בית פורומים בחדרי חרדים

תכירו:אבי גבאי ה"חברתי"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/7/2017 15:45 לינק ישיר 
תכירו:אבי גבאי ה"חברתי"

10 עובדות שלא ידעתם על אבי גבאי (לגזור ולשמור)

1. אבי גבאי היה פקיד ממשלתי שאחראי על בזק, הוא היה הצד של שלטון בהון-שלטון. התקופה של גבאי כפקיד ממשלתי כללה ויתורים נרחבים לבזק והגנות מפני תחרות.
2. מייד לאחר סיום תפקידו בממשלה, עבר גבאי לעבוד בבזק, בין השאר הוא היה אחראי מצד בזק על ההון-שלטון, הפעם מהצד של ההון. הוא כיהן כיועץ בכיר למנכ"ל, סמנכ"ל אסטרטגיה, מנכ"ל בזק בין לאומי ולבסוף מנכ"ל בזק.
3. התקופה שלו בבזק התאפיינה במלחמת חורמה במדינה, בזק עשתה הכל כדי ששווקי הטלפוניה, השיחות הבין לאומיות, ושרותים אחרים לא יפתחו לתחרות.
4. במקביל בזק נלחמה במתחרים, כל יומיים היו סיפורים על טכנאי בזק שלא מחברים מתחרים, מנתקים אותם ועוד כל מיני התנכלויות.
5. גם הלקוחות לא בדיוק היו מרוצים. תקופת גבאי התאפיינה ב"נציגי שימור", "ניתוקים", פנסיונרים שמשלמים תשלומים הזויים.
זכור לי במיוחד מקרה של פנסיונרים שחוייבו על טלפון "זמיר" כ20 שקל בחודש במשך שלושה עשורים או 7200 שקל במצטבר.
6. כתוצאה מ2-5, לקוחות התחילו לנטוש את בזק, והרווחים הצטמקו, "עזבתי את בזק" היתה סיבה למסיבה בעשור הראשון של המאה.
7. זה כמובן לא הפריע לגאבי לקחת עשרות מיליונים כבונוסים זה היה אמור להפוך אותו לאויבי לוחמי הצדק החברתי, אבל שלי מחבקת, גלאון מהללת, מה לא עושים בשביל שלטון.
8. גם העובדים סבלו קשות בתקופת גבאי, בתקופת הנטישה הגדולה, התייחס גבאי אל העובדי כמו שסטאלין התייחס ללוחמים הרוסים בסטלינגראד. ההפך ממה שמגני זכויות עובדים היו רוצים לראות.
9. גבאי גדל בתוך מערכת פרוטקציונית, כזאת שמווסתת את הרגולציה לטובת מקורבים, כזאת שנותנת לאנשים להתעשר על חשבון חוקי מגן, במקביל, המערכת משכנעת את כולם ש"בזק - הכי טוב בבית".
פרוטקציות ותעמולה, תעמולה ופרוטקציות. החקלאים, עובדי הועדים הגדולים, מקורבי הון-שלטון אחרים ירגישו בבית.
10. מה גבאי עשה כשר לאיכ"ס? אותו הדבר, רגולציות שמקלות על מקורבים ומחמירות עם העסקים הקטנים ומשלם המיסים.

בהצלחה לכולנו.

©toni blondi

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2017 16:57 לינק ישיר 

ועל דא יאמר: שחיתות מחזרת על אכסניה שלה. (לכאורה - כמובן)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2017 19:03 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תכירו:אבי גבאי ה"חברתי"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר