בית פורומים בחדרי חרדים

מרים פרץ או יצחק הרצוג, בעוד עשרה ימים הבחירות לנשיאות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/5/2021 00:06 לינק ישיר 
מרים פרץ או יצחק הרצוג, בעוד עשרה ימים הבחירות לנשיאות

במי אתם תומכים ?
מי לדעתכם ינצח ?

תודה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 19:21 לינק ישיר 

אז שלפחות יצביע לנכון, צועקים ימין, בית משפט, התיישבות צעירה, ובכל זאת בוחרים במי שהיה שמאלני כל חייו, ואחר כך מתפלאים למה הימיני הופך לשמאלי כשמקבל תפקיד, מזכיר את הספרדים שמכניסים את בניהם לישיבות של יוצאי אשכנז,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 14:12 לינק ישיר 

נתניהו מבין שאין לו רוב ולכן הוא מעדיף לא להתבזות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 19:28 לינק ישיר 

חבל שהליכוד לא לומד מהטעויות של ביבי, כל מי שהוא בחר בו, בסוף דפק אותו, שיעןר קטן באמונה היה מלמד את ביבי, שאם כבר אתה ממנה תמנה את האיש הנכון, ואם נגזר שתדפק, לפחות עשית בחירה נכונה. מרים פרץ ישרה בוודאי יותר מבוזי. מקווה שהיא תעשה מהפך ותבחר, זה הרי הכל מאחורי הקלעים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 19:11 לינק ישיר 

muki28 כתב:
מה הסיבה שהליכוד לא הציע מועמד משלו?

מסיבה פשוטה: אם נתניהו יורשע ובוזי יחון אותו, העם יקבל ת'זה בצורה הרבה יותר יפה מאשר נציג ליכוד שיחון אותו, וזה כלל לא בטוח שאיש ליכוד ירצה לחון את נתניהו  שנית, הדוקטרינה של הליכוד בזמן הזה היא :שאם ביבי לא יכול להיות נשיא בזמן הזה,  אז אף אחד מהליכוד לא יהיה.  כך גם עם ראשות הממשלה.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 23/05/2021 19:30:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 18:58 לינק ישיר 

מה הסיבה שהליכוד לא הציע מועמד משלו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 18:39 לינק ישיר 

אין ספק שלאחר הכנת השטח שהרצוג עשה בכמה מגזרים זכייתו מובטחת. אתן לכם דוגמה קטנה: זוכרים את אילה חסון בבית ר' חיים קנייבסקי מי דיבר אז עם אילה? בוזי, בוזי היה שם כדי לספר על גדולתו של ר' חיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 18:08 לינק ישיר 

יו_טיוב כתב:

דרעי נמצא במלכוד
מצד אחד היא מרוקאית מעדות המזרח ומצד שני היא אישה ?

בסופו של דבר אם יחליט לתמוך בהרצוג הוא יפיל את זה על חכם שלום כהן ''ועשית ככל אשר יורוך''

מה הבעיה לבחור באישה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 16:12 לינק ישיר 

תומך בבחירתה של מרים פרץ, לו רק בגלל שהיא שומרת תורה ומצוות באופן גלוי,

ומעדיף שמאלני (לאלה שפוחדים שהיא תשמיל את עצמה) שומר תורה ומצוות, משמאלני שאינו שומר תורה ומצוות.

ולו תהיה ימניה, ותמשיך בישרותה והיה זה שכרינו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 15:41 לינק ישיר 

כל ח״כ שיצביע לבוז׳י הרצוג לנשיאות, דור 30 לעסקנים, ולא למרים פרץ, בוגד ברצון העם וצריך לעשות הכל בשביל לסיים את הקריירה שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 15:22 לינק ישיר 

הלוואי ולא היה צריך לבחור אף אחד מהם, ושמוסד הנשיאות המיותר והבזבזני הזה היה נסגר, אך זה המצב כעת, והבחירה היא בין 2 הדמויות הללו.
עם כל הכבוד למרים פרץ אני לא חושב שהיא מתאימה, והדרך היחידה שלה "להצליח" בתור נשיאה זה רק אם היא תעקוף את רובי ריבלין משמאל, ואז התקשורת תאתרג ותחבק אותה.
באשר לבוז'י הרצוג, אין לטעות בכך, מדובר בשמאלני לכל דבר ועניין אף שבשנים האחרונות הוא קצת נזהר בלשונו בכדי להבטיח את תמיכת הח"כים בו לנשיאות. 
יש לי תחושה (והלוואי ואני טועה) שלאחר שיתמנה לנשיאות נשמע ממנו רבות (בניגוד לשתיקתו בחקירות המשטרה), ונתניהו והימין יאכלו לא מעט קש ממנו (כמו עוד הרבה מינויים של ביבי שבסוף סבל מהם).

כמו שזה נראה בוז'י הרצוג הולך להיות הנשיא הבא של מדינת ישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 15:09 לינק ישיר 

אכן בנוגע ליחידה הנ"ל לעולם לא נדע למה נחשף שם ואשר הביאו להבין את הנס הגלוי במדינה שקיימת שבעים שנה בין שבע מאות זאבים.
אבל בלי ספק הוא היה ראוי שם לאימון רב שכן בתקופת כהונתו הארוכה (99-01) כמזכיר הממשלה המוצלחת ביותר בתולדות מדינת ישראל הוא היה עסוק בעיקר בפרשת העמותות וזכור בנאמנותו הרבה בה לאדונו המבריק עד כדי שתיקה אילמת. ושאר פעולותיו המפוארות מפורטות כאן:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 14:46 לינק ישיר 

הוא שירת ביחידה 8200 וכן היה מזכיר הממשלה, כך שהוא בוודאי נחשף לחומרי מודיעין סודיים המאשרים תובנה זו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 13:26 לינק ישיר 

בוז'י הרצוג בעת הצגת מועמדותו:
 "ההיסטוריה המשפחתית הפרטית שלי והניסיון הציבורי רב השנים שאני מביא עימי, לימדו אותי לעולם לא לראות את נס קיומה של מדינת ישראל כדבר המובן מאליו"
מישהו יודע להצביע על ניסיונו הציבורי רב השנים שהביא אותו לתובנה הזאת?!

תוקן על ידי מכמונת ב- 23/05/2021 13:46:49

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 02:19 לינק ישיר 

אני בעד מרים אבל בוז'י יבחר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2021 01:53 לינק ישיר 

יש לנו כבר טראומה מנשיאים ימניים.
עדיף כבר שמאלני

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מרים פרץ או יצחק הרצוג, בעוד עשרה ימים הבחירות לנשיאות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.