוצה להודות לבורא עולם על הנוכחות במעמד חשוב זה.

פותחים בכבוד של אכסניה ולכן אני רוצה גם להודות לגב' דניאלה וייס ולכל המארגנים על האירוע הענק הזה.

ב"ה לפני כשלושה חודשים הקמנו את תנועת יחד.
דרך האחדות, דרך אהבת ישראל, כל הזרמים, כל העדות,
ביחד.

אני עומד מולכם, מול הרבבות, והלב שלי מלא התרגשות מהמעמד הזה.

ההתכנסות כאן היא הניצחון שלנו. ניצחון הימין על כל המפקפקים בדרכנו.
יחד – ימין חזק מנצח!
באתי להגיד תודה לכל אנשי תנועת יחד שנמצאים כאן בהמוניהם. באתי להגיד תודה לכל הרבבות שמוכיחים שבע"ה הימין חזק ונשאר בשלטון.

ואני אומר
רק עם תנועת יחד גדולה – הימין בטוח !!!

הבחירות הללו הן גורליות לעם ישראל, כולם יודעים שעל הפרק זה או בוזי וציפי או ממשלת ימין.

אני אוהב את חבריי בליכוד, את חברי מהבית היהודי במשך כל הקמפיין לא אמרנו מילה אחת של ביקורת, להפך.
אבל השאלה היא לא עוד חצי מנדט לבית היהודי או רבע מנדט לליכוד – יחד חזקה ויש ממשלת ימין, יש ארץ ישראל, אין אוסלו ג' ואין גירוש!

בעוד יומיים נושיט יד לפתק קץ הפתק הנכון. הפתק הזה יכריע את גורל העם - גורל ילדנו. הפתק קץ ישים "קץ" לכוונות על חלוקת ירושלים ולעקירת יהודים מביתם.

אם תוקם ממשלת שמאל, ייפתח כבר ביום רביעי המו"מ על ירושלים!
בשנת 2009 מנעתי זאת. לא איפשרתי לציפי לבני להקים ממשלה שתישא ותיתן על ירושלים. אחר כך בסיעתא דשמיא גדולה בניתי בשכונות רבות בירושלים. 
כמעט שילמתי על כך במשרתי כי ג'ו ביידן, סגן נשיא ארה"ב, דרש לפטר אותי. 
עכשיו, כשאני רואה את האחדות כאן בכיכר. אני משוכנע שהימין הולך, יחד, בע"ה לניצחון הגדול. זו בשורה לשכבות החלשות שימצאו בממשלה אנשים שצמחו בשכונות המצוקה, מהעוני ומהקושי הקיומי. זו בשורה למחנה החברתי שאנשיו יכהנו במשרדי הרווחה, השיכון ועוד.

אדוני ראש הממשלה, הסתיימו הימים שבשל דילול כוחו של הימין הלכת לבריתות לא לך.
תביט על הכיכר ותראה שניצחנו, רק ביחד.

מהיום, אחרי מראות האחדות האלו, יחד אנחנו שותפים לשלמות התורה, העם והארץ.
תנועת יחד גדולה קבעה –
ימין חזק בשלטון!

אני שמח בכך שמהיום הראשון אני וחברי בתנועת יחד, הבענו תמיכה בבנימין נתניהו לראשות הממשלה. לא מצמצנו ולא זגזגנו.

עם ישראל רוצה לראות מנהיגים שיאחדו את הציבור ושידברו אליו בגובה העיניים.

אני מתחייב בפניכם שבע"ה:
כל מנדט שלנו ילך למען התורה!
כל מנדט שלנו ילך לחלשים!
כל מנדט שלנו ילך לשמירה על ארץ ישראל השלמה!

אין מנהיג שיודע טוב ממני מהו מחסור, ומה צריך לעשות כדי לצמצם את העוני ואת המצוקה. אני משוכנע שאין סתירה בין הדאגה לחלשים ולשמירה על שלמות הארץ.

ב"ה ב 30 שנים האחרונות ינקתי את העקרונות לצמצום הפערים בחברה ממרן הרב עובדיה יוסף, זכר צדיק וקדוש לברכה. ראיתי את דמעותיו כששמע על עניים והייתי לידו כשהתייפח על גרוש יהודים מגוש קטיף. 
צוואתו אליי לדאוג לחלשים, לשמור על המתיישבים ולדאוג לבנייה בירושלים וביהודה ושומרון מהדהדות באוזניי כל יום מחדש.

יחד תהיה המפלגה היחידה שתהיה קיר פלדה וכיפת ברזל מול חנין זועבי וחבריה תומכי חמאס. אנחנו נהיה אלו שינהלו ביד אחת מלחמת עולם עבור החלשים, וביד השנייה ננהל מאבק מול אלו

המנסים להשתמש בדמוקרטיה כדי להזיק לנו.

הכח הפוליטי שלנו הוא המנוף להורדת יוקר המחיה בישראל. לפיקוח על מחירי השכירות, ולשינויי חקיקה דרסטיים כדי לשווק קרקעות לרוכשי דירות.
בכנסת ישראל אין היום אף מפלגה שבראשה עומדת מנהיגות ימנית חברתית שתדאג באמת לעולם התורה, לעם ישראל ולשלמות הארץ – אנחנו המענה היחיד לכך.

אני מודיע מכאן לחברי וידידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, בך תמכתי מהיום הראשון להקמת תנועת יחד. יחד איתך נשמור על הארץ, נבנה את ירושלים, ניישב את הארץ על כל חלקיה ביהודה ושומרון, בנגב ובגליל. 
נילחם ביוקר המחיה וביחד נדאג לחלשים. 
יחד נגבה את חיילי צה"ל את המשטרה במלחמתם בטרור.

בזכותכם, על כך שהגעתם לכאן לתמוך, ב"ה כבר ניצחנו!

לפני שבוע ניצב כאן מישהו ודיבר בלעג על מנשקי המזוזות. אנחנו גאים להיות מנשקי המזוזות.
הרמב"ם הסביר את הנגיעה במזוזה בכל עת שחולפים על פני המפתן: "כדי להזכיר לכולנו בכל עת את אהבת הבורא כלפינו".
אנחנו בית למנשקי המזוזות. אנחנו המזוזה של הממשלה הבאה. ולנגד עיננו תמיד נחקוק . "אהבת התורה, אהבת העם ואהבת הארץ".

אני רוצה לסיים במה שכתוב במזוזה, הקבועה על המשקוף הימני, אותה אנחנו מנשקים: "שמע ישראל השם אלוקינו, השם אחד"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2015 22:17 לינק ישיר 
הרב מחפוד חתם על מכתב נגד הפגיעה ברב מאיר מאזוז

הרב מחפוד חתם על מכתב נגד הפגיעה ברב מאיר מאזוז

הגאון רבי שלמה מחפוד מצטרף לקריאה כנגד הפגיעה בגאון רבי מאיר מאזוז. הגר"ש מחפוד חתם היום על מכתבו של הגר"ש עמאר והוסיף: "גם אני מצטרף על ביזיון תלמיד חכם" (חדשות)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2015 18:01 לינק ישיר 
הרב שלום דובער הלוי וולפא בראיון מקיף לקראת הבחירות

"מפלגת יחד תמנע הקמת ממשלת שמאל בראשות בוז'י וציפי"

"מי שלא רוצה לבכות לאחר הבחירות וזוכר מה קרה אחרי בחירות 92 כשרבין עלה לשלטון מבין שחייבים להבטיח כעת רוב ברור למחנה הימין. עוד חמשה או שישה מנדטים של נאמני ארץ ישראל יעצור את הגירוש הבא" • הרב שלום דובער הלוי וולפא בראיון מקיף לקראת הבחירות, על הסכנות, על ההחלטה, ועל מה שמוטל עלינו כדי לשמור על ארץ ישראל ותורת ישראל • לקריאה

יו"ר רבני "ארץ ישראל שלנו" הרב שלום דב וולפא, בראיון מקיף לקראת הבחירות לכנסת, על הסכנות הניצבות בפנינו, על ההחלטה של רבני ארץ ישראל להצביע עבור רשימת  יחד, ומה מוטל עלינו כדי לשמור על ארץ ישראל ותורת ישראל.

נאמני ארץ ישראל רוצים לדעת מה לעשות לקראת יום פקודה?

זה לא סוד  שהקדנציה הבאה תהיה גורלית ביותר. הנשיא אובמה עושה הכל בכדי להקים כאן ממשלת שמאל, שתוביל להסכם מדיני שיכלול עקירת יישובים. הסכנות גדולות מאד, רוחות רעות מנשבות מכל כיוון ומי יודע מה ילד יום. לעת הזאת חובתנו לבלום את מחשבת אובמה ושותפיו מהשמאל הישראלי, לבצע את זממם. המטרה היא שתוקם מיד לאחר הבחירות קואליציית ימין עם השותפות הטבעיות מהמפלגות הדתיות והחרדיות. רבני ארץ ישראל רואים כחובה על כל אחד בשעה גורלית זאת לחזק את מפלגת יחד שסימנה "קץ" בראשות הרב אלי ישי, כדי להביא לגוש הימין 5-6 מנדטים נוספים שיבטיחו את נצחונו וימנעו הקמת ממשלת שמאל בראשות בוזי וציפי לבני.

האם יש הבטחה מצד אלי ישי שילך רק עם גוש הימין?

אנחנו היינו בקשר הדוק עם הרב מאיר מאזוז ויו"ר התנועה אלי ישי, והובטח באופן חד משמעי שילכו רק עם הימין. בשיחות אלו נוכחנו לדעת שארץ ישראל ותורת ישראל הם בראש מעייניהם.

כמי שמכיר את הרב מאזוז עשרות שנים, מדובר באחד המיוחדים בגדולי הדור שכל התורה פרושה לפניו, ועם זאת הריהו עניו ושפל ברך, ובעיקר נאמן בכל לבו ומאודו לשלמות הארץ. אנו רואים עוד רבים מגדולי רבני ארץ ישראל מתאחדים ביחד איתו למען הצלחת הרשימה הקדושה.

צריך לציין שאלי ישי שהיה במשך שנים רבות שר בכיר וחבר בקבינט, פעל גדולות ונצורות למען ההתיישבות ועצר תהליכים מסוכנים מאד שהיו עלולים לפגוע בבטחון. לא לחינם הוא מהווה "סדין אדום" בעיני השמאל הישראלי, שרואה בו בצדק, מי שמנע התקדמות ב"תהליך המדיני", ומי שנלחם במסתננים והצליח להקטין את התופעה במידה לא מבוטלת.

האם אין עוד מפלגות הנאמנות לארץ ישראל ולתורת ישראל?

מבחינתנו כולם אהובים וכולם רצויים. יש ביניהם אנשים נפלאים שעושים ועשו דברים חשובים עבור ארץ ישראל וכן יש ביניהם כאלו שפעלו רבות עבור הציבור התורני. אבל אין עוד מפלגה שיש בה את שתי המעלות גם יחד, תורת ישראל וארץ ישראל. "יחד" היא מפלגה של שומרי תורה שמטרתם המוצהרת להבטיח רוב ברור למחנה הימין כדי למנוע את הסכם אוסלו הבא. גם אם מפלגת יחד מורידה למפלגה כזאת או אחרת מנדט, הרי למעשה היא מביאה לגוש הימין חמישה מנדטים נוספים או יותר!! מי יכול לקחת אחריות ולא להצביע בשעה גורלית זאת למפלגה שתמנע ממחנה השמאל לזרוע הרס וחורבן בהתיישבות היהודית ביהודה ושומרון. מי שלא רוצה לבכות לאחר הבחירות וזוכר מה קרה אחרי בחירות 92 כשרבין עלה לשלטון מבין שחייבים להבטיח כעת רוב ברור למחנה הימין. עוד חמשה או שישה מנדטים של נאמני ארץ ישראל יעצור את הגירוש הבא. כולנו נשבענו לאחר הגירוש מגוש קטיף ש"לא עוד", וצריך לעשות הכל שזה לא יחזור על עצמו.

שאר המפלגות החרדיות, אינן מסתירות שיש אפשרות שהן תתחברנה לשמאל. וגם אם תצטרפנה לליכוד, אין לצפות מהן שיתנגדו למהלכים מדיניים שיכללו ויתורים על חלקים ביהודה ושומרון. בעזרת ה', "יחד" תהיה הסמן הימני שתגרום גם לחברותיה החרדיות שלא לנטות שמאלה חס ושלום.

אציין עוד, ש"יחד" עשתה מהלך היסטורי לאחד ולגשר תחת קורת גג אחת, בין חוגים רחבים ושונים שמה שמאחד ביניהם הוא האמונה בה' ובתורתו, והנאמנות לארץ הקודש ובטחונה. תופעה זו היא דבר שלא היו מאז ומעולם, ויש בה גם משום קיום הוראתו של הרבי מליובאוויטש לחזית דתית בין שלומי אמוני ישראל, והיא כלי לברכת ה' – ברכנו אבינו כולנו כאחד.

מה הציבור צריך לעשות?

זוהי מערכת הבחירות הראשונה, שניתנה לנו הזדמנות להצביע עבור מפלגה עם כל השלמויות הנ"ל, ואשר לדעת המומחים אין ספק שתעבור מעל ומעבר לאחוז החסימה. על הציבור לדעת שמדובר בדיני נפשות. אי אפשר בשעה זאת לשבת בשקט ולחכות לתוצאות במוצאי יום הבוחר. כל אחד מחוייב על פי ההלכה להביא עוד חברים שיצביעו עבור תנועת יחד, ולדאוג שאכן גוש הימין ינצח ברוב מוחלט כדי לדאוג לשלושת השלמויות, התורה העם והארץ, מתוך אחדות אמיתית.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אלי ישי - העם איתך. עכשיו זה ברור!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.