בית פורומים בחדרי חרדים

מעשה בשוכרת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/1/2018 04:12 לינק ישיר 
מעשה בשוכרת

הסיפור שאציג, קרה גם קורה, ועדיין לא הסתיים
ולמרבה הצער קורה בהרבה וריאציות בהרבה בתים בארץ, מלחמות שקטות שהציבור לא מודע להם
אזהר שלא להביא שום פרט מזהה, כי מטרתי באשכול אינה להשמיץ את האדם נושא הסיפור, אלא להזהיר אחרים לבל יפלו לבור העמוק הנקרא "שוכר מוגן"

הסיפור נודע לי אתמול במקרה על ידי חבר, ידעתי שיש סיפורי שוכרים שחיים בדירות של אחרים בלי לשלם ושהמדינה מגינה עליהם בחוק הגנת ה(גנב)דייר, אבל לעומק של רפש וגזילה כזאת עוד לא הגענו

ובכן, הסיפור מתחיל כאשר לפני 6 שנים הגיעו משפחת דיירים לגור בדירה בשכירות, הסכום שולם כמה שנים מידי חודש בחדשו כמו שעון, וכדרכם של שוכרים מידי פעם הציג השוכר דברים הטעונים תיקון כדי לקזז אותם מדמי השכירות, ואלו אכן קוזזו.

לפני שנה וחצי, למרבה הצער, הפכו זוג השוכרים להיות פרודים, כאשר האב פרש את כנפיו ופרח מהבית, האשה נשארה עם כמה בנים בוגרים, והיא, את תשלומי השכירות אינה משלמת, שהבעל ישלם..
הבעל מצידו מכריז "רבויתי אינני גר כאן ואני לא מתכוון לשלם".
האשה נדרשה לשלם או לצאת, תחילה בפה רך וסופו בפרך, אבל בידעה כי חוק הגנת הדייר יאפשר לה הרבה דברים, היא נשארה בדירה ולא שילמה.
המשכירים ביקשו לפנות לבית המשפט, אך האשה השוכרת הקדימה אותם בחכמתה כי רבה (חכמת נשים בנתה ביתה.. והרסה בתים אחרים) הלכה לבית דין כדי להתדיין שם.
בית הדין כרגיל עצר הליכים משפטיים, כי צריך לדון קודם כל בבית דין, והאשה "פספסה" דיונים פה ושם, משכה ענינים, הביאה טענות ומענות, ואחרי עוד כמה חודשי שכירות ללא תשלומי שכירות נוספים, פסק בית הדין את פסוקו, עליה לצאת מהדירה ואם לא תצא יפנו לבית המשפט
וגלגלי השינים של בית המשפט גם הם טוחנים לאט, מה בוער, פה היא "חלתה" עם "אישור רופא", פספסה דיונים, קיצור, בסופו של דבר היא גרה שנה וחצי בלי לשלם שקל על השכירות, 80 אלף שקל גזולים, (לא סתם גזולים, למשכיר אין דירה משלו והוא שוכר דירה במקום אחר כמו שרבים עושים - שוכרים ומשכירים) וסוף דבר, פסק בית משפט הוציא אותה מהדירה.

נו, יצאה סוף סוף, ומה עם התשלום שואלים אתם? הוצאה לפועל יש לפי פסק בית המשפט, אבל לאשה אין כתובת..
הזהר הוזהרו כל בני משפחתה, כדי שהגזל יהיה מושלם, לבל יפרסמו את כתבתה החדשה.
ובאין כתובת, אין להוצאה לפועל לאן לפנות, למרבה המוזרות, מדינת ישראל חסרת אונים ואינה יודעת לעזור לגבות כספי חייבים במקרה זה.

לטלפונים היא עונה, "לא תיקנתם עבורי תיקונים הנדרשים בבית, נאלצתי לתקנם בעצמי, הלכך רוצה אני לשלם רק שני שלישים מסכום השכירות (בית הדין פסק ש"סברה וקבלה" בידעה שתיקונים היא לא תקבל, מהסיבה הפשוטה שבעלי הדירה לא חשבו לתקן לה תיקונים בעוד היא "גרה בחינם".. והיא הרי כידוע סברה וקבלה שכן המשיכה לגור בכוח)
אך בעלי הדירה משיקולים חכמים אמרו לה, בבקשה שלמי את שני שלישי השכירות.
ומשזו קיבלה אצבע, ביקשה את כל היד, היא דורשת שהסכום המופחת יכול על כל ששת השנים... כי לא תקנו תיקונים בדירה כדבעי כל הזמן. (בעלה מעיד שתיקונים כן קוזזו לו משכירות) ולפי חשבונה, חייבים לה כסף, שכן בחישוב כל ששת השנים על סכום שכירות מופחת, מגיע להם עודף

לתשומת לב, לא מדובר באשה שאינה שפויה, מדובר באשה מן השורה, עובדת במקומות ציבוריים ומרויחה, אולי גם משכילה (..) 

מסקנות נדרשות קחו אתם
אבל אחת אוכל לתת, הבנתי מדברי המשכיר, שבדיעבד הבין, כי לפי החוק, הדייר מקבל הגנה אם הוא גר חודש שלם אחרי פקיעת החוזה
דהיינו: אם השוכר שלכם לא שילם שכירות, והחוזה פקע בגלל אי תשלום של כמה חודשים, עליכם לפנותו מיידית עם פקיעת החוזה בתוך 30 יום, כי אחרי 30 יום לפי החוק יש לו הגנה ואי אפשר לפנותו ללא משפט

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2018 13:50 לינק ישיר 

ועד כמה מושלמים יצורים מהחברה שלך שמענו וראינו בימים האחרונים, עם כל הסיפורים ש"צצו" לאחרונה, מרבנים ועד עמך.

התחלת לאחרונה להפיץ רמזים מגעילים לאחרונה, לכל בר פלוגתא, כאילו הוא סוטה, הוא כאילו הוא תומך בסוטים.
מצבך המסובך אינו מתיר לך לשפוך דם, אינו מתיר לך להפיץ שמועות ברשת או מחוצה לה, בפרט שאין לך שום סימוכין ראיה או ציטוט להביא כהסבר לרמיזות המרושעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2018 11:18 לינק ישיר 

לא ציפיתי שתגיב לגופו של מסורב גט או שתזדהה עם האומללה.
כי יצורים מהסקטור שאתה משתייך אליו אומרים 'כבר שילמנו את חובינו לחברה'

בכל מקרה עדיף שלא תפתח את הדלת לנערים וילדים שדופקים לך בדלת לקבל תרומה, זה יכול להיות מסוכן עבורם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2018 04:32 לינק ישיר 

איך אומרים אנשי המגזר שלך לשנוררים שלנו - "כבר תרמנו"..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 21:00 לינק ישיר 

איש_חשוד= תתרום כמה שקלים, מותר לעזור ולעשות חסד לא רק עם חברים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2018 11:06 לינק ישיר 

והמלצה קטנה: לשלם רק על הצלחה בביצוע מסירה שתתפוס בהוצל"פ"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2018 06:01 לינק ישיר 

זה עולה הרבה מאוד כסף, ולא ממש יעזור. כי תצטרך גם הוכחה שהיא גרה בכתובת מסויימת. לא יעזור לך ידיעה בלי הוכחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2018 01:19 לינק ישיר 

זה בדיוק מה שהצעתי לבעלי הדירה.
זה לא לכבודו, רב מכובד, עורך הדין המטפל בתיק יפנה לחוקר פרטי, וזה אחד הדרכים העומדים לרשותו, פשוט לבצע מעקבים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 20:34 לינק ישיר 

מה הבעיה לעקוב אחריה אחרי העבודה לראות איפה היא גרה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2018 08:16 לינק ישיר 

עובדתי כתב:

חובות לחשמל ומים, אין חשש שהמשכיר יצבור על חשבון השוכר. כי פשוט ינתקו לו. ארנונה זה יותר בעייתי. ועל השוכר להודיע לעירייה כשהוא עוזב.

לגבי מים זו היתה המציאות שניתקו את המים אצל השוכר לשעבר (שכבר כמה שנים אינו גר בדירה השכורה) כשבדירה השכורה לשעבר שבעליה מתגורר בה לא שולם המים ואף לא נותקו המים,
ושום פניה לרשויות לא הועילה כולל הגעת המשכיר עם נציג בעיריה לכל הגורמים עם מסמכים שמוכיחים זאת ועל אף שקיבל התחייבות מפורשת מראש המחלקה שהכל סודר הבלאגן המשיך,
ואז בלית ברירה השוכר שבורח ממלחמות הגיע לבעל הדירה והבהיר לו מה יקרה אם הוא ימשיך במעלליו,
ותוך פחות מ24 שעות הוא חתם בעיריה והעניין סודר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 22:47 לינק ישיר 

חובות לחשמל ומים, אין חשש שהמשכיר יצבור על חשבון השוכר. כי פשוט ינתקו לו. ארנונה זה יותר בעייתי. ועל השוכר להודיע לעירייה כשהוא עוזב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 21:45 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

לא מחייב
כל עוד אינך מדווח למשרד הפנים על שינוי כתובת, והארנונה-מים לא רשום על שמך אלא על בעל הדירה, כנ"ל עם חשבון גז וחשמל, אין שום גורם שיכול לאתר אותך דרך הרשומות

אגב, אמליץ לכל משכיר, לרשום תמיד את חשבונות החשמל המים והגז על שם השוכר, במקרה דנן, אם בעל הדירה לא ישלם את החשבונות ינתקו לשוכרים החדשים הבאים חשמל גז ומים.

ומצד שני יש גם מצב הפוך,
ששוכר הדירה עזב (זה עידן ועידנים) ובעל הדירה מתגורר בדירה,
ובבעל הדירה מסרב לחתום שהדירה חזרה לידו,
וכל אימת שבעל הדירה לא משלם סוגרים לשוכר לשעבר את המים ולבעל הדירה שאינו משלם המים ממשיכים חופשי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 20:30 לינק ישיר 

לא מחייב
כל עוד אינך מדווח למשרד הפנים על שינוי כתובת, והארנונה-מים לא רשום על שמך אלא על בעל הדירה, כנ"ל עם חשבון גז וחשמל, אין שום גורם שיכול לאתר אותך דרך הרשומות

אגב, אמליץ לכל משכיר, לרשום תמיד את חשבונות החשמל המים והגז על שם השוכר, במקרה דנן, אם בעל הדירה לא ישלם את החשבונות ינתקו לשוכרים החדשים הבאים חשמל גז ומים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 19:21 לינק ישיר 

הערה קטנה: סביר שהיא גרה ביח"ד קטנה לא רשמית. כך שיותר קל לה להסתתר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2018 18:38 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:

תמשיך לשעשע אותנו עם סיפורים, רק תשתדל לא לסתור את עצמך.

אינך ראוי לתשובה
השעשוע שלך - צרות וכאב לב של אחרים
אם הייתי רוצה לשעשע כאן בסיפורים, לא הייתי פותח אשכול סיפורים אחת לשנתיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2018 17:40 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

מצאת אותה כבר?
אני רואה שלספרן יש מתחרים.
פעם הבאה כשאתה מספר סיפור תשתדל שלא יהיו סתירות. 

איך שאני מכיר אותך, אי אפשר להיפטר ממסטיק לעוס כמוך, מרגע שאתה נדבק לבגד
עניתי לך על שאלה אחת, מצאת עוד אחת, עכשיו אענה לך על זאת, תמצא עוד עשר

ידוע היכן היא עובדת, לא ידוע איפה היא גרה

אולי תרכז את כל השאלות שלך בבת אחת, ואז נשלח לך הכל ישר לאימייל

תמשיך לשעשע אותנו עם סיפורים, רק תשתדל לא לסתור את עצמך.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מעשה בשוכרת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.