בית פורומים בחדרי חרדים

מונולוג של חסיד וויז'ניץ כאוב.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/11/2018 11:35 לינק ישיר 
מונולוג של חסיד וויז'ניץ כאוב.

ניצחתם בקרב, הפסדתם במלחמה!
או: אדם ניכר בכוסו...
צפיתי, צפיתי, וצפיתי שוב. בסרטוני המנצחים הגדולים דאמש. נערי דגל ששים ושמחים בהצלחתם. כאב לי על האובדן וההפסד. אבל למעשה, הפסדנו באמת. והם צודקים, שאפו, מגיע לכם לרקוד. תרקדו. עשיתם את זה, לגמרי. ניצחתם, תרקדו!
לא ארחיב את הדיבור על הריקוד עם בחירת גדולי ישראל, עלק, בחיפה. לו ר' חיים היה רואה את זה היה קורע קריעה בשם ומלכות על מה שנגרם בשמו. אבל, ניצחתם, תרקדו!
גם לא אדבר על ההתהוללות ההזויה של 'שש שלש'. ממש ממש לא. זכותם. קיבלתם שש מול שלש. אתם גדולים, ממש ממש גדולים, אפילו ענקיים. ניצחתם, תרקדו!
אבל בסרטון האומלל של הבני ברקים. לא הצלחתי להישאר שלו. עומד לו ראש עיר יעני 'נבחר', מעונב ומכופתר בפראק, כראוי וכיאות לראש כולל ושליחם של גדולי ישראל האחדים והיחידים. הכי שליח שאפשר. הכי 'נבחר' שאפשר. ונושא נאום 'ניצחון' מלא פאתוס ודרמה. מול המון משולהב ומוסת. בעיר התורה השלום והשלווה. ראיתי את כניסתם של נציגי אגו"י, אלו שבמלוא הכבוד וההדר העבירו את השרביט לאיש הדגל, בלי מצמוץ, בלי ויכוח. בלי עוררין. היו להם את כל הסיבות לפוצץ את ההסכם בבני ברק. כפי שעשו להם בכל הארץ. אולי רובינשטיין היה לוקח. אבל היה מזיע קצת. ולא, לא עשו זאת. והם באו. באו לברך אותו ביום שמחתו, עם כניסתו לתפקיד.
ראיתי את שאגות הבוז של ההמון המוסת. כאחרוני נערי הגויים. ועיני נפערו.
ואז, ואז ראיתי את ה'נבחר' מאזכר את שמו של האדמו"ר מויזניץ. ו-כן, כמו שחשבתם. 'בוזזזזזזז'. לא, לא שמעתם. 'בוזזזז' לגדול ישראל. בוז לאחד ממנהיגי הדור. בדיוק כך. נערים בחולצות לבנות שבתחילת היום עוד היו מסודרים במכנסיים, וציציות משתלשלות. 'בוזזזזז'.
ואז, לשניה קוויתי. קוויתי שה'נבחר' ימחה, יגיד מילה. יהסה את הקהל. ולו בגלל המצלמות. עשה זאת? הצחקתם את ה'נבחר'. האחרון שיעיז להפריע לעצמו באמצע נאומו הדרמטי. נאום ה'ניצחון'.
ואז, אז חדרה אלי ההכרה.
אבוי לו לניצחון שכזה.
ולא, בשום פנים ואופן לא הייתי רוצה לנצח. במחיר שאולי יעמוד בני בארוע שכזה.
לא, מי צריך ניצחון? כשבמלחמה על החינוך, על הקדוש והיקר לנו. הקרב הוכרע?
אז כן, מעדיף להיות בצד המפסיד. תמיד. אבל שהבן שלי לא יזעק בוז על גדולי ישראל. ולא ירקוד ריקוד פראי ומסומם של 'שש שלש'. ולא ירקוד עם - פשוט לא מאמין לעצמי שהדבר הזה קרה – ירקוד אי פעם עם ה'שליחה של גדולי ישראל האחדים והיחידים' מהצד שניצחו...
מעדיף להפסיד בקרב. אבל לנצח במלחמה. במלחמה האמיתית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:37 לינק ישיר 

שנים ניסינו לדבר את שפת ההגינות, המוסר והאנושיות. לא היה עם מי לדבר. כולכם חסיתם תחת כנפיו הרחבות של ליצמן וגלגלתם עיניים. אני שמח לראות שאתם מוכנים עכשיו לדבר את השפה הזו, כך מדברים שותפים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:37 לינק ישיר 

יש לך סרטון?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:38 לינק ישיר 

התמיכה ביהב שהיה ממש צורר היהדות (לא רק הליטאים) באמת שברה כל שיא אפשרי. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:44 לינק ישיר 

כמובן שההתנהגות המתוארת ראויה לגינוי ואני מקווה שהמחנכים של הנערים הללו יעשו את עבודתם. בכלל חגיגת ניצחון בבני ברק היא חסרת כל משמעות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:52 לינק ישיר 

יש לך קישור לסרטון?

אכן במקומות רבים (כולל כאן באתרי האינטרנט וגם כאן בפורום) ראינו התפרקות טוטאלית מכל ערך, תרבות ומידות עקב ה"נצחון" מצד ניקי דגל התורה, והסרטון בחיפה של הריקודים סביב הגב' קליש, פשוט חרפה.
אך מה שמתואר בדברים לעיל נשמע גרוע מאוד, אם יש למישהו סרטון ויכול להעלות, אודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:52 לינק ישיר 

עמ_קנית כתב:
יש לך סרטון?
לא חבל על זמנך תצטרכי לפנות הרבה זמן, יש יותר מסרטון אחד,מכות בירושלים  בין הפלגים שלכם, ריקודים עם הגברת קאליש,  נראה לי  שהמחנכים שלכם יצטרכו לעבוד שעות נוספות!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:55 לינק ישיר 

אני מעדיפה לדבר על עובדות.
תביא עובדות מגובות בנתונים, תמונות, צילומים ניירת וכו'
לא הפרחות באוויר: ככה זה כי ככה אמרתי.

כן. אם היה כזה דבר אני חושבת שזה הזוי וחמור מאד.
אבל מה לעשות שעל סמך הפרחות באוויר אין טעם בכלל לקיים דיון 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:58 לינק ישיר 

צר לי לאכזבך צפיתי בסירטון שבו נואם הרב רובינשטיין אף אחד לא צעק בוז לאדמור מויזניץ, כשהוזכר שמו בדווקא, חס ושלום אתה שקרן ונוכל ומסית. כל מי שיצפה בסירטון יראה שנשמעו לאורך הנאום אין ספור פעמים צעקות ומילות בוז מבודדים, וטוב הייה שהרב רובינשטיין התעלם מכך, לא מתייחסים לאיזה מישהו טיפש שצועק בוז שכמעט ולא שומעים, תפסיק להיות נחיתי ומסית.. הנציגים של אגודת ישראל נכנסו ואז היו כמה כאלו שצעקו. ללא קשר לויזניץ ספציפי. תפסיק להוציא דברים מהקשרם ולהביא כאן דברי הבל מהאתר המטונף של שאולזון שכל היום מסית נגד הרבנים הלטאיים. כמו כן בחיפה הייה איזה דקה שמועמדת חילונית נכנסה ושרו לה. כמו ששרו לעצמם. האירוע לא הייה הרבה זמן ועם הרבה רגישות למקום ולאישה. וחיפה זה לא בני ברק. זה לא הייה אירוע מתוכנן שהיא נכנסה ומישהו שר לה שרו ואז היא נכנסה., מה רציתה שיצעקו עליה פריצות. עופי מכאן? דמגוג בגרוש שמתקשה להשלים שקיפוח הציבור הלטאי וגניבת המקומות שלו הסתיימו ברשויות וכן בכנסת, הפרייארים התפקחו

דדווח על תוכן פוגעני

לא שמעתי על הסיפור הזה כלל.
יש תיעוד?

דדווח על תוכן פוגעני

גברת אין צורך שתאמיני יש לכם רוב ניצחתם ואתם צודקים מכאן ולהבא עד עולם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:59 לינק ישיר 

אצל החילונים הכיבוש משחית

אצלנו המחלוקת משחיתה

תפנימו המחלוקת מביא ניצחונות זמניים אבל הורס את הנוער

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 12:02 לינק ישיר 

שדה מראה לנו איך אפשר לשקר בתוך כדי דיבור,,,
[quote]צר לי לאכזבך צפיתי בסירטון שבו נואם הרב רובינשטיין אף אחד לא צעק בוז לאדמור מויזניץ, כשהוזכר שמו בדווקא, חס ושלום אתה שקרן ונוכל ומסית. כל מי שיצפה בסירטון יראה שנשמעו לאורך הנאום אין ספור פעמים צעקות ומילות בוז מבודדים, וטוב הייה שהרב רובינשטיין התעלם מכך, לא מתייחסים לאיזה מישהו טיפש שצועק בוז שכמעט ולא שומעים, תפסיק להיות נחיתי ומסית.. הנציגים של אגודת ישראל נכנסו ואז היו כמה כאלו שצעקו. ללא קשר לויזניץ ספציפי. תפסיק להוציא דברים מהקשרם ולהביא כאן דברי הבל מהאתר המטונף של שאולזון שכל היום מסית נגד הרבנים הלטאיים. כמו כן בחיפה הייה איזה דקה שמועמדת חילונית נכנסה ושרו לה. כמו ששרו לעצמם. האירוע לא הייה הרבה זמן ועם הרבה רגישות למקום ולאישה. וחיפה זה לא בני ברק. זה לא הייה אירוע מתוכנן שהיא נכנסה ומישהו שר לה         שרו ואז היא נכנסה., 
ספונטני כזה  חחחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 12:02 לינק ישיר 

לא יאומן כמה קשה לקבל הפסד כזה מוחץ....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 12:03 לינק ישיר 
העובדות תמיד יהיו רלוונטיות

דברוני כתב:
גברת אין צורך שתאמיני יש לכם רוב ניצחתם ואתם צודקים מכאן ולהבא עד עולם...

הגישה המגוחכת הזאת היא הגישה בה נקטתם עד היום:
אין צורך להתייחס לעובדות כי ככה החלטנו.

והגישה הזו נחלה תבוסה.

העובדות תמיד יהיו רלוונטיות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 12:05 לינק ישיר 
גלאגוזים

כאן שוה המקום להזכיר את דבריו של מרן ראש הישיבה שליט"א שלצד קריאתו
לתמיכה במועמדי תנועת דגה"ת בכל אתר ואתר, חזר שוב ושוב על הקריאה לדון
כל אחד לכף זכות, גם אלו שמסיבותיהם הם, נהגו אחרת והצביעו למועמדים אחרים.
מרן שליט"א כתב וביקש במכתביו ובנאומיו, לא לדבר רע על אחרים ואפילו לא לחשוב
רע עליהם.
בטוחני שהוא היה מצטער צער רב על ביזוי אחרים, גם אם מדובר 'רק' בעסקנים,
וק"ו אם אכן מדובר, כדברי פותח האשכול, על ביזוי גדול בישראל.

ועשית ככל אשר יורוך נאמר לא רק על ההשתתפות בבחירות.

תוקן על ידי גלאגוזים ב- 01/11/2018 12:05:54

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מונולוג של חסיד וויז'ניץ כאוב.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.