בית פורומים בחדרי חרדים

נערה חרדית התלוננה שגיסה ביצע בה מעשים חמורים ובתגובה נזרקה מהסמינר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/6/2019 15:37 לינק ישיר 
נערה חרדית התלוננה שגיסה ביצע בה מעשים חמורים ובתגובה נזרקה מהסמינר

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 15:41 לינק ישיר 

'לא תשתוק' בפייסבוק:

**לא נאפשר למשטרה לחפות על כשליה על גבה של הנפגעת**

את מ' אנו מלווים למעלה משנה.

סיפורה הנוגע ללב והעוצמות שהיא מפגינה הם יוצאי דופן ומקור להשראה.

לצערינו, משפחתה הקרובה ואנשי החינוך במוסד בו למדה, שהיו אמורה להגן ולשמור עליה. הפנו לה עורף והעדיפו לתמוך בעבריין המסוכן שפגע בה.

אך מ' לא וויתרה. היא יצאה למאבק על האמת שלה ושמה לה למטרה להציל ילדים אחרים שעלולים להיפגע על ידי האדם שפגע בה.

לגבי תגובת המשטרה לכתבה: למרות הודאתו המפורשת של הפוגע בביצוע העבירה, לא נעשה דבר עם התיק ובמקום להישלח לפרקליטות הוא נקבר עמוק והעלה אבק. גם הניסיונות החוזרים ונשנים שלנו לבירור מצבו של התיק וקידומו, העלו חרס.

רק לאחר שהתקשורת התעניינה במקרה, נזכרו במשטרה לפתוח את התיק מחדש ולבחור בתגובה שקרית המטילה את האשמה לטיפול הרשלני שלהם בתיק על מ' עצמה.

אבסורד שזועק לשמיים.

אנו עומדים מאחורי מ' ונמשיך ללוות אותה עד שהצדק ייצא לאור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 19:40 לינק ישיר 

כדאי שתדייק, היא לא נזרקה אלא הוחרמה על ידי הצוות והבנות
והיות והתקשורת לא טרחה אפילו לבקש את תגובת הסמינר או הבנות, אלא הציגה צד אחד, ש ממש במקרה הוא נגד החרדים, הרי ששמענו צד אחד של המטבע בלבד, חוסר צדק, החרדים לא יודעים אפילו עד כמה הם מושמצים מידי בוקר וערב בתקשורת החילונית
אפשר להבין את הזעם של צוות סמינר או חברות סמינר, כשסיפורים כאלו יוצאים לאור בין קירות הסמינר ונלעסות עד תום, לא מתאים למוסד חרדי שנושא כזה ייטחן.
תלונה כן, משטרה כן, רבנים כן, כלא לשנים ארוכות כן, טיפולים מכל הסוגים כן, אבל לא התעסקות בפרהסיא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 20:33 לינק ישיר 
דבריחכמים

אני רק אכתוב שאופן ישיבתו של פליישמן הצדקן על הספה,
כאשר הוא משוחח עם הבחורה, 
לא מותירה אצלי תחושה נוחה מידי. 

אני בכלל לא מבין מה פתאום הוא אמור להתעסק בעצמו עם הבחורות הנפגעות. 
הרי יש שם נשים שפעילות שם ב"לא תשתוק". 
ובפרט ובמיוחד שהוא לא פסיכולוג, לא חוקר, ולא איש מקצוע. 

אגב, גם במשטרה, כיום יש מאמץ להשאיר את החקירות הרגישות, כאשר מדובר בנשים, לחוקרות ולא לחוקרים. 

תוקן על ידי דבריחכמים ב- 20/06/2019 18:35:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 20:37 לינק ישיר 

מיותר לציין שאם הבחורה הוחרמה ע"י הצוות והבנות:הדבר חמור  שבעתיים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 22:11 לינק ישיר 
ולשרה_בן

איש_חשוב כתב:
והיות והתקשורת לא טרחה אפילו לבקש את תגובת הסמינר או הבנות, אלא הציגה צד אחד, ש ממש במקרה הוא נגד החרדים, הרי ששמענו צד אחד של המטבע בלבד, חוסר צדק, החרדים לא יודעים אפילו עד כמה הם מושמצים מידי בוקר וערב בתקשורת החילונית
אפשר להבין את הזעם של צוות סמינר או חברות סמינר, כשסיפורים כאלו יוצאים לאור בין קירות הסמינר ונלעסות עד תום, לא מתאים למוסד חרדי שנושא כזה ייטחן.
תלונה כן, משטרה כן, רבנים כן, כלא לשנים ארוכות כן, טיפולים מכל הסוגים כן, אבל לא התעסקות בפרהסיא

למגן הפדופילים.

מצווה לפרסם למען ישמעו ויראו. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 22:15 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

לפי הדיווח בחדשות כאן, לאחר חצי שנה היא כן סולקה מהסמינר, אף סמינר לא היה מסכים להגיב על כזאת כתבה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2019 23:36 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:

למגן הפדופילים.

בהרבה מהויכוחים שלכם אני חושב שאתה צודק. אבל במקרה זה, אתה פשוט כותב בלי קשר.
איש חשוב לא הגן כאן על הפוגע, הוא טען שבלתי אפשרי להחזיק בסמינר בת שמדברת עם כולם על הפגיעה שהיא חוותה.

אתה יכול להסכים איתו, או לחלוק עליו. אבל לא לעוות את דבריו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 00:07 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:

תלונה כן, משטרה כן, רבנים כן, כלא לשנים ארוכות כן, טיפולים מכל הסוגים כן

למגן הפדופילים.

איזה יצור..
הגדלתי בשבילך את הפונט, מכיר כבר את בעיית הפזילה שלך..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 00:27 לינק ישיר 

אין לכם בושה?שופכים את דמה של הבת:משקרים שהבת ," דיברה" כדי להצדיק התנהלות מבישה של בית ספרה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 04:30 לינק ישיר 

צריך לפרסם בראש חוצות את שם הסמינר ואת שמות המורות, המנהלות והיועציןת שכשלו בתפקידן והעדיפו יוקרה אישית על פני פגיעה נפשית וגופנית באחת התלמידות!
צריך לפרסם ברבים גם את שמו של הרב הפושע ששיתף פעולה בהסתרת העניין
ולכל המתממים שטוענים שדיבורים כאלה יפגעו בחינוך שאר הבנות, עליהם אמר ינאי המלך לפני מותו "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועים שדומים לפרושין; שמעשיהם מעשה זמרי ומבקשים שכר כפינחס".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 05:47 לינק ישיר 

יש לך בנות עשרה בבית?
לך תספר להן בדיוק מה היה בין הנערה לגיס, אל תשכח שום פרט, ותבוא לספר לנו איך החינוך שלך הצליח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 07:55 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

יש לך בנות עשרה בבית?
לך תספר להן בדיוק מה היה בין הנערה לגיס, אל תשכח שום פרט, ותבוא לספר לנו איך החינוך שלך הצליח

אל תשכח להוציא את מסכת נדה מארון הספרים שהילדים חלילה לא יחשפו, ואולי לוותר גם על כל סדר נשים שגם עלול להיות בעיה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 12:02 לינק ישיר 
דבריחכמים

אבודאבי כתב:
 עליהם אמר ינאי המלך לפני מותו "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועים שדומים לפרושין; שמעשיהם מעשה זמרי ומבקשים שכר כפינחס".

מפליא אותי לראות איך מזכירים את דבריו של ינאי המלך הללו בחרדת קודש,
למרות שעל פי ההיסטוריה, הוא רצח אלפים, ויש אומרים עשרות אלפים, מבני עמנו. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 12:32 לינק ישיר 

דבריחכמים כתב:
דבריחכמים

אבודאבי כתב:
 עליהם אמר ינאי המלך לפני מותו "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועים שדומים לפרושין; שמעשיהם מעשה זמרי ומבקשים שכר כפינחס".

הדברים האלה מובאים בגמרא .. חכמה בגויים תאמין..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 13:44 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
דבריחכמים כתב:
דבריחכמים

אבודאבי כתב:

הדברים האלה מובאים בגמרא .. חכמה בגויים תאמין..

נשלח מהאנדרואיד שלי

כמדומני שגם ביוסיפון.

אגב, אלכסנדר ינאי היה יהודי..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נערה חרדית התלוננה שגיסה ביצע בה מעשים חמורים ובתגובה נזרקה מהסמינר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.