בית פורומים בחדרי חרדים

תורה מגנא ומצלא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/4/2020 07:18 לינק ישיר 
תורה מגנא ומצלא

עד שלא סגרו את כל שערי הישיבות, לא היו נפטרים מנגיף בקורונה בארץ. זאת בניגוד לכל שאר המדינות עם מספר חולים דומה, למעט אחת.

אין לי ספק שהנגיף מכוון אלינו, והגוים (ואולי גם החילונים) קיבלו את זה כמאמר הגמרא אין פורעניות באות לעולם אלא בשביל וכו').

צריך להמשיך להתחזק בתורה ומצוות, ונתפלל שלא יהיה נגף בבני ישראל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2020 07:43 לינק ישיר 

יהודים מאירופה או אמריקה לא נחשבים אצלך יהודים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2020 08:23 לינק ישיר 

תורה שאין בה את המילים לא תרצח איננה תורה! ואין סיכוי שתגן ותציל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2020 08:42 לינק ישיר 

עניין תורה מגנא ומצלא נטחן עד זרא ונקבע כבר שגם על ספק פיקוח נפש עוברים...בפרט כשהסכנה בפתח! ובכלל איש אינו ביקש שלא ילמדו,כל מה שביקשו לעבור ללמוד בצורה אחרת או באופן פרטי האם אנו מחזיקים את בנינו כמו חיות בסגר? ברגע שיוציא אותם לא ילמדו?העניין הוא אחר:שברבות השנים, הסכמנו ששר בלי תיק,דהיינו שלא נותן כלום לציבור,בגלל שאינו מתפקד? יכול להיות שר תורה? זאת טעות חמורה: שר שאינו במיטבו: מקסימום יכול לשמש שר לענייני קופת העיר:הדברים חייבים להיאמר כי ראינו ,כשהשר לא במיטבו אז אין מי שייקח פיקוד בפרט שכל הטייטול של אותו שר, נבנתה על "סיומים" וסיפורים,ותמונות לא מציאותיות? שעין בוחנת תגיע מיד למסקנה, שהשקר שולט בכול??:דהיינו שבכל מצב סביבתו לא תוציא אותו בתור מי שמוכן להשלים עם סגירת ישיבות  כי זה בעצם יפגע בתדמיתו?וכנראה ראו-גם "באי הסכמתו" לסגירת הישיבות כאקט של יחסי ציבור לסבא?כי כשצריך לסגור את הישיבות למען גב' קאליש לא ראינו בזה שום בעיה?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 07/04/2020 08:53:50

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 00:09 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

יהודים מאירופה או אמריקה לא נחשבים אצלך יהודים?

לא היו נפטרים בארץ. יד ההשגחה די בולט כאן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 00:11 לינק ישיר 

ירו_שלמי כתב:

תורה שאין בה את המילים לא תרצח איננה תורה! ואין סיכוי שתגן ותציל.

יש את שיטת הבבלי שחולק עליך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 00:20 לינק ישיר 

נתעלמה ממך הלכה מפורשת
" והא אמר רבי אלעזר: שלוחי מצוה, אינן נזוקין לא בהליכתן ולא בחזרתן? סולם רעוע הוה, דקביע היזיקא, וכל היכא דקביע היזיקא לא סמכינן אניסא, דכתיב: "ויאמר שמואל איך אלך ושמע שאול והרגני".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 01:57 לינק ישיר 

בלתי_קרוא כתב:
עד שלא סגרו את כל שערי הישיבות, לא היו נפטרים מנגיף בקורונה בארץ. זאת בניגוד לכל שאר המדינות עם מספר חולים דומה, למעט אחת.

אין לי ספק שהנגיף מכוון אלינו, והגוים (ואולי גם החילונים) קיבלו את זה כמאמר הגמרא אין פורעניות באות לעולם אלא בשביל וכו').

נשלח מהאנדרואיד שלי

הנה מה שכתבתי לפני כ20 יום. (חכם עדיף מנביא..)

חריף ומקשה Sharp And Raise Questions
19 במרץ
אגב, מחר, ביום שבו ייכנס הצו שסוגר את החיידרים והישיבות. לפי הסטטיסטיקה נחצה את רף ה550 מקרים ויתחילו למות מהקורונה בישראל (מקווה מאוד שלא. אבל זו הערכה סבירה) ואז מעריצי ר' חיים יגידו: ראיתם? ברגע שהפסיקו את הלימודים, פסקה השמירה ולכן התחילו למות.
https://twitter.com/sharp_questions/status/1240421114381324291

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 08/04/2020 01:58:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 02:43 לינק ישיר 
קלעפער

חריף_ומקשה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

19 במרץ
אגב, מחר, ביום שבו ייכנס הצו שסוגר את החיידרים והישיבות. לפי הסטטיסטיקה נחצה את רף ה550 מקרים ויתחילו למות מהקורונה בישראל (מקווה מאוד שלא. אבל זו הערכה סבירה) ואז מעריצי ר' חיים יגידו: ראיתם? ברגע שהפסיקו את הלימודים, פסקה השמירה ולכן התחילו למות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 05:11 לינק ישיר 

בלתי_קרוא כתב:
תורה מגנא ומצלא

חזרת מבית של מעלה ואתה יודע חשבונות שמים ??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 08:00 לינק ישיר 

בטח פותח האשכול כל היום לומד תורה,
מזמין אותך למתחמי הבידוד ללמוד כמה שאתה רוצה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 09:04 לינק ישיר 

בלתי_קרוא כתב:
תורה מגנא ומצלא

רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון.

- אלברט אינשטיין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 11:11 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

בלתי_קרוא כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

19 במרץ

אתה רואה איך הקדוש ברוך הוא אוהב אותך?

הוא דחה את המוות הראשון בכמה ימים, במיוחד בשבילך. שגם אתה תוכל לראות את ההשגחה פרטית המיוחדת ליושבי הארץ הזאת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 11:17 לינק ישיר 

ולשרה בן, אני מבין את התסכול שלך בימים אלו.
כל שונאי החרדים הדרים בארץ ישראל יכולים להשמיץ את הרבנים על זה שגרמו להפצת הקורונה.

אתה יושב בניכר ורואה איך שהקורונה ממית חללים רבים ואין לך את מי להאשים.

הנסיבות שגרמו לך לעזוב את ארץ ישראל לא היו צריכים למנוע ממך לראות את ההשגחה פרטית שזוכים לה יושבי הארץ הזאת.

ייתכן שאי ראיית ההשגחה היא הסיבה שבגינה נאלצת לעזוב. אתה עדיין יכול לחזור בתשובה, ואולי תזכה לקבל את פני משיחנו בארץ ישראל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 11:27 לינק ישיר 
איני_מכיר

לךתדע1 כתב:
עניין תורה מגנא ומצלא נטחן עד זרא ונקבע כבר שגם על ספק פיקוח נפש עוברים...בפרט כשהסכנה בפתח! ובכלל איש אינו ביקש שלא ילמדו,כל מה שביקשו לעבור ללמוד בצורה אחרת או באופן פרטי האם אנו מחזיקים את בנינו כמו חיות בסגר? ברגע שיוציא אותם לא ילמדו?העניין הוא אחר:שברבות השנים, הסכמנו ששר בלי תיק,דהיינו שלא נותן כלום לציבור,בגלל שאינו מתפקד? יכול להיות שר תורה? זאת טעות חמורה: שר שאינו במיטבו: מקסימום יכול לשמש שר לענייני קופת העיר:הדברים חייבים להיאמר כי ראינו ,כשהשר לא במיטבו אז אין מי שייקח פיקוד בפרט שכל הטייטול של אותו שר, נבנתה על "סיומים" וסיפורים,ותמונות לא מציאותיות? שעין בוחנת תגיע מיד למסקנה, שהשקר שולט בכול??:דהיינו שבכל מצב סביבתו לא תוציא אותו בתור מי שמוכן להשלים עם סגירת ישיבות  כי זה בעצם יפגע בתדמיתו?וכנראה ראו-גם "באי הסכמתו" לסגירת הישיבות כאקט של יחסי ציבור לסבא?כי כשצריך לסגור את הישיבות למען גב' קאליש לא ראינו בזה שום בעיה?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 07/04/2020 08:53:50

אם בארזים נפלה שלהבת מה יאמרו איזובי הקיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 11:28 לינק ישיר 

הבוקר ראיתי אדמור נותן מזל"ט לילד בר מצווה ללא שום חציצה והרחקה ...... 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תורה מגנא ומצלא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.