בית פורומים בחדרי חרדים

טלזסטון כמשל לחזירות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/12/2018 10:07 לינק ישיר 
טלזסטון כמשל לחזירות

בא אדם, לא דופק בדלת, נכנס לי לבית היישר למטבח, ומתחיל לאכול כאילו מישהו הזמין אותו (מקלב לא בעל בית וגם לא המשכיר של הבית..), או קנה בעצמו את המוצרים שם...

בקיצור, בהצלחה ליענקי פלאי, לפני הכל תושב המקום, איש יקר ובעיקר, לא צריך את הכסף של הג'וב הזה.... מה שאומר שהגיעו מים עד גועל נפש..
אני מציע לרביץ החמדן שלא עשה כלום בחייו, לקפל ציוד משם, כי הבושה שאני מתבייש בשבילו כבר מספיק גדולה, וחבל שהוא עצמו לא מרגיש בה...

לא נדחפים לבית של מישהו ועושים בו ככל העולה על רוחך. זה לא מנומס!

אני יודע שעוד שניה יקפצו כל ה"פרעושים" וישאלו מה עם אלעד.. אין לי אפילו כח לענות על השאלה המטומטמת הזו, אז עזבו אותי מזה...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2018 11:44 לינק ישיר 
מצדרביעי

נאלדייק כתב:
לפלספן

בשביל בחירות לוועד הבית למה מכריחים את "גדולי הדור" להתערב ולעשות מזה חוב קדוש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2018 11:08 לינק ישיר 

טלז סטון כמשל לחזירות דגל התורה במקומות נוספים

בכל מקרה, מי שקובע זה לא התושבים, הם בכלל לא צד בנושא. התושבים צריכים להרכין ראשם וללכת בראש מורם או כפופים ובוכים לקלפי ולהצביע בהתאם למה שיורו להם גדולי הדור. וכבר פורסם שהגר"ח הורה לתמוך ברביץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2018 10:11 לינק ישיר 

לפלספן

בשביל בחירות לוועד הבית למה מכריחים את "גדולי הדור" להתערב ולעשות מזה חוב קדוש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 16:17 לינק ישיר 
פלספן

א. לפי מה ששמעתי גם פלאיי הוא דיי חדש בישוב הזה (משהו כמו שנה) אז אל תלין על מי שנכנס לך למטבח... ב. . דבר נוסף, טלסטון הוא ישובון בגודל שכונה קטנה בירושלים, ואני לא חושב שמוצנח מבחוץ לא יכול לנהל מקום קטן שכזה , מה גם שרביץ כבר מתגורר במקום כחצי שנה ובשביל מקום קטנציק שכזה זה מספיק זמן להכיר את ה 3 רחובות של הישוב. . . זה ממש בחירות לועד בית שלא אמור לעניין אפחד

תוקן על ידי פלספן ב- 05/12/2018 14:24:07

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 16:08 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

אם הכי מוצלח שהצליחו למצוא מתושבי המקום הוא יענקי פלאי, לא פלא שהיו צריכים לייבא מישהו מבחוץ, זה בסדר אין מה להעלב, לא מכל שכוננות קטנטונת בירושלים יש בהכרח מישהו שיצוק מחומר של ראשי ערים

מישהו שיצוק מחומר של ראשי ערים..

(מיקום אייקון נקרעע מצחוק)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 14:25 לינק ישיר 

המשל הוא שמישהו הוציא מכרז לאינסטלטור, והגיע עוד מישהו שרוצה להשתתף במכרז. ירצו - יבחרו בו, לא ירצו לא יבחרו בו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 14:14 לינק ישיר 

לסיכומו של עניין,

הטוב ביותר הוא לתת לתושבים להחליט בעצמם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 13:55 לינק ישיר 

המשל נחמד אבל סטית מהעובדות. זה הבית של השכן כמו שזה הבית שלך.... אם כבר, הדוגמא הנכונה היא שהבאת אינסטלטור מקצועי לא לדירה שלך אלא לרכוש המשותף, ואז השאלה היא מי אתה? וועד הבית? את מי שאלת קודם? מקלב? חחחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 13:51 לינק ישיר 

ובחזרה למשל, אני מזמין אינסטלטור מומחה שיתקן לי משהו בבית, ולפתע מתפרץ אליי שכן הביתה פגוע וסוער, אני בעצמי אינסטלטור חובב, איך אתה מעז להביא בעל מקצוע שלא גר בבניין ואפילו לא בשכונה ?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 13:50 לינק ישיר 

אם הכי מוצלח שהצליחו למצוא מתושבי המקום הוא יענקי פלאי, לא פלא שהיו צריכים לייבא מישהו מבחוץ, זה בסדר אין מה להעלב, לא מכל שכוננות קטנטונת בירושלים יש בהכרח מישהו שיצוק מחומר של ראשי ערים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:51 לינק ישיר 
אךטובוחסד

חרשתן כתב:
מדוע אם כן פלאי לא התמודד בבחירות הרגילות, ורק עכשיו נזכר שהוא תושב המקום?

אין דין הבחירות הראשונות כשרוזנטל עוד היה בחיים, כדין הבחירות שבגללן הוא נפטר..

מדוע? מדוע אין דין וכו'?

יש לך נימוק, כתוב אותו!

מה לא הבנת??? פשוט וברור. הנימוק הוא שאחרי שהרגו את רוזנטל, התושבים הותיקים מיהרו לחזק את עמדתם שלא רוצים מ ישהו בחוץ והחליטו להריץ את פלאי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:49 לינק ישיר 
אךטובוחסד

asher177 כתב:
בבחירות יכול להתמודד כל מי שרוצה, יש חוקים בעניין. ואין עדיפות למי שחי במקום 200 שנה למי שזה מקרוב הגיע. יש תאריך קובע! אין דבר כזה הצנחה! אם מותר לו על פי החוק להתמודד, אז מותר לו.

מכאן והלאה זו החלטה של כל תושב. אם ירצו את רביץ הוא יבחר ואם לא הוא לא יבחר. את הלגיטימיות הבוחרים קובעים.

מה שנקרא "כשר, אבל מסריח". אוקי זה מותר בחוק, אבל זה אומר שזה נכון והגיוני להתמודד בעיר שלא רוצים אותך? אולי "לשכנע" דרך "קול קורא" וכל מיני אינוסים אחרים? בוא נראה אותו מתמודד בבחירות חופשיות כמו שאמרת, בלי תמיכת שום רב לא בו ולא באחרים. מקסימום עם מכתב שקורא להצביע למי שורצים כי כולם טובים... 3 קולות לא יהיו לו ואתה יודע את זה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:45 לינק ישיר 

בבחירות יכול להתמודד כל מי שרוצה, יש חוקים בעניין. ואין עדיפות למי שחי במקום 200 שנה למי שזה מקרוב הגיע. יש תאריך קובע! אין דבר כזה הצנחה! אם מותר לו על פי החוק להתמודד, אז מותר לו.

מכאן והלאה זו החלטה של כל תושב. אם ירצו את רביץ הוא יבחר ואם לא הוא לא יבחר. את הלגיטימיות הבוחרים קובעים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:41 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:39 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
מדוע אם כן פלאי לא התמודד בבחירות הרגילות, ורק עכשיו נזכר שהוא תושב המקום?

אין דין הבחירות הראשונות כשרוזנטל עוד היה בחיים, כדין הבחירות שבגללן הוא נפטר..

מדוע? מדוע אין דין וכו'?

יש לך נימוק, כתוב אותו!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > טלזסטון כמשל לחזירות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.