בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

מדור פטנט רשום בעיתון המודיע מצא פיתרון גאוני למחלת קורונה ולרוב מחלות השפעת - אלכוג'ל לדרכי הנשימה.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/7/2020 19:27 לינק ישיר 
מדור פטנט רשום בעיתון המודיע מצא פיתרון גאוני למחלת קורונה ולרוב מחלות השפעת - אלכוג'ל לדרכי הנשימה.

פורסם בעיתון 'המודיע' - במדור פטנט רשום, יום שלישי כט תמוז תש"פ, 21/07/2020. קראו ולא תאמינו. רעיון גאוני בפשטותו לפתרון נגיף הקורונה ורוב השפעות הנשימתיות התקופתיות. כותרת: אלכוג'ל לדרכי הנשימה. אלף סתיו - יוד אלכסנדר וקוראיו. חשבתי לסיים כאן עם הקורונה. אפי' הצהרתי על זה. אבל לא לקחתי בחשבון שמגיע גל שני, גדול מן הראשון. מכיון שהוא כאן, אז אני חוזר להתייחס אליו, עם זויות מחודשות, שמגיעות כל כולן מאנשים משלנו. לא סיפורי האשמות. לא קיטורים. חדשות מענינות. מה אומר לכם? כמה חבל שהמדינה לא נעזרת באנשים שלנו? יש כאן ראש בריא. יש כאן אנשים עם לב שרוצים לעזור. חיברת מוח עם לב – קיבלת תוצר איכות שלא תקבל בשום מקום אחר. והנה התקציר של מה שאני הולך להביא לכם היום: אני מתחיל עם קורא ששואף להביא לפתרון מלא של חידקים ווירוסים... לא פחות. הייתי סגור עם עצמי שאני משליך את מכתבו לפח. לא חלילה פח ממש. אלא כפי הביטוי "פח האשפה של ההיסטוריה"... נו, באמת, קורא יקר. עם כל הכבוד וההערכה שיש לנו אליך, לראש החושב והפתוח שלך – אתה ברצינות מתיימר לפתור בעיה עולמית שכל כדור הארץ סובב עכשיו סביבה?! רגע לפני שמימשתי את מחשבתי זאת, קיבלתי עדות מעבר לים, על משהו די פרימיטיבי, שבנסיון בשטח הצליח בס"ד לשטח את עקומת החולים בקורונה שם. ומה מענין? שזה מתאים כמו כפפה ליד, לעקרון אותו הציב הקורא דלעיל. רגע אחרי שקיבלתי את זה, אני מקבל עדות על פתרון שהגיע כאן בארץ, מ'קורוניסט' אחד, שבכלל בכלל לא התכוון לכלום ונפל לו לכאורה 'קולומבוס' אמיתי ביד. ושוב בכיוון של אותו הקורא. ואז זה מכה בי בעוצמה ומלמד אותי פרק בענווה: זלזלת בעצת הקורא. חשבת שהוא לא ראוי להעלאה במדור. והנה הגיע לך פתרון – ממש בנוסח שהוא חשב להציע, רק שהוא לא ידע לאיזה כיוון ללכת! הם מצידם בכלל לא חיפשו כיוון. איכשהו התגלגל לידם הרעיון, נוסה על ידם והצליח בס"ד. והנה אני עומד בתווך ומתפקידי רק לחדד אוזניים ועיניים. לראות מה מגיע מכאן ומה מגיע משם, לשדך בין הדברים וליצור דרך חדשה. לחבר בין האנשים. בין הרעיונות ובין הפתרונות. בין השואל ובין המשיב. את זה אני עושה כאן היום. איזה יופי של תפקיד. תודה לך בורא עולם, על המשבצת בה אני נמצא. בואו נצא לדרך. @30לקטול את הקורונה, בדרכי הנשימה. הנה מכתב מִבְרָקִי שקיבלתי: לאלף סתיו. אשמח לשוחח איתך טלפונית בנוגע לרעיון עצום לפתרון הקורונה. @15ברשותי רעיון אדיר, שביכולתו לפתור את כל נושא הקורונה ומגיפות נוספות – לחלוטין, בפשטות עצומה ובקלות מפתיעה. תשמע ו(לא) תאמין. @101יצחק סילמן – בני ברק *** אתם מבינים שמכתב כזה לא יכול להשאיר אותי אדיש. אני אומר ליצחק שישלח לי את עיקרי דבריו בכתב. הוא שולח. הנה: אני מצרף את הרעיון בכמה מילים: הרעיון הוא, לפתח כעין 'אלכוג'ל' לדרכי הנשימה. את מה שאלכוג'ל עושה למשטחים ולידיים, שיעשה תרסיס אחר לדרכי הנשימה. אני כותב כאן הצעה לפתרון לחיסול חיידקים ווירוסים, ובכך למנוע - בין השאר - הדבקה ע"י הקורונה. זאת על ידי המצאה של כעין 'אלכוג'ל למערכת הנשימה'. לדעתי לא חשבו עליה, ולכל הפחות לא שמעתי מישהו שהציע אותה. לכאורה מדובר ברעיון שיכול לפתור את כל השפעות - ובהן גם את הקורונה - בצורה פשוטה. לפתח דבר כזה, לא אמור לעלות הרבה כסף, באופן יחסי. בפיתוח תכשיר זה, שייקרא "אלכוג'ל לדרכי הנשימה", תיפתר הבעיה. כאשר הנגיף יעבור בדרכי הנשימה, התכשיר ישמיד וינטרל אותו. אמנה כאן את ארבעת המכשולים העיקריים שצריך לעקוף ולהתגבר עליהן, בדרך לייצור תכשיר מסוג זה, בצורת תרסיס או משחה לדרכי הנשימה - האף והפה: 1. שהתכשיר יהיה הרמטי. כלומר, שלא יהיו חלקיקים שיצליחו לעבור מבלי שינוטרלו. 2. שיהיה חזק ומהיר. כלומר, שיוכל להשמיד את החיידקים והוירוסים במהירות רבה. זאת היות ותעלות הנשימה באף וחלל הפה הם קצרים, והזמן שבו חולפים הנגיפים דרכם, הוא קצר מאד. 3. שלא יזיק לעור, לחיידקים הטובים, ולנשימה עצמה. היות ומדובר בחומר שמשמיד נגיפים יש לדאוג שתופעות הלוואי שלו לא יזיקו יותר מידי למשתמשים בו. 4. שזמן התפוגה שלו יהיה ארוך ככל הניתן. זאת היות, ומטבעם של דרכי הנשימה, שהם מנקים את עצמם כל הזמן, על ידי חלופת האויר והחמצן. משכך, יש למצוא דרך שבה נוכחות התרסיס והשפעתו יהיו לכל הפחות כמה שעות, ולא יתנדפו, יופרשו ויסולקו מדרכי הנשימה תוך דקות ספורות. יש להדגיש, שתכשיר כזה יוכל לפתור את רוב סוגי השפעות והמחלות הנשימתיות, שרובן ככולן נגרמות כתוצאה מהידבקות דרך דרכי הנשימה. כמות מקרי המוות מהם, תפחת בס"ד באופן משמעותי מאד. ברור, שאם ישקיעו בכך אחוז קטן מסך כל הכסף שמשקיעים במציאת חיסון ותרופה, יוכלו לפתח תכשיר מסוג זה בקלות, בפשטות ובאנרגיות קטנות יחסית. לדעתי צריך להציע אותה בפני מומחים, מדענים וחוקרים. אשמח לשמוע את חוות דעתך. @101יצחק סילמן – בני ברק *** במעגל המקורבים אלי אין לי מדענים וחוקרים, אבל נתתי את הדברים לכמה אברכים חושבים, שיביעו את דעתם. הם אמרו לי כך: ה'לוגיקה' של האיש סדורה והוא מביע את עצמו ברור. אבל מכאן ועד למציאת משהו – אם בכלל – הדרך רחוקה רחוקה. לא כל רעיון יכול לבוא לידי יישום בשטח. רוב הרעיונות הגאוניים נופלים במכשול היישום המעשי. זאת ועוד, הם אומרים: דבריו הם אפי' בגדר בלתי אפשרי. אותו תרסיס עליו הוא מדבר, שלשיטתו צריך להיות מוחדר לאף, יגיע דרך כלי הנשימה לריאות ולגוף. ומאחר ומדובר בתרסיס קוטל נגיפים, הוא יזיק לעצמו ולגופו. למה הדבר דומה? לזה שכשסקרו בפני טראמפ את השלכות הנגיף והזכירו שתכשירי חיטוי חשובים למשטחים, בכדי לא להעביר הדבקה מאיש לאיש, הוא שאל למה לא נותנים לחולים לשתות חומרי חיטוי?! - - - כולם בחדר גיחכו. הנגיף ימות ואיתו ימות גם האיש... זה בערך מה שהאדם הזה מציע. שמעתי וכאמור כמעט גנזתי, ואז קיבלתי את העדות הבאה, מעסקן רפואי חשוב בירושלים. הוא חפץ בעילום שמו ואף מנמק: "גם כך אני לא עומד בלחץ הטלפונים. תחשוב מה שיקרה אחרי שהדברים יפורסמו בשמי". אומנם אני סבור שאחרי שאכתוב ברור כדרכי, לא יהיו יותר שאלות, אבל אכבד את רצונו של האיש. סיפורו שווה כותרת. @30'חומץ תפוחים' לקורונה דומה ששמענו כבר כמעט הכל, ביחס לתרופות טבעיות לקורונה. החל מגרגור מי מלח, עבור לשימוש נרחב בויטמינים, המשך דרך נטילת לבונה וכלה במי שום. אבל כאן יש דבר חדש: @15'חומץ תפוחים' הורג קורונה! מספר לי העסקן הרפואי: שתים בלילה. אני מקבל טלפון מעבר לים. אני כבר רגיל לזה. טלפונים באמצע הלילה זה לחם חוק אצלי. יש כלל לטלפונים אלו. האיש מעבר לקו רוצה בעיקר שיקשיבו לו. הוא לא מחפש פתרון מיידי. רוצה רק לדעת שהעביר את ה'תיק' שלו למישהו וכך רווח לו. אני מקשיב לאיש. הוא נרגע ומיד אח"כ אני נרדם בחזרה והכל בסדר. אבל הפעם זה היה משהו אחר. האיש לא הרפה במשך חצי שעה. הוא דיבר כל כך בלהט והכניס אותי כל כך לנושא, ששוב לא יכולתי להרדם באותו לילה. כך אמר האיש – נוימן שמו – מהעיירה טאהש שבקנדה. הבנתי שהאיש עצמו הוא עסקן רפואי. הוא קיבל את הטלפון שלי ממישהו באנטוורפן שהיה אתי בקשר שבועיים לפני כן בנושא קורונה. לצערי לא שמרתי את מספרו של האיש. שתים בלילה. אתה מבין... אומר הרב נוימן: יש כאן בקהילת טאהש כחמשת אלפים בתי אב כן ירבו. רבים רבים בקהילה חלו. אבל אף אחד ב"ה לא הגיע לבית חולים! אנחנו תולים את זה בהנהגה שאימצנו מהתחלה וייעצנו לכל חולה לעשות אותה. הרעיון הוא – שימוש בחומץ תפוחים הורג את הקורונה! איזה שימוש? על הבוקר לוקחים כפית חומץ תפוחים, מערבבים אותה עם כוס שתיה כלשהו (שתיה קלה. קפה לא מתאים) ושותים. לפני השינה פעם נוספת ובמשך היום עוד פעמיים. סה"כ 4 פעמים ביום, שותים כפית מיץ תפוחים. זה מה שעושים דרך הפה. אבל יש עוד משהו שעושים דרך האף. לוקחים קיסם אוזניים, מטבילים אותו בחומץ התפוחים ומכניסים לאף, בשני הנחיריים. גם על הפעולה הזאת חוזרים כמה פעמים ביום. מה עשינו בזה? שמנו הגנה על שתי כניסות האויר לגוף. הן דרך הפה והן דרך האף. זה עושה פעולה כפולה. גם מגן על אדם בריא – שלא יחלה, וגם מרפא אדם חולה – שהקורונה כבר תפסה אותו, שתעזוב אותו. לגבי אדם חולה כדאי לתת יתר תגבור. עוד פעם פעמיים ביום, ליתר חיזוק. זהו. עד כאן. עשינו וב"ה הצלחנו. אנחנו רוצים שגם בארץ ישראל יידעו מזה. *** עד כאן הדברים שמספר לי העסקן: - תחקרת אותו מאיפה הם הגיעו לזה? @15"לא. הקשבתי ותיעדתי ותו לא". - ומי אומר שהאיש אמין? אולי יש כאן איזו כוונה נסתרת? @15"ראשית, שמעתי את השם הזה, כשם של עסקן רפואי. שנית, אין לאיש מאומה מה להרויח מזה שהסיפור יתפרסם. חומץ תפוחים קונים בכל מכולת בעשר שקל. הוא לא מוכר לי חומץ זה. כך שאין לו שום כוונות רווח". - סליחה שאני אומר, אבל לא חסרים תמהוניים. עצם העובדה שאדם מתקשר אליך בשתים בלילה, כשלא מדובר בבעיה פרטית שלו, לא מחשיד אותו בעיניך? @15"לא. הן כאמור משום שאני כבר רגיל, אבל גם משום שהוא הסביר לי שהסיבה שהוא מתקשר היא, כי יש כאן נושא של 'פיקוח נפש'. לכן, ברגע שנודע לו מספר הטלפון שלי, הוא התקשר אלי". *** ביום כתיבת המדור אני מקבל הודעה קולית מאדם אחר מאותה קהילה, שגם הוא חוזר על אותו סיפור בעברית רצוצה, במשך לא פחות משמונה דקות! לדבריו מכניסים את החומץ לאף, פשוט עם האצבע... הוא אומר שזה לא הכי נעים, אבל לא נורא. אני חושב שעם קיסם אוזניים זה יותר נורמלי. לא צריך להגיע עד העומק שהמטוש נכנס אליו... די בכך ש'טיילנו' בחלל האף. *** אז יש לנו כבר ביד חומץ תפוחים. אפשר לומר עליו – אם לא יועיל לא יזיק. מה שאי אפשר לומר על כל תכשיר אחר שהוצע. יש תכשירים שמורידים / מעלים לח"ד וכו'. כאן לכא' אין תופעות. אם כי אציין ששימוש מוגזם בחומץ תפוחים בבליעה לא מומלץ, כי זה עלול לדלל את הסידן בגוף. באשר חומץ מפרק סידן. אבל 4 כפיות ביום, בתוך כוס משקה, למשך תקופה מוגבלת, נראה לי בסדר. *** אני חוזר לקורא איתו פתחתי היום. מה הוא הציע? בואו נכניס משהו לאף. משהו שיהרוג את הנגיף. אבל לא יפגע בבן אדם. משהו שהפעולה שלו תהיה מיידית, ותחזיק מעמד לאורך זמן. הנה לך סילמן. הנה הפתרון על מגש של כסף. לא צריך לפתח שום דבר. לא צריך להמציא מוצר. לא צריך מדענים וחוקרים. מוצר ישן ישן. מצוי בכל מכולת. רק לקנות ולצרוך. מדי פשוט? מה איכפת לנו. אם זה אכן עוזר, דיינו. *** בגמרא, כשמובאות סגולות שונות, כתוב בכמה מקומות "ואם לא", היינו אם הסגולה לא עזרה, אז יש סגולה אחרת. אף אנו נאמר כאן. אם החומץ לא עזר (כי על מי שום למשל, אומר לי אותו עסקן רפואי שיודע על כמה שלקחו אותו ולא הועיל להם), אז בואו נעבור לדבר הבא. @30אקונומיקה הורגת קורונה לעורך: לשלב תמונה ממייל, עם כיתוב מתחתיה: אקונומיקה משמידה וירוסים. כתוב על האריזה. - הכותרת הזאת נכונה. אקונומיקה הורגת קורונה. כתוב אפי' בפירוש על המיכל, שהוא משמיד חיידקים, וירוסים ובקטריות. הנה לנו הפתרון בהישג יד. נו? ואז מה נעשה? נשתה אקונומיקה חלילה?! שוב אנחנו חוזרים לעצות של טראמפ... תצחקו תצחקו. אבל כשנשיא ארה"ב אומר משהו – גם אם הוא לא מבין עד הסוף מה הוא אומר – כדאי להקשיב. אם מכתב של קורא בארץ לא נכון לזרוק לפח, ק"ו עצה שהנשיא חשב עליה... בואו ותשמעו את הסיפור המדהים הבא: *** השלום והברכה. ראשית אפתח בכבוד האכסניה. מזה שנים שאני קוראת ונמנית על אלפי הקוראים המושבעים של המדור, נהנית מההגיגים, מפיקה לקחים ומוכרת הלאה את המוצלחים... יישר כח! סוף סוף אני מוצאת הזדמנות להביא לכם תזה הגיונית. משום "אל תמנע טוב" מכלל ישראל, אני יושבת וכותבת. מעשה שהיה כך היה. @15אחד מה'חיוביים' (...) ששהה במלונית קורונה מפסח עד שבועות, ונענה בחיוב ללא הפסקה – פקעה סבלנותו ממצב מתמשך זה, שסופו לא נראה באופק. בחפשו אחר תעסוקה הוא עבר במטבח המלון והציע את עזרתו... הם נתנו לו להדיח את הכלים. קיבל קערת מים טבולה באקונומיקה, סמרטוט וערמת כלים. @15לאחר שהלה ניקה ונסתפג באדי האקונומיקה זמן מה, כולם היו שבעי רצון... לאחר יום יומיים נבדק שוב, בפעם המי יודע כמה ו... סוף סוף יצא שלילי! @15הוא התחיל לחשוב, שהעיסוק שלו במטבח עם האקונומיקה והאדים שהוא נשם שם, הם אלו שהביאו לו את התוצאה המיוחלת. כיון שראה כך, הוא הציע את זה לחיובי נוסף שהיה מאומת בסך הכל שבועיים. גם ההוא עשה בדיקה ולאחר יומיים בלבד קבל תשובה שלילית! @15אני חושבת שיש כאן עצת 'קולומבוס' לריפוי ולמניעת הידבקות בנגיף, מה גם שזה מסביר את העובדה שגברים נדבקים בקורונה יותר מנשים, מכיוון שאלו האחרונות מנקות ובאות יותר במגע עם אקונומיקה. (גם טראמפ הציע בראשית המאבק בנגיף שיכניסו לחולים אקונומיקה באינפוזיה... זה כמובן ממש לא מעשי, אך רואים שיש בסיס מציאותי לרעיון שלו). בשיחה אישית שערכתי עם רפלקסולוגית בכירה, היא אמרה שאכן כבר למדה זאת מנסיון לפני שנים, שאדם ששתה כוס מים, בכוס שעברה שטיפה עם אקונומיקה ונשארו עליה מעט שיריים... לא צריך להכניס לפאניקה. בדיעבד זה אפי' בריא לגוף. כמובן לא ליזום את זה בכוונה. בברכת "והסירותי מחלה מקרבך". בתפילה שהבריאים יתמידו בבריאותם והחולים יתרפאו! @101ש. ש. – בני ברק *** @15אני בשיחה עם הזמר המפורסם, הר"ר מנחם לוק מנתניה. - ר' מנחם. אומרים שהסיפור היה איתך. זה נכון? @15"אכן כן. כך היה. לא הצלחתי לצאת מהמלונית, עד לסיפור הזה עם האקונומיקה". - אתה היית שם עם תסמינים או בלי? @15"בתחילה הייתי עם תסמינים. חוסר טעם ומעט חום. אבל בהמשך התסמינים כולם כבר עזבו והבדיקות המשיכו לצאת חיוביות ולא היה נראה שיש לזה סוף". - אני מבין שבהמשך נתת את העצה גם לחבריך, נכון? @15"נכון. ואכן עבד גם אצלם יפה מאד. אמרתי להם שיקחו בגד לבן, שאקונומיקה לא מזיקה לו. שישפשפו אותו היטב עם מים חמים ואקונומיקה ושיקרבו אח"כ את הבגד לאף, בכדי לנשום את האדים. לקצת זמן כמובן. כולם אח"כ יצאו שליליים בבדיקה". - מה שאני רוצה לבדוק איתך הוא, האם זה רק פטנט שמסייע לעבור את הבדיקה (בדומה לתרסיס שמכניסים לרכב לפני בדיקת זיהום אויר...) או שיש כאן ממש ריפוי מקורונה? אם זה רק לעבור בדיקה אני לא רוצה להתעסק עם זה. כי אז אנחנו 'שמים רגל לעצמנו', כלומר, חופרים בור ברשות הרבים. @15"אני עצמי לקחתי את זה כשכבר לא היו לי תסמינים וגם החברים שנתתי להם היו כך, אז לא אוכל לומר לך בודאות, לגבי אדם שיש לו תסמינים. מכל מקום לגבינו זה עבד יופי". *** יפה, נכון? יש כאן משהו מענין. לא נוכל לומר שנבדק סטטיסטית על חולים עם תסמינים. אבל זה עצמו שהוציא אדם מתשובות חיוביות אין סופיות – כאשר הוא כבר מרגיש בריא לגמרי – זה כבר ענק. כל ענין הבידוד והסובב אותו הפך לסיוט כבד למי שהתנסה בו, וזה גדול מאד שיש כאן דרך לעצור את זה. אבל אני מקוה כאמור, שזה גם ריפוי אמיתי. אנחנו הרי לא רוצים שאדם עם נגיף פעיל יסתובב בחוץ, רק משום שהוא עבר את הבדיקה בשלום. לגופה של עצה, אני לא חושב שחולה שסובל מבעיות נשימה קורוניות ואחרות – מומלץ לו לנשום אדי אקונומיקה. ברור שלא. אבל לאדם בריא וברמה כמו שהיא כתבה – שעקרות בית נחשפות אליה – זוהי יופי של עצה. *** שוב אני חוזר אליך סילמן. היית מאמין שהפתרון לכל המתווה המורכב שהבאת, ייראה בדמות בקבוק אקונומיקה שנמצא בכל בית? נכון שלא? אז תשמח. הרעיון התיאורטי היה שלך והיישום מגיע מהשטח. *** אני צריך להדגיש לקוראים שלבלוע אקונומיקה זה דבר מסוכן ושאי אפשר לנשום אקונומיקה לאורך זמן? לא נראה לי. הקוראים מספיק מנוסים ומבינים שזה לא משחק ילדים. המשך: להרב אלף סתיו. שלום. ראשית, אפתח בכבוד אכסניא. אמנם מדורך הנפלא נודע בפופולאריות העצומה לה הוא זוכה, ובקהל קוראיו הנאמן, העצום והמגוון. אולם, כמות התגובות (עשרות רבות...) שהוצפתי בהן, הפתיעה אותי לחלוטין. נדהמתי מההדים הרבים והחיוביים שמדור אחד יכול ומסוגל ליצור. ובכן, יישר כוחך. יתן השם, ויוסיף לך בריאות וכוח להמשיך ולעזור לעם ישראל דרך טורך המועיל, שכתוב בצורה חדה, קולחת, עשירה, שופעת, ייחודית, צבעונית ומרתקת, ומשלב בעדינות - הומור דק, משעשע וציני, עם תוכן רציני, ענייני ומאופק.6;0; לאחר כל ההקדמה, אני מצרף כאן בקצרה מספר תובנות, תוספות, הבהרות, הדגשות וחידודים, אשר לא הופיעו במכתבי הקודם שפורסם בשבוע שעבר. לדעתי הן חשובות וחיוניות להשלמת היריעה. 1. חשוב להדגיש, כי ממרבית המחקרים שנערכו עד כה, עולה בבירור, שהקורונה מדביקה ונדבקת - אך ורק דרך מערכת הנשימה, ולא דרך איזורים אחרים בגוף (כמו: העיניים, האוזניים, העור או כל איזור אחר). כלומר: הן החולה המדביק, והן האדם הנדבק ממנו, מעבירים ומקבלים את הנגיף דרך מערכת כלי הנשימה בלבד. המדביק, פולט ונושף את הווירוס בצורת חלקיקים מזעריים המיוצאים דרך האף או הפה בלבד. וכן הנדבק, שואף ונושם את החלקיקים הנגועים, אך ורק דרך האף או הפה, ולא מייבא אותם דרך חשיפה ומגע אחרים. הדבר מסתבר מאד, שהרי הביטויים העיקריים לפגיעות ולנזקים שהקורונה יוצרת, הם: דלקת ריאות, סטורציה (-חמצן) נמוכה בדם וחומר צמיגי המצטבר בדרכי הנשימה התחתונות - הסימפונות והריאות. כל אלו, מביאים במקרים חמורים, לצורך בסיוע נשימתי חיצוני. [כמו כן, התפרסמו נתונים על כך שמעשנים ובעלי בעיות בנשימה, נמצאים בסיכון מוגבר, וחשופים להסתבכויות שונות של הנגיף]. משכך, הרעיון שכתבתי הוא הגיוני ביותר, כיון שאנו בעצם יוצרים כמין 'מחיצה' באף ובפה, המונעת מן הנגיף לפרוץ פנימה, ומנטרלת אותו כאשר הוא מנסה 'לחדור' פנימה, דרך כלי הנשימה שהם המקומות המועדים והמיועדים ליצוא ויבוא הנגיף. 2. אנשים ש: סובלים מאסתמה; לוקים בצינון כרוני; חולים במחלות נשימתיות שונות; משתמשים גם הם בהחדרת חומרים כימיים ומלאכותיים, אל תוך דרכי הנשימה, על ידי שאיפת חומרים אלו אל תוך האף או הפה. ייעודם של חלק מהחומרים הוא להשמיד בקטריות, חיידקים ווירוסים. במקרים רבים, החומר נשאב עד לדרכי הנשימה התחתונות, ואפילו לריאות ממש, והשפעתו היא לאורך זמן, כאשר החומר נפלט באיטיות החוצה. בהחלט ניתן יהיה להשתמש בהישגים רפואיים ובפריצות דרך שכבר נעשו בחקר תחום זה, כדי לפתח תכשיר/תרסיס/משחה לטיפול בשפעות - ובראשן הקורונה, תכשיר שיפעל במנגנון דומה - אם כי לא זהה - לתכשירים הנמצאים בשוק לשימוש. 3. מדובר בפתרון כזה, שמייתר את כל דרכי ההתמודדות הקיימות עם הקורונה, וכן את הצורך ביצירת פתרונות חדשים. בין היתר הוא מייתר את הנחיצות של: חיסון; תרופה; מסיכה; ריחוק חברתי - ובכללם: בידוד, סגר ועוצר; היגיינה מוגזמת; חיסון הוא 'אמצעי מניעתי', ותרופה היא 'דרך טיפולית'. שני הדברים נועדו לשימוש 'לאחר' שהנגיף חודר אל הגוף ואל מערכת החיסון. לעומתם, תפקידו של התכשיר המוצע הוא, 'למנוע' מהנגיף 'קודם' לכן מלפרוץ פנימה ו'להשתלט' על מערכת החיסון. הוא גם מרוקן ממשמעות ותוכן את האידיאל שמאחורי כל מיני סיסמאות ואמירות כמו: 'חסינות העדר', 'בידוד סלקטיבי' של האוכלוסייה הקשישה והחולה; או חלילה: ניקוי הציבור מאוכלוסיות 'מיותרות' (חלילה) ו'מכבידות'. הוא גם גונז את הצורך בהלאת ה'רעיון' - הקונספירטיבי מטבעו, הגורס כי: 'כל המהומה - באין מאומה' [אמנם, גם אני נמנה - וכמדומני שכך גם רוב הציבור - על הסבורים כי אין ליצור תחושות של פאניקה, התמוטטות וקריסה (וראוי להשתמש במילים אלו, אך ורק אם ניתן להשפיע דרכן על: זהירות הציבור, הפנמת ההנחיות והקפדה על עמידה בהמלצות גורמי המקצוע), כיון שאינן נכונות, ועלולות ליצור אצל אנשים מסויימים: חרדות, מתחים, לחצים ומצבים נפשיים קשים, ועוד. אך למרות זאת, אני מבין כי מדובר בנגיף מסוכן של ממש, ואין להקל בו ראש כלל וכלל]. ובכן הפיתרון המוצע יכול לפתור את הצורך בכל ההמצאות והאמצעים המוצעים כיום. 4. גם אם התכשיר יהיה בעל השלכות ותופעות לוואי, הרי במידה וכלל האוכלוסייה בעולם תשתמש בו יחד, הרי שבתקופה קצרה של כחודש, ואולי קצת יותר מחודש, כל החולים הקיימים יחלימו, ולא יהיו חולים חדשים. סביר להניח, שבשימוש סביר של תקופה קצרה של חודש, לא יהיו תופעות לוואי חמורות מאד, ואולי 'שווה' לשלם את המחיר של קצת התופעות שכן יהיו, למשך תקופה קצרה כזו. גם אם נניח שלא יהיה ניתן 'לחנך' את כל הציבור להשתמש בתכשיר, הרי שלכל הפחות יהיה ניתן לפקח על כך, שבכל כניסה למתחם ציבורי, כמו: אולמות אירועים, כלי תחבורה, מקומות עבודה, וכדומה, יעמוד מפקח שתפקידו יהיה לוודא שכל הנכנסים קיבלו ריסוס כזה, ובכך למנוע הדבקה במקומות אלו. ולא פחות חשוב, הדבר ימנע את הצורך בסגירת מקומות עבודה ובפגיעה אנושה בכלכלה. אולי גם יהיה ניתן לייצר כמין 'מטהר אויר' שירוסס במקומות הומי אדם, ובכך יקשה על הנגיף עוד יותר לשרוד ולהדביק. בכל מקרה, בוודאי יהיה ניתן לסמוך על קבוצות הסיכון, שיעשו שימוש מוגבר במוצר, ולא יסכנו את עצמם בחשיפה לנגיף ללא הגנה. אם כי, יתכן ואוכלוסיות אלו, יהיו פגיעות יותר מתופעות הלוואי של החומרים, ומשכך יצטרכו לבחון היטב את מידת השפעתם על מצב הבריאות הכללי של הצרכנים. בברכה רבה ובכל הכבוד הראוי, יצחק סילמן - בני ברק.

תוקן על ידי מאלף ב- 22/07/2020 19:38:02

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > מדור פטנט רשום בעיתון המודיע מצא פיתרון גאוני למחלת קורונה ולרוב מחלות השפעת - אלכוג'ל לדרכי הנשימה.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר