בית פורומים בחדרי חרדים

מזעזע: 'קול חי' בתכנית פופוליסטית זולה ונמבזה אודות מלך המשיח

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/8/2016 07:03 לינק ישיר 
מזעזע: 'קול חי' בתכנית פופוליסטית זולה ונמבזה אודות מלך המשיח

להלן כמה פרטים לדוגמא מתוך התכנית המזעזעת של 'קול חי' אמש עם סיום הצום, כשבמסווה של רצון להמחיש את האמונה והערגה לביאת המשיח, הם בעצם לוקחים פטרונות לא רק על הכתרת 'המנהיג', אלא מעתה גם על הדבר המקודש ביותר בכלל ישראל, משאת הנפש של העם היהודי, הכתרת המשיח... כאילו אותם נערים פוחזים מדומיינים יהיו אלו שיבשרו את בוא המשיח...

משל הם עוד יהיו ה'קול מבשר מבשר ואומר' להכתרת המשיח, עפ"ל

ומה שיותר מזעזע זו הזילות החמורה במושגים הכי מקודשים, שבא לידי ביטוי בתיאור גס זול ורחובי של האמונה הקדושה בביאת המשיח, כשהם מקרבים את הדברים לרמתם המגושמת והמבוהמת, כאילו בוא המשיח יתואם חלילה וחס עם הרשויות הציוניות, ועם הרבנות הראשית מטעם, וכאילו גם הוא יזדקק לשירותי היחצ"נות של נערי התשקורת יושבי הברזלים..

אוי לאזנים שכך שומעות !

להלן לפניכם כמה פרטים לדוגמא כפי שעולה מהדיווח ההזוי של 'קול חי'..

א.     אנשי קול חי יחד עם שאר הרשתות פרוסים בחמ"ל מיוחד שהוקם סמוך לשער הרחמים לקראת סיקור בוא מלך המשיח.

ב.     כוחות הבטחון 'הישראלים' ערוכים בכוחות מתוגברים לקליטת הציבור הרחב.

ג.      אנטנות ומערכות לוויין יעבירו את קול השופר לתקשורת הבינלאומית

ד.      יהודה משי זהב יו"ר זק"א טוען כי המפגש הראשון של המשיח יהיה עם אנשי זק"א, וכי חמורו של המשיח יהיה בעצם אופנוע זק"א

ה.     ארוחה מפנקת בקניון מלחה מובטחת למאזיני 'קול חי' גם בלי תעודה, כשכולם יזכו למנה מכובדת של סטייק, ולמי שמעוניין דווקא במנה פרווה, אל דאגה, יש גם פרוסות לווייתן טבולות במיץ תפוחים מתוק חמצמץ.. ממש חוויה קולינרית.. ולקינוח, כן כן, כמובן שאין ארוחה בלי שתיה, ובכן צוות מתנדבים כהנים יחלקו לסועדים מאזיני קול חי גביע מהודר עם יין המשומר..

ו.       הרבנות הראשית תזכה לשדרוג מיוחד לסנהדרין, ותבקש אישור בניה מזורז מוועדת התכנון והבניה לתכנית בניית בית המקדש בהר הבית

ז.      ו... חיים וולדר יחד עם שאר חרד"קי התשקורת החצרית ילוו את בוא המשיח בסיפורי ילדים ובצלילים מוזיקאליים, עם תיאורים דרמטיים על האור המסנוור שלא נמצאה לו פתרון ברשות המטראולוגית

אוי לדור שכך עלתה בימיו !

יהי רצון שנזכה ל'ומלאה הארץ דעה את ה' כמים לים מכסים' בביאת משיח צדקנו בב"א

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2016 01:36 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתבה:

אש_סופרים כתב:
ערלכער_ייד כתבה:

אש_סופרים כתב:
אגב, מה זה "נמבזה" שהערל חש לשמע התוכנית.

זה לא בשפה העברית אלא בלשון הקודש..

פסוק מפורש בשמואל א' (טו, ט): "ויחמול שאול והעם על אגג וגו' וכל המלאכה נמבזה ונמס אותה החרימו"

ופירש רש"י: "נמבזה ונמס - כמו נבזה"

והוא נפוץ עד מאד בספרות התורנית

תודה

59 תוצאות בבר אילן גירסה 22 . רחוק מלהיות מילה נפוצה. צר לי. עליך לעדכן את ידיעותך על הגדרות פשוטות של "נפוץ" ו"זעזוע".
לומשנה. איך הגעת למילה הזו? אני מוכן לשים כסף שזה לא ממך. אדם שמתאר מילה זו כנפוצה, לא יודע לפתוח ספרות תורנית. נשמע שיש לכם לבלר לענייני מילים מפוצצות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אש_סופרים ב- 15/08/2016 19:48:40

באוצר החכמה בדקתי [ו]נמבזה ס"ה 1849 תוצאות

כל איש ספר נתקל במילה זו, אך הישראלים שניזונים מהמילון העברי לא מכירים את השפראך

אם היית איש ספר, היית יודע שיש לציין באיזו גירסה בדקת. ok ידידי, לי יש גירסה לא מאוד חדשה, גירסה 10 מהדורת בני תורה. יש שם 800 ומשהו. כבר סגרתי ואין לי כוח לפתוח שוב. אבל אם היית אכן איש ספר, היית יודע שכאלו דברים לא בודקים באוצר החוכמה, בגלל שהחיפוש שם לכאלו דברים רחוק מאוד מלהיות מדוייק, אחוזים ניכרים בכלל לא קשור, למשל, כמה תוצאות היו טיות בזיהוי של המילים נ"מ בזה (נפק"מ בזה), צמד מילים שכיח למדי.

יקירי, לונעים, מסתבר שהינך רגיל יותר לשוטט באינטרנט מאשר בספרות התורנית. וכל מילות הבאבע יענטא של "שפראך" וכדומה, לא בדיוק מכסות את ערלתך בעניין.

ואגב, שקר לא מכסים בשקר, אל תשחק את עצמך פתאום דובר אידיש או מילים מהספרות התורנית, כשגם בלי לזכור את דברי קודשך, אני בטוח שלא נמצא יותר מ"שפראך" אחד. יקירי לפעמים פשוט כדאי לסתום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2016 00:41 לינק ישיר 

אכן. בסופו של דבר המטרות של אבי רוזן ושל נתי&ערל די זהות יש לומר.

''''תקשיבו לי'''''

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 23:48 לינק ישיר 

מתאים גם מתאים.
אנשים נוטים לשכוח שכל המושג של רדיו, נועד להיות מקור פרנסה לכמה יחידים באמצעות בידור להמונים.
וכדי להתפרנס, כל האמצעים כשרים.
כל דבר שיגרור עוד כמה משועממים להיצמד למקלט הרדיו, מותר בעיניהם.
כולל לקחת מושגים רוחניים נשגבים שאין לאיש השגה בהם ולהפשיט אותם מכל ערך של קדושה ורוחניות.

היטיב להבהיר זאת "כברהיה" במתק לשונו.
לא כוונה לתיקון העולם יש בפתיחת אשכול זה, כי אם ניגוח לשם תחזוקה שוטפת של מנגנון השלטון בקהל המאמינים השבוי שלהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 23:36 לינק ישיר 

לא מתאים לאבי רוזן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 20:44 לינק ישיר 

אש_סופרים כתב:
ערלכער_ייד כתבה:

אש_סופרים כתב:

פסוק מפורש בשמואל א' (טו, ט): "ויחמול שאול והעם על אגג וגו' וכל המלאכה נמבזה ונמס אותה החרימו"

תודה

59 תוצאות בבר אילן גירסה 22 . רחוק מלהיות מילה נפוצה. צר לי. עליך לעדכן את ידיעותך על הגדרות פשוטות של "נפוץ" ו"זעזוע".
לומשנה. איך הגעת למילה הזו? אני מוכן לשים כסף שזה לא ממך. אדם שמתאר מילה זו כנפוצה, לא יודע לפתוח ספרות תורנית. נשמע שיש לכם לבלר לענייני מילים מפוצצות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

רוב ה59 הללו, הם פרשנות על המילה שמופיעה פעם אחת בתנ"ך, או חזרה על אותו משפט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 20:06 לינק ישיר 

אש_סופרים כתב:
ערלכער_ייד כתבה:

אש_סופרים כתב:

תודה

נשלח מהאנדרואיד שלי

באוצר החכמה בדקתי [ו]נמבזה ס"ה 1849 תוצאות

כל איש ספר נתקל במילה זו, אך הישראלים שניזונים מהמילון העברי לא מכירים את השפראך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 19:59 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

חחחחחח

הבנו מה הבעיה.... אבל שכחת שהיום אתם בעד לצפות למשיח, אחרי שהתברר שהרב שטיינמן נגד עפרא לפומייכו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 19:44 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתבה:

אש_סופרים כתב:

תודה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 19:32 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 19:16 לינק ישיר 

נפוץ או לא אני לא יודע. מה שבטוח, שבתנ"ך אין איזכור נוסף למילה זו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 19:02 לינק ישיר 

אש_סופרים כתב:

תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 17:48 לינק ישיר 

גם בעיניי התכנית היתה רדודה ולא, אני לא מזדעזע פשוט לא מקשיב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 17:36 לינק ישיר 

כברהיה כתבה:

ידידיי. אתם מאכילים את הטרוריסט.

הלא בשום נושא מהזעזועונים שהנ"ל מנפיק חדשות לבקרים כאשר הפורום משמש בלון ניסוי לזעזועים המתחדשים לצורך הפירסום בהפלס. הנושא הוא כלל לא צודק או לא צודק, יש בהחלט הרבה בעיות במרחב הציבורי והפרטי החרדי שצריכים תקנה ופעמים נמצא מי שמתריע ופועל לתקנם מיידית, פעמים שהנושא מתעכב ונגרמים נזקים.

הבעיה היא שיש קבוצה שבראשה עומד עיתון וכמה לבלרים שלקחה על עצמה את תפקיד ההזדעזעות וההתחלחלות הקולקטיבי כאשר הזעזוע משמש אותם לצורך שליטה בציבור ובשום אופן לא נועד לתקן את הדברים הצריכים תקנה.

הזעזוע הוא זעזוע לצורך זעזוע שמסייע להם לנתב באמצעותו אותכם ואת הציבור כולו לכיוון החשיבה והזעזוע אותו הוא בוחר, הערל המתועב הנ"ל "מזדעזע" היטב מן התוכנית הרדודה הנ"ל, אולם כפי שתראו הוא בוחר היטב את קרבנות הזעזוע ואת ההתמקדות שלו באנשים ובמסרים ספציפיים, רק כדוגמא כפי שהבאתי פה הוא לא בחר להפנות את האש אלא לרב חיים ולדר, תוך שהוא "שוכח" את ידיד הפלג בצלאל קאהן שהנחה את התוכנית, את אבי רוזן מנכ"ל הרדיו ידידם משכבר הימים שהוא הוגה הרעיון ה"נפלא" הנ"ל.

לצורך כך המציאו את הזעזוע של "גזירת הגיוס" כאשר הם ניזונים מבליל הסיפורים שבחלקם יש גרעין אמת וחלקם בדיות גמורות לצורך מטרת המשך שליטתם ש אותם לבלרים בשיח הציבורי ובצאן מרעיתם. אין להם שום מטרה לסדר או לטפל בבעיית גיוס בני הישיבות!! להיפך, כל מה שרק יוכלו יעשו בכדי שהגזירה לא תיגמר והם יוכלו להזין את שליטתם באמצעותה.

כנ"ל "גזירת החינוך" החדשה ראשי המערכת הבינו כי ללא פתיחת מוסדות עצמאיים יקיץ הקץ על המפלגה וממילא על שליטתם בשיח הציבורי ובציבור נאמניהם, ועל כן החליטו על פתיחת מוסדות, כאשר "גזירת החינוך" שמתקיימת פה במשך עשרות שנים, מאז קום שיתוף הפעולה בין המדינה לציבור החרדי בהחזקת מוסדות התורה, כאשר הללו מושכים לכיוון זה, והללו מושכים אל הצד השני, נהפכת כקרדום לצורך הקמת מוסדות עצמאיים שיתוקצבו ע"י המדינה ויפעלו במתכונת זהה למוסדות הציבור החרדי הסטנדרטים (אולי לצורך העניין ימציאו כמה "הבדלים אידיאולגיים" שיחליט עליהם הלבלר בבא העת), לצורך כך על כולם כעת להזדעזע בכל הכח ממול הנסיונות הנוראים של המדינה לחלן את הציבור באמצעות מוסדות החינוך.

ידידייי אל תאכילו את הטרוריסט.

תוקן על ידי כברהיה ב- 15/08/2016 13:41:09

אני כל מילה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 17:08 לינק ישיר 

אין שום בעיה לתקוף את רדיו קול חי ורדידותו
מה שטוען ידידנו כבר היה, שאם אתה רוצה להזדעזע מהם
תפתח אשכול בנפרד ותזדעזע בו
להזדעזע ביחד עם ערלכער, זה רק משרת את מטרותיו הנסתרות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2016 17:05 לינק ישיר 

כפול ! ! ! ! ! ! ! !
אני מאמין שבכל יום הוא יבוא ואתמול זה היה הדגמה .....

תוקן על ידי דיוחון ב- 15/08/2016 17:05:21

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מזעזע: 'קול חי' בתכנית פופוליסטית זולה ונמבזה אודות מלך המשיח
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.