בית פורומים בחדרי חרדים

עגלת תינוקות באוטובוסים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/11/2019 07:59 לינק ישיר 
עגלת תינוקות באוטובוסים

בנאמן הנפוץ במדינה פורסם לאחרונה מכתב מאמא שמתלוננת שלא משאירים לה מקום במרכז האוטובוס לעגלה שלה ולכן מבקשת/דורשת מהנוסעים להכנס פנימה כדי שיתפנה לה מקום לעגלה .
האם לדעתכם זה הוגן שעגלות פתוחות יתפסו כל כך הרבה מקום או שאוטובוס זה תחבורה להולכי על 2 ולא לגלגלים על 4 ובמחילה בצפיפות של היום שיחפשו לעגלות פתרון אחר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 19:58 לינק ישיר 

עגלות פתוחות  הם מתכון  לאסון  אם ח"ו  יש שריפה או פיגוע  כל היציאה חסומה בעגלות  זה ממש טירוף שאישרו כזה דבר. ואם כבר שיאשרו  רק באוטובוס  מפרקי  בחלק האחורי עם דלת נפרדת.  אני מקווה שלא יתקנו את המצב  רק בעקבות אסון ל"ע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 19:47 לינק ישיר 

מה שכן, חברות האוטובוסים צריכים לדאוג שיהיה יותר מקום לעגלות...

כך לדוגמה ברכבת הקלה בירושלים יש בד"כ יותר מקום, אפשר לנסות להעתיק את המודל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 15:08 לינק ישיר 

עדייןבגלות כתב:

בלונדון ישנה הגבלה של עד שתי עגלות פתוחות באוטובוס. אני בעד להעתיק את המודל, כי המצב בהרבה ערים חרדיות הוא קטסטרופה.

האוטובוס חסום לחלוטין על ידי עגלות, לא ניתן לעלות ולרדת ובכל תחנה האוטובוס עוצר וממתין המון זמן.

בלונדון 2 עגלות זה לעשר משפחות כאן זה למשפחה אחת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 10:04 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

הבעיה עם העגלות כיום, שהרבה מהן בעלות נפח משמעותי, שהוא רק בשביל היופי ובשביל המותג, ולא בכלל לנוחות התינוק כי אם לרושם של האמא. ולא כולם חייבים להצטופף כדי לתת מקום לטנק המרשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 10:03 לינק ישיר 

הבעיה עם העגלות כיום, שהרבה מהן בעלות נפח משמעותי, שהוא רק בשביל היופי ובשביל המותג, ולא בכלל לנוחות התינוק כי אם לרושם של האמא. ולא כולם חייבים להצטופף כדי לתת מקום לטנק המרשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 09:44 לינק ישיר 

אין שום אפשרות מוסרית להגביל מספר עגלות
כל הקודם לעלות זוכה וזכות התינוק כמו כל אדם מוגבל עם כסא גלגלים
מה שנכון שלא יזיק ללמד לקח כמה אמהות או מופרעות או מוסחות שלא חושבות בכלל על הסובבים ומניחות את עגלותיהן בצורה מופקרת ללא ניסיון לצמצם מקום למען האחרים, פיכסה של נשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 09:31 לינק ישיר 

ולי מפריעים אנשים שמנים בתחבורה ציבורית.
משלמים על כרטיס אחד ותופסים שני מקומות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 09:10 לינק ישיר 

בלונדון ישנה הגבלה של עד שתי עגלות פתוחות באוטובוס. אני בעד להעתיק את המודל, כי המצב בהרבה ערים חרדיות הוא קטסטרופה.

האוטובוס חסום לחלוטין על ידי עגלות, לא ניתן לעלות ולרדת ובכל תחנה האוטובוס עוצר וממתין המון זמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 08:48 לינק ישיר 

ודאי שגם לתינוקות מדיע הזכות לתחבורה ציבורית רק שהמכתב מהאמא שמתלוננת ממש מגוחך, מה היא מצפה שידאגו לעגלה שלה? שתתמודד! כמו בן אדם שעולה עם הרבה שקיות לאחר קניה לא מצפה שמישהו יפנה לו מקום

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עגלת תינוקות באוטובוסים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר