בית פורומים בחדרי חרדים

הגרא"ב דורון מתייצב לצדו של מרן הרב מאזוז שליט"א

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2015 21:47 לינק ישיר 
הגרא"ב דורון מתייצב לצדו של מרן הרב מאזוז שליט"א

פרסום ראשון: הראשל"צ הגר"א בקשי דורון מוחה על ביזיון הגר"מ מזוז

הראשון לציון הגאון הרב אליהו בקשי דורון חתם על מכתב התמיכה של הגר"ש עמאר במנהיגה הרוחני של "יחד" הגאון רבי מאיר מזוז: "מוחה על ביזיון ת"ח, והאמת והשלום אהבו" (חדשות)

בחירות 2015: הראשל"צ הגאון רבי אליהו בקשי דורון מתייצב הערב (רביעי) לצידו של ראש ישיבת 'כיסא רמים' הגאון רבי מאיר מזוז ומגנה את המתקפות החריפות נגדו.

כזכור, בשבועות האחרונים נמצא הגר"מ מזוז תחת מתקפה בעקבות הקמת מפלגת 'יחד' ומועצת חכמי ישראל. הבוקר חשף "כיכר השבת" כי בעקבות המתקפות יצא הראשל"צ ורבה של ירושלים במכתב תמיכה מיוחד בו. כעת, נודע ל"כיכר השבת" כי הראשל"צ הגאון רבי אליהו בקשי דורון מתייצב גם הוא לצידו של הגר"מ מזוז.

הראשל"צ הצטרף בחתימה בכתב ידו למכתבו של הגר"ש עמאר וכתב: "גם אני מצטרף לכל הנ"ל, וגם אני מעיד על חיבתו של מרן הרב לרב מאזוז שליט"א, ואני מוחה על ביזיון תלמיד חכם, והאמת והשלום אהבו". 

לאחר חשיפת מכתב הגרא"ב דורון ב"כיכר השבת", הופעלו לחצים מצד בכירי ש"ס על לשכתו שמסרה בתגובה:  "מרן הראשל"צ כבר הבהיר את דעתו בחתימתו על מכתב התמיכה במועצת חכמי התורה שליט"א. כמו כן הרב חרג ממנהגו ולאחרונה אף השתתף לראשנה בכנס של תנועת ש"ס ב'יד אליהו' מתוך כבוד והערכה לנשיא מועצת החכמים הגר"ש כהן שליט"א, אשר בקשו באופן אישי להשתתף באירוע ולחזק את התנועה הקדושה. 

"במהלך ביקור הראשל"צ בצרפת אמש, נדרשה התייחסותו לפגיעה בראש ישיבת 'כיסא רחמים' הגר"מ מזוז מתלמידיו, והראשל"צ הבהיר את דעתו ומחאתו על בזיון תלמיד חכמו וכן על הערכתו לרב שליט"א וחיבת מרן הגר"ע יוסף אליו. אין בהתייחסות אחרונה זו שום הוראה או תמיכת פוליטית כל שהיא מלבד הוקרה הדדית בין גדולי ישראל אשר היא מעל כל מחלקות". 

כפי שנחשף מוקדם יותר ב"כיכר השבת", הראשל"צ הגר"ש מעמאר ממשיך לתמוך בעמדתו של הגר"מ מזוז ובמכתב מיוחד כתב כי: "ידוע הדבר שמרן ע"ה היה מחבב מאוד את ראש הישיבה ואת הישיבה והיה מופיע בכנסים רבים מאוד של הישיבה באהבה ומאור פנים ובפרט בהילולה המרכזית שהישיבה עורכת. מרן ע"ה היה נשיא הישיבה ולא בתואר בעלמא אלא להלכה ולמעשה". (כיכר)תוקן על ידי רכילונט ב- 11/03/2015 22:14:30
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/3/2015 21:48 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/3/2015 21:59 לינק ישיר 

"תרוממנה קרנות צדיק".דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/3/2015 22:20 לינק ישיר 


צדיק הרב בקשי דורון. אין ספק.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/3/2015 22:56 לינק ישיר 

בנשק כתב:


צדיק הרב בקשי דורון. אין ספק.


תחליט את שסניק או יחדניק?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/3/2015 22:58 לינק ישיר 


אלו האופציות היחידות?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-12/3/2015 17:54 לינק ישיר 


אם זה כזה עניין שולי מה אתה יוצא כל כך מכליך? כזה משהו שולי בסך הכל. 
אבל הסיפור כאן הוא, גיבוי חד משמעי של הראשונים לציון, כנגד הראשלצ הנכחי שמדבר נגד הרב מזוז.  והרב בקשי דורון התעקש לא לדבר בכנס של ש"ס הראה את עצמו לדקה שתיים ונעלם, ולא בכדי. והשתתף בכל הכינוסים של ישיבת כסא רחמים, כמו שרואים באתר שם. אז השקר שלך רק טופח על פניך. דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגרא"ב דורון מתייצב לצדו של מרן הרב מאזוז שליט"א
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר