בית פורומים בחדרי חרדים

האם ועד כמה הנציגים שלנו בכנסת עושים את תפקידם?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/3/2021 16:46 לינק ישיר 

עד כמה שידוע לי יש מספר מטרות לצורך בייצוג חרדי בכנסת כפי שאפרט.

שאלתי כאן, במידה ואכן המטרות הללו חשובים לך/כם בכמה תדרגו את הצלחתם (או לפחות השתדלותם) של הנציגים המכהנים היום בכנסת בכל אחד מהסעיפים הבאים.

וגם האם לדעתכם הם יכולים להתבצע לו הנציגים הלא חרדים היו מתמודדים על הקולות שלנו?

1) סיוע לעולם התורה בתקציבים למוסדות במלגות לאברכים ואולי גם לשמור שלומדי תורה לא יצטרכו להתגייס לצבא

2) לעסוק בצרכי הציבור, בדברים גדולים כמו דיור בר השגה, דרך דברים כמו הנחות בארנונה ועד לדברים קטנים כמו הנגשת שירותים ממשלתיים למי שאין אינטרנט וכדומה

3) צרכי הפרט – סיוע לאנשים פרטיים בשלל נושאים

4) הסברה, מטבע הדברים, בצדק או שלא, הראשונים שמוזמנים להסביר את הצד החרדי בתקשורת הם נושאי המשרות הפוליטיים (זה גם מה שקורה בשאר המיעוטים במדינה)

5) קדשי שמים שמירת הצביון היהודי בארץ

6) הצהרת נאמנות לתורה כפי שמטים משמו של החזו"א

7) לשמוע דברי חכמים (נשתברו קולמוסים הרבה בעניין זה לכן לא אפרט)

לצורך מחקר קטן (לא מקצועי ולא מייצג) אשמח מאוד לתשובתיכם המחכימות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 09:08 לינק ישיר 
פלדלפי

שרית560 כתב:
לאמר כתב:

שאלתי כאן, במידה ואכן המטרות הללו חשובים לך/כם בכמה תדרגו את הצלחתם (או לפחות השתדלותם) של הנציגים המכהנים היום בכנסת בכל אחד מהסעיפים הבאים.

וגם האם לדעתכם הם יכולים להתבצע לו הנציגים הלא חרדים היו מתמודדים על הקולות שלנו?

1) סיוע לעולם התורה בתקציבים למוסדות במלגות לאברכים ואולי גם לשמור שלומדי תורה לא יצטרכו להתגייס לצבא

2) לעסוק בצרכי הציבור, בדברים גדולים כמו דיור בר השגה, דרך דברים כמו הנחות בארנונה ועד לדברים קטנים כמו הנגשת שירותים ממשלתיים למי שאין אינטרנט וכדומה

4) הסברה, מטבע הדברים, בצדק או שלא, הראשונים שמוזמנים להסביר את הצד החרדי בתקשורת הם נושאי המשרות הפוליטיים (זה גם מה שקורה בשאר המיעוטים במדינה)

בשנת הקורונה חברי הכנסת החרדים כשלו ולא עשו כלום למען הציבור הרחב!!
ראה הסגר בבני ברק אומן מתווה בתי כנסת שושן פורים הסברה
ועוד ועוד!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

חברי הכנסת אכן לא מושלמים אבל הם עשו המון!! 
נכון שיש לנו ח"כ לעניני מירון וח"כ לעניני נאצים אבל יש גם חכים שעושים למען הציבור 
יש כלל ידוע בפוליטיקה - כששני הצדדים תוקפים אותך סימן שאתה עובד נכון.... 

החכים החרדים נלחמו בלי סוף מול מערכת שלימה שרצתה דבר ראשון לסגור את כל מה שלא חשוב בעינה שזה בתי כנסת \ישיבות ומול ציבור ענק שהתעלם לגמרי מהקורונה  אז אולי היו להם כשלונות אבל גם היו להם לא מעט הצלחות 

תפתחי את העיתונים החילונים\טלוויזיה של השנה האחרונה ותראי שם בדיוק כמה הם עזרו לחרדים... 

נ.ב מוזר שאנשים שטוענים שם הממשיכים האמיתיים של הרב ש"ך והחזו"א כ"כ מתנגדים לכניסה לממשלה... בעוד וכולנו שמענו את הרב שך תומך ממשלה העיקר להציל תקציבים לעולם התורה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 02:40 לינק ישיר 

לאמר כתב:

בשנת הקורונה חברי הכנסת החרדים כשלו ולא עשו כלום למען הציבור הרחב!!
ראה הסגר בבני ברק אומן מתווה בתי כנסת שושן פורים הסברה
ועוד ועוד!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2021 01:12 לינק ישיר 

התפקיד הבלעדי עיקרי שלהם זה 6 וגם 1.
בלי 6 לא היו מתירים בכלל להשתתף בבחירות, ועל הדרך כבר אפשר גם לסייע ל-1. כל השאר, זה רק בראש שלכם. התרגלתם שלעיתים, אם אפשר ואם הם מוכשרים לכך וכו' - הם גם עוסקים בזה. אבל זה ממש לא היעוד שלהם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/3/2021 17:09 לינק ישיר 

וְהָרְשָׁעִים כַּיָּם נִגְרָשׁ כִּי הַשְׁקֵט לֹא יוּכָל

עצם הדבר שיהודי שומר תורה ומצוות יושב על המקום שבלעדיו היה שם רשע עם אג'נדה ויכולת של חילול כל הקודש והיקר הוא כבר הרווח הכי גדול.

כל השאר בונוס

כמובן שאני דורש הרבה בונוסים ולא מסתפק עם הנ"ל, אבל זה לבד סיבה מספקת להצביע למען מפלגה חרדית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/3/2021 16:57 לינק ישיר 

שכחת מטרה מאוד מאוד חשובה: שימור העוני.
יעשו הכל בשביל זה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/3/2021 16:55 לינק ישיר 

תשלחו את הילדים למוסדות על טהרת הקודש, ולא תצטרכו לנציגים בכנסת הטמאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/3/2021 16:51 לינק ישיר 

תגיד תודה על מה שיש ותתפלל שיהיה טוב יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם ועד כמה הנציגים שלנו בכנסת עושים את תפקידם?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר