בית פורומים שידוכי חרדים

וירוס הקורונה ושידוכים- סיכום!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/2/2021 03:19 לינק ישיר 
וירוס הקורונה ושידוכים- סיכום!

בס"ד

לילה טוב חברים/ות יקרים...

אני מקווה ששלומכם טוב...

החלטתי לסכם את האשכול המקורי, לטובת הכלל, כדי שיהיה לכם מידע מסודר ומאורגן שיעזור 
לכם לקבל החלטה ממקום נכון/ לחזק את עצמכם בזמני לחץ ובילבול...

ביקשתי מטום לנעול את האשכול לטובת כולם, אך בטעות זה נמחק!
הוא ציין שיעשה השתדלות לשחזר זאת בהקדם, כדי שאשכול יקר
זה שהתפרס על שנה שחווינו חוויות ביחד- יישאר איתנו כמו ספר זיכרונות ווירטואלי מתוק...
נכון שבזמן האחרון האשכול נהפך למתוח יותר בגלל חילוקי דעות, אך זה טבעי במצבים אלו
שהתקשורת מציפה אותנו במידע ובסיפורים קשים ולא יודעים כבר מה נכון ומה לא!
בכל מקרה כך ה' רצה והעיקר שכרגע כולנו למדנו לכבד אחד את דעתו של השני...

אם תשאלו מדוע ולמה זה קשור לשידוכים?
הכול קשור.
שהרי יש המון רופאים/ דוקטורים הטוענים שחיסון זה גורם לשיתוק/עקרות/ מוות/ מחלות קשות!
כך שאני כמנהלת פורום(בלתי רשמית) רואה חובה מוסרית להביא את המידע שהתקשורת
מחסירה, בגלל רצון השלטונות וכן את דעת הרופאים המושתקים!
לטובת הכלל ולצורך קבלת חוות דעת שניה, לפני קבלת החלטה גורלית!
וכמובן חלק ממטרת החתונה זה הקמת משפחה, כך שעקרות זה נושא רלוונטי וחשוב לנו, כרווקים
שאפילו לא זכינו לילד/ה אחד!
וכמובן שהזכות לחיות בבריאות ולהבין מה אנחנו נוטלים והאם חיינו יימשכו/ יהיו בסכנה , תלויה אף היא
בהחלטה זו...

חשוב לי לציין שאשכול זה נועד למתנגדי החיסונים ומי שלא מתחבר לדעתי, יכול לצאת כבר עכשיו...
אשכול זה לא נועד לצורך דיון/ תגובות לדבריי, אלא סיכום האשכול הקודם לטובת מתנגדי החיסונים
והחוששים, הצריכים חיזוק ומידע כדי להיות איתנים בדעתם, למרות כל המידע המבלבל בחוץ!

אני מבקשת שתכבדו את רצוני, שאשכול זה יהיה מסכם בלבד, ללא תגובות ודיון
כדי שנמנע אי נעימויות ושיח לא פורה!
מי שמעוניין לסכם את דעת התומכים? יכול לפתוח אשכול מיוחד, במקום האשכול שנמחק בטעות.

ובכן תשאלו מה רצוני מכם? הרי יש סיפורים קשים! גם מוות של צעירים מקורונה פתאום!
ובכלל עברנו תקופה קשה של שנה, עם מתים מקורונה ונראה שהחיסון זה מתנה משמים...
ובכלל יש המון רבנים שאומרים שצריך להתחסן!
אז מי את שתדברי נגדם ונגד העסקן פירר, שהציל הרבה יהודים...
אכן איני מדברת נגד אף רב אחר ואיני מעוניינת לגרום לפילוג ח"ו
אלא מציגה את דעת הרבנים המתנגדים ואת הרופאים שחושבים אחרת!
כך שאני מרגישה בסדר גמור לשמוע לרבנים אחרים וכן לשמוע לרופאים ועסקנים אחרים!

שהרי העסקן פירר, הוא לא האדמו"ר הבלעדי בתבל ובכללית? לא הייתי רוצה שאחד, גדול ככל שיהיה יהיה
אחראי על החלטה של מגזר שלם, מכיוון שאם הוא הוטעה ע"י הרופאים (שאף ד"ר מיכל הרן אמרה שהבכירים
ביותר לא קוראים כלל את החומר!) הוא עלול להטעות את כל גדולי ישראל! וכך המונים עלולים להיות בסכנה!
כך שאני הייתי רוצה לראות ישיבה ענקית עם 50 דוקטורים מהארץ והעולם שביניהם יש גם מתנגדים ורופאים
שלא נשלחו מטעם השלטונות ועלולים להיות משוחדים/ להטעות בהכוונת הממשל...
כך הייתי מרגישה בטוחה יותר בקבלת החלטה זו על עתידי...
אך כשזה הוחלט בעיקר עפ"י המלצת יחיד? אני אישית לא הייתי מרגישה בטוח לגבי זה!
(ואף אני איני החלטתי את דעתי לפי דעת רופא אחד/ רב אחד, אלא לפי מכלול של מחקר מקיף ביותר
מכל הכיוונים, החל מהמשקיעים, עובר ליחס אנשי השלטון בעת קבלת החיסון, ממשיך לדעת הרופאים
המושתקים, וכן דעת הרבנים המושתקים והמאויימים וכלה בחושים בריאים ואינטואיציה...
וכך לאט לאט התגבשתי לדעה מוצקה יותר...)

שהרי אם העסקן פירר מאויים על חייו, כדי לגרום שהרבנים יאשרו זאת? כל עמ"י בארץ בסכנה...
כך שאני אישית איני מחבבת את הדרך שבה הולכים עפ"י דעת איש אחד וסוכמים עליו ב100%!

מה גם שלפי מחקרי הוא פנה לתקשורת ואמר שיש אישור של כל גדולי ישראל, אך בבדיקתי זה לא בדיוק כך
ואין חתימות שלהם בעיתון יתד נאמן וקול העיר!(בתאריך ה19/1/20 ביתד וכן 20/1/20 בקול העיר!)
במכתב הקורא להתחסן!
כך שייתכן שחלקם חזרו בהם עד אז, לאחר ששמעו שיש נזקים רבים/ כלל לא חתמו מלכתחילה!
כך שחשוב לברר שוב מה דעתם באופן אישי!

במיוחד כשיש עדות אצל הרב יואל אלון, שהעסקן פירר הלך לגדול ישראל אחד, כדי לקבל חתימה.
ענה לו הגדול ישראל "איני יודע טוב את החומר, שכל אחד ישאל רופא", אך יום למחרת הוא פרסם בעיתונות
שהרב אמר להתחסן!
האם ניתן להאמין ב100% לדברי העסקן פירר בעיתונות, אם יש כבר עדות ששיקר פעם אחת?
אולי הוא עשה כך כשפנה לתקשורת ואמר שכל גדולי ישראל הסכימו?
אולי הוא מאויים על חייו ולכן הוא משקר?
כך שחשוב להבין שאסור במצב כזה לסמוך על העיתונות וחשוב לברר באופן אישי!
כשבאופן אישי כל אדמו"ר אומר בשקט לחסידים שלו, אחרת ממה שמפורסם בעיתון!
מכל מיני סיבות...

אז מה אני מציעה לעשות? לא להאמין למה שהעיתון כותב בעינייני בריאות
ולראות זאת כ"תורה למשה מסיני" אלא לברר באופן אישי עם רופא בעד ורופא מתנגד וללכת לרב!

אבל אם תשאלו... מה את לא שומעת שפתאום יש סיפורים שמתים גם צעירים?
זה מפחיד! מי אמר שלי זה לא יקרה ח"ו אם לא אתחסן?!
אכן אין לי כל ספק שאכן הם מתו (ואני שולחת את תנחומיי למשפחותיהם!)
אך כן יש לי ספק שזה אכן מקורונה או ממחלה אחרת/ האם לא הייתה כאן רשלנות
רפואית מכוונת/ שהוא נהרג כתוצאה מהחיסון, אך משקרים ואומרים שזה מקורונה, כפי שעשו עם המון
אנשים (וזה סופר בקו העדויות!)
כך שחשוב לדעת זאת כדי להיות שקולים בבחירה
וכן להבין שחשוב לבדוק עם המשפחה מה באמת סיבת המוות ואיזה טיפול הוא קיבל!
והאם עקבו אחריו ואחרי דבריו על נושא הטיפול וכו'...ולא להאמין לתקשורת ב100% מכיוון שכרגע
היא מצונזרת בהוראת הממשלה בכוונה!

בכל מקרה חשוב לדעת שגם למתחסנים, יש סכנת מוות מהחיסון, אם לא עכשיו אז בעוד 5/7 חודשים ח"ו,
בסיכון סביר מאד, כדברי פייזר, שכתבו זאת במסמכים ואף הFDA אומר שהם ייבחנו על המתחסנים האם
זה באמת יקרה, כך שהם מודים שאנחנו עכברי מעבדה ושיש סיכון סביר שזה ייגמר כפי שעד עכשיו קרה עם
כל החיות במעבדה, במוות(כשניסו למצוא לסראס, ממשפחת הקורונה חיסון תואם, זה אף פעם לא עבר
את שלב הניסוי בחיות, כך שכרגע שדילגו מראש על שלב הניסוי בחיות, אנחנו בעצם "החיות")
אין אישור שהתרופה הזו בטוחה לשימוש לגמרי , אלא הFDA הביא אישור חירום לשימוש ניסיוני בחיסון!
וחשוב לדעת זאת!(כשבהתחלה הם רצו להמתין שנתיים עד לאישור הסופי!)
(וכן יש שמועות שהסכימו לכך רק אם פייזר יבטיחו שינסו זאת במדינה אחת בצורה רצינית לפני כולם, במקרה
ישראל נבחרה...האם נראה לכם שאיכפת לגויים בFDA לנסות על יהודים תרופה ניסיונית?!!)

וכן כבר עכשיו יש כמה וכמה צעירים שמתו מהחיסון ואפילו כמה מהם פורסמו בכלי התקשורת.
אך הרוב מצונזרים מאיתנו/ משויכים לקורונה/ מחלה אחרת, בהוראת השלטונות שחתמו עם פייזר על צנזורה
מראש! (כשמקרים אלו מפורסמים בעיקר בקו העדויות או פייסבוק!)

כך שחשוב לא לקבל את המידע התקשורתי כ"תורה למשה מסיני" ולהבין שיש בעולם גם שקר!
במיוחד שכרגע יש לכל נושא הקורונה חיסיון ל30 שנה וכן והסכם שפורסם בערוץ 13, על צנזורה על נזקים!
כשאנחנו יודעים שיש למדינה אינטרס גדול מאד לחסן צעירים במהירות, האם זה טוב/ לא?
תשפטו לפי המידע שאתן כאן ותחליטו לבד האם להמשיך להאמין לתקשורת למרות שהיא שיקרה לנו 
בכל תקופת המגיפה, או לבחור להיות עצמאיים ולהתחיל לחקור לבד ולהבין מה הסיכון שלנו בחיסון והאם 
זה אכן מציל חיים/ מאשפוז במצב קשה?!

מקודם כל אתחיל במידע כללי על משקיעי החיסון...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 18/02/2021 04:14:02

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/7/2021 01:39 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:

חייכנית770 כתבה:

חייכנית770 כתבה:

www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3177995&whichpage=1

בס"ד

הקישור לעלון הרפואי- מחקרי:
(שאני בצעתי)

* לצורך עיון וכמובן שיתוף!

...

בס"ד

בקובץ 2 ו 3 מופיע המידע על דעת הרבנים וכן הוכחות לכך שאין את חתימתם.

חשוב להבחין שבמכתבים עם "הוראות חשובות מאד"
בד"כ יש את הכיתוב למעלה, מפי איזה רב המכתב וזה בכתב יד ולא מוקלד כלל!(או הקלדה לצידו)

* כך שבעיתון "יתד נאמן" מנסים לפעמים(במיוחד בתקופה האחרונה!), להעביר מסרים שונים,
ע"י מכתבים מוקלדים וחתימה, כשרואים בצורה ברורה שזה פוטושופ.
כך שחשוב להיות זהירים, כלפי עיתון זה, העלול להרגיל את הציבור לכך וכך לכתוב דברים, ככל העולה על רוחם ולחתום את שם הרבנים בפוטושופ.
(כשייתכן מאד שהשלטון שולט בעיתון זה, בצורה חזקה ביותר!)

חשוב לדעתי, לברר כל דבר שנכתב בשם הרבנים, באופן אישי ב4 עיניים עם הרב/ הנכד של הרב קנייבסקי/ הרב אדלשטיין, בפגישה אישית בלבד!
(לא בטלפון מחשש שמאזינים לעסקנים/לרב ועלולים לפגוע בהם/ איומים אחרים לא ידועים, אם יגידו דעה הפוכה ממה שסוכם!)

וכמובן שחשוב להעריך רבנים, המוסרים את נפשם וכותבים בצורה ברורה את דעתם!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 30/07/2021 01:59:07

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/7/2021 00:58 לינק ישיר 

בס"ד

חשוב לציין שוב,
שעפ"י מחקרי, אין חתימה של הרב קנייבסקי ולא של הרב אדלשטיין, במודעה הקוראת להתחסן בעיתון "יתד נאמן" ב19/1/21
כך שיש כאן רמז עבה, למביני עיניין.
וכן יש הקלטה המוכיחה, שמאיימים על חייו של הרב קנייסבקי וכן הרב יואב אלון קיבל לידיו עדויות רבות(גם מפי הרב יקותיאל פיש), שבכוללים הם מעבירים בשקט לאברכים לא להתחסן, בחיסון מסוכן זה!

כך שאם כך היה המצב אצל המבוגרים, ק"ו שכך המצב אצל הצעירים יותר!

כך שייתכן מאד שכרגע מדברים בשמם/ מזייפים את חתימתם(ניתן לעשות זאת בקלות, בגרפיקה פשוטה!), לאחר שכנראה מלשינים מתוכנו(יודנריהייטים), גילו לשלטון, שאין את חתימתם בעיתון הקלאסי של הליטאים!

לעניות דעתי, השלטון כרגע עושה כרצונו בעיתונות/ במודעות ברחוב החרדי ואף אחד לא מבין זאת!
כשהעסקנים חוששים לחייהם!

*עפ"י עדותו של הרב אורי סופר- דיין, מורה ויועץ רפואי. העסקנים מתעקשים, בצורה מוזרה ולא מכניסים כלל לרבנים, דוקטורים בכירים שמביעים דעה שונה, אלא רק אנשים ממשרד "הבריאות" שידוע(לאחר מחקר) שהם משוחדים ע"י פייזר!

* עפ"י דברי הרב אורי סופר, עסקנים ועו"ד זימנו את העסקן פירר לבית דין, בעקבות כך שהטעה את הרבנים וגרם לנזקים קשים לציבור החרדי, אך הוא לא הגיע לדיון כלל!
כך שאם כרגע אתרים, המתיימרים להיקרא "חרדיים" מדברים בשמם של רבנים/ בשמו של הרופא של הרב קנייבסקי,
ייתכן מאד שזה כלל לא נאמר!(ומדוע הם שכחו את העסקן פירר, אם החיסון היה כ"כ מוצלח?! מדוע אתר כיכר השבת, עבר לשם אחר?!זה כבר אמור להחשיד!וכפי שאמרתי, אתר זה מטעה את הציבור החרדי באופן שיטתי בכל תקופת ה"מגיפה" והסתירו, כמעט בצורה גורפת, את נפגעי החיסון הניסיוני ואת אזהרות הFDA!ומסכנים את חיי החרדים. כשהם משתמשים באמון הציבור החרדי, כלפיהם וכ"חפרפרת" בוגדים בנו, לצערי, ברגע האמת!)

כפי ששיקרו בעיתונות "החרדית" וציינו שהרב אשרוב חזר בו וזה כלל לא היה אמת, כך זה יכול להיות עם אחרים!
(וגם אם אכן הרופא הנ"ל, אמר זאת, ייתכן והוא ומשפחתו מאויימים ומה גם שהוא לא רב פוסק!)

כך שכרגע חשוב לדעת שהשקר גובר ונמצא בתוכנו, כמו "חפרפרת".
בתוך העיתונות "שלנו". ברדיו "שלנו".
ע"י משתפי פעולה עם השלטון/ משוחדים/ אנשים תמימים שמאמינים לשלטון ולעיתון בעיניין עצומות ולא חוקרים לעומק!

כשהשלטון לדעתי, בעיקר שולט ומאיים כרגע על העסקנים, של גדולי הדור (שיפגעו בהם/משפחתם/ ברב!)וכך שולטים בגדולי הדור.

כשכנראה הרבה רבנים קטנים יותר, לא מודעים לכך.
וכמובן שחושבים שאכן גדולי הדור, בעד ולא מעוניינים לצאת נגד/ לחקור לעומק.
ולכן ייתכן שעדיין מאמינים לעיתונות ולדעת משרד "הבריאות",
המשקר לעם ובעיקר לרבנים!

השלטון, מודע היטב, שהדרך לשלוט בעם החרדי, זה רק דרך הרבנים.
כשאף אם האדם חכם מאד, הוא בסוף עושה "ככל אשר יורוך"
ולא מפעיל חשיבה עצמית כמעט.
ומכיוון שכך הם משתמשים בנתון זה, נגדנו!(וכך "תוקפים" אותנו מבפנים, ללא התנגדות ומתוך שיתוף פעולה מלא, כשכלל לא מבינים שאף זה נעשה ב"כפייה" מתוחכמת!)
ולכן הם יעשו הכל כדי שהרבנים יחשבו כדעת השלטון.
אם ע"י הטעייה בנתונים שיקריים/ רצח חולים בבתי החולים/ הפחדות ואם ע"י איומים רבים על העסקנים/
הרבנים וכו'
(כשאף אצל הרב דב ברקוביץ, יש עדות על כך שמאיימים על חיי רבני העדה החרדית, אם ידברו נגד החיסון ויפיצו את דעתם!)

*וכן בקו אחרית הימים, יש עדות שחרדי סיפר ששאל רב בנושא החיסונים והוא ציין שמפחד לדבר על כך, בגלל שמאיימים עליו ועל משפחתו!

- חשוב לדעת מידע זה! ולחקור היטב ולא להאמין למידע מהעיתונות, לא בנושא דעת הרבנים ולא בנושא בריאות כלל!

וכן חשוב לזכור:
שאם באמת היה חשוב למשרד "הבריאות" מבריאותנו נטו,
הם לא היו משקרים לנו כ"כ לכל אורך המגיפה.
לא היו מונעים תרופות מצילות חיים וגורמים למוות של המוני יהודים, בייסורים רבים!(כשציינו שאחוזי הבקשות להמתת חסד, בתקופת הקורונה, עלה למעל 350%!)
לא היו משקרים ומצנזרים את רוב המידע על נזקי החיסון.
לא היו מאיימים עלינו בחיסונים בכפייה/ סנקציות.
ולא היו מאיימים על חיי העסקנים והרבנים שלנו.

כשיש חיסיון ל 30 שנה, חשוב להיזהר כרגע ולדעת
שהמצב לא שקט בכלל מתחת לפני השטח!

כשכל יום עוד משפחה/ בחור/בחורה/ יהודי, נופלים לחיסון מסוכן זה, המסכן אותם בטווח הקצר והארוך.
הן את חייהם והן את הפוריות.
(ועצם זה שמשרד "הבריאות" משקר ואומר שזה לא מסכן את הפוריות כשהFDAמציין אחרת ב22 סיכונים, כבר אמור להחשיד!)

בשקט. בלי רעש. אך אין לדעת מה בדיוק משרד "הבריאות" זומממים.
ומה יהיו תוצאות המחקר ב2023
כשאני בטוחה כמעט ב80% שהFDA לא יאשרו חיסון ניסיוני מסוכן זה.(שהרי כרגע יש רק "היתר שימוש ניסיוני לשעת חירום שהתקבל בלחץ רב, לאחר שאיימו לפטר את יו"ר הFDA! אך רק ב2023 ידונו האם לאשר זאת סופית, עפ"י תוצאות המחקר!)

אך זה יהיה כבר מאוחר. לאחר שכבר רבים יהיו "בסל" ח"ו ויהיו חייבים לקחת כל חצי שנה, חיסון מסוכן זה המזיק ללב, לדם, לפוריות ועוד!
(וכמובן שמשרד "הבריאות" לא יודה בפשעים/ מחדלים, שביצע...)

לכן חשוב לשתף במידע מציל חיים זה, מחלימים/ מחוסנים, כדי שיתכוננו עפ"י יעוץ מקצועי לתופעת הADE/ הורים לילדים ועוד!

אז נכון שלא כולם מבינים את המצב ואת הסכנות לנזק המוני לעמ"י, אך מי שכן מבין חשוב שיפעל בנושא!
בזמן שייתכן מאד שהעסקנים מאויימים, אנחנו צריכים להבין את המצב הרגיש ולהתגייס למשימה ולהזהיר במקומם!

כן גם מי שחוסן, צריך להשתדל לעצור זאת!
מכיוון שאין זה אומר שצריך לסכן יהודים נוספים, נערים ונערות וילדים קטנים, שלא חטאו, כשדוקטורים רבים בארץ ובעולם, קוראים לעצור את השימוש בחיסון מסוכן זה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 30/07/2021 01:56:18

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/7/2021 00:10 לינק ישיר 

https://drive.google.com/folderview?id=14f7NZFq3xIXbAziUl7YMV-DuR37t8pGq

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/7/2021 00:09 לינק ישיר 

בס"ד

וכן מצו"ב מידע מעניין, גליון "המשפיע".
השופך אור על הנושא ועל עיתון יתד נאמן, שכבר לא נאמן!וכן מפרט מה ההבדל בין חיסון ניסיוני זה
לחיסוני השגרה/ אקמול?!

וכן מביא מידע על כך שיש איומים ולחץ על הרבנים,
כדי שלא יביעו את דעתם האמיתית בנושא(עלון א')!
ומידע רב נוסף!

* חשוב לשתף עלונים אלו את כל מי שאתם אוהבים!
ואנשים בעלי השפעה!

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 30/07/2021 00:11:50

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/7/2021 00:05 לינק ישיר 

https://drive.google.com/file/d/1O-3DzKshBUHwXSdN_hZ8-FSnA7R1RF-N/view?usp=drivesdk

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-30/7/2021 00:04 לינק ישיר 

בס"ד

מצו"ב חוברת סיכומית חשובה מאד בשם "כציד בפיו"
שיצאה לאור ע"י ועד הרבנים "חיים ושלום".

עם מידע רב וחשוב ביותר,על התקופה!
מומלץ מאד לקריאה!

* חוברת מושקעת במיוחד!

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:56 לינק ישיר 

https://hasifot.com/v/514

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:55 לינק ישיר 

https://hasifot.com/v/288

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:53 לינק ישיר 

בס"ד

-         אף ד"ר שחר, מנהל מחלקת מיון בלניאדו, ציין שחולה שמוגדר קשה, הוא בעצם במצב קל וכן שמשרד הבריאות משקרים בנתונים ומנותקים ממנהלי מחלקות קורונה ב100%, (כך שאם הבריאות שלנו באמת הייתה חשובה להם,ללא אינטרסים זרים, המצב היה צריך להיות ההיפך הגמור!). וכן ציין שמשקרים במיוחד לציבור החרדי, בנושא נזקי הנגיף לילדים.כשהביאו מידע שגוי ומוגזם!(פרטים נרחבים בקובץ 12)

-         כך שחשוב לדעת ש "מה שהיה הוא שיהיה ומה שנעשה הוא שיעשה", והדרך השקרית שהייתה בעבר , ממשיכה אף כיום ולא השתנתה ולכן חשוב להיזהר מלהאמין ישירות למידע, אלא לקחת בעירבון מוגבל את המידע המגיע ממשרד "הבריאות" והתקשורת הנשלטת, בנוגע לנתונים הרפואיים השקריים, שכרגע מסכנים את חיינו בקבלת החלטות שגויות.

ומאידך להבין שייתכן מאד שאכן המחוסנים, במיוחד אלו שעברו 5 חודשים מהחיסון, אכן ייתכן שבאמת במצב קשה בגלל תסמונת הADE ולכן חשוב להתכונן לכך(אף הצעירים!) ולהימנע מתסמונת זו ע"י ייעוץ עם דוקטורים בכירים, כמו ד"ר זלנקו/ ד"ר מיכל הרן ודוקטורים מחו"ל שמומחים לנושא!

דברי ד"ר שחר בקצרה:
(בקובץ 12, זה כולל סיכום נרחב בכתב!)

הקישורים:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 29/07/2021 23:22:45

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:47 לינק ישיר 

https://hasifot.com/v/1356

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:45 לינק ישיר 

בס"ד

כתבה בחדשות 13 המציינת, שמחוסנים רבים במצב קשה, מאושפזים בבתי החולים.

ומאידך מציינים שאף אישה שסבלה מצינון קל, הוגדרה אף היא כחולה קשה ואושפזה לחינם, כך שחשוב לדעת
שהשלטון עלול לכתוב, ש"לא מחוסנים" רבים, במצב קשה, כשהאמת היא אחרת! כפי שהיה אף בעבר, כשמנהלי מחלקות קורונה(בכתבה של אורלי וגיא, בקובץ 2) מציינים שארגון "הבריאות" העולמי, שינה הגדרות רפואיות והגדיר חולה קל- כקשה!ואף שאח"כ תיקנו הגדרות אלו בחו"ל!בארץ, נשארו עם ההגדרות הללו עד היום!
כשהם מציינים שזה נועד לצורך הפחדה ושליטה על האוכלוסייה.

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 29/07/2021 23:16:57

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:17 לינק ישיר 

https://youtu.be/2Ml_VwD-MsY

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 22:15 לינק ישיר 

בס"ד

שלום וברכה חברים/ות...

אני מקווה ששלומכם טוב....

מידע חשוב עבור המתנגדים והרוצים חוות דעת שניה,

הרצאתו החשובה של הרב המדען יואב אלון, אביו של ראש ישיבת מיר, על דברי
בנט, על נושא החיסונים והפחדות התקשורת וכן על מחלקות חדשות מלאות בחולים מסוג אחר, לאחר החיסון הניסיוני.

הרצאה חשובה וממולצת לצפייה ושיתוף!

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 29/07/2021 22:15:40

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 01:51 לינק ישיר 

https://hasifot.com/v/1349

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-29/7/2021 01:46 לינק ישיר 

בס"ד

הח"כ עומר כסיף, מציג בכנסת את הנתון הבא:

פרופסור רצף לוי מדווח, על עלייה דרמתית בהתקפי לב של 25- 85%!
מאז שהחלו לחסן בחיסון הניסיוני של פייזר, כשאף בחורות צעירות חוות זאת באחוזים גבוהים ביותר!

(* חשוב לציין שאף סבתי שחוסנה, חוותה התקף לב לאחרונה
למרות שבחיים לא סבלה מהלב!)

ולכן לדעתי, פרופסורים רבים קוראים להשהיית החיסונים הניסיוניים לצעירים!
שיש להם סיכון מזערי ביותר של 0.01% לסבול מהקורונה...
דבר שלא מצדיק את הסיכון לנזק בלתי הפיך ללב, כתוצאה מהחיסון הניסיוני וכן סיכון לפוריות וסכנת חיסוני "דחף" ותלות בחיסון לנצח!(כנראה)

הקישור לדבריו:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 29/07/2021 01:52:16

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > וירוס הקורונה ושידוכים- סיכום!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 41 42 43 לדף הבא סך הכל 43 דפים.