בית פורומים בחדרי חרדים

הזמנה לכנס נגד האנטישמיות במגזר הרוסי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/2/2020 13:05 לינק ישיר 
הזמנה לכנס נגד האנטישמיות במגזר הרוסי


ראיתי מודעה לכנס נגד האנטישמיות במגזר הרוסי

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/2/2020 12:59 לינק ישיר 

כולם חייבים לבוא ולחזק, בפרט לאור מה שמתגלה פה:


ליברמן אינו מפסיק להטריד אותי. לאחר שהגישו נגדי תלונת סרק במשטרה, דרישה מעו''ד להוריד את האתר שלי, הוא דורש לבטל את הכנס נגד האנטישמיות מחר בשעה 18:30 ברח' הפסגה 8 בירושלים. אמשיך להילחם נגד אנטישמיות בשפה הרוסית שמכה שורש במדינת ישראל האהובה והחשובה לי מכל.

אין תיאור זמין לתמונה.
תמונה יכולה לכלול: ‏‏טקסט‏‏דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/2/2020 13:02 לינק ישיר 

אין תיאור זמין לתמונה.תמונה יכולה לכלול: ‏‏טקסט‏‏

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/2/2020 15:47 לינק ישיר 
hhaavv

https://www.israelhayom.co.il/article/736835

ישראל ביתנו נלחמת בכנס נגד אנטישמיות

ליברמן דורש לבטל את האירוע "לא לשנאה, כן לאחדות", שאחת ממארגנותיו היא נטליה רוטנברג, פעילה פוליטית בולטת נגד היו"ר והמפלגה

עקיבא ביגמן

פורסם ב: 26.02.2020 14:16 עודכן ב: 26.02.2020 15:2833

לאחר שניסו לפגוע לנטליה רוטנברג בפרנסה, ב"ישראל ביתנו" מנסים למנוע כנס של יוצאי ברית המועצות, שיוצאים נגד הקמפיין האנטישמי של המפלגה. כפי שפורסם ב"ישראל היום", מאז החלה רוטנברג לחשוף את התעמולה של ישראל ביתנו בשפה הרוסית בפני הציבור הישראלי באמצעות אתר האינטרנט "סכנה מביתנו" המתרגם את חומרי התעמולה המופנים לציבור הרוסי לעברית, רוטנברג נתונה למתקפות מצד מפלגת ישראל ביתנו.

כזכור, באתר, ששמו "סכנה מביתנו", מוצגים תרגומים לעברית של קמפיין ישראל ביתנו במגזר. המאבק הסלים כאשר המפלגה הגישה תלונה במשטרה נגד רוטנברג, עולה ותיקה שהייתה מסורבת עלייה בשנות ה-80, בטענה שהוא "משמש בסיס להפצת תעמולה שקרית ואנונימית נגד ישראל ביתנו, בין היתר באמצעות בוטים". באתר נטען כי התעמולה שמנהלת ישראל ביתנו ברוסית "שונה באופן קיצוני מזו שבעברית. תעמולה זו מופנית לאותם גורמים שוליים בחברה הרוסית, מתוך כוונה ללבות יצרים אפלים ולהפוך אותם לבעלי דעות אנטישמיות קיצוניות".

"התחלנו לפעול כי הרגשנו שליברמן פגע במפעל החיים שלנו", הסבירה את מניעיה, "הגענו לפה למדינה יהודית שאמורה להיות גן עדן בלי אנטישמיות. הזדעזענו כשראינו מה שהוא עושה ברחוב הרוסי ואת מי הוא מנהיג, אנשים בורים שלא יודעים עברית וכותבים שטויות על היהדות".

בראשית השבוע הוגשה כנגדה תלונה במשטרה בדרישה שתסגור את האתר, ועתה התקבלה דרישה לביטול האירוע "לא לשנאה, כן לאחדות!", שרוטנברג היא אחת ממארגניו. במכתב ההתראה כותבים עורכי הדין של ישראל ביתנו כי "דומה כי האירוע המתוכנן אינו אלא רכיב נוסף במערך מתוכן ומאורגן של תעמולה אנונימית נגד מרשתנו, המבוצעת בעבור גורם מעוניין''. עוד מוסיפים עורכי הדין כי "האירוע, ההזמנה לאירוע והמערך האינטרנטי המתואר ביחד ולחוד, עולים לכאורה כדי תעמולת בחירות אנונימית". לסיום מאיימים עורכי הדין כי אם לא תענה נטליה לדרישתם, הם ישקלו לפנות נגדה לוועדת הבחירות המרכזית.

במכתב התגובה ששלח עו"ד יצחק בם, המייצג את נטליה, הוא טען כי "הכנס נשוא מכתבך הנו כנס א-פוליטי שנועד לדון בהתגברות ביטויי האנטישמיות בישראל. אכן, אני מבין שעל ראש מרשתך, שיושב הראש שלה ממצב את עצמו כתעמולן אנטישמי העושה הון פוליטי מליבוי שנאה כלפי הציבור היהודי הדתי והחרדי, בוער הכובע. אולם, במקרה זה הכובע בוער לשווא – הכנס נועד לדון בהתגברות ביטויי האנטישמיות בישראל ואין תכליתו לשכנע או לקרוא להצבעה למפלגה מסוימת, או להימנעות מתמיכה במפלגה מסוימת. משכך, הכנס אינו בגדר תעמולת בחירות ואין הוא מהווה פעילות בחירות".

עוד מוסיף עו"ד בם: "כדי לוודא שאלה אכן תכני הכנס, אני מציע, כי ראשי מרשתך יבואו אליו. אולי הדבר ישכנע אותם לחדול מניסיון לעשות הון פוליטי מליבוי ביטויי שנאה כלפי הדת היהודית ומאמיניה".

לבסוף מסיים עו"ד את מכתב התגובה "נראה כי מרשתך מנסה להלך אימים על גב' רוטנברג תוך שהיא מאיימת עליה בנקיטת הליכי סרק והכל במטרה להשתיק אותה. אכן, דברי מרשתי אולי אינם נעימים לאוזניו של ח"כ ליברמן וחבר מרעיו, אך תנוח דעתם – את גב' רוטנברג הם לא יצליחו להשתיק. באשר לאיום לפנות לוועדת הבחירות – עודני ממתין לפנייה לוועדת הבחירות לגביה התראת במכתבך הקודם, כי הרי אצל מרשך 'מילה זו מילה'".

עו"ד יצחק בם המייצג את נטליה מסר בתגובה: "על ראשו של ליברמן בוער כובע האנטישמיות. הכנס הצפוי להתקיים מחר נועד לדון בהתגברות ביטויי האנטישמיות בישראל - ליברמן ומפלגתו אינם הנושא. אם ליברמן חושב שהביקורת על ביטויי האנטישמיות נוגעת אליו - מוטב שבמקום לסתום פיות ינסה להתמודד איתה ולהדוף אותה".

נטליה רוטנברג מסרה בתגובה: ''ליברמן אינו מפסיק להטריד אותי. לאחר שהגישו נגדי תלונת סרק במשטרה, דרישה מעו''ד להוריד את האתר שלי, הוא דורש לבטל את הכנס נגד האנטישמיות מחר בשעה 18:30 ברח' הפסגה 8 בירושלים. אמשיך להילחם נגד אנטישמיות בשפה הרוסית שמכה שורש במדינת ישראל האהובה והחשובה לי מכל".תוקן על ידי hhaavv ב- 26/02/2020 15:49:58
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-27/2/2020 20:59 לינק ישיר 

כתגובת נגד לכנס הזה יקיים מר ליברמן כנס ביום א' בכנסיית המולד ובו יודיע כן לשנאה וכן לאנטישמיות, בו תצא הקריאה כי לא נפסיק לקושש קולות של רפי שכל על ידי הפצת רשע ושנאה בלתי פוסקת תוך ניצול של חסרי חוליות וחלשי אופי. 
היות וכל הסחורה של האדון היא עגלה ריקה מלאה ברפש וטינוף מתבקשים להגיע עם מסכה נגד נגיף הרוע והשנאה. ונתפלל שביום ב' הקרוב נחזה בנפילתו של המן-ליברמן היהודי.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-28/2/2020 11:18 לינק ישיר 

סרטון קצר מהכנס:

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/3/2020 19:48 לינק ישיר 

עוד סרטון שחובה לראות ולהפיץ:

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/3/2020 23:05 לינק ישיר 

עוד סרטון יפה:
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/3/2020 23:43 לינק ישיר 

מקלב לא מתבייש לומר שהם מוכנים לחזור לשבת עם ליברמן, מישהו צריך להסביר לו שהציבור לא יסלח על דבר כזה...

https://www.kikar.co.il/349713.htmlדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/3/2020 23:58 לינק ישיר 


התגובה של ליברמן המובס הייתה כזו,

שהוא שוקל לחזור לגוש הימין,

גם אם לא אמר את זה במפורש.

צריך להבין שקואליציה של 61 זה קואליציה שבה כל חבר כנסת הוא מלך,

כי הוא יכול להפיל את הממשלה,

וקשה מאוד לקיים (מניסיון זה אפשרי אבל קשה) ממשלה כזו.

כך שיש סבירות גבוהה שהוא יחזור,

הכל תלוי כמה חברי כנסת יהיו לו,

אני מקווה שתוצאות האמת יהיו אופטימיות יותר.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הזמנה לכנס נגד האנטישמיות במגזר הרוסי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר