בית פורומים בחדרי חרדים

התימנים עשו "מכה"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/2/2021 07:42 לינק ישיר 
התימנים עשו "מכה"

המדינה תפצה כל משפחה שילדה נעלם בפרשת ילדי תימן בסכום של בין 150 ל-200‬ אלף שקלים לכל ילד. "מופתעים מהצעד, חיפשנו אמת ולא כסף".


דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/2/2021 12:03 לינק ישיר 

אל_קפונה כתב:

איתות כתב:
התימנים עשו "מכה"

המדינה תפצה כל משפחה שילדה נעלם בפרשת ילדי תימן בסכום של בין 150 ל-200‬bsp;אלף שקלים לכל ילד. "מופתעים מהצעד, חיפשנו אמת ולא כסף".

זה מה שנקרא
סעד תימני


דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/2/2021 09:44 לינק ישיר 

האמת היא שעדיין לא נמצא תמני אחד במשפחה אשכנזית ..... 

לפי הטענה מעל אלפיים ילדים נחטפו אבל עדיין לא נמצאה משפחה אחת בארץ ובעולם שיש שלהם ילד שחום שמדבר בח' וע' .... לט נמצא זוג הורים אחד בעולם שבסוף ימיו קיבל נקיפות מצפון וסיפר לילד שקנו אותו בלירה בראש העין... 


המדינה רק קמה ולא היה שום דבר מסודר ומאורגן ילדים אז נפטרו והתימנים הגיעו ללא כל מוסג של הייגנה ותרבות וילדים נפטרו והאשכנזים התיחסו אליהם בזלזול כממו שהתיחסו לכל עדות המזרח (כולל מזרח אירופה)דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/2/2021 21:24 לינק ישיר 

איתות כתב:
התימנים עשו "מכה"

המדינה תפצה כל משפחה שילדה נעלם בפרשת ילדי תימן בסכום של בין 150 ל-200‬nbsp;אלף שקלים לכל ילד. "מופתעים מהצעד, חיפשנו אמת ולא כסף".

זה מה שנקרא
סעד תימני


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/2/2021 11:41 לינק ישיר 
חחחחח. את 'המכה' הביאו לשכנתוזים שקנו בראש העין עם 3 כיווני אוויר למשרפת אשפה

לה''ו. וזה מזכיר לי בדיחה:
ערבי עבר במחסום לכיוון פתח תקווה מאזור שכם.
הוא הגיע עם טרקטור, ובכף היה חול.
החיילים חפרו בחול כדי לראות שהוא לא מעביר אמל''ח לפיגועים.
כל יום הגיע הערבי עם טרקטור, וכל יום שוב החיילים בדקו את החול.
לאחר זמן, שאלו החיילים למה אתה מביא כל יום חול לתוך הקו הירוק?
אמר להם הערבי בצחוק רם: אתם היאהוד מטומטמים, זה לא חול שאני מביא כל יום, אלא כל יום אני מבריח טרקטור .
אבל אתם בודקים את החול...


מוסר השכל: התימנים מכרו בראש העין חול ששווה זהב!!!
אבל

אתם רואים רק את ה200000₪...


נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 22/02/2021 11:42:05
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/2/2021 10:19 לינק ישיר 

זה הבטחות של לפני בחירות.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/2/2021 07:43 לינק ישיר 

הממשלה תאשר היום החלטה היסטורית לפיצוי כל המשפחות שילדיהן נעלמו בפרשת חטיפת ילדי תימן. הפיצוי יעמוד על סך של בין 150 ל-200 אלף שקלים, כך מדווח העיתון 'ישראל היום'.

ההצעה תוגש על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש הממשלה החליפי בני גנץ וצפויה להתקבל ברוב מוחץ. מדובר בהחלטה דרמטית, שכן מעבר לפיצוי מדובר בלקיחת אחריות ממסדית ראשונה מסוגה באחת הפרשות העגומות שידעה המדינה וממשיכה להוות פצע פתוח בחברה הישראלית.

על פי ההצעה, "ממשלה ישראל מביעה צער על האירועים שהתרחשו בימיה הראשונים של המדינה, ומכירה בסבלן של המשפחות אשר ילדיהן היו חלק מפרשה כאובה זו". כחלק מלקיחת האחריות מוצע כי בני המשפחות שנקבע באחת משלוש הוועדות שעסקו בפרשה (ועדת חקירה לגילוי ילדי תימן, הוועדה לבירור גורל ילדי תימן הנעדרים וכן ועדת החקירה הממלכתית בעניין פרשת היעלמותם של ילדים מבין עולי תימן בשנים 1954-1948‬) שילדם נפטר או שלא נודע גורלו, יוכלו להגיש בקשה לפיצוי כספי בין יוני לנובמבר השנה.

מדובר בהוריו או באחיו של אותו ילד, ומשום הזמן הרב שחלף, ומרבית ההורים נפטרו, יהיו רשאים גם יורשיו של אותו בן משפחה להגיש את הבקשה. הצעת ההחלטה מחלקת את סכום הפיצוי על פי הנסיבות: ‭ 150‬ אלף שקלים במקרה שהילד נפטר אך לא נמסרה למשפחה את סיבת הפטירה, או מקום קבורתו לא אותר או שאותר באיחור ניכר. או ‭ 200‬ אלף שקלים במקרה שלא נודע מה עלה בגורל הילד. הפיצוי הוא לכל ילד, כך שמשפחות שבהן יותר מילד אחד נעלם, יקבלו פיצוי בעבור כל ילד בנפרד. קבלת הפיצוי תחייב בקבלת הודעה בכתב כי המשפחה מוותרת על כל תביעה כספית בעניין הפרשה. בסך הכל המדינה הקצתה 162 מיליון שקלים לפיצוי המשפחות. המדינה מכירה, כך נכתב בהצעה, כי "אין בכוחו של מתווה כספי באשר הוא להביא מזור לסבל שנגרם למשפחות".

ביולי 2017 פורסמו בישראל לראשונה עדויות לניסויים בילדים חיים ועדויות העשויות לאשש חטיפת ילדים מתוך הפרוטוקולים של ועדת החקירה הממלכתית ותמונות של ניסויים לכאורה, שלא נראו מעולם.

יאיר דוידי, שאחיו ציון בן חצי שנה נעלם, סיפר: "אנחנו מאוד מופתעים מההחלטה הזו כי חיפשנו אמת ולא כסף. לא באנו לבקש כסף. ההורים שלי ז"ל כבר לא בחיים אך הצוואה שלהם היתה לא להפסיק לחפש אותם. זה לא נותן שום דבר משום שזה לא שופך אור על מה קרה. אנחנו רוצים לדעת מה קרה עם הילדים האלה. הדבר היחידי שכן השתנה, זה שהמדינה קיבלה אחריות לנושא הזה".

ח"כ לשעבר נורית קורן, שהיתה יו"ר הוועדה לחקר האמת בפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן מסרה בתגובה: "המאבק העיקש שלי להסיר את החיסיון על חומרי החקירה והקמת הוועדה המיוחדת לפרשה, נושאים סוף-סוף פירות. אין לי ספק שמדובר בתוצאה של עבודה קשה ומחויבות שלי כלפי יהודי תימן. כחברת כנסת ניהלתי משא ומתן אינטנסיבי עם לשכת ראש הממשלה ועוה"ד אבי ליכט למען המשפחות. התזמון מרגש במיוחד, לנוכח הצלחה נוספת השבוע, החזרתי ספר שנגזל ממשפחה שעלתה מתימן. אמשיך ואפעל למען המשפחות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו >
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > התימנים עשו "מכה"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר