בית פורומים בחדרי חרדים

בעלה נפצע בצוק איתן - ועכשיו החליטה להתגרש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/5/2017 16:14 לינק ישיר 
בעלה נפצע בצוק איתן - ועכשיו החליטה להתגרש

רבקי הישראלי בעלה של יהודה

רצה אלוקים שניפגש בפעם הראשונה לפני חמש וחצי שנים.
רצה אלוקים שנמשיך לדייט שני למרות שדייט ראשון היה לא משהו..
רצה אלוקים שנתחתן ונבנה את ביתנו יחד.
רצה אלוקים שנביא לעולם 2 ילדים. בת ובן.
רצה אלוקים שיהיו לנו שנתיים וחצי מדהימות יחד.
רצה אלוקים שאזכה להיות לצידך, לספוג אותך, ללמוד ממך כל כך הרבה דברים.
רצה אלוקים שתצא למבצע למרות שבכלל היית בדרך לקורס קצינים.
 רצה אלוקים שתקבל רסיס בראש, שתיפצע קשה מאוד, דווקא אתה, היחיד מבין חבריך לצוות..
רצה אלוקים שתהיה מחוסר הכרה במשך תקופה ארוכה.
רצה אלוקים שנעבור טלטלות רבות, אינסוף מחשבות, שאלות, התלבטויות.
רצה אלוקים שתתעורר, תתקדם אט אט, אבל לא תחזור להיות אותו אחד..
רצה אלוקים שנבדוק, ננסה, נחשוב.
רצה אלוקים שנבין שבמציאות הזאת יש כנראה רק דרך אחת בשבילנו..
 רצה אלוקים להשאיר לי פתח.

רצה אלוקים שאצא לדרך חדשה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2017 17:22 לינק ישיר 

רiנן כתב:
סיפור מרגש

מת לדעת מה עובר בראש של ניק ועוד ניק מעמיק שמקפיץ את האשכול הזה שההודעה אחרונה פה הייתה לפני 3 שבועות
מישהו מבין? יודע ?

הזוי

אכן זה עמוק עמוק בת*ת !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2017 10:10 לינק ישיר 

מעמיק2 כתב:
סיפור מרגש

מת לדעת מה עובר בראש של ניק ועוד ניק מעמיק שמקפיץ את האשכול הזה שההודעה אחרונה פה הייתה לפני 3 שבועות
מישהו מבין? יודע ?

הזוי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2017 06:38 לינק ישיר 

מואי כתב:

אחותו של פצוע 'צוק איתן', יהודה הישראלי, ראתה את הפרסומים הרבים שעסקו בגירושי אחיה ואשתו וקראה לציבור להניח לשניים. "תתביישו לכם"

אולי תשתוק כבר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2017 22:54 לינק ישיר 

סיפור מרגש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2017 16:07 לינק ישיר 

אחותו של פצוע 'צוק איתן', יהודה הישראלי, ראתה את הפרסומים הרבים שעסקו בגירושי אחיה ואשתו וקראה לציבור להניח לשניים. "תתביישו לכם"

מערכת האתר  02/06/17 12:47  חם ברשת 2 תגובות

אחרי שהודעתה של רבקי הישראלי חוללה סערה ברשתות החברתיות, כעת גם אחותו של יהודה, תהילה, מציגה לראשונה את עמדת המשפחה בנושא. בפוסט שהפך במהרה לוויראלי, קוראת תהילה לציבור לעזוב את משפחת הישראלי לנפשה.

*************** src="http://cdn.ch20-cdnwiz.com/ch20/player.php?clipid=0_7kz0buk6&autoplay=true" scrolling="no" arti-media"="" mozallowfullscreen="" webkitallowfullscreen="" allowfullscreen="" style="padding: 0px; margin: 0px; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: none; box-sizing: border-box; max-width: 100%; width: 616.45px; overflow: visible; height: 387.063px;"><*"זה לא הגיוני". סרטון המחאה שפרסם הצוות של יהודה הישראלי

"אני אשתף אתכם שיש לי אח, אח אהוב ויקר שאני אוהבת, מעריכה ומעריצה…אח גיבור שיצא שלפני 3 שנים יצא למלחמה ונפצע… אח אהוב שמתמודד יום יום בשיקום אינטנסיבי וקשה… אח שאם היה יודע שהדברים הכי אישיים והכי פרטיים שלו בחיים חשופים לעיני כל היה מזדעזע", כתבה תהילה.

"אני אשתף אתכם שיש לי הורים, הורים גיבורים שמוסרים את הנפש יום יום שעה שעה… הורים שלמרות הכל מנסים לנהל משפחה נורמלית… יש לי משפחה שלמה שמתמודדת ומנסה לחיות, ולשמוח בחיים"!

*************** src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftehilahai%2Fposts%2F10206962250614426&width=500" width="500" height="218" frameborder="0" scrolling="no" style="padding: 0px; margin: 0px; outline: none; list-style: none; border-width: initial; border-style: none; box-sizing: border-box; max-width: 100%; overflow: hidden;"><*

תהילה ביקשה להבהיר כי בני משפחת הישראלי לא ביקשה ולא אישרה לפרסם אף פרט מחייו האישיים של יהודה, "זה עניינו הפרטי של יהודה יצחק", הבהירה. "זה עניין אישי, פרטי וכואב גם בלי שתעצימו אותו, וכן גם מילים כמו "גיבורה" ומעוררת השראה" בנושא זה יכולות לצבוט ולפגוע".

תהילה תקפה את אלו המבקרים את רבקי על הגירשין, ומנגד גם את אלו שבכך שהצדיקו את רבקי – העליבו את יהודה. "תתביישו לכם אותם האנשים שמרשים לעצמם לזלזל ולדבר בצורה דוחה לרבקי בשם ההגנה על יהודה יצחק! וכן, תתביישו כל אותם האנשים כולל רבנים ואנשי מקצוע או חברים שמבקרים אולי פעם בשנה שבשם ההגנה על רבקי מרשים לעצמם לכתוב דברים או לתת שמות, הגדרות או רמזים למצב הרפואי או הנפשי של אחי".

הפוסט שכתבה תהילה הישראלי. צילום מסך: פייסבוק
הפוסט שכתבה תהילה הישראלי. צילום מסך: פייסבוק

" אנשים תבינו ותפנימו,המציאות הרבה יותר מורכבת ממה שאתם יכולים לדמיין! וגם אם יצא לכם לראות טיפה מהצד זה לא הופך אתכם למבינים… אני מתחננת בשמי ובשם אחי וכל משפחתי שתפסיקו!!! אל תשכחו שמאחורי כל זה יש אנשים עם רגשות.אל תגיבו, אל תפרסמו פוסטים, תעצרו לרגע, תחשבו, ותשתקו,  פשוט תשתקו".

"רצה אלוהים שנבין שבמציאות הזו יש רק דרך אחת בשבילנו"

כזכור, ביום שני האחרון, נתן יהודה לאשתו רבקי גט, לאחר שנתיים ותשעה חודשים של התמודדות מורכבת והתייעצויות עם קרובי משפחה ורבנים. על כך כתבה בפוסט שעלתה לפייסבוק: "רצה אלוקים שנבין שבמציאות הזאת יש כנראה רק דרך אחת בשבילנו".

בין תמונותיה עם הילדים, בהן בולט חסרונו של יהודה, ניתן למצוא על ציר הזמן שבעמוד הפייסבוק של רבקי את הפוסטים הכואבים בהן היא מגוללת את סיפורם ומספרת על ההתמודדויות שעברו, עד להחלטה על הגירושין.

יהודה ורבקי הישראלי לפני המבצע. צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של רבקי
יהודה ורבקי הישראלי לפני המבצע. צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של רבקי

הישראלי עלה לכותרות בעקבות המאבק למען התאמת בית הוריו שבעפרה לתהליך שיקומו, זאת לאחר שהמדינה סרבה לממן את השיפוץ הכרוך בכך, בשל בעיות תב"ע הקיימות ביישוב שמעבר לקו הירוק.

כזכור, לפני כשנה נאלצה משפחתו של הישראלי לפנות לאזרחי ישראל בבקשה לעזרה באמצעות קמפיין הדסטארט, אליו הם התגייסו בצורה יוצאת דופן ובו נאספו עבור יהודה למעלה מ-1,493,259 ש"ח. לאחר הקמפיין הבטיח שר הביטחון אביגדור ליברמן כי משרד הביטחון ישלם את עלויות הוצאותיו של החייל יהודה הישראלי. "המנהל האזרחי לא יפריע לעבודות השיפוץ של הבית. תמיד יש ועדת חריגים. ואם צריך עזרה בתקציב – נבדוק מה אפשר לעשות", מסרו.

לפני כחצי שנה פרסמו חבריו לצוות סרטון מחאה בו הם מציגים את המציאות הישראלית האבסורדית שנוצרה בעקבות חוסר מוכנותו של משרד הביטחון לקדם את התאמת בית הוריו. "לא הגיוני להתנדב לשרת ביחידה מיוחדת, לצאת למלחמה, להשאיר מאחור אישה בהיריון + ילדה, להילחם כדי להחזיר את הדר, ותוך כדי להיפצע מרסיס לראש, ואז – שהמדינה תפקיר אותך. זה לא הגיוני", אומרים החיילים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2017 16:06 לינק ישיר 
אחותו של יהודה הישראלי דורשת: "פשוט תשתקו"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2017 15:28 לינק ישיר 

למי שחשב שהבעל הוא במצב סיעודי חסר חיים,

הנה סרטון שלו במרתון ירושלים, מלא חיים.

אני מאחל לו שלמרות כל מה שעובר עליו,

יקים ויבנה חיים חדשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 18:41 לינק ישיר 

רעיונוביץ

אני רואה שאתה מסכים לעובדות בסיפור של החבר שלי, שהיה צריך על פי הלכה ליסוע אתה לבית חולים

יופי, אני ימסור לחבר שלי שיש תיקון

אבל בענין המדובר כאן, הרי אתה אמרת  והצהרת שאתה לא מכיר את הסיפור והסבל של אומללה זו,
אז, איך ובאיזו זכות [ורשעות] החלטת לדמות אותו לחלק השני של הסיפור שלך, ואולי זה דומה לחלק הראשון שכך היה צריך לעשות מבחינה הלכתית, וכך צריך לעשות כל מי שלא טיפש. איך אפשר להכריע על דברים בלי שיודעים מהן העובדות

ורק שתבין נכון, אני גם לא מכיר את העובדות לאשורן, אבל מיד כשקראתי את הפוסט שלה שהובא בתחילת האשכול נזעקו לי מתוכו לפחות שתי אפשרויות שזה דומה ממש למקרה הראשון ולא למקרה השני שהבאת, ושזו אכן רצון ה' ולא החלטה מתוך בחירה
וזה לדון לכף זכות פשוט ביותר וחבל שאתה מתעקש להמשיך ולדון לכף חובה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 15:24 לינק ישיר 

מבחינה הלכתית נטו הוא חייב לתת לה גט
הוא לא יכול לקיים את חובותיו כבעל ולתת לה צרכיה כאשה ופשוט העניין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 14:54 לינק ישיר 

rayoyo כתב:

שמע סיפור

פגשתי הערב את החברותא שלי לליל שבועות שהבריז לי ולא הגיע ללימוד המשותף שלנו מזה כמה שנים בליל החג
שאלתי אותו מה קרה?
והוא ענה. אני ממש מצטער אבל ה' לא רצה שאנחנו נלמד השנה בליל שבועות
הבת שלי קבלה מכה חזקה בראש קצת לפני החג, ואיש ההצלה שהגיע טען שאנחנו חייבים ליסוע לבית חולים כי היא הקיאה כמה פעמים ולך תדע מה קרה לה. זה לא שהיא תמות אם לא ניסע אבל בכל זאת כל בר דעת מבין שעדיף חג בבית חולים מאשר לקחת סיכון כזה ולהשאר בבית. בקיצור מצטער אבל משמים לא רצו שאלמד אתך השנה

כולי מזועזע, צעקתי עליו. מה אתה אומר לי שהקב"ה החליט על כך. אל תערב אותו, אתה החלטת לא להשאר בבית ולא לקחת סיכון וליסוע לבית חולים. זה רק אתה החלטת ולא אף אחד אחר

האיש תפס הלם ושאל אותי, ידידי היקר ממתי נהיית כזה אכזרי ורשע, מי לימד אותך מושגים כאלו ברוע

לפחות היתה לי תשובה מיידית
מה השאלה בכלל - הכל למדתי מרעינוביץ

אני מבין שהסיפור בדוי.......

זכותך לחשוב עלי מה שאתה רוצה..............

אבל אל תגיד שאמרתי לך להיות טיפש

שאם הבת חס וחלילה נפצעה אזי אל תלך לבית חולים ותשאיר אותה נכה לכל ימי חייה.

זה לא החלטה שלך,

כי אתה חייב על פי הלכה לרוץ אתה לבית החולים ולטפל בה.

אבל מה שקרה לה, זה יכול להיות כתוצאה מחינוך גרוע שלך ואז הבת לא נזהרת על עצמה,

וזה יכול להיות מכך שיש לה חברה "טובה" שפצעה אותה,

ואז האבן שפצעה אותה לא נפלה מהשמים,

ומי שפצע אותה ייתן את הדין ולא יגיד "זה מהשמים"

אבל אם חס וחלילה הבת חס ושלום נהייתה לא עלינו נכה, והיא לא יכולה ללכת,

וקשה לטפל בה, כל היום, ואתה רוצה לשלוח אותה למוסד סיעודי במקום לטפל בה בבית.

ההחלטה לשלוח אותה לבית חולים סיעודי במקום שתהיה בבית -  "זה החלטה שלך"

זה לא מהשמים, זה החלטה שאתה קיבלת,

אל תגיד שזה מהשמים שהיא יושבת בין ארבע קירות בודדת במוסד הסיעודי,

שמשאירים אותה לא מטופלת שעות על גבי שעות במסכנות נוראית,

זה החלטה שלך לטפל בה או לשלוח אותה למוסד סיעודי.

שתשמע בשורות טובות.....

ותחליט בעז"ה החלטות טובות

תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 01/06/2017 14:57:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 10:59 לינק ישיר 

הדייט ראשון היה לא משהו..

והגיע הזמן שגם הדייט הראשון יהיה משהו.

זו האמת שנמצאת באמצע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 09:38 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:
יש סטטיסטיקה שכשאחד מבני הזוג הפך נכה בעקבות תאונה, לא עלינו, אז אם זה הגבר שנפגע, ברוב המקרים האישה נשארת איתו, אך אם זה הפוך, כשהאישה הפכה נכה, לא עלינו, ברוב המקרים הגבר עוזב..

נשלח מהאנדרואיד שלי

סופסוף תגובה פחות שובניסטית בפורום הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 09:18 לינק ישיר 

סינטין כתב:
אני מאחלת לבני הזוג הצלחה !!
ואסור לחטט ולדון את אחד הצדדים !!
אני מכירה מקרוב מקרה על זוג צעיר שעקבות תאונת דרכים קשה !!
כחצי שנה לאחר החתונה !!
הבעל נהייה נכה קשה מאוד ואשתו שגם היא נפצעה קל בתאונה !!
הייתה מוכנה לטפל ולסעוד אותו !!
וגם משפחתה !!!
אבל הוריו ושאר משפחתו וגם הבעל שמצבו השתפר !!
לא רצו את עזרתה והיבהירו לה שהיא לא רצויה !!
והם דחפו את בנם לדרוש מאשתו להתגרש!!

יש טיפול גמילה מסימני קריאה?

א. עברת על איסור התייחסות לגופו של ניק.
ב. היא למדה בבר אילן ולטענתה הספיקה לשכוח את מה שלא למדת. אין לבוא בטענות לאנשים ששכחו את מה שלמדו.
ג. בלי סימני קריאה, איך ידעו שצריך לקרוא את זה?
ד. מישהו הגדיר את מקש אנטר במקלדת שלה קיצור דרך לסימן קריאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 01:37 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:
רעיונוביץ
אתה מכיר את המקרה?
איך אתה מעיז להתקיף כך?
אולי באמת היא ראתה על כל צעד ושעל שמכוונים אותה ומדריכים אותה משמים לדרך מסוימת
תתבייש לגעת ביד גסה, בכאב עז כל כך

וה' ירחם על כל עם ישראל שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולנו

אינני מכיר את המקרה כלל, אינני רוצה להיכנס לפרטיו, יש לה ולו זכות לפרטיות מליאה על חייה וחייו,

אני חושב שכל חטטנות בחיים הפרטיים שלה היא מגונה,

ולכן אני לא רוצה להיכנס לפרטיו ואולי גם מבקש שאף אחד לא יכניס אותנו לפרטיו.

ומשום כך, אני מאחל לה חיים טובים ומאושרים.

מצד שני דיברתי על העיקרון שכאשר אדם מבצע החלטה, הוא אחראי על אותה החלטה שהחליט, לטוב ולרע,

זה לא הקב"ה שהחליט, זה הוא שהחליט.

שמע סיפור

פגשתי הערב את החברותא שלי לליל שבועות שהבריז לי ולא הגיע ללימוד המשותף שלנו מזה כמה שנים בליל החג
שאלתי אותו מה קרה?
והוא ענה. אני ממש מצטער אבל ה' לא רצה שאנחנו נלמד השנה בליל שבועות
הבת שלי קבלה מכה חזקה בראש קצת לפני החג, ואיש ההצלה שהגיע טען שאנחנו חייבים ליסוע לבית חולים כי היא הקיאה כמה פעמים ולך תדע מה קרה לה. זה לא שהיא תמות אם לא ניסע אבל בכל זאת כל בר דעת מבין שעדיף חג בבית חולים מאשר לקחת סיכון כזה ולהשאר בבית. בקיצור מצטער אבל משמים לא רצו שאלמד אתך השנה

כולי מזועזע, צעקתי עליו. מה אתה אומר לי שהקב"ה החליט על כך. אל תערב אותו, אתה החלטת לא להשאר בבית ולא לקחת סיכון וליסוע לבית חולים. זה רק אתה החלטת ולא אף אחד אחר

האיש תפס הלם ושאל אותי, ידידי היקר ממתי נהיית כזה אכזרי ורשע, מי לימד אותך מושגים כאלו ברוע

לפחות היתה לי תשובה מיידית
מה השאלה בכלל - הכל למדתי מרעינוביץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2017 00:12 לינק ישיר 

מתוך הרשת

אם היה לי חבר נשוי באושר, שיום אחד עולמו חרב עליו, כשאישתו נפגעה קשה בפיגוע נגיד, לא עליכם ולא עלינו, הייתי עצובה.

אם החבר הזה היה מגלה לאחר תקופה, שאשתו תישאר סוג של צמח, גוף מבוגר עם קוגניציה של ילדה בת חמש, הייתי עצובה.

אם החבר הזה היה מספר לי שכבר כמה שנים הוא חי לבד, מגדל את הילדים שלו לבד, מפרנס לבד, מתמודד לבד, מתמוטט לבד, הייתי עצובה.

אם החבר שלי היה מספר לי שכשהוא מגיע לבקר את אישתו, היא לא יודעת מי הוא, היא לא יודעת מה הוא, היא לא מזהה את הילדים, את עצמה, היא רק ילדה בת ארבע בגוף של בת שלושים, הייתי עצובה.

אם הייתי רואה את החבר שלי קמל, דוהה ונגמר לנגד עיניי, יום אחר יום, חודש אחרי חודש, חג אחרי חג, שנה אחרי שנה, הייתי לוחצת עליו, ממש לוחצת עליו לקחת עצמו בידיים, לחולל שינוי, להמשיך לחיות, לבחור בחיים, בתקווה חדשה.

אם החבר הזה שלי היה בא אלי ומספר לי שישנה דרך, יש סיכוי, יש סיכוי לא להישאר ככה לתמיד, סיכוי בשביל הנפש שלו, בשביל הילדים שלו, יש סיכוי לבחור בחיים אחרים, הייתי מאושרת בשבילו.

הייתי מחבקת אותו חזק חזק ומצווה עליו לבחור בחיים. 
 להתחתן, ללדת חיים חדשים, ללדת עתיד חדש, לבחור בחיים.

יש לי מזל שאין לי חבר כזה, ואני מתפללת לקדוש ברוך הוא שלא יעמיד אף אחד מאיתנו בנסיונות כאלה. 
 כי רק מלדמיין כורח שכזה, מציאות שכזו, נשרף לי הלב.

רפא כל חולי עמך ישראל, 
שלח משיח צידקך בקרוב, 
 שלח לנו גאולה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בעלה נפצע בצוק איתן - ועכשיו החליטה להתגרש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.