בית פורומים בחדרי חרדים

נתניהו בפניה לגנץ: בוא נקים ממשלת אחדות!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/9/2019 10:19 לינק ישיר 
נתניהו בפניה לגנץ: בוא נקים ממשלת אחדות!

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו:

במהלך הבחירות קראתי להקמת ממשלת ימין. אבל לצערי תוצאות הבחירות מראות שהדבר לא אפשרי. העם לא הכריע בין שני הגושים. לכן אין ברירה אלא להקים ממשלת אחדות רחבה, רחבה ככל האפשר, שמורכבת מכל אותם גורמים שמדינת ישראל יקרה להם. 

אתמול נפגשתי עם חבריי למפלגות הימין וסיכמנו שאנחנו הולכים כגוש אחד עם נציגות אחת משותפת למשא ומתן. 

עכשיו אני קורא לך, ח״כ בני גנץ: בני, עלינו להקים ממשלת אחדות רחבה עוד היום. העם מצפה מאיתנו, משנינו, שנגלה אחריות ושנפעל לשיתוף פעולה. 

לכן אני קורא לך - בני, בוא ניפגש היום, בכל שעה, בכל עת, כדי להניע את המהלך הזה שהוא צו השעה. אסור לנו ואין שום סיבה להגיע לבחירות שלישיות - אני נגד זה. צו השעה - ממשלת אחדות רחבה, עוד היום.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:21 לינק ישיר 

עמית סגל:

הפרשנות הסבירה: נתניהו רוצה להעביר את הלחץ למגרש של גנץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:45 לינק ישיר 

ראשי מפלגות הימין חתמו על מסמך: מועמדנו לראשות הממשלה הוא בנימין נתניהו, ננהל מו״מ קואליציוני במשותף, אף מפלגה לא תיכנס לשום ממשלה מבלי כל יתר המפלגות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:47 לינק ישיר 

ביבי מנסה אולי לפתוח את הקמפיין לסיבוב 3 אבל לוקח סיכון עצום. גנץ יכול לייצר ממשלת אחדות גם בלי ביבי. אנחנו חייבים להילחם שזה יהיה גם בלי ליברמן וזה בהחלט אפשרי מבחינת המספרים. לפיד בעמדת המתנה לרוטציה לא יכול כל כך להזיק ושתגיע הרוטציה הכל ייפתח מחדש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:48 לינק ישיר 

אדמה10 כתב:
גנץ יכול לייצר ממשלת אחדות גם בלי ביבי. .

הוא לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:52 לינק ישיר 

כחול לבן בתגובה: כחול לבן היא המפלגה הגדולה ובני גנץ יעמוד בראשות הממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:57 לינק ישיר 

צריך לשים לב לנתון הבא: עם תום ספירת המעטפות הכפולות כחול לבן מתחזקת, והיא כעת 2 מנדטים יותר מהליכוד (33-31). 
בהתחשב בכך נתניהו עשה בשכל שזרק את הכדור לגנץ. גם ככה המצב של ביבי לא שפיר.

גם הצעד של גוש ימין מאוחד משרת אותו. בשאלת זהות ראש הממשלה (הראשון ברוטציה) הבא הוא יכול להגיד לגנץ 'אני בא עם גוש מאוחד של 55. תייצר אתה גוש משלך ונראה מי יבוא עם גוש גדול יותר)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 10:59 לינק ישיר 

הוא כן: גנץ 33 חרדים 17 ימינה 7 עבודה 6 מרץ 5, אם מתוך 68 אחד, שניים או שלושה יתעקשו עדיין הוא במרווח יפה מה60 , אם לא יתעקשו על חרמות אז יהיה אפשר גם בלי מרץ. החרדים לא יוכלו להישאר בחוץ שהחלופה זה חוק נישואין אזרחיים של ליברמן כמדומני שהורכבו כבר קואליציות במדינת ישראל במצבים לא פחות מורכבים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 11:01 לינק ישיר 

החרדים וימינה סיכמו כבר על גוש מאוחד עם הליכוד, אז אין לגנץ ממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 11:03 לינק ישיר 

לחיצת יד אקסלוסיבית בין נתניהו לגנץ כשבתווך ריבלין.

(באזכרה לשמעון פרס בהר הרצל)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 11:08 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 11:16 לינק ישיר 

כי_הוא_זה כתב:
עד הבוקר זה הסתמן כמשיכת זמן של נתניהו בדרך לסיבוב 3, בינתיים הוא קלט שהטרנד איתו מנצחים בסיבוב 3 זה "אחדות", "אחדות" היום בתקשורת הכוונה בלי חרדים. אז יכול להיות שהכל הצגה בשביל לקחת את סיבוב 3 השאלה היא מה רמת הסיכון שהחרדים יכולים לקחת על עצמם בגיבוי לנתניהו שלפתע תקום ממשלת "אחדות" בלעדם ועם ליברמן בפנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 11:16 לינק ישיר 

כי_הוא_זה כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 13:43 לינק ישיר 

רק תספרו לי איך לפיד יבלע את הצפרדע: ליבה, גיוס, תקציבים, שבת, הדרה והדתה? הוא יוותר על משהו מזה? על הכל? או שישאירו אותו בחוץ ויתנו לו אופציה להצטרף רק עם הוא מוותר על הכל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 14:08 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

רק תספרו לי איך לפיד יבלע את הצפרדע: ליבה, גיוס, תקציבים, שבת, הדרה והדתה? הוא יוותר על משהו מזה? על הכל? או שישאירו אותו בחוץ ויתנו לו אופציה להצטרף רק עם הוא מוותר על הכל?

אולי יתנו לו סוכריה בדמות תחבורה בערים חילונית על ידי בני מיעוטים.
גם כך נוסעים שם בשבת וזה אולי ימנע חילולי שבת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/9/2019 15:07 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
"דברים שרואים משם לא רואים מכאן". או: כעומק התשוקה להעיף את ביבי כך עומק ההתגמשות בנושאי דת

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נתניהו בפניה לגנץ: בוא נקים ממשלת אחדות!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.