בית פורומים בחדרי חרדים

כנראה שכל הציבור החרדי ישלמו על סיפור השחיתות של הגורים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/6/2021 19:14 לינק ישיר 
כנראה שכל הציבור החרדי ישלמו על סיפור השחיתות של הגורים

מה שהציבור החרדי כבר סבל ויסבול מהשחיתות של הגורים אני לא יודע אם מישהו יכול בכלל לשער, אבל עכשיו המצב גרוע פי כמה, ממשלת השינוי יגידו לליצמן או שאתה תומך בנו או שבבצ'יק בכלא 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/6/2021 12:32 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
מי שבתוך דבריו הוא מנסה לשכנע אותי שהוא לא שקרן, אני בטוח שהוא שקרן. מי שהניק שלו איש חשוב אני בטוח שהוא לא חשוב.
אתה מציג את עצמך כאיזה "מזמור שיר", כולם יודעים שאתה לא מזמור שיר. 
אתה צודק אתה 'איש חשוב' בדיוק כמו שאני 'מזמור שיר'
הוא מנסה לצייר שרק אנשי ר' שאול שונאים את גור, בזמן שלא חסרים שונאים לגור, ובצדק.
כל מי ששונא את גור, תומך בר' שאול.
השקר הראשון שלך
הוא מנסה לצייר שרק שני גורים הם מושחתים, בו בזמן שלא חסרים בגור מושחתים כידוע.
אשמח אם תצביע לי היכן כתבתי שיש רק שני גורים מושחתים
השקר השני שלך
הוא מנסה לשכנע אותנו שצריך חקירה ושופט, ופס"ד, שהגורים מושחתים, כאילו שאף אחד לא יודע שמספחים לעצמם שטחי ציבור למעלה מכל צדק והיגיון, ולכן אין זה פלא שלא רק מה שרואים הם עושים. 
נא לדייק, כתבתי ספציפית על שני הנאשמים הנ"ל שצריך דרישה וחקירה לפני שפוסקים את דינם
לפי השמועות, דרישה וחקירה הם כבר עברו מספיק, עכשיו העו"ד שלהם צריך כסף כדי 'לסדר את העניין' 
הוא מראה צדקנות מעושה כאילו שלא איכפת לו שגונבים אותו וחומסים אותו,
עוד לא קבעו שהם גנבו וחמסו, עצרו אותם בחשד, זה למה לא איכפת לי
הרי אתה אומר שלא אמרת שיש רק שני גורים מושחתים, אלא אתה מודע שיש יותר, אז למה כואב לך ששונאים מושחתים?
ולכן אני לא מאמין לך שאין לך קשר לשני הצדדים 
מצידי תכו אחד את השני עד זוב דם ותעלמו לנו מהעיניים, פשוט לא בא לי בטוב שאתה פוסק את דינם של השנים ומכליל פה את כל קהילת גור
אתה מוזמן לעקוב אחרי ההודעות שלי ולראות מה עוד כתבתי על גור..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 19:50 לינק ישיר 

onig2 כתב:

רציף כתב:
איך הופכים את כל הגורים למושחתים !
שנאת חינם !
פה זה פורום חרדי ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

הופכים ?? .email-autocomplete-ext { display: none; direction: ltr; text-align: left; z-index: 99999999; font: 14px arial, sans-serif; background: #fff; padding: 1px; line-height: 25px; box-sizing: content-box; border: solid 1px #ccc; position: absolute; white-space: nowrap; left: 0; top: 0; right: auto; box-shadow: 0 1px 3px 0 rgba(0,0,0,.2), 0 1px 1px 0 rgba(0,0,0,.14), 0 2px 1px -1px rgba(0,0,0,.12); } .email-autocomplete-ext .email-complete-value { cursor: pointer; padding: 2px 10px; letter-spacing: 1px; color: #222; transition: background 0.2s; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-value:focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-value.focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit.focus { background: #eee; outline:none; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value span { display: inline-block; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value .suffix { letter-spacing: 1px; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit { cursor: pointer; padding: 0px 15px; transition: background 0.2s; text-align: right; color: #777; font-size: 13px; line-height: 22px; border-top: solid 1px #ececec; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit a { color: #777; text-decoration: none; }

כן, הופכים.
כל גור הם מושחתים ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 18:06 לינק ישיר 

onig2 כתב:

הופכים ?? .email-autocomplete-ext { display: none; direction: ltr; text-align: left; z-index: 99999999; font: 14px arial, sans-serif; background: #fff; padding: 1px; line-height: 25px; box-sizing: content-box; border: solid 1px #ccc; position: absolute; white-space: nowrap; left: 0; top: 0; right: auto; box-shadow: 0 1px 3px 0 rgba(0,0,0,.2), 0 1px 1px 0 rgba(0,0,0,.14), 0 2px 1px -1px rgba(0,0,0,.12); } .email-autocomplete-ext .email-complete-value { cursor: pointer; padding: 2px 10px; letter-spacing: 1px; color: #222; transition: background 0.2s; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-value:focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-value.focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit.focus { background: #eee; outline:none; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value span { display: inline-block; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value .suffix { letter-spacing: 1px; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit { cursor: pointer; padding: 0px 15px; transition: background 0.2s; text-align: right; color: #777; font-size: 13px; line-height: 22px; border-top: solid 1px #ececec; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit a { color: #777; text-decoration: none; }

漢字(漢字/漢字)是用來書寫中國語言的文字。聖經在 多年前演變而來。中國文字的最早記載可追溯到公元前 1200 年左右的商朝繁榮時期。書面語言是一個統一的因素,因為即使不同的中國語言之間有相似之處,但在言語上卻不能相互理解。它也用在日語中,在有限程度上也用在韓語中。在過去,它甚至用於越南語寫作。

傳統上,漢字寫成從右到左從上到下的縱行,但今天的漢字大多是從左到右的橫線,雖然有時仍然是從上到下,有時甚至從右到左。每個字符代表一個聲音,通常沒有單詞或想法(語素);由於這些標誌以不同的語言使用,因此它們會根據語言或方言以不同的形式表現。但是,在中文(或韓文)中使用時,它們總是單音節的。漢字中的每個符號都可以有多種不同的含義,許多符號根據其含義甚至有不止一種發音形式。

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 16:45 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 16:36 לינק ישיר 

רציף כתב:
שנאת חינם !
פה זה פורום חרדי ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 16:25 לינק ישיר 

שנאת חינם !
פה זה פורום חרדי ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 02:49 לינק ישיר 

מזמור_שיר כתב:

מי שבתוך דבריו הוא מנסה לשכנע אותי שהוא לא שקרן, אני בטוח שהוא שקרן. מי שהניק שלו איש חשוב אני בטוח שהוא לא חשוב.
הוא מנסה לצייר שרק אנשי ר' שאול שונאים את גור, בזמן שלא חסרים שונאים לגור, ובצדק.
הוא מנסה לשכנע אותנו שצריך חקירה ושופט, ופס"ד, שהגורים מושחתים, כאילו שאף אחד לא יודע שמספחים לעצמם שטחי ציבור למעלה מכל צדק והיגיון, ולכן אין זה פלא שלא רק מה שרואים הם עושים. 

הרב שאול אלתר לא שונא אף אחד גם את בכירי גור נדלן!!
גור נדלן קיבלו ביושר את התדמית הגרועה שלהם!!
ואת הניכור ועוינות שיש לציבור החרדי בארץ ובעולם נגדם !!
ההתנהגות מול בלעז כאילו שהם עובדים אצלם והסיפור עם הבחירות בירושלים ועוד ..
אנכי ולא יהיה לך!! במיטבו !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2021 01:26 לינק ישיר 

מזמור_שיר כתב:
אתה מציג את עצמך כאיזה "מזמור שיר", כולם יודעים שאתה לא מזמור שיר.
כל מי ששונא את גור, תומך בר' שאול.
אשמח אם תצביע לי היכן כתבתי שיש רק שני גורים מושחתים
נא לדייק, כתבתי ספציפית על שני הנאשמים הנ"ל שצריך דרישה וחקירה לפני שפוסקים את דינם
עוד לא קבעו שהם גנבו וחמסו, עצרו אותם בחשד, זה למה לא איכפת לי
מצידי תכו אחד את השני עד זוב דם ותעלמו לנו מהעיניים, פשוט לא בא לי בטוב שאתה פוסק את דינם של השנים ומכליל פה את כל קהילת גור
אתה מוזמן לעקוב אחרי ההודעות שלי ולראות מה עוד כתבתי על גור..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 23:40 לינק ישיר 
פספסת משהו חשוב מאוווווווודדדדד, ידידי. גשייד גם בכיר בעזרה למרפא

לה''ו. ונעצר עמו גם בכיר של מחברת תרופות. איני חושב שיש קשר אבל התקשורת תעשה מזה מטעמים...
וזה יהיה נזק לארגן החסד הענק שעוזר לכווווווווולם. :-(

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 21:07 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 20:40 לינק ישיר 

פתאום הוא לא נציג החרדים? פתאום הוא איש בפני עצמו ? מטעם מי הוא במשרד הבריאות? ומי נותן במה וגושפנקא למנחם גישייד? הוא לא מייצג אותנו בטור חודשי או שבועי בידיעות אחרונות או בהמודיע? סתם בן אדם מהשורה? 
ברור כשמש שהם באשר הם ולאו דווקא כגורים יסבו לנו נזק רב, דבר שיריץ את ליצמן לחיקו של בנט. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 20:24 לינק ישיר 

מזמור_שיר כתב:
מה שהציבור החרדי כבר סבל ויסבול מהשחיתות של הגורים אני לא יודע אם מישהו יכול בכלל לשער, אבל עכשיו המצב גרוע פי כמה, ממשלת השינוי יגידו לליצמן או שאתה תומך בנו או שבבצ'יק בכלא 

אני רואה כאן איש של ר' שאול, שמנסה להכפיש את כל חסידי גור
שתי חסידי גור (אולי) סרחו, איך הוא מתבטא - "השחיתות של הגורים"
שלא לדבר על כך שהוא כבר שמע את הראיות שפט ויש לו כבר פס"ד ביד

איך זה שאנשים מבינינו שונאים את חלקינו יותר מהחילונים?

גילוי דעת, אין לי קשר לשני הצדדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 20:23 לינק ישיר 
ירו_שלמי

תם_יושב כתב:
כבר החלטת שיש ממש בתיק הזה?
בדרך כלל תיקים כאלו מתחילים בקול תרועה רמה ומתפוגגים בלא כלום.

עורבא פרח? לרוב לא ניתן להוכיח, לא זכור לי הרבה תיקים שהתגלו באמת כעורבא פרח..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 19:53 לינק ישיר 

גם אני חושב שזה ייגמר בסוף כעורבא פרח...   אבל הוא העלה כאן נקודה אחרת, שעד אז יסחטו את ליצמן..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2021 19:50 לינק ישיר 

כבר החלטת שיש ממש בתיק הזה?
בדרך כלל תיקים כאלו מתחילים בקול תרועה רמה ומתפוגגים בלא כלום.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כנראה שכל הציבור החרדי ישלמו על סיפור השחיתות של הגורים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר