בית פורומים בחדרי חרדים

המנדט השמיני בסכנה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/9/2019 11:18 לינק ישיר 
המנדט השמיני בסכנה?

ברוטר נטען כי הליכוד יקבל את המנדט ה32 ע"ח יהדות התורה משום שבירכא שם לליכוד יש אחוז גבוה, לא נסםרו עדיין 14 קלפיות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 11:32 לינק ישיר 

למאי נפק"מ? ממילא לא משנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 11:39 לינק ישיר 

א. זה נכון שמה שנשאר כרגע לספור, או יותר נכון, להזין נתונים, זה 14 קלפיות בירכא.
ב. בבחירות הקודמות, לליכוד+כולנו+הימין החדש+האיחוד הלאומי/בית יהודי, היו ב-14 הקלפיות האלה 2,680 קולות.
ג. ליהדות התורה+שס היו בבחירות הקודמות ב-14 הקלפיות האלה 665 קולות.

אם המפלגות הנ"ל יביאו בקלפיות האלה את המספרים האלה בדיוק, עדיין המנדט השמיני יהיה של יהדות התורה ולא ה-32 של הליכוד, וזאת על חודם של 69 קולות. 

אם 2 המפלגות החרדיות יביאו 31 קולות פחות, או שהליכוד+ימינה יביאו 69 קולות יותר מהבחירות הקודמות, המנדט יהיה ה-32 של הליכוד במקום השמיני של יהדות התורה.

אני מניח שהיושבים בועדת הבחירות מכירים את הנתונים מהקלפיות האלה, אף שהם עדיין לא הוזנו. ולכן הם בודאי יודעים האם יש סיכוי לשינוי או שלא. בכל אופן, גם הפעם, זה יוכרע על גורלם של קולות בודדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 11:43 לינק ישיר 

אני מניח שהיושבים בועדת הבחירות מכירים את הנתונים מהקלפיות האלה, אף שהם עדיין לא הוזנו. ולכן הם בודאי יודעים האם יש סיכוי לשינוי או שלא. בכל אופן, גם הפעם, זה יוכרע על גורלם של קולות בודדים.[/quote]

לפי הבקיאות שהפגנת, נראה שאתה בעצמך נמנה על היושבים בוועדת הבחירות :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 11:47 לינק ישיר 

קהלת כתב:

א. זה נכון שמה שנשאר כרגע לספור, או יותר נכון, להזין נתונים, זה 14 קלפיות בירכא.
ב. בבחירות הקודמות, לליכוד+כולנו+הימין החדש+האיחוד הלאומי/בית יהודי, היו ב-14 הקלפיות האלה 2,680 קולות.
ג. ליהדות התורה+שס היו בבחירות הקודמות ב-14 הקלפיות האלה 665 קולות.

אם המפלגות הנ"ל יביאו בקלפיות האלה את המספרים האלה בדיוק, עדיין המנדט השמיני יהיה של יהדות התורה ולא ה-32 של הליכוד, וזאת על חודם של 69 קולות. 

אם 2 המפלגות החרדיות יביאו 31 קולות פחות, או שהליכוד+ימינה יביאו 69 קולות יותר מהבחירות הקודמות, המנדט יהיה ה-32 של הליכוד במקום השמיני של יהדות התורה.

אני מניח שהיושבים בועדת הבחירות מכירים את הנתונים מהקלפיות האלה, אף שהם עדיין לא הוזנו. ולכן הם בודאי יודעים האם יש סיכוי לשינוי או שלא. בכל אופן, גם הפעם, זה יוכרע על גורלם של קולות בודדים.

שכוייח שהחכמתני.
לגבי הנפק"מ זה משמעותי עבור הקמת ממשלה ללא הליכוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 13:28 לינק ישיר 

אריאל222 כתב:

למאי נפק"מ? ממילא לא משנה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > המנדט השמיני בסכנה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר