בית פורומים בחדרי חרדים

הכונו למערכה עולמית אדירה וחסרת תקדים!!! גיוס בנות !!! [שתי בנות חרדיות נעצרו בכלא צבאי במהלך הלילה]

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/6/2019 16:03 לינק ישיר 

הבהמות אכן יצאו לחסום את גאולה .... בזכות הרשעים האלו נשים וילדים נאלצו ללכת בחום הכבד .... העיקר לא להרים טלפון לחברי הכנסת החרדים שהיו פוטרים את זה בכמה דקות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2019 23:45 לינק ישיר 
המגיב מעלי, .נבילה אנטישמית סרוחה !!!

פלדלפי כתב:
הבהמות אכן יצאו לחסום את גאולה .... בזכות הרשעים האלו נשים וילדים נאלצו ללכת בחום הכבד .... העיקר לא להרים טלפון לחברי הכנסת החרדים שהיו פוטרים את זה בכמה דקות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2019 23:55 לינק ישיר 

לא ידעתי שלהעליב בהמות זה גם אנטישמי

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אל_קפונה ב- 24/06/2019 21:58:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 01:00 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
המגיב מעלי, .נבילה אנטישמית סרוחה !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 09:03 לינק ישיר 

כל הגולה כבר בוערת כמדורת אש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 09:50 לינק ישיר 

רוב הכותבים בעמוד זה אמורים להיות כעת בגולה. מה אתה שואל אותנו, אתם לא יודעים לבד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 14:02 לינק ישיר 

היום צפויה הפגנת אלפים מול הקונסוליה במהנהטן שבניו יורק מטעם התאחדות הרבנים דארה"ב וקנדה

להרעיש עולם ומלואו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 14:08 לינק ישיר 

יש מספיק דגלי איראן לכולם  ?  

ואגב, למה בהפלס, ביטאון פלג אויויוי, טשטשו את העובדה שהן קיבצו נדבות בכותל וכתבו שהם נעצרו בכותל המערבי מסיבה לא ברורה ? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 14:23 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתב:
יש מספיק דגלי איראן לכולם  ?  

ואגב, למה בהפלס, ביטאון פלג אויויוי, טשטשו את העובדה שהן קיבצו נדבות בכותל וכתבו שהם נעצרו בכותל המערבי מסיבה לא ברורה ? 

לראות את תגובותיכם הארסיות, ולקבל המחשה חיה לדמויותיהם המפוקפקות של החרדקים המדורדרים, שכבר איבדו צלם אנוש, ומי מדבר על לב יהודי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 14:33 לינק ישיר 

עזוב ססמאות , תסביר .
האם  כוונתך לפלג אויויו שכבר טען שאתה מוציא שם רע לכל בני התורה  ומקרצץ במח לכולם שנים ארוכות . שהם מדורדרים חסרי צלם אנוש  ?

או לפלג שלך שמביאים דגלי איראן, שהם חסרי לב יהודי ?  
או להורים ששולחים את בנותיהם לקבץ נדבות בכותל שהם דמויות מפוקפקות. ?

כל התשובות נכונות .  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 15:37 לינק ישיר 

ערלכער יקר!

אתה ממש לא בסדר, 
הקפצת אותי בקריאה דרמטית לכוננות קרב, מערכה חסרת תקדים בפתח, ומאז אני יושב בחגור מלא בקושי ישן ואוכל.
אבל לא קורה כלום! שום דבר חסר תקדים.
אתה בוודאי יודע דברים שאני לא יודע, הרי במערכה עולמית חסרת תקדים יש בוודאי דברים שידועים רק להנהגה הבכירה, ולא לפשוטי העם כמוני.
אבל דאחילק, קצת יחס לעם שבשדות הקרב! אנחנו על כוננות עליונה בלי תכלית!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 18:03 לינק ישיר 

צר לי על הפגיעה ברגשות הציוניים של בעלי הניקים דפה, ובמדינה ובצבא שלכם, אך אנו החרדים נמשיך להלחם בארץ ובתפוצות כנגד מפלצת השמד שמענה בנות ישראל ברשעות שאין כמותה בכל העולם כולו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 18:12 לינק ישיר 

לדעת בני התורה אתה הוא זה שפוגע בהם וברגשות שלהם . וכנראה עד כה, מעולם לא ענית למשהו באופן ענייני.  כל מי שרוצה לראות עד כמה אתה שקרן יראה את זה בכל עניין שאתה מפמפם כמו גולם מפראג . ובכך מראה לכל השפויים כמה אתה טועה ומטעה, משקר ומבזה .  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 20:29 לינק ישיר 

לה''ו
אםבאמת היו רוצים לשחררן עלאתר, היו פונין אל ר' בנימין נתן הרשלר.אבל די געלט איז יותרחשוב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2019 01:53 לינק ישיר 

דוברות בני תורה:
לפי המידע שמגיע לידנו, הבנות שנותרו בכלא יכלו לקבל פטור מהצבא אם תיגשנה רק לקבלו, והן מסרבות לפי הוראת עסקנים בלתי אחראיים, שמעדיפים שבת ישראל תשב בכלא במעצר פתוח! (שיש בו בעיות רבות), ובלבד שיוכלו לומר ו"להפגין" שיש גיוס בנות! (יצוין כי גם הגר"צ פרידמן שליט"א הורה לקחת את הפטור)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הכונו למערכה עולמית אדירה וחסרת תקדים!!! גיוס בנות !!! [שתי בנות חרדיות נעצרו בכלא צבאי במהלך הלילה]
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.