בית פורומים בחדרי חרדים

הבזיון האמתי בסרטון הרגליים המפורסם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/6/2019 23:30 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
אתה עדיין חולם על שידור חוזר של הפתעת הבחירות?

לדעתי הפתעת הבחירות הגדולה תהיה ש.. אופס, שוב פייגלין איבד עשרות אלפי קולות, ומי חלם שהוא פעמיים יפסיד ולא יעבור את אחוז החסימה גם בפעם השניה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2019 06:38 לינק ישיר 

פעם קודמת זה היה הפתעה. יש סיבה לחשוב שהפעם פעם נוספת יהיה הפתעה?
הפעם זה לא צפוי מראש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2019 09:19 לינק ישיר 
עמ_קנית

מצדרביעי כתב:

השוואת תוצאות הקזינו במועד א' בין -איחוד הימין-הימין החדש-זהות (מתוך אתר ועדת הבחירות המרכזית

יחוד מפלגות הימין הבית היהודי-האיחוד הלאומי- עוצמה יהודית

טב

5

3.70%

159,468

הימין החדש בראשות שקד ובנט

נ

0

3.22%

138,598

זהות - תנועה ישראלית יהודית בהנהגת משה פייגלין

ז

0

2.74%

118,031

ומה ההבדל בין אדם שהשקיע והרוויח הון? לבין אדם שהשקיע ופשט את הרגל?
סכום זניח יחסית להקף הרכוש / ההשקעה.
כמה אלפי שקלים בודדים שהיו למיסטר הראשון ואפשרו לו לסיים את ההשקעה, ולממש אותה בעת המתאימה.
לעומת רעהו מסטר עני שהשקיע את כל רכושו, ומה לעשות.. זה לא הספיק...
חסרו לו כמה אלפי שקלים, הוא ממש השתדל וניסה וגירד. אבל זהו.
כמה אלפי שקלים חסרים....
אתה יודע מה קרה לו בעקבות חוסר השלמתו עם החסר המועט הזה? הוא פשט את הרגל כתוצאה מכך, וגם היה צריך למכור את הבית בהפסדים.
(אם רק היה טיפטיפה יותר חכם היה פורש בזמן, מוציא את ההשקעה, ולא מפסיד את המכנסים)

נו, זה לא רציני...

זה בדיוק הענין: כמה אלפי שקלים / כמה אלפי קולות ,
אם יש לך את זה אתה עשוי להרוויח רווחים עצומים ואף להפוך לעשיר מופלג,
ואם חסרים הגרושים... שום דבר לא יעזור תעמוד בכיכר העיר ותפשוט יד

לגבי פיגלין, ייתכן והוא יתמודד שוב,
כבר אמר אינשטיין "אי־שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות."
מסתבר שזה אומר משהו לגביו....
אבל מה, כנראה שבין 118,000 האנשים שהעניקו לו את קולותיהם יש גם אנשים שפויים (למרות הקאנביס)
מה גם שאפקט הסקרים ללא ספק הוסיף לו נפח.
בואו נגיד שגם אם הוא יחזור על השטות שלו , הנזק יהיה קטן יחסית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2019 09:32 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
יש עוד סיכוי שיהיו חיבורים שיצליחו לשלב את ה"חלומות" עם עולם המעשה- נחכה ונראה בעז"ה...

פורסם הבוקר שבנט על סף הסכם ריצה משותפת עם איחוד הימין. רוצו מהר לתפוס שם מקום, אולי תקבלו שם מנדט או שניים, במקום להתמודד עצמאית ולשרוף מנדט או שניים בבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2019 14:34 לינק ישיר 

לעמקנית, האם הבנת מה כתבת?

נקח 2 אנשים שעשו השקעה דומה- ולשניהם כמעט הכול היה דומה חוץ מ"פוקס" אחד קטן שגרם-ללא הסבר רציונלי שאחד ירוויח והשני יפסיד.
עכשיו שניהם נמצאים בפרשת דרכים ורוצים להשקיע מחדש, האם יש איזו שהיא סבירות ו/או היגיון כלשהוא שזה שבפעם הקודמת התפקשש לו להצליח יצליח גם הפעם, יותר מאשר זה שהתפקשש לו להפסיד??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2019 00:44 לינק ישיר 
זה לא "פוקס". אלו נתונים שניתן וחובה להיערך אליהם בשלב קבלת ההחלטות.

מצדרביעי כתב:
לעמקנית, האם הבנת מה כתבת?

נקח 2 אנשים שעשו השקעה דומה- ולשניהם כמעט הכול היה דומה חוץ מ"פוקס" אחד קטן שגרם-ללא הסבר רציונלי שאחד ירוויח והשני יפסיד.
עכשיו שניהם נמצאים בפרשת דרכים ורוצים להשקיע מחדש, האם יש איזו שהיא סבירות ו/או היגיון כלשהוא שזה שבפעם הקודמת התפקשש לו להצליח יצליח גם הפעם, יותר מאשר זה שהתפקשש לו להפסיד??

הבנת מה אתה שואל?

ואם כבר דברנו על חוסר רציונליות (חוסר שפיות) אני כבר מתחילה לחשוש שפיגלין מאחורי הניק....

יש הבדל שמים וארץ בין 2 המשקיעים שדברתי עליהם, זה ממש לא קרה בגלל "פוקס" אחד קטן.
ממש לא!!אלו דברים / נתונים / עובדות שיש לקחת אותם מראש!  + בצ"מים
לא לקחת אותם מראש? זה לא מקרה, ולא פוקס שתפקסס,
זה כשל מהותי! 

זוג צעיר קונה דירה הוא מחשבן:
חסכנו,200,000 (לו יהי)  300,000 ההורים שלה, 300,000 ההורים שלו, מהסבא שקצת יש לו, נוציא 50,000 מתנה + 50,000 הלוואה נוחה, אפשר גם לגרד הלוואות מחברים וכל מי שרק יכול... 150,000 (וגם זה עם אופטימיות יתר) , וכמובן משכנתא (אם כל שמחתינו), מקסימוםםםם יאושר 800,000 (וזה אחרי שאישרו רק 750,000 ויועץ המשכנתאות עבד כמו שצריך)
עכשיו בדחילו ורחימו הזוג הנחמד הולך לחתום עסקה
1,850,000 ש"ח
זה ממש המחיר שחשבנו....  (ושלא נדבר על השואה לפיגלין שבהשוואה, בבמחיר שיש לו רוצה לקנות דירה שעולה 2,500,000 ש"ח...)
מה אתם עושים עסק מדמי תיווך / מס רכישה / עמלת עו"ד 
אז זהו.
אדם כזה כבר גירד את כל מה שהוא יכל לגרד, אם תבקש ממנו עוד 80,0000 להוצאות נילוות הנ"ל, אין עסקה ואין דירה במקרה הטוב הוא ימכור אותה  ובמקרה הרע ...... כונס הנכסים.
אין כזה דבר פקסוס קטן
או שיש לך או שאין לך, ניתוח רציונלי קר ומחושב, ורזרבות כי שאתה יכול להפסיד בגדול, אתה חייב להיות מתוכנן יותר ממתוכנן
"פוקס" -זה אסון טבע , או  פשיטת רגל של אחד ההורים...
זה לא להיכשל בהערכת הוצאות. לא להיכשל ב"סמוך" חסר לי רק עוד קצת, נסתדר.... 
זה לא "פוקס" זה אי שפיות.

לפיגלין לא היה בפעם הקודמת , נקודה. 
בפעם הבאה יהיו פחות,כי אנשים לא אוהבים ללכת להצביע ולגלות שהקול שלהם הלך לפח
ומכיון שהזכרון עדיין טרי, אין לי ספק שאדם רציונלי ושפוי שרוצה להשפיע, לא יחזור על השטות הזו, מה גם שהסקרים שפיגלין עבר עוד נפחו את התוצאה בשל השיקול הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2019 06:44 לינק ישיר 

הדבר היחיד שאני מסכים אתך הוא-שיכול להיות שאנשים יותר יפחדו להצביע לו בגלל שפעם שעברה הוא לא הצליח,
הטענה שלי בה אני חולק עלייך מכול וכול- היא שלטענתי אין בזה שום דבר רצינולי אלא "רגשי" לגמרי...

הטעות שלך היא שלאורך הדרך את שמה את כמות המצביעים בצד של ,ההוצאות" וה"השקעה" בעוד שכמות המצביעים היא "הרווח" מההשקעה- ולא ההשקעה בעצמה.

וכל טענתי היא  ששניהם בגדול השקיעו בערך עם אותם סיכויים של רווח (כמות קולות-שעל פי כל הסקרים-היה אמור להיות תוצאה דומה) וברגע האחרון בשורת "הרווח" בלבד- יצא "בפוקס" שאחד קיבל כמה אלפי קולות יותר ולכן "קיבל את כל הקופה" אין פה שום קשר לרציונליות-ואני לא מבין מה מסובך כ""כ להבין את זה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2019 08:00 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
הדבר היחיד שאני מסכים אתך הוא-שאין פה שום קשר לרציונליות-ואני לא מבין מה מסובך כ""כ להבין את זה...
וזה הבעיה אצלכם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2019 11:45 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
הדבר היחיד שאני מסכים אתך הוא-שיכול להיות שאנשים יותר יפחדו להצביע לו בגלל שפעם שעברה הוא לא הצליח,
הטענה שלי בה אני חולק עלייך מכול וכול- היא שלטענתי אין בזה שום דבר רצינולי אלא "רגשי" לגמרי...

הטעות שלך היא שלאורך הדרך את שמה את כמות המצביעים בצד של ,ההוצאות" וה"השקעה" בעוד שכמות המצביעים היא "הרווח" מההשקעה- ולא ההשקעה בעצמה.

וכל טענתי היא  ששניהם בגדול השקיעו בערך עם אותם סיכויים של רווח (כמות קולות-שעל פי כל הסקרים-היה אמור להיות תוצאה דומה) וברגע האחרון בשורת "הרווח" בלבד- יצא "בפוקס" שאחד קיבל כמה אלפי קולות יותר ולכן "קיבל את כל הקופה" אין פה שום קשר לרציונליות-ואני לא מבין מה מסובך כ""כ להבין את זה...

מה לעשות שבמנדטים כמות המצביעים היא הדבר הנדרש כדי להגיע לתוצאה/הישג
(כמו שבהשקעה, זו כמות הכסף)
ודאי שבעיני בחישוב רציונלי צריך לקחת בחשבון "כמה יש לך" וכמה הגיוני שיהיו,
בואו נגיד שאם בבחירות האחרונות יכלת להתמם: הרי מי אמר אולי היינו מצליחים יותר, באו הבחירות והבהירו יפה יפה, מה הקו האדום העליון של פיגליין.

ההשוואה לבית היהודי אינה ממין הענין, יש להם "בייס" חזק של אנשים,
עובדה שעל פניו היה נראה, מגובה בסקרים כמובן, שנפתלי בנט יעבור באופן חלק ואף יעקוף את הבית היהודי.
ומה התברר שאין תחליף ל"בייס" 
בוא נגיד שאני מתרשמת מפיגלין (ואני לא)
או שיאיר מרעננה מתרשם,...
זה עדיין לא מספיק.
כשיש הכרעות  ודברים עומדים על המשקל, אני, ורוב האנשים הרציונלים -  אתן את הקול שלי - ל"בייס" שלי.
זה היה ככה גם בסיפור הבית היהודי  - הימין החדש

נכון שאפשר לייצר בסיס תמיכה מאפס, כמו שיש עתיד גיבשה, או למעשה אף היא הגיעה לנישה קיימת של החילוניות אזרחית שמפלגות מרכז שונות היו בה
אבל אם אתה נמצא - עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ולא מצליח !  זה אומר שהאידיאולוגיה הזו לא מספיקה לצבור מומנט.
וכפי שכבר כתבתי, זה (שוב ושוב ושוב) הימור משוגע, השאיפה הכי אופטימית היא למפלגת אווירה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 13:46 לינק ישיר 

והנה קישור ביוטיוב לחסומי פייסבוק:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 16:06 לינק ישיר 

ואף אחד פה לא מגיב על השקר ש "סמוטריץ' קיבל רק 30,000 קולות יותר" אז למה אליו לא באים בטענות שהוא מתמודד שוב.

א. זה 41,000 כמובא לעיל. הבדל משמעותי כדלהלן.
ב. המס' הנ"ל זה כמעט 35% ממצביעי פייגלין שהיה חסר לו כדי להיות סמוטריץ'.
כלומר, קל להגיד זה רק 30K אבל באחוזים הפער דרמטי.

וכשכל הטיעונים משיחיים אז גם לא רואים את ההבדל למה כשסמוטריץ/הבית היהודי מתמודדים שוב זה לא התאבדות ואצל פייגלין זה התאבדות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 16:39 לינק ישיר 

קל לבוא בסיסמאות-משיחי וכו' במקום להתמודד לגופם של דברים,

בקיצור-בלי "עוצמה" גם סמוטריץ' לא היה עובר-ועדיין עסקני הבית היהודי מעלים על דעתם להתמודד בפעם הבאה בלי "עוצמה" ובלי "בנט/שקד"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 10:00 לינק ישיר 
מצדרביעי

מצדרביעי כתב:
קל לבוא בסיסמאות-משיחי וכו' במקום להתמודד לגופם של דברים,

בקיצור-בלי "עוצמה" גם סמוטריץ' לא היה עובר-ועדיין עסקני הבית היהודי מעלים על דעתם להתמודד בפעם הבאה בלי "עוצמה" ובלי "בנט/שקד"...

הנה-רק דברתי וכבר "עוצמה" עוזבים את החיבור לבית היהודי-איחוד לאומי.

האם עכשיו נשמע את כולם צועקים על סמוטריץ' והרב פרץ שהם "הזויים", "מסכנים קולות" וכו'??

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הבזיון האמתי בסרטון הרגליים המפורסם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.