בית פורומים בחדרי חרדים

מפרשיות המין החמורות בישראל או סיכול ממוקד ליהודה משי זהב?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2021 21:52 לינק ישיר 
מפרשיות המין החמורות בישראל או סיכול ממוקד ליהודה משי זהב?

שירה אלק המעולה ואני חושפים הערב ב"הארץ" את אחת מפרשיות המין החמורות בישראל. היא חתומה על שמו של יהודה משי זהב – זוכה פרס ישראל הטרי, שתקף מינית וניצל ילדים, נערים, נערות ונשים. התיאורים קשים. יותר משנה של עבודה בתחקיר המלא ב"הארץ"

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 20:39 לינק ישיר 

יהודה משי זהב הועבר מבית החולים שערי צדק למרכז הרפואי הרצוג. הוא מונשם ומצבו לא השתנה. הרצוג הוא מרכז ההנשמה הגדול במזה"ת ואחד הגדולים בעולם (למעלה מ 210 מונשמים כרונים) ומתורגל באשפוז חולים במצבים קשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2021 18:18 לינק ישיר 
נו נו

שיין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2021 21:40 לינק ישיר 

מושגים כתב:
לנוכח מה שקורה, לא אופתע לשמוע שחבריו בזקא יוזנקו לאסוף אותו.
או וי איזה מושגים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/4/2021 19:52 לינק ישיר 

קונסול כתב:
אם הסיפורים עליו אמיתיים, אז מדובר בפסיכופט נדיר שמופיע אחת לאלף שנה.
טורף מיני אלים ואכזרי שמתנפל על ילדים, נערים, נשים, חיות..ובעצם כל דבר שזז.

ז-זיהוי

ק-קרבנות

א-אונס

לתפארת מדינת ישראל

??? !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2021 10:52 לינק ישיר 

אקדים ואומר אני מתעב את האיש על כל צורת התבטאויותיו, ופחות מעריך את פעולותיו.

לדעתי, לא יגיעו לכדי כתב אישום, פשוט כי רוב העדויות עד כה הם שמיעה בלבד, שמעתי מה הוא עשה, והוא אמר לי כך וכך, מקסימום הטרדות.

הבחור זכור לי בכל השנים כבעל פה מלוכלך בלשוננו החרדית או וולגארי אצל החילוניים.

זוכר ששמעתי אותו בראיון אחרי שהתכבד להדליק משואה, אמר "מדליק משואה מדליק נשואה", המראיין החילוני נשאר פעור פה, ואני כחרדי התביישתי שהוא כאילו מייצג את החרדי היפה, וזה היה ההתנהלות שלו לאורך כל השנים.

בצעירותי זוכר שדובר על דירה ברמות, שבחורים חוגגים שם, לדעתי לא היה שם איסורי דאורייתא ולא חייבי כריתות. אלא שובבות נעורים ותו לא.

ליויתי בעבר פרשיה של שמועות על איש חינוך, מצד נערים נושרים שלמדו אצלו והושמץ כאילו טיפל בילדים נערים.
ראיינתי אותם בשרשרת כך שכל אחד הפנה למישהו אחר, פניתי למשטרה והיא הכניסה לתיק חוקר נוער בכיר עם נסיון רב, אחרי חודש וחצי של חקירות שלא היה יום שלא עבר אצלו ילד או שניים, הוא הגיע למסקנה, שהכל השמצה שהתחילה מנער אחד. שבסוף הודה שאביו הבע"ת הדריך אותו להשמיץ.
הדבר היחיד שיצא מהחקירה, שפה ושם ילדים העידו על סטירה או שתים, ועל זה נסגר התיק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2021 10:03 לינק ישיר 

גרשום !   הסיפור עם הצי'ק שהבנק החזיר היה עם אחיו ולא עם יהודה משי זהב, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2021 09:04 לינק ישיר 

כמו רבים, גם אני הופתעתי לשמוע על מעלליו. זכור לי רק שפעם לפני כ-30 שנה קראתי ידיעה
על יצאנית שהגיע למשרדי העדה החרדית עם צ'ק שהיא קיבלה מיהודה משי זהב ושהבנק החזיר
אותו.

אתמול פורסם בתקשורת שבנוסף לתלונה שהוגשה למשטרה בשבוע שעבר, הוגשו השבוע עוד
שתי תלונות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2021 07:36 לינק ישיר 

פלנטה כתב:

היות ואינך חשוד בעיני להיות בבחינת  'החי מכחיש את החי' אענה לך פעם אחד, מקוה שיספיק. כי חבל לחזור על אותם דברים. 

מדבריך ניכר שלא גרת בירושלים, ואם גרת בירושלים לא גרת באיזור שאנשי מחנה העדה החרדית גרים, או לא גרת שם באותם שנים. 
מדבריך ניכר שיחסית, לתקופה ההוא, שהמדובר היה בתוך מחנה העדה החרדית, היית צעיר לימים או כלל טרם לא נולדת.

אין לי ענין ללכלך כאן ולכן לא אביא דברים המוכיחים את הדברים המפורסמים לכל בר בי רב שזוכר.
יש לי ענין להסיר לזות שפתיים כאילו אנשים יראים ושלמים או כפי שמכנים אותם 'החרדים' חיפו כיסו וגוננו על המדובר.

מיסטר, ברחל בתך הקטנה, גרתי בירושלים לפני 20-30 שנה, והייתי אז לא איש צעיר (אני כותב כאן כבר 12 שנים לפחות כפי שאתה יכול לראות), אמנם לא בתוך מאה שערים, אבל אתה לא סייגת עד עכשיו את האשמות שלך לאיזור מאה שערים נטו, אז אל תתחיל עכשיו
מן הסתם בתוך מאה שערים בין כמה מאות המשפחות שחיו אז עבר מפה לאוזן חלק מהמעשים טובים שלו, אבל הציבור החרדי מנה כבר אז עשרות אלפים שחיו מחוץ למיישרים, ציבור פשוט שלא ידע מאומה כלום, שמענו על "גבורותיו" של משי זהב בהפגנות, הא ותו לא.

וכמה מוזר שאתה מקנח ב"יש לי ענין להסיר לזות שפתיים כאילו אנשים יראים ושלמים או כפי שמכנים אותם 'החרדים' חיפו כיסו וגוננו על המדובר", הרי אתה מבין שנינו כאן זה שמנסה להשחיר את הציבור החרדי כאילו ידע על מעשיו ושתק, האם דפקת את הראש בקיר והתחלפת איתי בטענות??
אתה מעיד על עצמך שידעת? מאמינים לך, אל תחליט בשבילי ובשביל חברי מה ידעתי ומה לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 21:52 לינק ישיר 

אם אתה אומר שהם ידעו וסיפרו על זה, הסבר לנו איך זה הושתק ואיש לא שמע על זה במשך כל כך הרבה שנים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 16:08 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

מפליא איך אנשים 'יודעים' כל כך עד כדי לקבוע ולהפריך אחרים, ואינם מעלים על דעתם שהם פשוט מעוררים גיחוך על 'ידיעותיהם'.
אינן מודעים אפילו לתקופות השנים בהם מדובר. 

מי שמעורר גיחוך זה דווקא אתה
שאלתי אישית כמה חברים אם הם ידעו על כך עד היום והם אמרו שלא שמעו מעולם משהו בכיוון
אתה רוצה לבוא והכחיש ולומר שכן ידענו?

בקשר לתקופות השנים, למה בדיוק אתה חושב שאני לא מודע לתקופה, הרי בכל גוף כתבה מופיעים גילאי הנפגעים

היות ואינך חשוד בעיני להיות בבחינת  'החי מכחיש את החי' אענה לך פעם אחד, מקוה שיספיק. כי חבל לחזור על אותם דברים. 

מדבריך ניכר שלא גרת בירושלים, ואם גרת בירושלים לא גרת באיזור שאנשי מחנה העדה החרדית גרים, או לא גרת שם באותם שנים. 
מדבריך ניכר שיחסית, לתקופה ההוא, שהמדובר היה בתוך מחנה העדה החרדית, היית צעיר לימים או כלל טרם לא נולדת.

אין לי ענין ללכלך כאן ולכן לא אביא דברים המוכיחים את הדברים המפורסמים לכל בר בי רב שזוכר.
יש לי ענין להסיר לזות שפתיים כאילו אנשים יראים ושלמים או כפי שמכנים אותם 'החרדים' חיפו כיסו וגוננו על המדובר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 14:50 לינק ישיר 

פלנטה כתב:

מפליא איך אנשים 'יודעים' כל כך עד כדי לקבוע ולהפריך אחרים, ואינם מעלים על דעתם שהם פשוט מעוררים גיחוך על 'ידיעותיהם'.

מי שמעורר גיחוך זה דווקא אתה
שאלתי אישית כמה חברים אם הם ידעו על כך עד היום והם אמרו שלא שמעו מעולם משהו בכיוון
אתה רוצה לבוא והכחיש ולומר שכן ידענו?

בקשר לתקופות השנים, למה בדיוק אתה חושב שאני לא מודע לתקופה, הרי בכל גוף כתבה מופיעים גילאי הנפגעים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 10:00 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אדם_ה1 כתב:

פלנטה כתב:
ציינתי פעם אחר פעם, וגם בתגובה זו - היה ידוע לכל, אבל ממש לכל המחנה!
כולם ידעו להזהיר ולהיזהר ממנו!

וכשאני אומר כולם - זה לא "האנשים שהיו בקרבתו", אלא כל המחנה ידע על כך.

איש_חשוב כתב:
רוב מוחלט של הציבור, 95%+ מעולם לא שמע על מעלליו, אני שמעתי לראשונה לפני כמה ימים כמו כל עם ישראל
לא יודע מה דיברו מפה לאוזן, אני מעולם לא משעתי וכך גם כל מי שדיברתי איתו בנושא

תחליטו כבר...

"כל המחנה"..
מיהם "כל המחנה"?
יש כמובן קבוצת דברנים פטפטני מקוואות שכל רז לא אניס מהם, אבל הציבור החרדי הרחב, ראשו ורובו אנשים פשוטים חסרי סמארטפונים, או שהם יושבים ולומדים, או שהם עוסקי כפיים, לא מתעסקים עם נייעס שלעיסתו כרוכה בניבול פה
לפחות אני ועוד כמה גולשים פה יודעים על עצמנו ש"לא כל המחנה ידע מהסיפור", אני יושב היטב בתוך עמי ומעולם לא שמעתי אפילו רמז בכיוון הזה.
אדרבה יעיד כאן כל אחד על עצמו אם הוא שמע על כך עד לפני שבוע.

חסרי סמארטפונים...
מה בדיוק ההבדל בין מחשב עם אינטרנט לסמארטפון?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 09:45 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

פלנטה כתב:

איש_חשוב כתב:
רוב מוחלט של הציבור, 95%+ מעולם לא שמע על מעלליו, אני שמעתי לראשונה לפני כמה ימים כמו כל עם ישראל

תחליטו כבר...

"כל המחנה"..
מיהם "כל המחנה"?
יש כמובן קבוצת דברנים פטפטני מקוואות שכל רז לא אניס מהם, אבל הציבור החרדי הרחב, ראשו ורובו אנשים פשוטים חסרי סמארטפונים, או שהם יושבים ולומדים, או שהם עוסקי כפיים, לא מתעסקים עם נייעס שלעיסתו כרוכה בניבול פה
לפחות אני ועוד כמה גולשים פה יודעים על עצמנו ש"לא כל המחנה ידע מהסיפור", אני יושב היטב בתוך עמי ומעולם לא שמעתי אפילו רמז בכיוון הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/3/2021 17:06 לינק ישיר 

סיכול ממוקד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2021 05:44 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:

פלנטה כתב:

איש_חשוב כתב:

תחליטו כבר...

"כל המחנה"..
מיהם "כל המחנה"?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מפרשיות המין החמורות בישראל או סיכול ממוקד ליהודה משי זהב?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.