בית פורומים בחדרי חרדים

נט-פרי, הסינון החינמי שמפחיד את אתרוג ונתיב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/7/2015 00:59 לינק ישיר 
נט-פרי, הסינון החינמי שמפחיד את אתרוג ונתיב

http://netfree.613m.org/

מה זה נטפרי?

בקיצור:
מערכת סינון משוכללת ומתקדמת ביותר, המספקת אפשרות גישה למגוון רחב של אתרים, עם סינון פנימי אמיתי. 

קצת יותר בהרחבה:
שימוש בכלים טכנולוגיים הכי מתקדמים, שנותנים לנו אפשרות לפתוח כמות גדולה של אתרים - מחד, ולספק נט נקי ברמה חסרת תקדים - מאידך. 
מלכתחילה כל האתרים סגורים, ואנו פותחים אתרים לפי בקשות של משתמשים. הבקשות לפתיחת האתרים מטופלות תוך כמה שעות, ולפעמים תוך כמה דקות. כל אתר מקבל את הסינון הראוי לו: יש אתרים שנפתחים לגמרי, יש אתרים שנפתחים עם סינון תמונות/ סינון טקסט וכדו'... 
אתר שיש בו צורך בסינון תמונות: ברגע שהמשתמש פותח את האתר, התמונות נשלחות מיד לבדיקה, ובדרך כלל נבדקות תוך דקות בודדות. תמונות שנבדקו פעם אחת יהיו פתוחות לכולם. 
כיום הבדיקה נעשית ע"י נשים מתנדבות, אנו מקווים בעתיד להגיע לסידור של פועלים גויים ממדינות שונות בשכר זול מאוד, ואז זמן ההמתנה לבדיקה יגיע לאפס. 

להלן דוגמא של דף שעבר סינון: 

החשבון שלי

כל אחד יכול להגדיר בחשבון שלו: רשימה לבנה, רשימה שחורה ופתיחה או סגירה של אתרים לפי תגיות. וכן, פתיחה או סגירה לפי שעות וימים.

איך נרשמים?

הספק שלנו הוא- RL אינטרנט. איש הקשר ב-RL הוא ישי, ניתן לפנות אליו בבקשה להתחבר בטל: 052-6071528 או בכתובת [email protected] 
ישי אחראי על החיבור לספק, והסינון עצמו מבוצע דרך נט- פרי, ולכן יש לפנות אל נטפרי בשאלות הקשורות לסינון. 
מחיר לספק: 35 ש"ח למהירות עד 100 מ"ב, והסינון הוא בחינם. 
אפשר להתחבר לתקופת נסיון, כדי 'להרגיש' איך זה עובד (יש לפנות לישי).

שימוש בטלפונים מבוססי אינטרנט sip

בשלב זה, בגלל הגבלה טכנית של הספק לא ניתן להשתמש בטלפונים מבוססי אינטרנט, לדוגמא: 012 וכדו'... שלא הוזמנו באמצעות ,RL אך ניתן לנייד את הטלפון ל-012 באמצעות RL ואז הטלפון עובד חלק.

תוכנה למחשב נייד

בעז"ה, בימים הקרובים תצא תוכנה למחשבים ניידים, שתחסום אפשרות להתחבר לרשת אלחוטית שלא עוברת סינון של נטפרי.

הכשר מרבנים

כעקרון, נטפרי לא תקבל הכשר, אין, ולא יכול להיות אינטרנט כשר. 
אנחנו כן רוצים הכוונה ופיקוח מוועדת הרבנים המרכזית והוועדות של החסידויות השונות. 
פעילות רבה מתקיימת בעניין.

תוקן על ידי האקר_סעודי ב- 06/07/2015 00:59:46

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2016 01:06 לינק ישיר 

סלולרוש כתב:
מצטרף לדברי משגיחשליטא.

אגב, לרימון יש תוכנה שאפשר להתקין על המחשב או על הסלולר - ללא שום התחייבות לספק או תשתית.

התוכנה למחשב תעלה לך 55 (כמדומני) והאפליקציה לסלולר 15 לחודש

נשלח מהאנדרואיד שלי

רימון לוקחים את לתוכנה מחיר כאילו יש לך ספק שלהם + מחיר לתוכנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2016 01:05 לינק ישיר 

האקר_סעודי כתב:

משגיחשליטא כתב:
עוד שאלה: האם יש תמיכה בחיבורים מאובטחים? האם החיבור בVPN מאובטח? מי האנשים שעומדים מאחורי זה (ויש להם גישה לכל המידע שזורם מכל מי שמשתמש בסינון שלהם)?
האם יש תמיכה במהירויות גבוהות, כולל מהירות העלאה גבוהה?

סליחה על הקטנוניות, עדיין לא קיבלתי תשובה על השאלה המודגשת, זו הפעם השלישית.
לתת למישהו אנונימי שלא מחויב להגנת הפרטיות של משתמשיו גישה לכל תעבורת האינטרנט של משתמשיו, כשאין שום שם מאחורי זה, נשמע לי חסר אחריות.

עם כל הרצון הטוב אני (ומן הסתם רבים אחרים) שנאלצים (או רוצים, כל אחד לפי עניינו) להשתמש בנט, מעדיף לשלם לחברה מסודרת עם מישהו שעומד מאחוריה.

אשמח אם תקום חברה מתחרה לאתרוג/רימון ותוריד את המחירים בשוק שלגביו רימון/אתרוג היא מונופול.

(אגב, עצם ההפרדה של הסינון מהספק הוא דבר מבורך, הלוואי וזה יקרה גם באופן מסחרי).

תוקן על ידי משגיחשליטא ב- 31/12/2015 23:52:50

מה ההבדל בין נטפרי לשאר הסינונים?

כמו שאתה סומך על נתיב,רימון,אתרוג,נטצח שהם לא יושבים ומחטטים לך בכל תעבורת הרשת -דבר שכל עובד אצלם יכול לעשות, אותו דבר נטפרי 

גם בקופת חולים לכל מזכירה יש גישה לתיק הרפואי שלך...רק ששם יש את מי לתבוע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2016 00:47 לינק ישיר 

צילום מסך של מה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2016 00:36 לינק ישיר 

שמח_תמיד כתב:
שמח_תמיד כתבה:

אתם מצליחים לסנן את יוטיוב?

חחח.... בדיחה נאה

נשלח מהאנדרואיד שלי

אם אני רוצה לשמוע רק שיעורי תורה. אפשר לעשות שזה יציג ביוטיוב רק תוצאות שיש בכותרת את המילה "הרב" 

הסינון ביוטיוב, כמו בתמונות, זה סירטון סירטון, מה שנקי מנשים נפתח לגמרי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2016 00:35 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:
עוד שאלה: האם יש תמיכה בחיבורים מאובטחים? האם החיבור בVPN מאובטח? מי האנשים שעומדים מאחורי זה (ויש להם גישה לכל המידע שזורם מכל מי שמשתמש בסינון שלהם)?

לתת למישהו אנונימי שלא מחויב להגנת הפרטיות של משתמשיו גישה לכל תעבורת האינטרנט של משתמשיו, כשאין שום שם מאחורי זה, נשמע לי חסר אחריות.

עם כל הרצון הטוב אני (ומן הסתם רבים אחרים) שנאלצים (או רוצים, כל אחד לפי עניינו) להשתמש בנט, מעדיף לשלם לחברה מסודרת עם מישהו שעומד מאחוריה.

אשמח אם תקום חברה מתחרה לאתרוג/רימון ותוריד את המחירים בשוק שלגביו רימון/אתרוג היא מונופול.

(אגב, עצם ההפרדה של הסינון מהספק הוא דבר מבורך, הלוואי וזה יקרה גם באופן מסחרי).

מה ההבדל בין נטפרי לשאר הסינונים?

כמו שאתה סומך על נתיב,רימון,אתרוג,נטצח שהם לא יושבים ומחטטים לך בכל תעבורת הרשת -דבר שכל עובד אצלם יכול לעשות, אותו דבר נטפרי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 23:52 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:
עוד שאלה: האם יש תמיכה בחיבורים מאובטחים? האם החיבור בVPN מאובטח? מי האנשים שעומדים מאחורי זה (ויש להם גישה לכל המידע שזורם מכל מי שמשתמש בסינון שלהם)?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 23:25 לינק ישיר 

סינון פורום אוצר החכמה - מעשה טיפשי ביותר וגול עצמי, ובעיקר מעשה המעורר סימני שאלה גדולים על כנות כוונותיכם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 22:16 לינק ישיר 

סלולרוש כתב:
נט פרי זה עוד חירטוט שמסנן את כל מה שזז. הפיתרון היחיד שקיים היום זה רימון או K9. שאר הפתרונות הם בבחינת "אינטרנט ללא אינטרנט". כל אתר שני חסום, את פורום אוצר החכמה הם חסמו!

(מי שיחפש בגוגל יראה שאריות מהסאגה המטורפת שהיתה עם המסנן האידיוטי של נטפרי. הוא דרש להתמנות כמנהל בפורום ולמחוק כל מה שלא בא לו טוב בעיניים, ומדובר בדברי תורה נטו).

נשלח מהאנדרואיד שלי

מבין ריסי עיניך ניכר שאת איכשהו קשור לפורום אוצר החכמה, ולכן את כועס על נטפרי -סינון שניתן בחינם לכל דורש במטרה לאפשר לדור הזה והבא גישה נקיה לאינטרנט -ללא אף תמונה של צורת אישה כלל

האמן לי, שגם אני מיצר על סגירת פורום אוצר החכמה, אבל כשם שפורום ''עצור כאן חושבים'' סגור בהרבה סינונים למרות שהוא ברובו עוסק בד''ת וכו'

להרחבת העניין: 

תוקן על ידי האקר_סעודי ב- 31/12/2015 22:16:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 22:05 לינק ישיר 

סלולרוש כתב:
שמח_תמיד כתבה:

חחח.... בדיחה נאה

נשלח מהאנדרואיד שלי

אם אני רוצה לשמוע רק שיעורי תורה. אפשר לעשות שזה יציג ביוטיוב רק תוצאות שיש בכותרת את המילה "הרב" 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 22:02 לינק ישיר 

סלולרוש כתב:
סטארטק כתבה:

לא חינמי, אלא מתחרה.

סינון חינמי זה תוכנה חינמית שכל אחד יוכל להתקין במחשב שלו או בסלולר. וזה כנראה לא המקרה הזה....

הם יכולים להתחרות רק עם נתיב, והתחרות תהיה מי יחסום יותר אתרים, וכמה אידיוטית תהיה הסיבה לחסימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ה VPN חינמי לגמרי

אפשר גם להתחבר לנטפרי מכל מקום ומכשיר בעולם ע''י חיבור VPN בחינם 
 ע''י קבלת שם משתמש וסיסמא באתר הזה: http://urivpn.tk/
באתר הזה תמצאו גם מדריך התחברות והוראות מפורטות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 22:00 לינק ישיר 

דיין_האמת כתב:
מצטרף לשאלה
אשתי משתמשת הרבה ב- pinterest
עד לא מזמן זה היה פתוח באתרוג, לאחרונה זה חסום, אני לא מאמין שזה פתוח בנט פרי, אולי הם מסננים
בתוך pinterest עצמה?
אם אני כבר שואל, האם לפורום כאן, זה נותן כניסה?

כרגע, האתר הנ''ל חסום

אבל שאטרסטוק פתוח ומסונן תמונה תמונה במהירות
הפורום+ככר ודומיו סגור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 20:15 לינק ישיר 

מיהו ספק האינטרנט?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 19:59 לינק ישיר 

מצטרף לשאלה
אשתי משתמשת הרבה ב- pinterest
עד לא מזמן זה היה פתוח באתרוג, לאחרונה זה חסום, אני לא מאמין שזה פתוח בנט פרי, אולי הם מסננים
בתוך pinterest עצמה?
אם אני כבר שואל, האם לפורום כאן, זה נותן כניסה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 19:43 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2015 19:24 לינק ישיר 

1. מישהו כאן יודע לומר לי בבקשה האם נפתח אצלם אתר כמו פינטרסט??

2. אשמח לשמוע אם מישהו יודע אם הם מבוקרים ע"י רבנים מסוימים?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נט-פרי, הסינון החינמי שמפחיד את אתרוג ונתיב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.