בית פורומים בחדרי חרדים

מזהה את הרוצח?פנה מיד למשטרה עם הסירטון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/6/2019 22:56 לינק ישיר 
לבחירתכם

בקיצר כתב:
תוקף לא רוצח

נכון הוא לא הצליח לרצוח אותו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2019 01:05 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
הייתי פעם בשבת באשדוד בעת שקבוצה של פרחחים התנכלה לאחד השטיבלך של גור, האברכים יצאו מהשטיבל והסתערו עליהם במכות רצח כמו שכתוב והכל בדקות ספורות וחזרו לשטיבל כאילו לא קרה כלום, כשהם מותירים אותם חבולים ומדממים, חלק מהם אף נזקקו לטיפול רפאוי, למזלם של הגורים לא היה מצלמה מהצד שבו הם פעלו, וכעבור כמה שנים אמר לי שכן, שמאז יש שקט בגיזרת השטיבלך, הפושטקים למדו שעם הגורים לא מתחילים, 
הדאראגואים יצאו לפלפים שארבע מאות בחורים ואברכים מפחדים מחמש פרחחים, אם כי יש צדק בטענה שאף אחד לא רוצה לקחת את החוק לידים מחשש שהוא יסתבך בפלילים, ולאברך צעיר אבא לילדים יש מה להפסיד מלשבת בכלא על אלימות מה שלא איכפת לפרחח צעיר, אבל אפשר להגיע להבנות שבשתיקה עם המשטרה, ואם עשר או עשרים פושטקים ילכו לשיקום במחלקת פיזיותרפיה ואח"כ יסתובבו עם גבס חודשיים, אז הם יחשבו פעמיים לפני שהם תוקפים, 

אצל חרדים [אמיתיים, לא מכיר מספיק חסידי גור בשביל לדעת אם הם בענין, האמת, זכור לי משהו דומה עם ח"כ מנחם פרוש ז"ל, כמדומני גם זה היה בשבת, לא? אז אולי הם לא בענין] יש גם ענין שקוראים לו שמירת שבת. לא יודע כמה אתה מכיר.
בכל אופן, יש בעיה עם מכות שיוציאו אותם חבולים ומדממים. הפושטקים בונים גם על זה, מה לעשות. ובגלל זה בין השאר, [גם למשטרה לא קוראים] הם מנצלים את השבתות למעשיהם.
הפתרון צריך לבוא מהעיריה עם מאבטחים גויים, שימומנו מהיטלי הבטחון שנגבים מהתושבים ולא ברור לאן הם הולכים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מזהה את הרוצח?פנה מיד למשטרה עם הסירטון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.