בית פורומים חרדיות עובדות

חרדות מגברים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/6/2016 20:28 לינק ישיר 
חרדות מגברים

שלום לכולם אני חדשה פה.... אני נשואה שנתיים וחצי וכבר שנה וחצי אני שואלת מחרדות ומועקות שפוגעים לי ביחסים עם בעלי שזה קורה לי לא בא לי לראות אותו ושייגע בי אני מתוסכלת לא יודעת מה לעשות בבקשה יש פה מישהי שחוותה את זה? זה עובר?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2016 14:51 לינק ישיר 

צעד ראשון תבדקי מתי חל השינוי הזה,
ואיזה שינויים בחייך היו בסבבת אותו הזמן,
והאם היו עוד שנויים רגשיים או אחרים סביב אותו הזמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/8/2016 11:15 לינק ישיר 

אולי זה יעזור לך  pastinghttps://docs.google.com/document/d/1rz2udP3qAbUS_iL5p__GIJNCKNBmBLcHnthANTXuoiw/edit

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2016 11:16 לינק ישיר 

pastingdocs.google.com/document/d/1rz2udP3qAbUS_iL5p__GIJNCKNBmBLcHnthANTXuoiw/edit

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2016 21:31 לינק ישיר 

שלום אני מטפלת רגשית ידוע ש בדרך כלל חרדה מבוססת על ארוע טראומתי מהעבר שהאדם חווה. באופן אוטומטי צפים ועולים רגשות של הלחם/ברח. כי הגוף משדר סכנה. לכן בכול פעם שחווים חרדה צריך לעצום עניים ולנשום עמוק. ולחשוב על הרגע הכי יפה שחווית בחייך. וכך הגוף יבין שהכול בסדר ובשליטה. בתור מטפלת רגשית בשיטות אלטרנטיביות שונות אשמח מאוד לעזור לך באופן אישי 0527075230 תהילה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2019 15:27 לינק ישיר 

עבר לך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2019 18:51 לינק ישיר 

ברור לך שאת צריכה טיפול מקצועי ופה בפורום לא תקבלי אותו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 18:11 לינק ישיר 

חרדות לא מגיעות משום מקום, יש איזשהו רגע מכונן שגורם להן לקרות... תחשבי מהו הרגע המכונן הזה אצלך, באיזה נקודה בעצם הכל השתנה ומה קדם לה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 00:30 לינק ישיר 

לא עברתי את זה
אבל מה נראה לך?  אין כזה דבר "עובר לבד" מה שאת מתארת מראה על משהו מאד עמוק בתוכך שנפגם
הרי הדבר הכי טבעי זה קשר בין גבר לאשה ואם אגדיר במקצועיות זה קשר בין שני המינים ככה זה גם בצומח גם בכל בעלי החיים וכמובן בבני אדם,  רק שכדתיים אנחנו מגדירים את עצמנו אבל עדיין זה הטבע וכשהכל חלק אז תוך תקופה קצרה נופלים הגבר והאשה זה לזרועתיה של זה.....
מאחל לך הצלחה וחיים גן עדן מלאות אהבה נפשית ופיזית

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > חרדיות עובדות > חרדות מגברים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר