בית פורומים בחדרי חרדים

חכם ספרדי: "אם יכניסו את האשכנזים בספר היוחסין לא עשינו כלום עדיף כך".

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/6/2021 00:40 לינק ישיר 
חכם ספרדי: "אם יכניסו את האשכנזים בספר היוחסין לא עשינו כלום עדיף כך".

חכם ספרדי, מגדולי הרבנים בשיחה שלא לציטוט אמר: "אם יכניסו את האשכנזים בספר היוחסין לא עשינו כלום עדיף כך".
מה קורה פה?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 29/06/2021 01:07:15

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 18:23 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
לה''ו. אני בעד חופש הדיבור, אז שיטענו גם שהשמש בצורת משושה. וכמובן שלי יש את חופש הביטוי.
אבל, למה רוב הרבנים ושאר עשירי עדות המזרח, מתעקשים לשלוח את בניהם ובנותיהם הקדושים והתעורימ ללמוד אצל הכוזרים?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

אולי כדי לעודד את ילדי הכוזרים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 13:52 לינק ישיר 
הספרדים הנ''ל טוענים שהאשכנתוזים הם כוזרים...

לה''ו. אני בעד חופש הדיבור, אז שיטענו גם שהשמש בצורת משושה. וכמובן שלי יש את חופש הביטוי.
אבל, למה רוב הרבנים ושאר עשירי עדות המזרח, מתעקשים לשלוח את בניהם ובנותיהם הקדושים והתעורימ ללמוד אצל הכוזרים?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 11:59 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
בספר מנחת יהודה להמקובל רבי יהודה פתייה מבגדאד (ויש שהוציאו את הספר בשם 'רוחות מספרות' ונכדו המקובל הרב בצרי לא ניחא ליה בשם זה) הוא כותב שבזמנו (לפני כמאה שנה) היו כמה וכמה דיבוקים שנכנסו באנשים ונשים וציערום, ופ"א עיכב את הרוח שעסק בתיקונו, ושאל אותו, איך זה שיש לכם שליטה על בני ישראל פה בעיר, וענה לו הרוח, תדע הרב, שיש פה בעיר הרבה פסולים, שהאנשים הולכים מחוץ לעיר כל ימי השבוע לעבוד בשדות, והנשים שנשארות לבד בביתן חוטאות עם הישמעאלים ומתעברות מהן, ע"כ 

עכשיו לכו תעשו ספר יוחסין, הספרדים בכלל בבעיה האם הם יכולים להיכנס לספר היוחסין, מאחר והרב עובדיה הכי בגיורי צה"ל
אם הרב עובדיה זצ"ל הכשיר גיורי צה"ל אז לספרדים לא אמור להיות בעיה עם הגיורים של רבני הערים. או שהיום היו צועקים עליו: תוריד את הגלימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 11:35 לינק ישיר 
שמיםפתוחים

פלדלפי כתב:
לךתדע1 כתב:
חכם ספרדי, מגדולי הרבנים בשיחה שלא לציטוט אמר: "אם יכניסו את האשכנזים בספר היוחסין לא עשינו כלום עדיף כך".
מה קורה פה?
חכם אשכנזי מגדולי הרבנים בשיחה שלא לציטוט אמר: "אם יכניסו את הספרדים בספר יוחסין אסור לעבור את המכסה של 30 אחוז אחרת לא עשינו כלום" 

שקרן!

תוקן על ידי שמיםפתוחים ב- 29/06/2021 11:37:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 11:27 לינק ישיר 
פלדלפי

לךתדע1 כתב:
מה קורה פה?

חכם אשכנזי מגדולי הרבנים בשיחה שלא לציטוט אמר: "אם יכניסו את הספרדים בספר יוחסין אסור לעבור את המכסה של 30 אחוז אחרת לא עשינו כלום" 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 11:24 לינק ישיר 

אולי הוא ספרדי אבל הוא רשע.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 11:04 לינק ישיר 

אולי יש לך סבא פלאחי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 08:32 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 07:59 לינק ישיר 

ברך נח ובניו שנאמר ויברך אותם אלהים במתנותיהם והנחילם את כל הארץ, ברך לשם ולבניו שחורים ונאים והנחילם את כל ארץ נושבת, ברך לחם ובניו שחורים כעורב והנחילם חוף הים, ברך ליפת ובניו כלם לבנים ויפים והנחילם מדבר ושדות, אלה הנחלות שהנחילם. (פרדר"א, כד).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2021 01:30 לינק ישיר 

בספר מנחת יהודה להמקובל רבי יהודה פתייה מבגדאד (ויש שהוציאו את הספר בשם 'רוחות מספרות' ונכדו המקובל הרב בצרי לא ניחא ליה בשם זה) הוא כותב שבזמנו (לפני כמאה שנה) היו כמה וכמה דיבוקים שנכנסו באנשים ונשים וציערום, ופ"א עיכב את הרוח שעסק בתיקונו, ושאל אותו, איך זה שיש לכם שליטה על בני ישראל פה בעיר, וענה לו הרוח, תדע הרב, שיש פה בעיר הרבה פסולים, שהאנשים הולכים מחוץ לעיר כל ימי השבוע לעבוד בשדות, והנשים שנשארות לבד בביתן חוטאות עם הישמעאלים ומתעברות מהן, ע"כ 

עכשיו לכו תעשו ספר יוחסין, הספרדים בכלל בבעיה האם הם יכולים להיכנס לספר היוחסין, מאחר והרב עובדיה הכי בגיורי צה"ל

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חכם ספרדי: "אם יכניסו את האשכנזים בספר היוחסין לא עשינו כלום עדיף כך".
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר