בית פורומים בחדרי חרדים

בני רבינוביץ בהאשמה כלפי ההורים ורומז שמישהו מהמשפחה הוא האנס

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/6/2019 23:23 לינק ישיר 

מה לא עושים כדי לזכות היות זה שאומר 'אמרתי לכם עוד לפני שכולם ידעו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 07:17 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:

לא דיברתי על ההורים שלה
מה שכן לא מובן לי זה מדוע מנהלת בית הספר והסגנית שידעו על הסיפור במשך ימים ארוכים מאוד ולא דיווחו על כך לגורמי החוק באופן מיידי, לא עצורות עכשיו

מילא זה שהם לא דיווחו.
אבל זה שהם נתנו לגולבנציץ להמשיך להעסיק את הערבי הנ"ל למרות שהילדה חזרה מפוחדת הביתה בגללו על זה וודאי המנהלת צריכה לשבת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 10:08 לינק ישיר 

זה אותו גולבנציץ מבית שמש ? ? ? ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 11:40 לינק ישיר 

מחוסר היכרות ואי ידיעה.

א. צוות בית הספר מן הסתם שמע על הסיפור מההורים והחיל לחקור ולברר מה בדיוק קרה. לא רצים ישר למשטרה. זה לוקח זמן, זה לא פשוט לברר פרטים מילדה בת 7, ולנסות להבין מה בדיוק קרה. לכן ההנהלה מן הסתם שמעה את הסיפור ניסתה לברר בכלים שלהם מה הנושא, אח"כ ביררו מה בדיוק צריך לעשות במקרה כזה. (זה לא מעשים שקורים כל יום), מסתבר שהתייעצו עם פסיכולוגים ועם עורכי דין, וכנראה גם עם המעסיק של הערבי, ואז פנו למשטרה. זה לוקח כמה ימים. וכך צריך להיות.
לצערי יש אנשים שרוצים לראות מישהו תלוי בכיכר העיר, וזה לא את האנס. ומחפשים כל מיני קרבנות בדרך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 12:58 לינק ישיר 

מי שאומר שהוא יודע הוא בחזקת שקרן ושופך דמים.

כל מי שמדבר על "חורים" שיזכור שהנשיא לשעבר קצב הורשע באונס ע"י אישה שהתלוננה שנים לאחר המעשה והיה ברור שביום שהיא ציינה זה לא היה אפשרי.

מטבע הדברים בעבירות מהסוג הזה הסיפור הוא מילה של הקרבן מול מילה של החשוד וגם אז טבעי שיהיו אי דיוקים. במיוחד כשמדובר בילדה קטנה.

אני לא מכיר את המשפחה ומן הסתם הם עוברים גיהינום כרגע. הם לא רצו להיחשף ומנסים לעזור לילדה שלהם להתאושש ומגיעים כל החלאות שלא היו שם ומתחילים לפזר האשמות.

ברור לי שיש הרבה אנשים שיש להם אינטרס שהחשוד לא יורשע. אם הוא יורשע כאנס הציבור יראה בהם אחראי להכנסתו לבית הספר ולישוב.

ברור גם שהמשטרה לא עשתה את מלאכתה היטב במקרה הזה וצריך לחקור היטב.

כל מי שמתבטא בידענות בתיק הזה הוא פשוט שופך דמים, אני לא רואה דרך יפה יותר לומר את זה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 13:57 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

כל מי שמתבטא בידענות בתיק הזה הוא פשוט שופך דמים, אני לא רואה דרך יפה יותר לומר את זה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ומי שיודע ולא רק אומר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 14:00 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:
לא דיברתי על ההורים שלה
מה שכן לא מובן לי זה מדוע מנהלת בית הספר והסגנית שידעו על הסיפור במשך ימים ארוכים מאוד ולא דיווחו על כך לגורמי החוק באופן מיידי, לא עצורות עכשיו

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש לך מושג כמה זמן הן ידעו על הסיפור בכלל?
מתי "הוחלט" על החשוד?
מי דיווח ותוך כמה זמן?
או שאתה גם מאלו שסתם כותבים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 15:21 לינק ישיר 

asher177 כתב:

מחוסר היכרות ואי ידיעה.

א. צוות בית הספר מן הסתם שמע על הסיפור מההורים והחיל לחקור ולברר מה בדיוק קרה. לא רצים ישר למשטרה. זה לוקח זמן, זה לא פשוט לברר פרטים מילדה בת 7, ולנסות להבין מה בדיוק קרה. לכן ההנהלה מן הסתם שמעה את הסיפור ניסתה לברר בכלים שלהם מה הנושא, אח"כ ביררו מה בדיוק צריך לעשות במקרה כזה. (זה לא מעשים שקורים כל יום), מסתבר שהתייעצו עם פסיכולוגים ועם עורכי דין, וכנראה גם עם המעסיק של הערבי, ואז פנו למשטרה. זה לוקח כמה ימים. וכך צריך להיות.
לצערי יש אנשים שרוצים לראות מישהו תלוי בכיכר העיר, וזה לא את האנס. ומחפשים כל מיני קרבנות בדרך.

לא צריך לקחת יותר מדקה כדי להשעות לאלתר עובד שמועלים נגדו חשדות שכאלו.
יותר מזה אפילו אם זה רק בראש של הילדה לא הייתי נותן לה להימצא משך דקה ליד מי שהיא חושבת שעשה לה מעשים כאלה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 17:22 לינק ישיר 

כביש9 כתב:

אניכברחוזר כתב:
לא דיברתי על ההורים שלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש לך מושג כמה זמן הן ידעו על הסיפור בכלל?
מתי "הוחלט" על החשוד?
מי דיווח ותוך כמה זמן?
או שאתה גם מאלו שסתם כותבים?

כן, יש לי מושג!
אני מצטט לך את יהודה פריד שהוא עורך דין של משפחת הילדה
שבועיים שלמים עברו מאז שהמקרה נודע למשפחה ולבית ספר ועד שהוגשה תלונה למשטרה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2019 20:42 לינק ישיר 

כביש9 כתב:

אלי_ו כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

ומי שיודע ולא רק אומר?

מי שיודע שילך למשטרה ויתן עדות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בני רבינוביץ בהאשמה כלפי ההורים ורומז שמישהו מהמשפחה הוא האנס
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.