בית פורומים בחדרי חרדים

גפני: "לא אשב עם ליברמן בקואוליציה, הוא לא יעבור את אחוז החסימה" (תזכורת)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/9/2019 13:29 לינק ישיר 
גפני: "לא אשב עם ליברמן בקואוליציה, הוא לא יעבור את אחוז החסימה" (תזכורת)

בראיון שנתן הבוקר ח''כ גפני לגל''צ הוא הגדיר את ליברמן כדיקטטור, והבהיר כי אין בכוונתו לשבת עימו בממשלה אחת. גפני גם אמר כי הוא מתכוון להמליץ כך לחבריו למפלגה לקבל החלטה.

בדבריו אמר גפני כי ליברמן לקח אותנו (הציבור החרדי) כתרנגול כפרות. ''יש את הדיקטטור שמחליט מה יהיה כתוב בחוק, מתי יהיו הבחירות, באיזה תאריך וכו'. את הדבר הזה צריך לגמור בבחירות האלו, ושהוא לא יעבור את אחוז החסימה'', אמר גפני על ליברמן.

בהמשך הבהיר כי הוא לא יישב עם ליברמן באותה ממשלה. ''אני לא יכול לשבת עם מישהו שככה משפיל אותנו. אבל אני חושב שהוא בכלל לא יעבור את אחוז החסימה. אני בכל אופן אמליץ לחבריי שלא לשבת איתו'' אמר גפני והוסיף: הוא עשה נזק גדול למדינה, הוא אדם לא רציני, הוא משקר את כולם, אומר דברים חסרי אחריות, לרבות בזמן שהיה בתפקידים הבכירים ובהם במשרד הביטחון''.

(לדעת)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 14:19 לינק ישיר 

מעריך מאוד את האיפוק שהפגנת בימי הבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2019 17:36 לינק ישיר 

בסוף ליברמן כן עבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2019 20:01 לינק ישיר 

נוירולוג,
טול קורה מבין עיניך.
 אתה מדבר על תזכורות ?
איך היגענו לכאוס הפוליטי הזה?
אז תזכורת למי ששכח. האדמו"ר מגור החליט  ללכת 'עם הראש בקיר' בנוגע לשבת (ציווה על ליצמן להתפטר). 
כך גם בנוגע לחוק הגיוס שהיה מאוד לייט...ושנועד רק כדי לפתור את הבעיה מול הבג"צ. כ"ק האדמו"ר שליט"א לא זכה לחכמה ולפיקחות של הגריא"ל שטיינמן זצוק"ל. וכך היגענו עד הלום.... 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גפני: "לא אשב עם ליברמן בקואוליציה, הוא לא יעבור את אחוז החסימה" (תזכורת)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר