בית פורומים בחדרי חרדים

יהדות התורה תהיו אתם השושבינין לממשלת גנץ ואם רצונה של ישראל ביתנו להצטרף שהיא תבוא ב-"קבלת-אורחים"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/9/2019 19:07 לינק ישיר 
יהדות התורה תהיו אתם השושבינין לממשלת גנץ ואם רצונה של ישראל ביתנו להצטרף שהיא תבוא ב-"קבלת-אורחים"

מכובדי,אם המצב יהיה הפוך,אז כל הישגיי יהדות התורה ירדו לטמיון חס וחלילה! הליכוד כפי שכבר כתבתי באשכול אחר לא ילחם את מלחמתנו!
זה שהחרדים יתחייבו ללכת עם בנימין נתניהו זה היה בתנאי שיהיה ביכולתו להרכיב ממשלה ימנית!  אבל אין ביכולתו! החכמה עכשיו :לשמור על דרך נתניהו  באמצעות ממשלת גנץ! אחרת נתגעגע לגזרות ממשלת ליכוד- ברית אחים 2013?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 18/09/2019 17:13:38

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2021 19:09 לינק ישיר 

momeir כתב:
הליכוד מייצג את רוב הציבור היהודי ה'המסורתי' בישראל.  ציבור בוחרי הליכוד וחלק גדול מנציגיו בכנסת הם יהודים עם תודעה יהודית עמוקה. הם  שותפים אידאולוגיים טבעיים הן ליהדות הציונית דתית, והן ליהדות החרדית. אם נקבל את הצעתך שהחרדים יחברו למפלגות השמאלניות חילוניות ששואפות שמדינת ישראל תוגדר כמדינת כל אזרחיה, מפלגות שפועלות ושואפת להפרדת הדת היהודית ממדינה,  נישואים אזרחיים ועוד עם כל המשתמע מכך לצביונה של מדינת ישראל...
אז בואי ונלך אידאולוגית  עד הסוף.  כידוע החרדים המחמירים אוסרים להשתתף בבחירות הטמאות! לכן נפעל להגדלת כוחה של התנועה האיסלמית. מצד אחד הם בעד צניעות וכו'  מצד שני הם ממש נגד הציונות.
בדת המוסלמית כל עוד היהוד לא קיבל על עצמו את דת האמת, עליו להיות מבוזה ומושפל. אז זה מסתדר מצויין עם זה שאנחנו 'בגלות'. יהודי בגלות נגזר עליו לסבול.  ומתקיים בנו הפסוק " מפני חטאינו גלינו לארצנו " היהוד (שחייב להיות ע"פ האיסלם אזרח סוג ב') ישלם את הג'יזה לאדון מנסור עבאס...  ובא לציון גואל בב"א.

תוקן על ידי momeir ב- 28/10/2021 12:31:36

מיניה וביה: אם החרדים מצטרפים לממשלה, לאיזו שרק לא תהיה. אז ממשלה זו לא תוכל להוציא אל הפועל שום גזרות מדיניות, כלכליות, דת. לא זו אף זו ,אלא שבעצם הצטרפותם לממשלה הזו. היא הפכת להיות ממשלה של הציבור החרדי והמסורתי. ואם לא, אז כבר ראינו ב2013 שגם הליכוד אינה ערובה לאידישקייט ותמך בגזרות כלכליות וכו' אם הוא לא היה זקוק לציבור החרדי. שלא תבין אותי לנכון: אני נגד הצטרפות לממשלה הנוכחית.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 28/10/2021 19:59:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2021 18:49 לינק ישיר 

הצעתי בפתיחת האשכול היא רק בגלל "שלא הכול כסף ושררה". באותה הזמן ניתן היה לשמור על ההישגים שהשגנו אצל מר נתניהו. בכול אופן עם כל הצניעות ,היום ברור שצדקתי. אין ספק שאם היו נוהגים כעצתי ענייני הדת היו נשמרים וההישגים שהשיגו נציגינו בעמל רב היו עומדים בתוקפם. אסור גם לשכוח שככלות הכול: החרדים ונתניהו הסכימו למנות את גנץ לראש ממשלה ואפילו חוקקו חוקי יסוד למטרה זו. האמן לי שאין לי דבר נגד מר נתניהו ואיני רואה באופק אדם שמתקרב  ליכולותיו. אבל לצערי הרב הגישו נגדו כתב אישום. ועם כל הכבוד שאני רוחשת לו אז גם לגביו נכונה המסקנה: שאדם קרוב אל עצמו ,במיוחד ,שאין לו מה להפסיד כי חוקית הוא לא יכול להתמנות לשר. אז מבחינתו למה לא לנסות שוב ושוב את המזל? בכל מצב. לנו החרדים יש מה להפסיד מההימורים שלו והיינו חייבים להבהיר לו בצורה שאינה משתמעת לשני פנים שאם הוא לא יזוז ויפנה את מקומו לחבר בליכוד אנו לא ניקח חלק בהרפתקאותיו. אל תשכח שהצטרפנו-להימור שלו גם בזמן שאדון ליברמן ולפיד נשארו מובסים באופוזיציה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2021 12:12 לינק ישיר 
לך תדע, לא הכל כסף , כבוד ושררה

הליכוד מייצג את רוב הציבור היהודי ה'המסורתי' בישראל.  ציבור בוחרי הליכוד וחלק גדול מנציגיו בכנסת הם יהודים עם תודעה יהודית עמוקה. הם  שותפים אידאולוגיים טבעיים הן ליהדות הציונית דתית, והן ליהדות החרדית. אם נקבל את הצעתך שהחרדים יחברו למפלגות השמאלניות חילוניות ששואפות שמדינת ישראל תוגדר כמדינת כל אזרחיה, מפלגות שפועלות ושואפת להפרדת הדת היהודית ממדינה,  נישואים אזרחיים ועוד עם כל המשתמע מכך לצביונה של מדינת ישראל...
אז בואי ונלך אידאולוגית  עד הסוף.  כידוע החרדים המחמירים אוסרים להשתתף בבחירות הטמאות! לכן נפעל להגדלת כוחה של התנועה האיסלמית. מצד אחד הם בעד צניעות וכו'  מצד שני הם ממש נגד הציונות.
בדת המוסלמית כל עוד היהוד לא קיבל על עצמו את דת האמת, עליו להיות מבוזה ומושפל. אז זה מסתדר מצויין עם זה שאנחנו 'בגלות'. יהודי בגלות נגזר עליו לסבול.  ומתקיים בנו הפסוק " מפני חטאינו גלינו לארצנו " היהוד (שחייב להיות ע"פ האיסלם אזרח סוג ב') ישלם את הג'יזה לאדון מנסור עבאס...  ובא לציון גואל בב"א.

תוקן על ידי momeir ב- 28/10/2021 12:31:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2021 00:14 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
נראה שעצתך, היא עצה של נערים שהתלהבו על דמות כלשהי ואינם משיגים מסקנות מההיסטוריה. אך אני כן הסקתי מסקנות, לכן אני יודעת שברית כזו לא קיימת, והראיה: שביבי בעט בחרדים  ב-2013.ואלמלא הצלחתו של לפיד באותה עת "לקצץ את הכנפיים "של החרדים יש  להוסיף שכל הגזרות של לפיד על הציבור החרדי היה בהכשר של ביבי. אז ברור שהוא היה מתרסק בבחירות. אבל החטא הגדול של החרדים הוא: שהם הלכו אחרי ביבי ,בזמן שתאבונו גבר עליו כי הוא ידע שהוא צריך לפנות את הכיסא עבור גנץ. זה כ היה הימור של טיפשים ומכורים ללא תקנה .במיוחד כשגדעון סער כבר נשף בעורפו.

התלהבו מדמות כלשהי?
הדגשתי "ביבי או מחליפו בליכוד"
אני מדבר כאן על ברית חרדים ליכוד, ולא ברית חרדים ביבי.
זה עונה גם על יתר השאלות
אסור לחרדים לכרות ברית עם השמאל, כי בסיבוב הבא הליכוד יכרות ברית עם השמאל וישאיר את החרדים בחוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 20:21 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
בפוליטיקה אין ברית ואין נעליים

יש רק אינטרסים ושוב אינטרסים

לאף אחד לא מעניין לא יידישקייט ולא ישיבות ואפילו לא צביון יהודי.

פוקו וחזו באיזה מהירות שינו חברי ימינה את עורם אך ורק בשביל הכסא.
הכל נשכח באחת, הדת, הארץ, והבטחות הבחירות.

מי שחושב אחרת הוא נאיבי במקרה הטוב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 20:10 לינק ישיר 

בפוליטיקה אין ברית ואין נעליים

יש רק אינטרסים ושוב אינטרסים

לאף אחד לא מעניין לא יידישקייט ולא ישיבות ואפילו לא צביון יהודי.

פוקו וחזו באיזה מהירות שינו חברי ימינה את עורם אך ורק בשביל הכסא.
הכל נשכח באחת, הדת, הארץ, והבטחות הבחירות.

מי שחושב אחרת הוא נאיבי במקרה הטוב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 19:40 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
אילו היו יהדות התורה וש"ס עושים את הטעות הטראגית והולכים על ממשלת שמאל חרדים בנט, היה ביבי או יורשיו בליכוד בסיבוב הבא סוגרים דיל על ממשלה חילונית ומשאירים את החרדים בחוץ, לתמיד.

טוב מאוד שיש ברית איסטרטגית ארוכת טווח חרדים - ליכוד, כששני הצדדים מבינים שזה טוב לשניהם

ועצת הנערים, דוגמת פותח האשכול, לדקור סכין בגב של בעלי בריתנו, היא "בנין נערים סתירה"
כמה טוב ששלוחינו בכנסת קצת יותר בוגרים, יותר מבינים, יותר חושבים לטטוח ארוך
נראה שעצתך, היא עצה של נערים שהתלהבו על דמות כלשהי ואינם משיגים מסקנות מההיסטוריה. אך אני כן הסקתי מסקנות, לכן אני יודעת שברית כזו לא קיימת, והראיה: שביבי בעט בחרדים  ב-2013.ואלמלא הצלחתו של לפיד באותה עת "לקצץ את הכנפיים "של החרדים יש  להוסיף שכל הגזרות של לפיד על הציבור החרדי היה בהכשר של ביבי. אז ברור שהוא היה מתרסק בבחירות. אבל החטא הגדול של החרדים הוא: שהם הלכו אחרי ביבי ,בזמן שתאבונו גבר עליו כי הוא ידע שהוא צריך לפנות את הכיסא עבור גנץ. זה כ היה הימור של טיפשים ומכורים ללא תקנה .במיוחד כשגדעון סער כבר נשף בעורפו.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 26/10/2021 20:18:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 19:27 לינק ישיר 

YYona כתב:
אייכלר: "היינו צריכים להגיד לו אתה לא יכול לשחק עם המדינה ולא להעביר תקציב, חתמת, תקיים!"

גם גפני אמר השבוע דברים דומים. אותו גפני שכיו"ר ועדת הכספים הסתלבט עם ההתנגדות שלו להעברת התקציב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ברור, הרי הממשלה האחרונה שביבי הרכיב, "הידידים" של החרדים לפיד וליברמן נשארו באופוזיציה. והצלחתו של סער כבר נראה באופק. אז איזו הצדקה הייתה לרוץ אחרי ביבי לבחירות רביעיות ?שמהתנהגותו באותו זמן נראה בבירור שהוא חושב "אני ואפסי עוד" :וזה אכן התרחש כשהוא לא וויתר על מקומו לחבר אחר בליכוד, גם במחיר ממשלת שמאל -ערבים.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 26/10/2021 20:06:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 19:18 לינק ישיר 

אילו היו יהדות התורה וש"ס עושים את הטעות הטראגית והולכים על ממשלת שמאל חרדים בנט, היה ביבי או יורשיו בליכוד בסיבוב הבא סוגרים דיל על ממשלה חילונית ומשאירים את החרדים בחוץ, לתמיד.

טוב מאוד שיש ברית איסטרטגית ארוכת טווח חרדים - ליכוד, כששני הצדדים מבינים שזה טוב לשניהם

ועצת הנערים, דוגמת פותח האשכול, לדקור סכין בגב של בעלי בריתנו, היא "בנין נערים סתירה"
כמה טוב ששלוחינו בכנסת קצת יותר בוגרים, יותר מבינים, יותר חושבים לטטוח ארוך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 19:11 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

תמניא_אפי כתב:
לךתדע1 כתבה:

בוקר טוב ישראל אייכלר.

דווקא לזכותו ייאמר שהוא אף פעם לא נלחם למען ביבי, רק נבלם על ידי חביריו לסיעה.

דעתו ודעת רבו בנושא ידוע

נשלח מהאנדרואיד שלי

בהחלט. אבל באיזה זכות בלמו אותו?

חוץ מזכות יש גם כח

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 19:03 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
לךתדע1 כתבה:

בוקר טוב ישראל אייכלר.

דעתו ודעת רבו בנושא ידוע

נשלח מהאנדרואיד שלי

בהחלט. אבל באיזה זכות בלמו אותו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 17:32 לינק ישיר 

אייכלר: "היינו צריכים להגיד לו אתה לא יכול לשחק עם המדינה ולא להעביר תקציב, חתמת, תקיים!"

גם גפני אמר השבוע דברים דומים. אותו גפני שכיו"ר ועדת הכספים הסתלבט עם ההתנגדות שלו להעברת התקציב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 17:31 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

בוקר טוב ישראל אייכלר.

דעתו ודעת רבו בנושא ידוע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2021 17:08 לינק ישיר 

בוקר טוב ישראל אייכלר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2021 02:52 לינק ישיר 

לו רק יכולנו להחזיר המצב...

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 14/07/2021 03:00:37

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יהדות התורה תהיו אתם השושבינין לממשלת גנץ ואם רצונה של ישראל ביתנו להצטרף שהיא תבוא ב-"קבלת-אורחים"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.