בית פורומים בחדרי חרדים

הסקר הגדול, הדיונים על מפלגת זהות- האם ולמה הם תורמים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/6/2019 06:24 לינק ישיר 

אל_קפונה כתב:
כל האשכולות שנפתחים על פייגלין סתם ממלאים את הדף סך הכל מדובר פה בפורום חרדי לא מצביעים פוטנציאלים שלו ואני לא חושב ששחור כתום או מישהו הצליח לשכנע פה יותר מ5 בוחרים והוא הצליח לשכנע הרבה יותר לא להצביע לו

נשלח מהאנדרואיד שלי

ברור לגמרי.
בערים חרדיות האיש הצליח להשיג כחצי אחוז בלבד.
עוד כמה אשכולות, נוכל להגיע לעשירית האחוז בערים החרדיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 09:19 לינק ישיר 
מצדרביעי

avishai323 כתב:
כל האשכולות שנפתחים על פייגלין סתם ממלאים את הדף סך הכל מדובר פה בפורום חרדי לא מצביעים פוטנציאלים שלו ואני לא חושב ששחור כתום או מישהו הצליח לשכנע פה יותר מ5 בוחרים והוא הצליח לשכנע הרבה יותר לא להצביע לו

נשלח מהאנדרואיד שלי

ברור לגמרי.
בערים חרדיות האיש הצליח להשיג כחצי אחוז בלבד.
עוד כמה אשכולות, נוכל להגיע לעשירית האחוז בערים החרדיות.

אני לא משוכנע שכמות המצביעים בהכרח מראה על כמות ההשפעה, וזה בשל התופעה בה אנשים מצביעים ג'/ש"ס בגלל ה"גדולים" למרות ההערצה שלהם למפלגות אחרות...

מה שכן-היות ומטרתה העיקרית של זהות היא "שינוי השיח" ולאוו דווקא להכנס לכנסת, אני מרשה לעצמי להמר שכן יש תרומה צנועה לאשכולות פה בנושא הזה, אחרת-תאלצו להסביר לי את הסיבה למה אשכולות בנושאים אלו זוכים לכמות צפיות גבוהה יותר מאשכולות ממוצעים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 09:21 לינק ישיר 

הסבר פשוט מאוד:

אם יבואו חרדים וינסו לשכנע כאן להצביע ללפיד, וכל פעם יביאו מאמרים הזויים חדשים. התוצאה תהיה זהה לגמרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 09:51 לינק ישיר 
מצדרביעי

avishai323 כתב:
הסבר פשוט מאוד:

אם יבואו חרדים וינסו לשכנע כאן להצביע ללפיד, וכל פעם יביאו מאמרים הזויים חדשים. התוצאה תהיה זהה לגמרי.

מצטער, אבל לא משכנע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 13:19 לינק ישיר 

פשוט נכנסתם על עונת מלפפונים...
כשיש נושא בוער רציני אחר, אף אחד לא נכנס לאשכולות ההזויים שלכם. אבל כשמשעמם כאן אז במקום שאין פיש איז הערינג אויך א פיש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 13:43 לינק ישיר 

לא חשבתי לשכנע אותך, אלא לענות לצופים הרבים עליהם שאלת.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסקר הגדול, הדיונים על מפלגת זהות- האם ולמה הם תורמים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.