בית פורומים בחדרי חרדים

כיכר השבת: בשמחת בית השואבה במישקלוץ היו יותר אנשים מהלווית הגר"נ קרליץ זצ"ל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/10/2019 14:10 לינק ישיר 
כיכר השבת: בשמחת בית השואבה במישקלוץ היו יותר אנשים מהלווית הגר"נ קרליץ זצ"ל

לפי המידע שיש, בהלווית ר' ניסים השתתפו רבבות (מיעוט רבים שניים, אז לפחות 20 אלף) אבל בשמחת בית השואבה במישקולץ השתתפו 50 אלף!! לא פחות..

ככה נראית העיתונות החרדית, וככה אנחנו נראים.. אז אם מישהו אומר לך שאתה "חרדי מפגר" תחשוב טוב, כי אולי הוא צודק..

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 15:51 לינק ישיר 

מה האינטרס לשלם מאות אלפי שקלים על פרסום לאדמו"ר?

איפה הרווח?

לא מאמין שזה רק בשביל כבוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 15:08 לינק ישיר 

אני שמעתי פעם בלימודיי, באופן ישיר, מאיש מקצוע בכיר בתחום, ש-80% מהכתבות הם מאינטרסים, גם אלו שבאמת נראות חדשותיות. הכל הכל ממונף!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 14:42 לינק ישיר 

יתכן שמבחינה חוקית כתבה שלא מנסה למכור לך שום מוצר למרות שמישהו משלם עליה איננה מוגדרת כמדור פרסומי, כי בינינו, חצי מהידיעות החדשותיות בכל האתרים מקודמת ומתוגמלת על ידי בעלי אינטרסים, ע"ע שיחות ביבי&נוני

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 28/10/2019 12:42:23

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 14:34 לינק ישיר 
גלאגוזים

אפיקטוזין כתב:

בכל מקרה, אתה יכול לראות שבכתבות של תשע"ט ותשע"ח וכן הקודם מופיעה במפורש התגית "שיווקי" בסוף הכותרת, מעניין מדוע השנה הם החליטו להשמיט אותה, כי נדמה לי שיש חוק שמחייב לציין שזה מדור פרסומי (בעיתונים הכתבה צריכה להיות ממוסגרת)

כנראה שהשנה שילמו יותר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 14:28 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

חחח גדול.. נראה לי שזו אפילו אותה תמונה מאז.. 

מסתבר שאתה לא טועה.

הנה תמונה מהכתבה בשנת תש"פ : https://www.kikar.co.il/333589.html

והנה תמונה מהשנת תשע"ט: https://www.kikar.co.il/291499.html

או שהשקית האדומה (שתלויה על המחסום) והבחור עם החולצה הכתומה פשוט נשארו שם משנה שעברה..

בכל מקרה הכותרת "50 אלף איש" ודאי נשארה שם משנים שעברו, הדבר היחיד שמשתנה בכל שנה הוא התאריך על הצ'יק לכיכר השבת והגלימה של האדמו"ר

ולגופו של עניין, מה שניסו לומר לך שמדובר רשמית ב'תוכן ממומן' כך אין לך מה לכעוס או להשוות את זה לכתבה חדשותית אחרת, אתה יכול לראות שבכתבות של תשע"ט ותשע"ח מופיעה במפורש ובמוצהר התגית "שיווקי" בסוף הכותרת (וע"ז פתחתי את האשכול), באמת מעניין מדוע השנה הם החליטו להשמיט אותה כי נדמה לי שיש חוק שמחייב לציין שזה מדור פרסומי כמו שבעיתונים הכתבה צריכה להיות ממוסגרת

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 28/10/2019 12:37:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 09:59 לינק ישיר 
אךטובוחסד

לבחירתכם כתב:
ביתד למחרת לווית רבי ניסים זצוקלללל"ה היה כתוב על שתי דברים שהשתתפו רבבות
1 על הלויה 2 על הקבלת פני ר חיים בירושלים אז אם ליתד מותר להגזים מה יעשו מישקולץ ולא יגזימו?

אתה מכיר את הבדיחה על החתן ה"גוזמן" שרצו לחתן אותו ולא הלך, כי כל פגישה הוא הרס בהגזמות בוטות. אז שלחו גם את השדכן לפגישה, וסוכם שלפני כל תשובה שלו, השדכן ילחץ על רגלו וכך יזכיר לו להשאר בטווח ההגיוני. הכלה שואלת אותו: איך היתה סוכתכם השנה? השדכן לוחץ והחתן עונה: גדולה. היא שואלת עוד "מה זו גדולה? השדכן לוחץ, והחתן עונה: אורך 5 מטר. היא מוסיפה בשאלה "ורוחבה"? לחיצה והתשובה שוב הגיונית: 4 מטר. המיועדת ממשיכה: ומה גובהה? ואז מגיע לשדכן טלפון דחוף והוא עונה ושוכח את תפקידו. החתן בעקבותיו, עונה לה: 60 מטר! אז היא שואלת אותו "למה צריך כזה גובה עצום בסוכה כזו קטנה"? השדכן בדיוק מסיים את השיחה ולוחץ חזקקקק. החתן, עם עווית כאב על שפתיו עונה לכלה: לי באמת לא משנה, אבל השדכן לוחץ לי על הרגל אז כנראה שזה משנה לו...  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 09:52 לינק ישיר 
אךטובוחסד

אפיקטוזין כתב:
מישקלוץ  זה  כתבה  ממומנת

https://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3139719

חחח גדול.. נראה לי שזו אפילו אותה תמונה מאז.. 
אבל האמת שפתחתי את האשכול לא בגלל שהקלוץ מעניין אותי, אלא מה שעושים לנו! הפכים אותנו בתקשורת החרדית למפגרים, ואני מאוד מקווה שהאתרים הללו ייסגרו וייעלמו רק בגלל זה. כתבה ממומנת זה בסדר גמור (ככה מתפרנסים היום), אבל צריך גילוי נאות, ובלי הגזמות שמניחות שהקורא אידיוט...
גם הירחון כל הזמן בנוי על השיטה הזו, כל הכתבים עילגים, יש שם כתבות בדיוניות, ומועתקות לעיתים כמעט מילה במילה מכתבות ישנות בעיתונים וירחונים אחרים..זה ממש לעשות מהקוראים מפגרים! וככה אנחנו נראים גם בחוץ!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 09:45 לינק ישיר 

ביתד למחרת לווית רבי ניסים זצוקלללל"ה היה כתוב על שתי דברים שהשתתפו רבבות
1 על הלויה 2 על הקבלת פני ר חיים בירושלים אז אם ליתד מותר להגזים מה יעשו מישקולץ ולא יגזימו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 07:58 לינק ישיר 

איןחקר כתב:

הם גם פרסמו שהארוע שודר לכל רחבי העולם היהודי... רק שהם שכחו שבחו"ל זה היה עדיין יו"ט...

הם שידרו ומי שלא צפה "הפסיד"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 07:57 לינק ישיר 

סיירת_מרן כתב:

https://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3139719

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 07:51 לינק ישיר 

הם גם פרסמו שהארוע שודר לכל רחבי העולם היהודי... רק שהם שכחו שבחו"ל זה היה עדיין יו"ט...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 07:17 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

אני נזכרת שביתד היה כתוב, שהרב ליפקוביץ זצ"ל חינך אלפי רבבות תלמידים

חחח אבל ההבדל הוא שזו טעות לשונית מקובלת, ואני מדבר בעיקר על המצאות בדיוניות, שמניחות שכולנו מפגרים..
בעיני, הפדיחה היא בעיקר של ככר השבת. כי גם אם זו כתבה ממומנת, אתה לא אמור להסכים להיראות אידיוט..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2019 01:50 לינק ישיר 

חינך אלפי  שחינכו רבבות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2019 23:00 לינק ישיר 

אני נזכרת שביתד היה כתוב, שהרב ליפקוביץ זצ"ל חינך אלפי רבבות תלמידים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2019 17:24 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כיכר השבת: בשמחת בית השואבה במישקלוץ היו יותר אנשים מהלווית הגר"נ קרליץ זצ"ל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.