בית פורומים בחדרי חרדים

הרב קסלר נגד לימודי אנגלית וחשבון: "מכשירים את הילדים לשוק העבודה"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/11/2019 16:49 לינק ישיר 
הרב קסלר נגד לימודי אנגלית וחשבון: "מכשירים את הילדים לשוק העבודה"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 17:00 לינק ישיר 

בשביל מה צריך לאכול אם אפשר לצום?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 18:20 לינק ישיר 

לה''ו. בזמנו לימדתי אנגלית דרך העמותה של אביגדור רבינוביץ, והצעתי לו שיטה אלטרנטיבית, באם לא יילך לו במעשיו.
בינתיים נראה שהולך לא רע. מגיע לו ייש''כ גדול.
בארה''ב לעומת זאת רוב החסידויות ''נכנעו'' למשרד החינוך האמריקאי, ומקציבים שעות בחיידר לכך, ומאידך ההורים בתמיכה שקטה של הרבע'ס וההנהלה, אומרים להם להיות נוכחים נפקדים.
יש שמאלץ נוסף, בפעם אחרת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 18:35 לינק ישיר 

גם ילדים שהוריהם מתכננים עבורם "קריירה רבנית" צריכים לדעת חשבון ,אחרת הילדים, שהיו רבני העתיד יפגעו בקדושת הבית היהודי וד"ל והיו דברים מעולם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 18:40 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

גם ילדים שהוריהם מתכננים עבורם "קריירה רבנית" צריכים לדעת חשבון ,אחרת הילדים, שהיו רבני העתיד יפגעו בקדושת הבית היהודי וד"ל והיו דברים מעולם!

נגד לימודי חשבון לא מדובר בלוח הכפל אלא אלגברה וכדומה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 18:52 לינק ישיר 

לה''ו. רב קסלר בסה''כ ממשיך ''במסורת'' של שישארו בורים, כדי שיהיה מספיק משרות לבני וחתני. וזה תכנון עתיד כלכלי טוב.
מי שמקשיב לו, הוא השעפסעל בעדר של בניו וחתניו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 19:09 לינק ישיר 

אני עפר לרגליו של הרב קסלר,

אבל-למיטב ידיעתי הרב קסלר מקבל משכורת לא מבוטלת מקופת המדינה,
ושאלתי להלן:
מה יקרה ביום שכל תושבי המדינה יהיו חרדים, וילמדו רק תורה כפי שרוצה הרב קסלר, מה יהיה על המשכורת שלו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 19:45 לינק ישיר 

משמח ומעודד

מסירות נפש של 80 אחוז מהציבור החרדי שלא ללמוד אנגלית

כדי ש20 אחוז שנשאר ללמוד לא יכיר שום שפה חוץ מעברית

כל שאינו מלמד את בנו אמנות כאילו מלמדו ליסטות

זה הוכחה שגם לדור שלנו יש את הכוח לשנות את ההלכה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 19:49 לינק ישיר 

ב"ה הפכנו ל"ציוינים" הכי גדולים.
השפה היחידה - עברית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 20:02 לינק ישיר 

בימינו,אם היה קם גדול בישראל ואומר על אריסטו את מה שהרמב"ם אמר עליו :אחת דתו...בימינו לא מאמינים ב"חכמה בגוים תאמין" לעומת אם באומה אחת יש מי שהחל ללמוד תלמוד "כולם על הרגליים" למרות ש"תורה בגוים אל תאמין"! הבעיה שבדורנו אין לנו רבנים שינהיגו באמת את הדור? כל ההנהגה מסתכמת בלאן אתה צריך להפנות את כספי המעשר שלך?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 20:19 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

בימינו,אם היה קם גדול בישראל ואומר על אריסטו את מה שהרמב"ם אמר עליו :אחת דתו...בימינו לא מאמינים ב"חכמה בגוים תאמין" לעומת אם באומה אחת יש מי שהחל ללמוד תלמוד "כולם על הרגליים" למרות ש"תורה בגוים אל תאמין"! הבעיה שבדורנו אין לנו רבנים שינהיגו באמת את הדור? כל ההנהגה מסתכמת בלאן אתה צריך להפנות את כספי המעשר שלך?!

חוכמה בגויים תאמין רק מה לעשות שלתוך החוכמה דחפו אפיקורסות ומשווקים אותם רק כמקשה אחת,
אז לא מדובשם ולא מעוקצם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 20:26 לינק ישיר 
מצדרביעי

יצחקהספרן כתב:
לךתדע1 כתבה:

חוכמה בגויים תאמין רק מה לעשות שלתוך החוכמה דחפו אפיקורסות ומשווקים אותם רק כמקשה אחת,
אז לא מדובשם ולא מעוקצם

נשלח מהאנדרואיד שלי

א. האם יש אפיקורסות באנגלית ומתמטיקה?

ב. אם אנחנו באמת רוצים שלא להיות קשורים לעולם ה"מודרני", כדאי כבר עכשיו להתחיל לחיות כמו האמיש כדי להתרגל.

כי המודל שנראה שהרב קסלר שואף עליו, שבו מצד אחד נחיה בלי "להכנס" לעולם המערבי, אבל מצד שני-כן נהיה לידו, נהנה ממנו מתי שיסתדר לנו...

לא נראה שזה מודל שיצליח לאורך ימים, ולמעשה כבר בשנים האחרונות הוא די מתפרק....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 20:37 לינק ישיר 

לה''ו. מצד רביעי. אם כבר הבאת את האמיש, אז בוא נעשה השוואה כלכלית.
ה-''האמיש'' עשו מעצמם מעצמה כלכלית בתחום סירופ המייפל שלהם.
אנשים מגיעים לשמורות שלהם, ומכניסים כסף רב על הסירופ והתיירות.
לחרדים אמור להיות תורה. מה הם עושים כדי לשווק את התורה שמתוקה כדבש (או סירופ מייפל), וחטובה מכל סחורה?!
כלום! רק משניאים!
מה קורה כשבאים לתייר בב''ב או מאיושורים?! אללה יוסתור.
בקיצור: רוצים להתבדל ולעשות כסף? יש לזה מחיר! מחיר שלא רוצים לשלם, כי יש מי שיממן אותם. נגידים, ואזרחים!
אולי תציע למז''פ להכניס עוד כמה שורות חורים למצה שלו?!...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 20:41 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

לךתדע1 כתבה:

אז לא מדובשם ולא מעוקצם

והקשר לאנגלית ומתמתיקה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2019 21:06 לינק ישיר 

לה''ו. העתבק מהניק ''פלוני'' מרוטר.
אבות דרבי נתן.
ועוד היה רבי אליעזר אומר גדולה היא מלאכה שכשם שנצטוו ישראל על (התורה) [והשבת] כך נצטוו על המלאכה שנאמר  (שמות כ, ח): "ששת ימים תעבוד ועשית כל מלאכתך":

רבי אומר גדולה היא מלאכה שכל מי שאינו עוסק במלאכה בני אדם משיחין בו. מנין איש פלוני אוכל. מנין הוא שותה. משל למה"ד לאשה שאין לה בעל והיא מתקשטת (עצמה) ויוצאה לשוק ובני אדם משיחין בה. כך כל מי שאינו עוסק במלאכה בני אדם משיחין בו. ועוד היה רבי אומר גדולה היא מלאכה שכל מי שהוא עוסק במלאכה אין ידו חסרה פרוטה לעולם:

רבי יוסי אומר גדולה היא מלאכה שלא (שרת) [שרתה] שכינה על ישראל עד שעשו מלאכה שנאמר (שם כה, ח) "ועשו לי מקדש ושכנתי בתוכם". ועוד אמר רבי יוסי גדולה היא מלאכה שכל מי שאינו עוסק במלאכה הרי זה מתחייב בנפשו כאי זה צד היה בטל ביום הראשון וביום השני ואין לו מה יאכל [והיו בידו] מעות הקדש ואכל הרי זה מתחייב בנפשו. מי גרם לו להתחייב בנפשו על שלא היה עוסק במלאכה:

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2019 01:24 לינק ישיר 

העתבק מהש"ס ומהרמב"ם:

רבי נהוראי אומר: מניח אני כל אומניות שבעולם ואיני מלמד את בני אלא תורה.

ולא שבט לוי בלבד אלא כל איש ואיש מכל באי העולם אשר נדבה רוחו אותו והבינו מדעו להבדל לעמוד לפני ה' לשרתו ולעובדו לדעה את ה' והלך ישר כמו שעשהו האלוקים ופרק מעל צווארו עול החשבונות הרבים אשר בקשו בני האדם הרי זה נתקדש קדש קדשים ויהיה ה' חלקו ונחלתו לעולם ולעולמי עולמים ויזכה לו בעה"ז דבר המספיק לו כמו שזכה לכהנים ללוים הרי דוד ע"ה אומר ה' מנת חלקי וכוסי אתה תומך גורלי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב קסלר נגד לימודי אנגלית וחשבון: "מכשירים את הילדים לשוק העבודה"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.