בית פורומים חדשות 24

ההכנות במירון להגעת הרבבות לציון הרשב"י בל"ג בעומר ובשבת הקרובה בעיצומן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/5/2017 11:56 לינק ישיר 
ההכנות במירון להגעת הרבבות לציון הרשב"י בל"ג בעומר ובשבת הקרובה בעיצומן

ההכנות במירון להגעת הרבבות לציון הרשב"י בל"ג בעומר ובשבת הקרובה בעיצומן. 

בארגון 'איחוד הצלה' נערכים לאבטח את עליית האלפים כבר מיום חמישי הקרוב ובשבת הקרובה וקוראים לרבבות העולים מירונה להעדיף את השימוש בתחבורה הציבורית, לעקוב אחר ערנות הנהג ובמקרה הצורך לא להתבייש להעיר על מהירות מופרזת. באיחוד הצלה ממליצים כי במידה ונתקלים באירוע חירום רפואי במירון או במהלך הנסיעה לחייג מיידי למוקד 1221 של איחוד הצלה (ללא כוכבית) בכדי לקבל את המענה הרפואי המהיר ממתנדבי רפואת החירום הקרובים ביותר. 


ראש אגף מבצעים באיחוד הצלה דוד קריספל מציין כי "כהפקת לקחים וכתוצאה מהצלחת המיזם בשנים עברו, נתלו גם השנה על ידי איחוד הצלה במתחם ההר 800 שלטי מספרי איזורים שנתלו ב-97 איזורים במירון. מה שיסייע רבות להגעה מהירה של כוחות החירום וההצלה לפי הפניות שיתקבלו עם המיקום המדויק. למעלה מ-500 מתנדבים יפעלו במשמרות סביב השעון ויתנו מענה מיידי למקרים שיגיעו במהלך מבצע האבטחה למוקד החירום 1221 של איחוד הצלה".

_________________

סוכנות הידיעות "חדשות 24" מפעילה פורטל קולי הפעיל 24 שעות ביממה, ל"עדכוני חדשות" המתעדכן און ליין ומציג מבזקים, סקופים, חשיפות, מידע ושידורים חיים ממוקדי ההתרחשויות. לצד ראיונות ושיחות תוכן בנושאים חדשותיים מגוונים עם אישי ציבור אנשי תקשורת ופוליטיקה, ללא נקיטת צד או עמדה.

הפורטל הקולי של "חדשות 24": 1900-50-2424
דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > חדשות 24 > ההכנות במירון להגעת הרבבות לציון הרשב"י בל"ג בעומר ובשבת הקרובה בעיצומן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר