בית פורומים בחדרי חרדים

דיווח: המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום נגד ליצמן!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/6/2019 23:42 לינק ישיר 
דיווח: המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום נגד ליצמן!

דיווח: המשטרה תמליץ על כתב אישום נגד ליצמן


המשטרה מגבשת המלצה להגיש כתב אישום בכפוף לשימוע נגד סגן שר הבריאות. ליצמן חשוד ב- 3 תיקים שונים, כשלפי הדיווח, השלישי הוא "בעייתי וגבולי, אך בשני התיקים הראשונים הראיות מוצקות

חדשות סרוגים, 22.06.19 22:46 י"ט בסיון תשע"טבמשטרה גיבשו המלצה להגיש כתב אישום בכפוף לשימוע נגד סגן השר יעקב ליצמן בשני תיקי החקירה נגדו, כך דווח הערב (שבת) בכאן 11.

התיק המרכזי בו המשטרה צפויה להמליץ להגיש כתב אישום נגד ליצמן הוא תיק החקירה בפרשת מלכה לייפר, כך לפי הדיווח של הפרשן מוטי גילת. לפיו, הגן על מנהלת בית הספר החרדי שחשודה בתקיפה מינית של תלמידותיה.

ליצמן, חשוד בשלושה תיקים שונים, כשהשלישי מבינהם הוא "בעייתי וגבולי, אך בשני התיקים הראשונים הראיות מוצקות ובפרקליטות מכירים את החומרים של המשטרה", מצמיין גילת.

על פי החשד, ליצמן חרג מסמכותו ופעל להשיג חוות דעת שקריות על מנת למנוע את הסגרתה של מלכה לייפר בתואנה שהיא אינה מסגולת נפשית לעמוד לדין ולכן לא ניתן להסגיר אותה לאוסטרליה.

לייפר, חשודה ב- 74 עבירות חמורות של הטרדות מיניות ואונס בשלוש מתלמידותיה והיא מבוקשת על עבירות פדופיליה באוסטרליה, שם לימדה בעבר. ליצמן פעל על פי החשד, בניגוד לחוק בניסיון למנוע הסגרת המבוקשת.https://www.srugim.co.il/350556-350556


נשלח מהאנדרואיד שלי
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/6/2019 00:11 לינק ישיר 

למיטב ידיעתי אם אכן יוגש כתב אישום.
ליצמן יהיה הח"כ הראשון בהיסטוריה ממפלגה חרדית אשכנזית שהוגש כנגדו כתב אישום.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דיווח: המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום נגד ליצמן!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר