בית פורומים שידוכי חרדים

אשכול הסמול טוק7-שיחות סלון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/12/2019 21:35 לינק ישיר 
אשכול הסמול טוק7-שיחות סלון

בס"ד

הי חבר'ה

אז כן הגיע הזמן לאשכול סמול טוק חדש...

כאן זה הבמה של כולנו להביע את עצמנו,לצחוק להתבדח או סתם לשוחח שיחת סלון משוחררת על אה ועל דא

בהנאה,

חייכנית

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 02/12/2019 19:38:37

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/11/2020 03:27 לינק ישיר 
חייכנית770

בתתימן כתב:
זאת גישה מעניינת. השאלה שלי זה האם בכלל יכול להיות מספר 1 בהכל? גם בחורות שהתלהבתי מהן, תמיד היו דברים שהפריעו ולא הייתי נלהב

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין בן אדם שהוא מספר אחת.. אבל כשאתה אוהב מישהו/י זה לא משנה לך גם אם הוא מספר 100..

בס"ד

אכן... כי בעיניך הבן זוג הופך למספר 1!

בעז"ה אמן שנחוש כך בזוגיות עד 120+....

מאחלת לילה טוב ושמח מלא בחלומות חסידיים קסומים

באהבה,

חייכנית

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-8/11/2020 16:23 לינק ישיר 

סתםבחור כתב:

זאת גישה מעניינת. השאלה שלי זה האם בכלל יכול להיות מספר 1 בהכל? גם בחורות שהתלהבתי מהן, תמיד היו דברים שהפריעו ולא הייתי נלהב

כולנו לא מושלמים,
יש בזה תיקון,
אז אנחנו כן מושלמים.

חוץ מזה שמתמקדים במה שמקסים
ויש הרבה שמחה ואושר בקשר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 16:20 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

צהריים טובים

צודק שצריך לטפל בחששות ולחזק אמונה וביטחון בה'...

אבל בכללית? שידוכים זה כמו הימורים. אכן יש סיכון לצאת עם נזק רוחני/ רגשי, אם ממתינים , יותר מכך שמתחתנים עם מישהו שלא ממש אוהבים/ לא ממש מתאים...

מאידך יש את האופציה הטובה שההתעקשות הייתה שווה וזוכים ביהלום מיוחד שהיה שווה את ההמתנה וכל המאמץ שבדרך...

צריך להאמין שבעז"ה יהיה טוב וכולנו נשיג את שאהבה נפשנו מתוך כבוד ושמחה

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/11/2020 15:01:05

מי שמצליח בזוגיות זה מי שמשקיע,
ולא קשור כל כך עד כמה שיש התאמה,
אין גם צורך בהתאמה של שלימות,
חשוב שיהיה בסיס טוב לקשר.

נישואים זה לא הימור,
לרוב זה מצליח, תמיד הכל מלמעלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2020 15:43 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין בן אדם שהוא מספר אחת.. אבל כשאתה אוהב מישהו/י זה לא משנה לך גם אם הוא מספר 100..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2020 22:15 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

בכל מקרה סתם בחור, מה אמרת בצחוק, ש"הגעת לכאן כדי "לחנך" אותי"... רציתי להגיד שבהחלט הצלחת

איני יודעת איך... אבל למדתי על עצמי כ"כ המון בזכותך... נשלחת כמו מלאך משמים ואני מאד מקווה שזה יעזור לי בהמשך החיים...

אבל מה שמסקרן אותי, מאיפה ישלך כזה הבנה וידע נרחב, בעולם הרגשות?

ואם אתה כ"כ מבין באנשים למה אינך לומד את התחום כדי לעזור לעוד אנשים? ישלך אתזה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 01/11/2020 16:21:01

וואו חייכנית נכנסתי לתומי לפורום ולא צפיתי לראות כזו מחמאה ענקית! תודה.
מחמאה גוררת מחמאה:) גם את לימדת אותי הרבה על מה אני מחפש ומה חשוב לי. יש לי עוד כברת דרך ארוכה אבל זה הרבה יותר רחוק מנקודת ההתחלה.
בכל מקרה. מה דעתך, אני צריך לייעץ ליועץ של רציף?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

למי שמגיע מגיע ואני בהחלט מודה לך...
וכמובן לכולם כאן וכמובן לאדם ורציף היקרים, לימדתם אותי המון על עצמי ועל החיים...וזה מאד תורם לי לחיי ב"ה

תודה על המחמאה... כיף לדעת שזה הדדי  נאמר ש"אין אסיר מתיר עצמו מבית האסורים", כך שאני חושבת שיחד עם חכמתך ויכולתך לעזור לאחרים, עדיין 
כדי לזרז תהליכים תמיד טוב אדם חכם שיעזור לך להתקדם לעבר היעדים שהבנת שאתה צריך להשתפר בהם...

רק שאלה לי אליך מניסיונך האישי, ראיתי שיש כמה דברים שאני אכן צריכה לעבוד עליהם לפי מה שיצא בתוצאות של האניאגרם...
אך אני חוששת מאידך שזה ייקח לי הרבה זמן... האם נראה לך שניתן יחד עם זאת לצאת לדייטים ולהתקדם בחיים?
או שחייבים לתקן הכול כדי להיות "מוכנים" ו"משופצים" לגמרי לפני שאני מכירה מישהו?

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 01/11/2020 21:16:11

את חייבת לעבוד רק על העיכובים
שלך להתחתן, ויפה שעה אחת קודם.
לגבי כל מה שאת רוצה לשפר אז
יש לך זמן אחרי החתונה.
אולי יש עוד מעט דברים שחשוב
שתעבדי עליהם עכשיו, גם אם אין לזה קשר ישיר לחתונה, אבל
הם מציקים ברקע.

תבדקי עם איש מקצוע
אם יש לך פחדים וסיבוכים
שמובילים אותך לקשר לא נכון,
כי נשמע שאת מפחדת וחוששת,
ואני מכיר אותך עוד כשהיית
ילדה קטנה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

תודה אחשוב על כך...

אגב, אתה לא חושב ש"כשמתאהבים" באחד כבר החששות מתבטלים, כי הוא פשוט גורם לי לא לחשוש?!

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 01:27:10

פחדים עשויים לעשות הרבה
עיקובים וחסימות, את בררנית מדי
ועוד,

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

תודה צודיק...

אנלא ממש מרגישה בררנית, אלא בחורה שנלחמת למען כך שאתחתן ממקום נכון. עם מי שאני באמת אוהבת ומתאים לי!
לא בגלל חישוב של לחצים כאלו ואחרים....

אף הרבי אמר שצריך בסופו של דבר לשאול את הלב שאלה פשוטה "האם אני רוצה להתחתן איתו"? אם הלב מסרב? צריך להגיד לא! גם אם שכלית השידוך מתאים כמו כפפה ליד!
כי בסופו של דבר רק בלב יש את התשובה הנכונה עבורנו. אם נקשיב בשקט לעצמנו ונאמין בעצמנו, קבלת ההחלטות תהיה קלה יותר...

לדעתי, כפי שתינוק יודע עם מי הוא מרגיש בנוח וממי לברוח אף לנו יש אינטואיציה כזו, רק שעם השנים מכבים לנו אותה בגלל כל מיני אנשים חכמים שגורמים לנו להרגיש "לא בסדר" עם ההחלטות שלנו, עד שאנחנו מאבדים אמון בתחושתנו...

בכללית, אני חושבת שכ2 חצאי נשמות נפגשות, ההרגשה היא אחרת וכך גם ההחלטות...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/11/2020 03:57:12

יש קשרים מעולים שהם מינוריים בהתחלה.

לפעמים הפחד מעקב דברים
תוך כדי פגישה.

קחי מתאים, הוא ישנו,
אין צורך במלחמה, תרגיעי.

אנחנו זקוקים לתחושה שהעולם
וחתונה זה טוב ובטוח עבורנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2020 20:12 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

חברים, ניתן להגיב כאן על מה שנכתב/ באשכול החדש...איך שנוח לכם

אך לפני שעוברים... אם כבר פתחנו את נושא השידוכים, דברי אומנם נשמעים קרים, הימורים/ משחק שחמט...

זלא באמת כזה קל ולא כמו שזה נשמע. התקופה הזו לא קלה לאף אחת וכמובן קבלת ההחלטות...

כמובן שכל החלטה שלי התקבלה אחרי ייעוץ וכו'...וכל אחת חווה את האתגרים שלה...
בכל מקרה אני מאמינה שכשמוצאים את האחד, הדרך לחתונה היא בהרבה יותר קלה...בעז"ה

אדם, חשבתי עליך ועל מה שהיה בדיון... ביטאת בעצם רצון שיש להמון גברים בתת מודע, (רק שאתה בשונה מהם הרגשת מספיק בטוח לבטא אתזה בחוץ...)
שמעתי פעם דווקא ממרצה לא דתיה, על נושא זוגיות, שכשגבר מוצא מישהי שהיא "יהלום מיוחד" עבורו, הוא שוכח מהרצון הזה...והוא שמח להתחייב....כך שיתכן מאד שגם אתה תחווה זאת כשתמצא מישהי כלבבך
כך שהרצון שלך הוא טבעי, רק שלא מומלץ להגיד זאת ליד בחורות(אומנם אני התחלתי עם זה...אבל לגמרי בצחוק)

כמובן שלדעתי לימוד על זוגיות בראי החסידות, מביא ראיה שונה על נושא הנישואין וכך גם המבט משתנה וזוכים להתחתן ממקום אוהב ועמוק יותר...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/11/2020 20:41:48

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/11/2020 15:57 לינק ישיר 

בס"ד

אני תמיד בעד לחיות עם פנטזיות...

בכל מקרה רק עם גבר שייתן לי להרגיש כך, ארצה לחיות לצידו (מלכתחילה)...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/11/2020 15:49 לינק ישיר 

מעניין אם זה נכון. זה נשמע כמו הפנטזיית הסוס האדום בפרארי

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי סתםבחור ב- 04/11/2020 15:49:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2020 15:48 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

תודה...

נו ולכן לא התחתנת איתם... 
כשאוהבים ומעריכים באמת אז בהחלט שרואים את הבן/ בת זוג כך!

בכללית? אכן צריך לעבוד על עין טובה ולהשתדל לחפש ולראות באחר את הטוב, כך יותר קל להגיע לכך....

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/11/2020 15:49:38

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/11/2020 15:39 לינק ישיר 

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2020 15:10 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

אכן. אמרת משהו חכם! לפעמים צריך לדעת לוותר ולשנות את כללי המשחק, כמו בשחמט...

אך מאידך שמעתי באיזה הרצאה שאכן בן אדם לא צריך להתחתן עם מרגיש שזה פשרה.
אף אחד לא אוהב להרגיש כך וגם אני לא הייתי מעוניינת שאחד כזה יתחתן איתי, אלא רק מישהו שרואה בי משהו מיוחד ושאני המספר 1 בשבילו חיצונית ופנימית....

מה שכן הוצע שם לשנות לוגיקה ולשאול את עצמו: מה באמת יגרום לו להיות מאושר בנישואין?
וכך להוריד מהרשימה דברים לא באמת חשובים שהוסיף/ להוסיף אופציות שנשמעות "פשרה" אך לא באמת פוגמות באיכות הנישואין בתכל'ס... (כמו עדה/ מקצוע/גיל/ סטטוס /מגזר וכו'...)

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/11/2020 15:13:40

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/11/2020 15:00 לינק ישיר 

נכון אבל כמו בהימורים, יש לאנשים משוגות לוגיות. לדוגמה משקיעים מאוד מפחדים מלחתוך הפסדים ככל שהם יותר מושקעים וככה הם בעצם מפסידים יותר. אותו דבר בשידוכים. בחור יכול לומר, כבר חכיתי עשר שנים לבחורה המושלמת. אז אחרי עשר שנים להתחתן עם פשרה? אין סיכוי. צריך לדעת לחתוך הפסדים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2020 14:51 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

צהריים טובים

צודק שצריך לטפל בחששות ולחזק אמונה וביטחון בה'...

אבל בכללית? שידוכים זה כמו הימורים. אכן יש סיכון לצאת עם נזק רוחני/ רגשי, אם ממתינים , יותר מכך שמתחתנים עם מישהו שלא ממש אוהבים/ לא ממש מתאים...

מאידך יש את האופציה הטובה שההתעקשות הייתה שווה וזוכים ביהלום מיוחד שהיה שווה את ההמתנה וכל המאמץ שבדרך...

צריך להאמין שבעז"ה יהיה טוב וכולנו נשיג את שאהבה נפשנו מתוך כבוד ושמחה

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/11/2020 15:01:05

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/11/2020 13:05 לינק ישיר 

וגם שלא תדעי, עם הגיל מגיעים השגעונות, מרוב פחד לא מחפשים שידוכים או דוחים סתם, בוחרים בקשר לא מתאים או שעושים שטויות שלא יאמנו, הכל כדי להרחיק את המפלצת ששמו חתונה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2020 12:54 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770
סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770בס"דבכל מקרה סתם בחור, מה אמרת בצחוק, ש"הגעת לכאן כדי "לחנך" אותי"... רציתי להגיד שבהחלט הצלחתאיני יודעת איך... אבל למדתי על עצמי כ"כ המון בזכותך... נשלחת כמו מלאך משמים ואני מאד מקווה שזה יעזור לי בהמשך החיים...אבל מה שמסקרן אותי, מאיפה ישלך כזה הבנה וידע נרחב, בעולם הרגשות?ואם אתה כ"כ מבין באנשים למה אינך לומד את התחום כדי לעזור לעוד אנשים? ישלך אתזה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 01/11/2020 16:21:01

וואו חייכנית נכנסתי לתומי לפורום ולא צפיתי לראות כזו מחמאה ענקית! תודה.מחמאה גוררת מחמאה:) גם את לימדת אותי הרבה על מה אני מחפש ומה חשוב לי. יש לי עוד כברת דרך ארוכה אבל זה הרבה יותר רחוק מנקודת ההתחלה.בכל מקרה. מה דעתך, אני צריך לייעץ ליועץ של רציף?נשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דלמי שמגיע מגיע ואני בהחלט מודה לך...וכמובן לכולם כאן וכמובן לאדם ורציף היקרים, לימדתם אותי המון על עצמי ועל החיים...וזה מאד תורם לי לחיי ב"התודה על המחמאה... כיף לדעת שזה הדדי  נאמר ש"אין אסיר מתיר עצמו מבית האסורים", כך שאני חושבת שיחד עם חכמתך ויכולתך לעזור לאחרים, עדיין כדי לזרז תהליכים תמיד טוב אדם חכם שיעזור לך להתקדם לעבר היעדים שהבנת שאתה צריך להשתפר בהם...רק שאלה לי אליך מניסיונך האישי, ראיתי שיש כמה דברים שאני אכן צריכה לעבוד עליהם לפי מה שיצא בתוצאות של האניאגרם...אך אני חוששת מאידך שזה ייקח לי הרבה זמן... האם נראה לך שניתן יחד עם זאת לצאת לדייטים ולהתקדם בחיים?או שחייבים לתקן הכול כדי להיות "מוכנים" ו"משופצים" לגמרי לפני שאני מכירה מישהו?

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 01/11/2020 21:16:11

את חייבת לעבוד רק על העיכובים שלך להתחתן, ויפה שעה אחת קודם.לגבי כל מה שאת רוצה לשפר אזיש לך זמן אחרי החתונה.אולי יש עוד מעט דברים שחשובשתעבדי עליהם עכשיו, גם אם אין לזה קשר ישיר לחתונה, אבלהם מציקים ברקע.תבדקי עם איש מקצועאם יש לך פחדים וסיבוכיםשמובילים אותך לקשר לא נכון,כי נשמע שאת מפחדת וחוששת,ואני מכיר אותך עוד כשהייתילדה קטנה..נשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דתודה אחשוב על כך...אגב, אתה לא חושב ש"כשמתאהבים" באחד כבר החששות מתבטלים, כי הוא פשוט גורם לי לא לחשוש?!

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 01:27:10

חייכנית יש לי תאוריה מפחידה, תאמרי לי מה דעתך. אני מרגיש שכשיצאתי עם בנות צעירות, הן התאהבו ממש בקלות וזה היה ממש אינטנסיבי. לעומת זאת עם בנות מבוגרות יותר (22+) זה כבר לא היה כזה פשוט והן בדקו הרבה דברים ובכללי הפגישות היו הרבה פחות רומנטיות והרגשתי הרבה שפיטה מצידן. מה שאני רוצה לומר, שבאמת התמימות אובדת עם השנים. אני מניח שזה נכון שבחורה שחוששת בגיל 18, אם היא תפגוש בחור שמספיק מושך אותה, כל החששות יעלמו. אבל בחורה בגיל יותר מבוגר שחוששת, צריכה לקחת בחשבון שגם היא מתלהבת פחות מגברים וגם שככל שהגיל עולה הפחדים גדלים ולא קטנים. אז אולי זה לא רעיון כזה טוב לחכות לאביר על הסוס הלבן

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה לא תאוריה מפחידה, זה מציאות מוכחת, ככל שהגיל עולה נשים מקבלות יותר שכל ולא מאבדות את כל הראש לפני שהם בודקות את כל הצדדים, לכן יש הרבה אנשים שמעדיפים לחתן את הבנות שלהם בגיל 18, הם יודעים שזה תהליך הרבה יותר קל ופשוט והילדה הרבה פחות בררנית...

זו תאוריה מפחידה כי זה מפחית את הסיכויים למצוא אהבה אצל מי שהכי נואש אליה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

מי שנואש בד"כ כבר משתדל להיות פחות בררן וכך ממילא התאוריה שלך מאבדת את הבסיס הלוגי...

מי שמפחד הוא בכל מקרה דוחה על סמך פחדים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > אשכול הסמול טוק7-שיחות סלון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 169 170 171 לדף הבא סך הכל 171 דפים.