בית פורומים בחדרי חרדים

גפני יוצב במקום הראשון ברשימת יהדות התורה לכנסת ה24

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/2/2021 18:15 לינק ישיר 
גפני יוצב במקום הראשון ברשימת יהדות התורה לכנסת ה24

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 11:13 לינק ישיר 

אבי רבינא: ‏מהמהדורה המרכזית ב'קול חי': האדמו"רים מבעלזא, ביאלה, סלונים, בויאן, צאנז וסערט ויז'ניץ תמכו בהליכה לבוררות מול יתר האדמו"רים, מה שהוביל לתקדים בתוך אגודת ישראל.
אלי ביתאן: ‏הניצחון הגדול אתמול באגודת ישראל רשום על "הרב הצעיר" רבי אהרן מרדכי רוקח, בן הרבי מבעלזא, שמונה על ידי אביו לראשות הוועדה הפוליטית של החצר, פיטר את חבריה, הוביל את הברית עם פרוש, ואילץ את מזכיר "המועצת" לערוך את ההצבעה הגורלית בין האדמו"רים שהכריעה את הכף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 00:41 לינק ישיר 

באם גפני לא היה מקבל את המקום הראשון
הוא לא היה נשאר באגו"י

גם אני והרבה מחבריי אומרים כמו גפני
באם אנחנו לא נקבל את המקום הראשון לא נצביע לאגו"י

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2021 00:39 לינק ישיר 

כשלכולם יש אינטרסים
למה שאני אסכים להצביע לאינטרס שלהם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2021 18:35 לינק ישיר 

משיחות עם בכירים בחסידות גור עולה כי האדמו"ר הנוכחי, רבי יעקב אריה אלתר, הנחה את ליצמן "לוותר על הכל" במאמץ להשיג הסכם עם גפני. כלומר, להסכים לכל דרישה של ראשי הפלג הליטאי. זאת בדיוק ליצמן עשה. לדברי בכירים, מה שהניע את האדמו"ר לסגת מהעמדה הדומיננטית של חסידות גור ולוותר על המקום הראשון ברשימה לכנסת הוא הצל המאיים של הקרע בחסידות בעקבות פרישתו של דודנו, האדמו"ר רבי שאול אלתר, שהקים פלג עצמאי של החסידות. "הרבי חשש שגורמים באגודה ינצלו את הפילוג הפנימי בחסידות גור ויביעו אהדה לפורש על חשבונו. לכן העדיף הסכם שלום עם גפני".
www.maariv.co.il/journalists/Article-819920

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 20:51 לינק ישיר 

בבחירות האחרונות המודד למנדט היה כמעט 39 אלף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 19:13 לינק ישיר 

אבאבאווער כתב:
זה עיוות של פסק הדין. 

פסק הדין נותן לבעלזא את הבכורה עכשיו, והוא זמני עד לבוררות הגדולה שתהיה אחרי הבחירות, כי כבר חתמו שיהיה.

בבוררות הגדולה ידונו מי גדול יותר, מה שעכשיו אין זמן לדון, אז דנו אותם כשווים בגודל.

אם עד הבחירות הבאות לא יהיה הכרעה בבוררות הגדולה, אז המצב השווה ימשיך.

זה לא בדיוק רוטציה, כי הצדדים כולל גור בהוראת רוב מועצגה"ת חתמו על בוררות גדולה ומינו דיינים.

המודד למנדט עומד סביב ה-30 אלף קולות. למי מהחסידויות המיוצגות בכנסת יש את מספר הקולות הזה? התשובה, לאף אחת אין. המסקנה שעולה מכך שמרבית הקולות באות מהחסידויות הקטנות ומאלו שאינן משתייכות לאף חסידות. אפשר שפרוש מייצג יותר מהאחרים. 

הבוררות לא תפתור את המחלוקת. הדרך היחידה לעשות סדר הוגן וצודק היא ע"י מפקד ובחירות פנימיות מה שלא נעשה מאז תשל"ג למיטב זכרוני. (הדירוג אז היה כדלהלן ושוב למיטב זכרוני, מאיר יהודה אברמוביץ מגור ראשון. שלמה לורינץ נציג הליטאים, שני. מנחם פרוש, נציג הירושלמים, שלישי. ושלמה יעקב גרוס נציג הרומנים וההונגרים כולל את ויז'ניץ, רביעי).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 17:44 לינק ישיר 

זה עיוות של פסק הדין. 

פסק הדין נותן לבעלזא את הבכורה עכשיו, והוא זמני עד לבוררות הגדולה שתהיה אחרי הבחירות, כי כבר חתמו שיהיה.

בבוררות הגדולה ידונו מי גדול יותר, מה שעכשיו אין זמן לדון, אז דנו אותם כשווים בגודל.

אם עד הבחירות הבאות לא יהיה הכרעה בבוררות הגדולה, אז המצב השווה ימשיך.

זה לא בדיוק רוטציה, כי הצדדים כולל גור בהוראת רוב מועצגה"ת חתמו על בוררות גדולה ומינו דיינים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2021 17:01 לינק ישיר 

אבי רבינא: הכרעה דרמטית ב'אגודה'! הדיינים הבוררים הכריעו על רוטציה במקומות בין בעלזא לויז'ניץ. (בין המקומות ה-6 ל-8) עוד הכריעו שח"כ אייכלר (בעלזא) יכהן ראשון, ויז'ניץ יקבלו את התפקיד הראשון. בקדנציה הבאה זה יתהפך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2021 23:29 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
יאיר שרקי
‏קבלו את ליל המיקרופונים של אגודת ישראל:
‏פרוש: אני לא הולך בכח
‏ליצמן: הבנו
‏פרוש: מותר לדבר או שגם זה אסור לי?
‏ליצמן: אתה מדבר לעיתון כל היום
‏פרוש: מי שהתחיל לדבר לעיתון זה היה אתה... כשאמרת שאתה לא חייב לדבר, לא עם אייכלר ולא עם פרוש. הערב אתה יודע שאתה חייב לדבר איתנו!

לצפיה בסרטון

ראיתי את הסרטון

מראות לא קלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2021 13:58 לינק ישיר 

יעקב ריבלין
התפתחות מפתיעה באגו"י . צאנז תפקיד מכתב שבו היא הופכת לסיעה עצמאית ומקבלת בהשאלה, עד לסיום הבוררות בתוך מספר חודשים, את המקום החמישי מהסיעה המרכזית. אז יוחלט אם היא מקבלת את המקום על מכסה שלה או של המרכזית. במקביל יש הליך בוררות מהיר בין ויזניץ ובעלזא על המקום השלישי עד מחר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2021 08:08 לינק ישיר 
פלדלפי

גרשום כתב:
כל מפלגה עושה מאמצים לרענן את רשימתה לכנסת מידי בחירות. וכאן דבוק גפני לכיסא כבר 33 שנה! ולא חושב ללכת לשום מקום. דבר כזה במפלגה אחרת היה מבריח את המצביעים. אילו גדולי התורה היו מחליטים שהוא ימשיך אפשר היה לקבל את זה, אבל לא כך הדבר. גפני משמר את מקומו בתמורה לשירות שהוא עושה למען עסקנים, כמו יענקי קנייבסקי. אני ג, לא מצביע יותר.

ולכולם זה לא הצליח !!!! חצי מהשריונים של הליכוד עושים פדיחות... בנט מנסה כל סיבוב להביא כוכבים ומוצא אתונות 
ככול לבן הביאה רשימה של כוכבים חדשים והיום בני גנץ נשאר רק עם הגרביים 
יעלון גייס רשימה רעננה ובסוף זרק את כולם 
מפלגת העבודה כבר 30 שנה לא מפסיקה להתרענן ולהפסיד 

גם אני לא מסכים עם גפני על כל מה שהוא עושה אבל בשורה התחתונה הוא נותן את העבודה! נלחם למען הציבור וגם רהוט בתקשורת. זה בדיוק מה שאני צרך שייצג אותי... לא בטלן שכל השנה עסוק רק במירון או אחד שרואה את העולם במשקפים של נאצי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2021 00:21 לינק ישיר 

יאיר שרקי
‏קבלו את ליל המיקרופונים של אגודת ישראל:
‏פרוש: אני לא הולך בכח
‏ליצמן: הבנו
‏פרוש: מותר לדבר או שגם זה אסור לי?
‏ליצמן: אתה מדבר לעיתון כל היום
‏פרוש: מי שהתחיל לדבר לעיתון זה היה אתה... כשאמרת שאתה לא חייב לדבר, לא עם אייכלר ולא עם פרוש. הערב אתה יודע שאתה חייב לדבר איתנו!

לצפיה בסרטון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 20:52 לינק ישיר 

המצב הנוכחי בהחלט לא טוב
אבל איך יוצרים נוסחה הוגנת שתענה על הדרישות והצרכים של כל החסידויות?
בדגל התורה זה פשוט יותר, יש שני נכדים שקובעים הכל (אף שבשורה התחתונה יש אחד).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 20:45 לינק ישיר 

שמואל קרמרסקי Shmuel Kramarsky
@Shmuelbenzvi
תיעוד בלעדי מהנאום של ח"כ יעקב טסלר בכנס אגודת ישראל: "המצב היום, לאור ההסתה כמעט מכל גווני הקשת הפוליטית, לא מאפשר לנו את הפריווילגיה של 'יריות בתוך הנגמ"ש', של מלחמה בתוכנו. בהוראת מרן האדמו"ר מויז'ניץ אנו מעדיפים להיות מאלו ש'שומעין חרפתם ואינם משיבים'" 
@bahazit_news

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2021 20:27 לינק ישיר 

ליצמן: הכול זה פיקציה. - חזק ביותר!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גפני יוצב במקום הראשון ברשימת יהדות התורה לכנסת ה24
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.