בית פורומים בחדרי חרדים

זוועה בבית כנסת איצקוביץ המיתולוגי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/11/2019 10:08 לינק ישיר 

קיבלתי באישי למעטה שיפצו את בית הכנסת ברוב פאר והדר אבל ללא שרותים, אלא משתנות לשתן, ויסלחו לי הגולשים ומה אם בן אדם שמתפלל במרתף בית הכנסת המשופץ ברוב פאר והדר נזקק לעשיית צרכיו, לא שתן אלא צואה, יצטרך לעלות שני קומות ושם יגלה ארבע שרותים תפוסים שגם מצב הניקיון שם לא משהו, כאשר פעם הייה בקומת הכניסה בחצר מאחורה מספר שרותים ומשום מה זה בוטל, וכעת זה סגור כבר מספר שנים, ומדוע לא יחזירו את השרותים שהיו שם? יצויין שבקומת הכניסה אין בכלל שרותים, גם לא משתנה, יצויין שבצורה רישמית גבאי בית הכנסת טוענים שיש שם יותר מעשרים אלף מתפללים ביום, האם לעשרים וכמה אלף איש מספיק ארבע שרותים ומה עם בל תשקצו שאי אפשר להתפלל עם גוף נקי?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 10:16 לינק ישיר 

מצאת מי שחפץ לתרום כסף עבור שירותים!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 10:24 לינק ישיר 

לה''ו. ניוטרל. ביבי (בערפיית)נתניהו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 10:40 לינק ישיר 

תן לגבאים הצעה לעשות שירותים בשקל והנה ימצאו מקום ותקציב גם לזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 10:54 לינק ישיר 

שדה9 כתב:

קיבלתי באישילמעטה שיפצו את בית הכנסת ברוב פאר והדר אבל ללא שרותים, אלא משתנות לשתן, ויסלחו לי הגולשים ומה אם בן אדם שמתפלל במרתף בית הכנסת המשופץ ברוב פאר והדר נזקק לעשיית צרכיו, לא שתן אלא צואה, יצטרך לעלות שני קומות ושם יגלה ארבע שרותים תפוסים שגם מצב הניקיון שם לא משהו, כאשר פעם הייה בקומת הכניסה בחצר מאחורה מספר שרותים ומשום מה זה בוטל, וכעת זה סגור כבר מספר שנים, ומדוע לא יחזירו את השרותים שהיו שם?יצויין שבקומת הכניסה אין בכלל שרותים, גם לא משתנה, יצויין שבצורה רישמית גבאי בית הכנסת טוענים שיש שם יותר מעשרים אלף מתפללים ביום, האם לעשרים וכמה אלף איש מספיק ארבע שרותיםומה עם בל תשקצו שאי אפשר להתפלל עם גוף נקי?

מניח שהגבאים לא רצו שזה יהפוך לשירותים ציבוריים ( בעודי ילד זה היה השירותים הציבוריים של כל מי שבא לעשות קניות בבני ברק)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 11:17 לינק ישיר 

די לדמגוגייה בגרוש .........אף פעם זה לא הייה שרותים לכל מי שבא לקנות בבני .ברק שקרן. למה אתה משקר ?הרי אתה גם יכול לבטל את השרותים בקומה שנייה עם הדמגוגייה הזאת? הרי מי שצריך לשרותים וכמעט עושה במכנסיים ימנע מלעלות קומה? למה לסחוב את זה לפינה הדמגוגית?למה לא עשו שרותים בקומה למטהבמרתף?
ולמה עד שיפוץ בית הכנסת הייה שרותים בקומת הכניסה, ורק בגלל השיפוץ זה בוטל, כנראה כאילו זמני ואין יותר זמני מקבוע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 11:58 לינק ישיר 

שדה9 כתב:

די לדמגוגייה בגרוש .........אף פעם זה לא הייה שרותים לכל מי שבא לקנות בבני .ברק שקרן. למה אתה משקר ?הרי אתה גם יכול לבטל את השרותים בקומה שנייה עם הדמגוגייה הזאת? הרי מי שצריך לשרותים וכמעט עושה במכנסיים ימנע מלעלות קומה? למה לסחוב את זה לפינה הדמגוגית?למה לא עשו שרותים בקומה למטהבמרתף?
ולמה עד שיפוץ בית הכנסת הייה שרותים בקומת הכניסה, ורק בגלל השיפוץ זה בוטל, כנראה כאילו זמני ואין יותר זמני מקבוע

תודה לאדם ה1 שנתן את האפשרות לסנן אנשים שמנבלים את הפה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 14:18 לינק ישיר 

רמת הדיון ביניכם מתאימה בדיוק לנושא - שיח ביבין!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2019 15:38 לינק ישיר 

זוועה. בוודאי! יותר נכון בושה!

שלבית הכנסת המפורסם ביותר בעולם שמשרת ציבור של אלפי יהודים מכל העולם 24 שעות * 7 ימים וזו לא גוזמא כלל יותר מכל מוסד עירוני/בנק/קופ"ח אי אפשר למצוא תקציב ממשלתי ו/או עירוני של בין מיליון ל-5 מיליון ש"ח לסיום בנייתו פנים+חזית עד השקע האחרון,

כולל 20 חדרי שירותים (לפחות 7 בכל קומה לא כולל משתנות שאולי אפשר לוותר עליהם) - מעלית - הנגשה לנכים - פינת מים קרים/קפה - שקעים להטענת מכשירי טלפון וכיו"ב, דברים הקיימים בכל מוסד מהנ"ל!  

היכן אתם חברי עיריית בני ברק (כולל ראש העירייה! כן!)/חכי"ם של ג' ש"ס/היכן יעקב וידר ??

זו שעתכם לעשות יד אחת לעשות תיקון גדול
(ראה סוכה פרק החליל משנה ב') 

וכל מי שעושה פעולה כלשהי לטובת הציבור במקום קדוש זה מתבקש לומר בפה מלא "הריני עושה זאת לטובת ולעילוי נשמת ר' צבי בן שלום" זכר צדיק לברכה מייסד בית הכנסת שלא השאיר זש"ק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2019 00:30 לינק ישיר 

בקדנציה הקודמת באחד מישיבות מועצת העיר היה דיון על נושא השירותים הציבוריים בעיר בני ברק במיוחד לאלו המגיעים מרחוק לעיר ומחליפים אוטובסים, שמעתם מאז על איזה התקדמות ? תספרו לי אם שמעתם....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2019 01:12 לינק ישיר 

אמר לי פעם גבאי בעיר אחרת עם מצב בנייה דומה,
שהכסף הגדול הם עושים ביום יום בזכות זה שהבניין לא גמור.
ברגע שסיימת עם זה, סתמת את הגולל על ההכנסות של אלפי שקלים כל יום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2019 08:14 לינק ישיר 

קורלדרו כתב:

לגמרי לגמרי
נראה לכם לרגע אחד שאם מנהלי וגבאי איצקוביץ היו מעוניינים לגמור את הבניה זה לא היה קורה בתוך יומיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2019 09:54 לינק ישיר 

ללא ספק. אם חסר כסף, לו רק רצו היו 20 קופצים תוך דקה. הבנתי בעבר שיש בעייה חוקית לסיים את החזית עקב חריגת בניה, אבל כיום אחרי שזייברט הפך את הבניה עד לקו המדרכה לסטנדרט, אם באישורים רשמיים אם בהסכמה שבשתיקה, אין ספק שיכלו לסיים את הבניה שם לו רק רצו, וחבל שהכניסה לבית כנסת הכי מוכר ופעיל בעולם נראה כמו מירון במוצאי לג בעומר.

תוקן על ידי muki28 ב- 08/11/2019 07:54:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2019 15:54 לינק ישיר 

גברים יכולים להכנס לכל בית כנסת כמעט, אבל הבעיה העיקרית של נשים שאין קניונים או שירותים ציבוריים לנשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2019 19:26 לינק ישיר 
מצדרביעי

שוקולד_תות כתב:
גברים יכולים להכנס לכל בית כנסת כמעט, אבל הבעיה העיקרית של נשים שאין קניונים או שירותים ציבוריים לנשים.

בנוסף לזה, שגם פינות ליד עצים וכדומה-לא כ"כ מתאימים לנשים:)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2019 20:24 לינק ישיר 

קורלדרו כתב:

לא באיצקוביץ!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זוועה בבית כנסת איצקוביץ המיתולוגי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.