בית פורומים בחדרי חרדים

והיה ויהיו בחירות (3) באיזה תאריך הם ייקבעו ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/10/2019 09:13 לינק ישיר 
והיה ויהיו בחירות (3) באיזה תאריך הם ייקבעו ?

תוקן על ידי אפגעהיטן ב- 18/10/2019 07:12:28

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2019 09:26 לינק ישיר 

לה''ו. חנוכה . מתייונים. רבים ביד מעטים. שמן קדוש לחנוכיה...
מוווווושלם!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2019 10:12 לינק ישיר 

לפי החוק, אם נתניהו יחזיר את המנדט במועד וריבלין לא יאריך לו אלא ייתן לגנץ 28 יום. אחר כך יש עוד 21 יום לכל חברי הכנסת לנסות למצוא מישהו, ואחר כך הולכים אוטומטית לבחירות ביום השלישי האחרון לפני תום 90 יום מסיום 21 הימים.
לפי החשבון זה יוצא בדיוק בפורים... בתאריך י"ד אדר. לא ראיתי בחוק התייחסות מה עושים במקרה שזה יוצא במועד שאי אפשר לקיים בו בחירות, אני מניחה שזה יוקדם או יאוחר בשבוע אחד.
כך או כך, זה יוצא כמעט שנה אחרי הבחירות הקדם-קודמות, 2019 מועד א'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2019 12:18 לינק ישיר 

יש כמה ימי התייעצויות בין החזרת המנדט לנתינה למישהו אחר, ומה אם גנץ יבקש הארכה וזה יפול בפסח ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2019 13:07 לינק ישיר 

ריבלין יתן לגנץ 28 יום לבזבז רק בשביל לרצות את השמאל המעצבן. הרי לא סתם גנז לא קיבל ראשון כי סיכוייו נמוכים אז מה נשתנה מאז ?
לדעתי צריך לעשות קמפיין רבתי לפני הבחירות הקרובות שהיות ואין תוחלת מעשית לממשלת אחדות בבקשה לא להצביע למפלגות שאינן מצטרפות לממשלה צרה ותוקעות את המערכת הפוליטית ואת המדינה כלומר אין מה להצביע לליברמן או למפלגות ערביות שאינן מצטרפות .אפשר גם להעביר חוק בסגנון הזה שיחייב מכל מפלגה הכרעה ברורה לגוש מסויים ואם לא תעשה כן אז נתעלם ממנה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2019 16:37 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתב:
יש כמה ימי התייעצויות בין החזרת המנדט לנתינה למישהו אחר, ומה אם גנץ יבקש הארכה וזה יפול בפסח ?

יש עד 3 ימי הארכה, זה לא משנה את המועד כי זה בין יום חמישי לראשון והבחירות בכל מקרה בשלישי.
גנץ לא יכול לקבל הארכה מעבר ל-28 יום, רק הראשון שמקבל את המנדט יכול לקבל. אני מניחה שריבלין לא יתן לנתניהו הארכה, אבל אין לדעת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2019 19:43 לינק ישיר 

סעיף 11.
בחירות מוקדמות באין ממשלה
(א)
לא הוגשה בקשה כאמור בסעיף 10(א), או לא הרכיב חבר הכנסת ממשלה בתקופה הנתונה לו לפי סעיף 10(ג), או שהודיע לנשיא לפני כן שאין בידו להרכיב ממשלה, יודיע נשיא המדינה על כך ליושב ראש הכנסת.
(ב)
הודיע הנשיא כאמור בסעיף קטן (א), או שחבר הכנסת שהוטל עליו התפקיד להרכיב ממשלה לפי סעיף 10(א) הציג ממשלה והכנסת דחתה את הבקשה להביע בה אמון לפי סעיף 13(ד), יראו את הכנסת כאילו החליטה על התפזרותה לפני תום תקופת כהונתה, והבחירות לכנסת יתקיימו ביום ג׳ האחרון שלפני תום 90 הימים מיום הודעת הנשיא, או מיום דחיית הבקשה להביע אמון בממשלה, לפי הענין.

סעיף 43.
שינוי מועד בחירות [תיקון: תשע״ד]
נקבע מועד בחירות לכנסת לפי סעיפים 11 ו־29, רשאית הכנסת, בהחלטה שתתקבל ברוב חבריה, בתוך חמישה ימים מיום היווצרות העילה לקיום הבחירות, לקבוע כי בשל סמיכות מועד הבחירות ליום חג, מועד או זכרון, יידחו הבחירות למועד שתקבע ושאינו מאוחר מ־100 ימים ממועד היווצרות העילה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2019 21:00 לינק ישיר 

יפה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/10/2019 21:16 לינק ישיר 

אפשר להתחיל לדבר גם על הבחירות הרביעיות והחמישיות שהרי הכרעה לא תבוא משומקום
אני הייתי מציע לעשות בתאריכים קבועים מידי חצי שנה בחירות, במקום לקבוע כל פעם מחדש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2019 17:33 לינק ישיר 

למדינה צריכה  להיות  אפשרות להקים וועדה קרואה כמו לעיריות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2019 18:09 לינק ישיר 

בטח. זה החלום של כנופיית הבג"ץ ומשת"פיהם. או שחונטה צבאית תנהל את המדינה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2019 18:31 לינק ישיר 

כל הבלגן עם הבחירות התחיל מאז שזה נהיה יום שבתון. בעיני צריך לבטל את השבתון ובא לציון גואל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2019 08:53 לינק ישיר 

מה הבעיה עם יום שבתון ?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > והיה ויהיו בחירות (3) באיזה תאריך הם ייקבעו ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר