בית פורומים בחדרי חרדים

תביעה אישית נגד ליצמן אברהם רובינשטיין ועדת התישקורת יענקוש יעקב קנייבסקי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/4/2020 12:27 לינק ישיר 
תביעה אישית נגד ליצמן אברהם רובינשטיין ועדת התישקורת יענקוש יעקב קנייבסקי

ליצמן שידע לכאורה לפני כ3/4 שבועות על הבעיות ועל הכאוס שיש בבני ברק ולכאורה בגלל שראש העיר הוא לא חסיד גור
הוא לא דאג לעיר !!
יענקוש קנייבסקי שלכאורה מנהל את סבא שלו הרב קנייבסקי.
שמנתב אותו לפי האינטרס וגחמות שלו ומוליך אותו שולל .
אברהם רובינשטיין שלא נתן הרמקולים להסביר את המצב !!
ולא הסביר לתושבי לתושבי העיר את הבעייה !!
והתנגד להסברה בטענה שהתושבים יכולים להכנס לחרדות!!
והכי גרועים המושחתים חברי ועדת התיקשורת!!
שהביאו לעולם החרדי את הטלפונים הנכים !!
שאין אפשרות בהם לקבל הודעות !!ולא הודעות ווטסאפ!!
אומנם יש סמארטפון שמושחתי הועדה מקבלים עליו שלמונים מחברות הסלולר!!
אבל רק לאנשים בודדים יש את הסמרטפון הזה !!
והם גם חסמו קווי תוכן !!

והם חסמו קווים שמעבירים לציבור את המידע החשוב !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 03/04/2020 12:27:30

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2020 12:44 לינק ישיר 

גור!!!!!!
גררררר!!!!!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2020 14:31 לינק ישיר 

אבקש לכתוב תגובות לגופו של נושא .
ולא תגובות ציניות עוקצניות !!
01/04/2020
עבר לפני יומיים !!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2020 15:12 לינק ישיר 

מה יש לך? אובססית שכמוך... משהו חייב את החרדים לקנות מכשיר מאושר?? משהו חייב אותם לשמוע ליענקוש? מפציצה שטויות, וקובעת שזה עובדות, ויש לך תלונות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2020 16:01 לינק ישיר 

אין כאן אובססיהשל שרית, יש צדק בדבריה ,אמנם איש לא מחייב לשמוע בקולו של יענקוש כפי שהגדרת,אבל במחילה מכבוד תורתו הסבא הדגול אם הוא צלול בדעתו אז יש כאן בהחלט הסתה ושידול מנהלי ת"ת שלא להישמע להוראות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/4/2020 00:19 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

אין כאן אובססיהשל שרית, יש צדק בדבריה ,אמנם איש לא מחייב לשמוע בקולו של יענקוש כפי שהגדרת,אבל במחילה מכבוד תורתו הסבא הדגול אם הוא צלול בדעתו אז יש כאן בהחלט הסתה ושידול מנהלי ת"ת שלא להישמע להוראות...

יענקוש מנתב את סבו לפי האינטרסים וגחמות שלו !!
על ליצמן יש מידע בכמה אשכולות סמוכים!!
רק בגללו ההגבלות התחילו אחרי פורים ולא סגרו בתי כנסת !!
ורובינשטיין המשבר הזה גדול עליו בכמה מידות !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/4/2020 22:04 לינק ישיר 

ליצמן מצד אחד לא נתן "להרוס את חגיגות פורים !!
ובשבוע שעבר הוא דרש עוצר על בני ברק !!
ולמרות שלכאורה הוא התפלל בבית של גור !!
ודאג לנחמיה אלתר להכנס באמבולנס מאשדוד לבני ברק!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/4/2020 22:42 לינק ישיר 

כל טיפש שמקשיב ליענקי ושולח את ילדיו הרכים לת"ת הדבקות מתחייב בנפשו. ולא יענקי אשם אלא הטיפשים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2020 22:18 לינק ישיר 
העתק הדבק רץ בקבוצות בווטספ !!

*מכתב גלוי למר יעקב קנייבסקי*

יעקב היקר,

בימים אלה אתה מנהל מלחמת הישרדות. אתה מנסה לגלגל את האחריות ולהסיר את הנושא שלך מסדר היום. אבל אלף תחקירים והכפשות על ליצמן ואחרים, ואלף ספינולוגים לענייני חרדים, לא יצליחו לשנות את האמת המרה שבני ברק סובלת ממנה, ושכל וועדת חקירה שרק תוקם כאן לאחר שוך הקורונה, תחקור מיד עם הקמתה.

הכתובת רשומה על הקיר, ונשאר רק לקוות שלא בדם ודמעות. האחריות היא לא משהו שתוכל לברוח ממנו. רשב"ם 23, שהיה שם נרדף לבית של תורה וקדושה, נשדד ונחמס על ידך לפני כך וכך שנים, ואתה, ילד צעיר ותאב כסף ושררה, עשית בו שמות. עולם התורה, מיליארדי שקלים של צדקה וים של ערכים חרדים וצרכי הכלל והפרט, הכל נרמס ונמחץ תחת המכבש הנורא שהפעלת באמצעות שימוש ציני ואכזר בכוחו של סביך הגדול.

ומה מפתיע? שגם עכשיו, כשבני ברק מפוחדת כולה מהעתיד הבלתי נודע. כאשר אין לך בניין שאין בו חולה קורונה מאומת, ועוד שניים שחוששים ללכת ולהיבדק. כשישיבות שלמות וכוללים על אברכיהם מלאים בחולים שנדבקו כולם בימי ההפקרות של הזלזול בהנחיות, הילד המגודל שבך ממשיך במלחמותיו כאילו לא היה אתמול וכאילו אין מחר. האם הציווי "לא תרצח" זר לך? "לא תעמוד על דם רעך", אדוני. הפקרת מאות אלפי נפשות לגורלן, מה אתה עושה עם זה עכשיו?!

אבל לא. גם עכשיו, כשהסגר קשה ומעלה קונוטציות קשות, גם כשלתושבים הנבוכים אין על מה להישען לקראת החג המתקרב, אתה, הנצר לבית יענקוש לא מתעניין בכהוא זה בגורל אחיך הנאנקים תחת התוצאות האכזריות של משחקיך המסוכנים בחיי אדם. אתה עסוק ראשך ורובך בדבר אחד בלבד. בגלגול האשמה על ראשיהם של אחרים. ליצמן הוא רק הראשון ברשימה.

כמה גורמים חרדים בכירים, במשרדי הממשלה המטפלים בנושא, בעיריית בני ברק, במשטרה, וגם מאלה שגויסו לסייע בניהול המשבר, קיבלו ממך ים אינסופי של דרישות הזויות. כמה מהם גם זכו לקבל איומים מפורשים עם תיאורים מפורטים למה שיקרה אם יסרבו ללכת בתלם.

יענקוש, זה שאין לך לב ומצפון, שחיי אדם מענינים אותך כשלג דאשתקד, זה לא סוד. אבל חבל שאיבדת גם את השכל הישר. את הזהירות. כי שום דבר לא יעזור לך ביום פקודה. שום עיתונאי ושום יחצ"ן לא יחלץ אותך ביום שתיאלץ להתמודד עם השאלות הקשות בוועדת החקירה, או בחדרי המשטרה. יבוא היום, והוא לא רחוק, שבו תידרש להביט במראה ולהתמודד עם מה שברחת ממנו במשך שנים. עם האמת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 07/04/2020 22:19:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2020 22:55 לינק ישיר 
העתק הדבק רץ בקבוצות בווטספ

*מכתב אישי מאד לשר ליצמן.*

השר יעקב, שבת שלום.
אני מירי מילשטיין, לשעבר בת לחסידות גור, מאותה החצר שלך, פונה אליך בשאלה פשוטה:

איך קורה כשלמדינה יש דווקא שר בריאות חרדי - הציבור החרדי הוא הנפגע הראשון והעיקרי של המגיפה?

אילו היה לנו שר בריאות חילוני, עוד איכשהו היה ניתן להבין שאינו בקיא באורחות החיים החרדיים. אינו יודע את השפה או את ערוצי ואופניי הפנייה הנכונים למגזר. אולי הוא היה שולח צבא ושוטרים שהיו כנראה רק מעצימים את ההתנגדות, מייצר תחושת רמיסה של ערכי היהדות וזלזול כתגובת נגד לפגיעה בקדוש והיקר להם.

אבל זה קרה וקורה, במשמרת שלך השר ליצמן ! אתה הוא שר הבריאות, חרדי! הנציג שלהם, החרדי. אתה שר בזכותם. חבר כנסת בכנסת ה- 23 , שנבחרת הודות לציות העיוור שלהם, לצאת ולבחור במפלגה שהיתה אמורה לדאוג להם.

אתה יודע למה ואיך הם בחרו בך?!
איך מוציאים 90% מציבור המגדיר את עצמו כחרד לדבר ה', בפעם השלישית בתוך שנה, להגיע לקלפיות ולהצביע?

זאת הוראת רבניהם ואדמ"וריהם. "ועשית ככל אשר יורוך" ללא פקפוק, ללא שאילת שאלות.
החרדים נוהרים לקלפי באחוז הצבעה הגבוה ושמים ג'! מצביעים עבורך!!

אבל, איכשהו, את דרך היבחרותך הכּה פשוטה שכחת. ראינו אותך בטלויזיה מדי ערב, עם חבריך החדשים, ביבי וסימן טוב, העברת הנחיות. למי? לצרכני התקשורת הכללית, קרי: הציבור החילוני.

וכי אינך יודע היטב שלבוחריך אין את המכשיר הטמא, טלויזיה?
ואת המכשיר האסור- סמארטפון? המכשיר הזה שלא היתרתם להם, בהתעקשותכם להשאיר אותם בדור הקודם. כך שכל מופעיך בתקשורת לא הגיעו אליהם !!

יש דרך אחת, ידועה מראש, שכל בר מינן ש"זוכה" להיוולד ולגדול שם, כמוני, יודע מרגע הנשימה הראשונה: האדמו"רים, ראשי הישיבות והקהילות. הגדוילים, ענקי הרוח, ללא ספק. הם שיורו, ובשרשרת היררכית, צבאית כמעט לרבני קהילות, פוסקי ערים ומשפיעים נוספים להצביע. הציבור הזה ממושמע מאד. מאורגן מאד. ואכפת לו מבריאות, מאד.
'ונשמרתם מאד לנפשותיכם' מוטמע שם כציווי. אם יש סמל לציות וקבלת עול, זהו המגזר החרדי. מגזר מקבל, אינו פורק עול, קונפורמיסטי לחלוטין, הומוגני שנע כגל אחיד לקול תרועת רבניהם המוערכים והחשובים.
הציבור החרדי היה יכול להיות, בציווי רבני, מודל, דוגמא ומופת לכל היתר, שעדיין טיילו בפארקים ובחופי הים בשבת, לא עליכם כמובן.

מועצת גדולי התורה ידועה בהתכנסויותיה לישיבות חירום. ומיד למחרת, בעמוד השער של היומון 'המודיע', 'יתד נאמן', גם 'המבשר' ואולי ב'הפלס' מופיעות באותיות קידוש לבנה זועקות מסקנות הכינוס, קריאה קדושה או הוראת שעה, עליה חתומים כל גדולי ישראל החשובים. פשוט, כמה פשוט. ואין איש אשר ימרה את צו השעה המקודש.

אתה מכיר את התרגיל. הרי כך נבחרת, על ידי בוחריך הם עצמם. כמה אבסורדי!!
כמה אבסורדי שלא קם חסיד בבוקר וראה בערוץ התקשורת, היחיד שמורשה לו לצרוך, הודעה ברורה של מה עליו לעשות ואיך לנהוג ואיך להורות ולהנהיג את בני ביתו הי"ו, עפ"י הוראת הרב'ה.
חתימה פשוטה של אדמו"ר, יש בכוחה לשנות חיים, סדר עולם. האם לא היה התרחיש ידוע מראש? לך לפני כולם השר ליצמן? !

אני לא מבינה, למה כינוסי חירום של מועצת גדולי התורה, טובים רק כשיש גזירת גיוס החרדים רחמנא לצלן. או כשהמדינה רוצה להעביר איזשהו מתקן של חברת החשמל בשבת, שומו שמים, כמובן.

איך לא הורית, ביקשת, התחננת, במצוות "לך כנוס " עוד בערב חג הפורים (החג שהמית את המגיפה על העיר) את כל מועצת גדולי התורה לדון במצב בריאות הציבור החרדי בישראל, הציבור שתלוי במילותיהם, כבר בשלב שהיה ברור בתקשורת החילונית לכולם שישנה מגיפה והיא תגבה קרבנות.

החרדי קורא טקסט משער לשער!!! הסברים על נגיף הקורונה? אמצעי המיגון? אופני ההדבקה? מצגות קטנות לקבוצות הווטסאפ הכשרות. משהו?!

פשוט. ידוע. כואב, אוי, כמה כואב. הרי "לעת הזאת נבחרת", נראה כי פספסת בגדול. אתה משמש בתפקיד שר הבריאות, מספר 1 כבר למעלה מעשור במפלגה המונהגת על ידי 'מועצת גדולי התורה'. אתה הוא הבנאדם הראשון שיכול לכנס את ה'מועצת', אבל נמצאנו למדים שה'משמשים' וה'גבאים' הם אלו שלחשו לרבם בשפתם, עם אפס הבנה ובקיאות בפרטים, ניזונים משמועות רחוקות אודות המצב הקריטי, כל אחד לחש את שהבין, שנראה לו, שהשתמע משיחות וספקולציות שנשמעו במקווה, בבית הכנסת, אולי באולם הישיבה ואפילו במכולת.
כל רב, על פי הידע המוגבל שהגיע עדיו ,הורה שונה מאדמו"ר הקהילה השנייה, הסמוכה ברחוב השני. הוראה והיפוכה לכל פלג, שהרי חובה לשמּר את היריבות בין החצרות גם בשעה זו.

והאנדרלמוסיה נוצרה.

אצל מי? אצל ציבור ש'מתוכנת' להאמין ולציית לאמת אחת, ציבור שמאמין באבסולוטיות, שקל כל כך לייצר אצלו משמעת, להניע אותו לפעולות מיגון ושימור. עצוב לי לראות את מלכודת הכאוס אליה נפלו בעת הזו ואת האצבעות המאשימות בתקשורת שכבר זולגות לתקשורת הבינלאומית.

כל ראש קהילה, לפי שיקול דעתו, שהיא דעת תורה כמובן, הורה לקהלו לפעול אחרת. האחד סוגר בתי ספר וזה צועק להמשיך ללמוד כרגיל. השלישי מכנּס במחתרת את התינוקות, אחרים יוצאים לרחובות לסידורי החג, בלי אמצעי מיגון.
כל חצר וחוג וקבוצה וקהילה, כל חסידות וישיבה, לפי קצב ההתפכחות של מנהיגה או רבה. בעקבות פרסום תמונת מצב עולמית ושמותיהם של מתי ברוקלין ה' ישמור, אחיהם, התכנסו לבתיהם, מבוהלים וחוששים, ובצדק, שעכשיו אולי מאוחר מדי.

כבר לפני עשרה ימים, עשרה ימים!! פורסם ש25%- רבע!! מהנדבקים, נדבקו בבתי כנסת, ואתה נלחמת להשאיר תפילות במניין , השר ליצמן.

למה? את זה לא אבין. אתה שר הבריאות של מדינת ישראל. אתה הראשון אליו מגיעים הנתונים, שאליו מתנקז כל!! המידע, התעלמת ממנו, תוך סיכון קהל מצביעיך.

איך זה עובד, אני מנסה להבין תוך כדי שאני הודפת את המחנק שעולה בי מהמחשבה על אחיי, אחיותיי הוריי ואחייניי, חסידי גור, השר ליצמן. אלו שסגורים עכשו בבני ברק בידיעה שהנגיף חוגג מסביב. משלך הם ושלי גם.

אז הנה, השוטרים והמגבניקים מסתובבים בבני ברק, לא נותנים להכנס ולצאת.... בכניסת השבת, אנשי העיר הזו, עיר הולדתי היקרה, ירדו אל הכוחות הצבאיים עם כל טוב מאכליי השבת מנסים לרכך את השנאה והתיעוב שמלאה את הארץ השבוע.

מקווה שזו תמונה שתזעק את הסיפור האמיתי, השר ליצמן. כי לי חשוב שיידעו שהחברה ממנה באתי ואותה אני מכירה מואשמת ומאויימת באשמת כשל מנהיגותי. שכל הבהלה, של משפחות, נשים, ילדים, מבוגרים, היתה יכולה להיחסך מהם, על ידי הוראה נכונה ובזמן הנכון. כמו שנחסכה ממני, שבמקרה לא נמצאת שם. אני דואגת. לא ישנה. מעדכנת אותם על כל הנחייה חדשה שיוצאת לחדשות. מסבירה ! עושה את מה שאתה היית צריך לעשות השר ליצמן, ומזמן!

חבל שהיו לחרדים את הנתונים להוכיח מודל התמודדות עם המגיפה:
1. שר בריאות חרדי שמכיר אותם לפני ולפנים.
2. מנהיגי רוח שבהינד עפעפם, הציבור מיישם את הוראותיהם, מוזרות ככל שיהיו.

גידלתם דור של חרדים שמנוהל כמעט באופן טוטאלי על ידי המנהיגים שלו. ללא גישה למקור ידע אחר ! זה בהכרח מחייב המון אחריות !!!!! ואם אין בכוחכם, תשחררו אותם כבר !!!!!

בפועל, רק בתחילת השבוע, בד' בניסן (29.3.20 בשפתינו) יצאה סופסוף ההוראה מגדולי התורה להישמע להנחיות הרשויות. מעט מדי מאוחר מדי.

מיצרה, על שהם משלמים מחיר כבד, כפול, בבריאותם ובבריאות יקיריהם, בפחד גדול, בסגר המוטל עליהם בערבו של החג האינטנסיבי ובאצבעות המאשימות הקשות המופנות אליהם בימים אלו.

מאחלת לך בריאות ולכל חסידות גור ,על כל פלגיה. לכל שאר החסידויות הרבות, לקהילות הספרדים והליטאים שנשמעים להנחיות בתקווה שגם אנשי ה"פלג" הקיצוניים שבתוכם יישמו לטובת כולנו וגם לחילונים, שלכולנו תהיה בריאות בתוך שאר חולי עמו ישראל. אמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 16:32 לינק ישיר 
חוצפה ואטימות

האחראים כרגע לסגר !!
הם ליצמן ודרעי שרוב חוצפתם וחוסר הרגישות ואטימות !!
לא יאומן ששני אנשים אחד שישב בכלא ואחד שיש חקירה פלילית עליו מחליטים על עיר שהם לא גרים בה!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/4/2020 16:20 לינק ישיר 
לכאורה רץ בקבוצות

בהדלפה שמשתחררת לאט ובחלקים עולה כי התקיימה שיחה קשה ביותר בין השרים דרעי וליצמן לבין ראה"מ נתניהו.
כששני השרים החרדיים החלו לתקוף אותו על הסגר בבני ברק ובשכונות ירושלים , נתניהו שיחרר את חרצובות לשונו דבר שנמנע לכל אורך התקופה מול הנציגים החרדיים ככה"נ בעקבות השמירה על ציר גוש הימין בימים הקריטיים הללו.
"במוצאי שבת 14/3 שיצאתי לתקשורת יחד איתך ליצמן, והבאנו שורת הוראות לכל תושבי המדינה ללא שום אזור או מגזר, קיבלנו באותו לילה פושים מטורפים באתרי האינטרנט שלכם שהנכד של הרב קנייבסקי מעביר שצריך להמשיך את כל הישיבות והבתי ספר שלכם. פניתי לשניכם" המשיך נתניהו להצליף "ואמרתם לי שהוא זקוק לתשומת לב והדרך היא שאבוא להיפגש עם הרב וזה יגרום לו לשתף פעולה. הסכמתי לשטות הזו ואף הצהרתי על זה בשידור חי לכל המדינה שאגיע לרבנים. מה נהיה ? יותר גרוע. יצאו נגדי ונגד המשרד שלך בגלוי חזיתית.
בכירי המשרד שלך, (ליצמן) הזהירו שוב ושוב מזה שבתי הכנסת, החתונות הסודיות, הישיבות, הכינוסים הצפופים במחתרת יביאו את הריכוזים החרדיים לקטסטרופה, ואתה הודית לי בשיחה אישית שאין לך שליטה על הילד הזה. אמרתי לשניכם אז שאם לא תשלטו בכוחות עצמכם על המגזר, ניאלץ לעשות זאת בדרכים של חוק , שיטור וניהול צבאי".
ואז הפתיע נתניהו והמשיך "גורמים בכירים במגזר פנו אלי ישירות דרך אנשי קשר ודיווחו שמופעל לחץ ציבורי של אנשי הנכד להמשיך את פעילות המוסדות כנגד הוראת המדינה.
גם אם אני מבין שאינכם מעיזים להפנות בגלוי אצבע מאשימה לעבר אותו עבריין, אז אני מצפה ומציע לשניכם להתעשת ולא להפנות לכיווני אצבע מאשימה בענין הזה, כי אם אני יאלץ להיכנס למיגננה כנגד ההתקפות בתקשורת החרדית, לא תהיה לי ברירה ואצטרך לחשוף את השיח שהיה לי איתכם ועם ח"כ גפני" סיים נתניהו.
ע"כ ציטוטים כמעט מילה במילה מהשיחה שהתקיימה במהלך הימים האחרונים.

זהו אולי ההסבר לשתיקה המוזרה של שלושת ראשי המפלגות החרדיות סביב ההתנהלות של המדינה מול המגזר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2020 10:29 לינק ישיר 

היום בראיון ליהודה שלזינגר מודה ליצמן שהסגר העוצר על בני ברק היה טעות !!
ולא היה צריך להכניס להסגר 195.000 אנשים !
אלא רק שכונות מסוימות!!
כעת הוא הזמן להגיש תביעה נגד ליצמן משה סימן טוב!!
יענקוש ורובינשטיין!!
מי מרים את הכפפה??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2020 11:48 לינק ישיר 

רוצה רק להביע את הערכתי על כך שעל אף ההתקפות האוטומטיות, את ההתקפה על כל האישים ריכזת באשכול אחד, יש כאן מספר ניקים שבאובססיותם עושים מכל התקפה אשכול נפרד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2020 13:34 לינק ישיר 

האיום האולטימטיבי בתביעה הוא לא חכם בלשון המעטה. מי שרוצה שאף אחד לא יעשה כלום ורק יכסתח, שיגיש עוד ועוד תביעות.

התשובה צריכה להיות בקלפי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2020 17:26 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:

האיום האולטימטיבי בתביעה הוא לא חכם בלשון המעטה. מי שרוצה שאף אחד לא יעשה כלום ורק יכסתח, שיגיש עוד ועוד תביעות.

התשובה צריכה להיות בקלפי.

אני הבנתי את המסר מהצבעה הראשונה שלי !!
מעולם לא הצבעתי למפלגות החרדיות !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תביעה אישית נגד ליצמן אברהם רובינשטיין ועדת התישקורת יענקוש יעקב קנייבסקי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר