בית פורומים בחדרי חרדים

רשימות תפוצה של ספאם מייל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/4/2020 22:28 לינק ישיר 
רשימות תפוצה של ספאם מייל

הורדתם אפליקציה של trucaller ? נרשמתם לקבל הצעות עבודה מגלאט ג'ובס? או אולי מ"עבודות לחרדים"?
נכנסתם אוטומטית למאגר המיועד למכירה לכל מי שמחפש כתובות אימייל בכדי להציק לכם, שלא ברשות.

גם אחרי שנים תקבלו מיילים ספאם מ"אוהל שרה", או מ"גלאטשופ" או אפילו מ"בעולמה של ברסלב"...

היה פעם דיבורים על חוק למניעת דואר זבל, משהו התקדם עם זה????
אין מצב שמייל ישמש רק לעבודה בלי להיות מלאת אשפה בכל פעם??

אני בטוחה שלא אישרתי להם כי אני משתמשת בטכניקה פשוטה שמוכיחה מי המקור לרשימה התפוצה...
(לא אפרסם את הטכניקה, כי ברגע אחד יכולים לזהות ולהסתיר את המקור, אבל היא טכניקה מאד בסיסית ולא ניתן לערער על אמינותה)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2020 23:24 לינק ישיר 

את צודקת . תקופה ארוכה שאני מקבל מכל הנ"ל ועוד גופים ואני יודע שלא קיבלו ממני שום אישור. רק אחרי שהם ירגישו בכיס אולי התופעה המכוערת הזאת של מכירת נתונים תפסק. זה לא רק במגזר החרדי זה גם במקומות אחרים הפונים אליך לקבל שירותי השקעות או ביטוחים וכאשר אני שואל מהיכן הטלפון ובאיזה רשות אני מקבל או שקר או גמגום. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 00:05 לינק ישיר 

מפוטרת כתב:
הורדתם אפליקציה של trucaller ? נרשמתם לקבל הצעות עבודה מגלאט ג'ובס? או אולי מ"עבודות לחרדים"?
נכנסתם אוטומטית למאגר המיועד למכירה לכל מי שמחפש כתובות אימייל בכדי להציק לכם, שלא ברשות.

גם אחרי שנים תקבלו מיילים ספאם מ"אוהל שרה", או מ"גלאטשופ" או אפילו מ"בעולמה של ברסלב"...

היה פעם דיבורים על חוק למניעת דואר זבל, משהו התקדם עם זה????
אין מצב שמייל ישמש רק לעבודה בלי להיות מלאת אשפה בכל פעם??

אני בטוחה שלא אישרתי להם כי אני משתמשת בטכניקה פשוטה שמוכיחה מי המקור לרשימה התפוצה...
(לא אפרסם את הטכניקה, כי ברגע אחד יכולים לזהות ולהסתיר את המקור, אבל היא טכניקה מאד בסיסית ולא ניתן לערער על אמינותה)

נשלח מהאנדרואיד שלי

טכניקה יפה + :-) בכל אופן רצוי להחזיק כתובת מייל ייחודית לכל הספרים, וכמובן בתיבות של ג׳ימייל לדווח על ספאם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2020 13:45 לינק ישיר 

גם "בקהילה דיגיטל" רכשו את רשימת התפוצה הלא מאושרת.
מה שמעניין
א. מכל מי שהזכרתי קיבלתי את אותו מייל מספר פעמים, כל פעם עם הטכניקה למקור אחר.
ב. שיתוף הפעולה בין אתר שמתיימר להיות קשור לחרדים לבין אפליקציה, מה שכנראה יש גורם נוסף מעורב שאוסף את הרשימות ומוכר הלאה
ג. תקופת הרישום שלי לאותם מקומות היו לפני הרבה שנים, ועד לאחרונה לא היה כלום, ולפתע הצפה מכמה גורמים, (לאפליקציה trucaller נרשמתי מחדש, ואת הספאם קיבלתי לרישום שהיה מלפני מספר שנים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רשימות תפוצה של ספאם מייל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר