בית פורומים בחדרי חרדים

נערה חרדית התלוננה שגיסה ביצע בה מעשים חמורים ובתגובה נזרקה מהסמינר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/6/2019 14:07 לינק ישיר 

אכן מובא בחז"ל. 

ינאי המלך היה מבני חשמונאי, שנמנה על שורות הצדוקים, הבוגדים בעמנו, אך לדאבוננו, רצח אלפים, ואולי רבבות, מעם ישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 14:34 לינק ישיר 

yeshivish כתב:
איש_חשוב כתב:

יש לך בנות עשרה בבית?
לך תספר להן בדיוק מה היה בין הנערה לגיס, אל תשכח שום פרט, ותבוא לספר לנו איך החינוך שלך הצליח

אל תשכח להוציא את מסכת נדה מארון הספרים שהילדים חלילה לא יחשפו, ואולי לוותר גם על כל סדר נשים שגם עלול להיות בעיה

יש לי שאלה אליך
האם אתה מלמד את ילדיך מסכת נדה?
כי ככל הידוע לי לא מלמדים את זה באף מוסד חינוך, גם לא בישיבות גדולות
בינתים הילדים לא פותחים גם מסכת ברכות לבד, אבל אם הילדים שלך היו מתיישבים ללמוד מסכת נדה בביתך היית נותן להם?

אתה חושב שילדים בני 15 צריכים לשמוע את הסיפור שקרה כאן?
זה בסדר שסיפור כזה יוצא החוצה בתוך הסמינר?
מה בדיוק ניסית להביא כאן עם התגובה שלך?
גם אתה קיצוני בדעותיך, לצד השני, אין גבול למה מותר לחשוף את הילד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 15:11 לינק ישיר 

יודעים שקיימת מסכת כזאת, וכשיש סוגייה שקשורה מעיינים שם.
לומדים גם קידושין וכתובות.

אין שום צורך, גם לא מבחינה דתית, לספר לכל החברות מה בדיוק עברה, אבל להפוך את הילדה האומללה לשקרנית בטענה הצדקנית שהחברות לא ידברו על זה, זה שילוב של רשעות וצביעות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 16:45 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

yeshivish כתב:
איש_חשוב כתב:

יש לך בנות עשרה בבית?
לך תספר להן בדיוק מה היה בין הנערה לגיס, אל תשכח שום פרט, ותבוא לספר לנו איך החינוך שלך הצליח

אל תשכח להוציא את מסכת נדה מארון הספרים שהילדים חלילה לא יחשפו, ואולי לוותר גם על כל סדר נשים שגם עלול להיות בעיה

יש לי שאלה אליך
האם אתה מלמד את ילדיך מסכת נדה?
כי ככל הידוע לי לא מלמדים את זה באף מוסד חינוך, גם לא בישיבות גדולות
בינתים הילדים לא פותחים גם מסכת ברכות לבד, אבל אם הילדים שלך היו מתיישבים ללמוד מסכת נדה בביתך היית נותן להם?

אתה חושב שילדים בני 15 צריכים לשמוע את הסיפור שקרה כאן?
זה בסדר שסיפור כזה יוצא החוצה בתוך הסמינר?
מה בדיוק ניסית להביא כאן עם התגובה שלך?
גם אתה קיצוני בדעותיך, לצד השני, אין גבול למה מותר לחשוף את הילד.

לפני שמגיעים למסכת נידה, לומדים בחיידר קודם את פרשיות אונס ומפתה ומוציא שם רע.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 16:51 לינק ישיר 

אז אני שמח שאתה מסכים איתי שהסיפור לא היה צריך לקבל את החשיפה שלו
אנשים חושבים שיש הסתרה מכוונת בציבור החרדי של סיפורים כאלו כדי לשמור על כבוד הציבור החרדי, ולא מבינים שהפרהסיא החרדית אינה יכולה להתעסק בסיפורים אלו כואבים ככל שיהיו
יש כאלו שברשעות או בבורות מאשימים את החרדים בהסתרה בשביל כבוד, אבל כולם יודעים שסוטים יש בכל דת גזע ולאום

בנוגע לטענות שהיא משקרת, לא התייחסתי לזה, ואין לי מושג מה היה שם, כמו שלך אין מושג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 17:11 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אנשים חושבים שיש הסתרה מכוונת בציבור החרדי של סיפורים כאלו כדי לשמור על כבוד הציבור החרדי, ולא מבינים שהפרהסיא החרדית אינה יכולה להתעסק בסיפורים אלו כואבים ככל שיהיו
יש כאלו שברשעות או בבורות מאשימים את החרדים בהסתרה בשביל כבוד, אבל כולם יודעים שסוטים יש בכל דת גזע ולאום

בנוגע לטענות שהיא משקרת, לא התייחסתי לזה, ואין לי מושג מה היה שם, כמו שלך אין מושג.

יש לי מושג כי בהרלטה הגיס מודה ומתנצל.

אתה ממשיך עם ההגיון החולני שעדיף להסתיר, לפגוע בקרבן, לסכן אחרים, כדי שלא יתעסקו עם זה בפרהסיה.

בוודאי שאין יותר סוטים חרדים מחילונים, אבל בגלל אנשים כמוך יש להם גן עדן, בעוד הסוטה החילוני חי בחשש וחרדה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 17:30 לינק ישיר 

ילדים לפני בר מצוה כבר לומדים קידושין שמתחילה בהאשה נקנית.. בביאה.
ובהמשך כבר לומדים גיטין ודי בהתחלה יש את סיפור פילגש בגבעה נימא מצא לה באותו מקום והקפיד..

כך נהגו מדורי דורות. וכך גדלו דורות של תלמידי חכמים יראים ושלמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 17:40 לינק ישיר 

אבודאבי כתב:

צריך לפרסם בראש חוצות את שם הסמינר ואת שמות המורות, המנהלות והיועציןת שכשלו בתפקידן והעדיפו יוקרה אישית על פני פגיעה נפשית וגופנית באחת התלמידות!
צריך לפרסם ברבים גם את שמו של הרב הפושע ששיתף פעולה בהסתרת העניין
ולכל המתממים שטוענים שדיבורים כאלה יפגעו בחינוך שאר הבנות, עליהם אמר ינאי המלך לפני מותו "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועים שדומים לפרושין; שמעשיהם מעשה זמרי ומבקשים שכר כפינחס".

צודק
צריך לפרסם את שם הסמינר המהולל שלא איכפת לו מהתלמידה המסכנה ולכאורה הבנות קבלו הוראה מגבוה להחרים את הבת !!
צריך להסביר ולהזהיר את הבנות !!
כי קשר השתיקה הוא גן עדן לאנסים ושוטים !!
שימשיכו במעשים הגרועים שלהן !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 18:22 לינק ישיר 
ולשרה_בן

yeshivish כתב:
איש_חשוב כתב:

אתה ממשיך עם ההגיון החולני שעדיף להסתיר, לפגוע בקרבן, לסכן אחרים, כדי שלא יתעסקו עם זה בפרהסיה.

בוודאי שאין יותר סוטים חרדים מחילונים, אבל בגלל אנשים כמוך יש להם גן עדן, בעוד הסוטה החילוני חי בחשש וחרדה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

כפי שכתבתי,האיש הלא חשוב תמיד ימצא תירוץ איך להגן על כבודם של החלאות האלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2019 18:27 לינק ישיר 
ולשרה_בן

איש_חשוב כתב:
יש לך בנות עשרה בבית?

דברי המומחה לחינוך שמכנה פה נשים חרדיות בתואר "פרוצות" רק בגלל שפגעו בכבודו. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 03:32 לינק ישיר 

yeshivish כתב:
איש_חשוב כתב:

כבודו מבלבל את השכל
הסוטים החילונים עושים מה שבא להם, פגיעות בנשים בציבור החילוני גדול פי כמה,
רוצה לדעת למה? כי שם זה נורמה
כל סיפור שמתפרסם הופך את הפגיעות האלו לנורמה יומיומית
אולי תסביר לנו למה לפי שיטתך יש כל יום סיפור חדש על חילוני אנס או מטרידן? הרי הם כולם אמורים היו לשבת בבית ולשקשק

ואיזה גן עדן יש בדיוק לחרדי סוטה, אם לטענתי צריך כל נפגע לרוץ למשטרה, והסוטה הזה צריך להיכלא לשנים ארוכות ולעבור טיפול לכל החיים?
הפרסום לא יועיל אלא יזיק, כפי שציינתי, ויעודד עוד סוטים לפעול שהרי זה הופך להיות נורמה עם הפרסומים

בקשר לשקרים של המתלוננת, נראה שלא הבנת מה עניתי לך
כתבתי שאין לי מושג אם היא משקרת, וגם כתבתי שלא התייחסתי בכלל לנושא של משקרת או לא, אלא על נושא הפרסום נטו
אז מה אתה מבלבל את השכל וכותב לי שהיא לא שיקרה או כן שיקרה? אתה מנסה למשוך אותי לויכוח על זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 23:05 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

yeshivish כתב:
איש_חשוב כתב:

כבודו מבלבל את השכל
הסוטים החילונים עושים מה שבא להם, פגיעות בנשים בציבור החילוני גדול פי כמה,
רוצה לדעת למה? כי שם זה נורמה
כל סיפור שמתפרסם הופך את הפגיעות האלו לנורמה יומיומית
אולי תסביר לנו למה לפי שיטתך יש כל יום סיפור חדש על חילוני אנס או מטרידן? הרי הם כולם אמורים היו לשבת בבית ולשקשק

ואיזה גן עדן יש בדיוק לחרדי סוטה, אם לטענתי צריך כל נפגע לרוץ למשטרה, והסוטה הזה צריך להיכלא לשנים ארוכות ולעבור טיפול לכל החיים?
הפרסום לא יועיל אלא יזיק, כפי שציינתי, ויעודד עוד סוטים לפעול שהרי זה הופך להיות נורמה עם הפרסומים

בקשר לשקרים של המתלוננת, נראה שלא הבנת מה עניתי לך
כתבתי שאין לי מושג אם היא משקרת, וגם כתבתי שלא התייחסתי בכלל לנושא של משקרת או לא, אלא על נושא הפרסום נטו
אז מה אתה מבלבל את השכל וכותב לי שהיא לא שיקרה או כן שיקרה? אתה מנסה למשוך אותי לויכוח על זה?

אני לא אשקיע לקרוא את השטויות שיוצאות לך מהמקלדת כאשר אתה אפילו לא קורא אותן.

לך תמשיך להסביר לכולם למה זה נראה לכולם שאתה תומך בכל סוטה או אנס, אבל זה רק נראה ולא באמת ככה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2019 15:26 לינק ישיר 

yeshivish כתב:

לך תמשיך להסביר לכולם למה זה נראה לכולם שאתה תומך בכל סוטה או אנס, אבל זה רק נראה ולא באמת ככה...

יפה הצטרפת לשתי הסוטים בפורום, ליידוסית ולשרה בן, שהנשק שלהם נגד כל מתווכח בפורום הוא "אתה מגן על סוטים"
הם התבקשו להביא איזשהי הוכחה לטענתם ולא הצליחו כי גם הם כנראה כמוך מגיבים על הודעות בלי לקרוא אותן.

אתה תומך בהתעסקות בפרהסיה בסיפורי סוטים
השאלה היא האם אתה גם בפועל הולך ומדבר עם ההורים שלך, הילדים שלך וחברים שלך על הסיפורים האלו לפרטי פרטיהן
או שאתה רק חכם מאחורי מקלדת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2019 15:44 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

yeshivish כתב:

יפה הצטרפת לשתי הסוטים בפורום, ליידוסית ולשרה בן, שהנשק שלהם נגד כל מתווכח בפורום הוא "אתה מגן על סוטים"
הם התבקשו להביא איזשהי הוכחה לטענתם ולא הצליחו כי גם הם כנראה כמוך מגיבים על הודעות בלי לקרוא אותן.

אתה תומך בהתעסקות בפרהסיה בסיפורי סוטים
השאלה היא האם אתה גם בפועל הולך ומדבר עם ההורים שלך, הילדים שלך וחברים שלך על הסיפורים האלו לפרטי פרטיהן
או שאתה רק חכם מאחורי מקלדת

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נערה חרדית התלוננה שגיסה ביצע בה מעשים חמורים ובתגובה נזרקה מהסמינר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.