בית פורומים בחדרי חרדים

ליברמן:צריך לדון על הטיסות לאומן. שר הבריאות:ליברמן צודק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/7/2021 14:35 לינק ישיר 
ליברמן:צריך לדון על הטיסות לאומן. שר הבריאות:ליברמן צודק

ליברמן בממשלה: שמעתי שיש כוונה להביא שוב להוציא טיסות לאומן. צריך לתת על זה את הדעת
שר הבריאות ניצן הורוביץ: שר האוצר צודק בעניין הזה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2021 21:21 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:
נו, היה ברור שיתנו לכל החילונים לחגוג את "חג אוגוסט" המקודש כדי ליפול אח"כ על כבשת הרש ולעשות סגרים והגבלות בחגים שלנו. (וכמובן שעוד חודשיים ישדרו בכל מהדורות החדשות כל טיש או מכירת ארבעת המינים, אבל לא יזכירו את התורות המפוצצים והמחדלים בנתב"ג)

ולא שאני בעד טיסות לחו"ל בר"ה או אי-שמירת הגבלות כשצריך, אבל האיפה ואיפה הזאת מהאנטישמיים האלה כ"כ שקופה..

חבל שחג הקרבן לא נופל בתשרי, הייתי רוצה לראות את בנט הסמרטוט מונע עלייה להר הבית מרבבות מוסלמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2021 20:01 לינק ישיר 

אני שמעתי שיש כוונה להוציא טיסות לברלין, וינה, לונדון, ניו יורק, פריס, קפריסין - מחר בבוקר.
אה, זה לא החרדים המגעילים, שמדביקים את כל המדינה באבעבועות השחורות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2021 19:25 לינק ישיר 

שיסעו לעיד אל אומן וכל השערים ייפתחו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2021 19:11 לינק ישיר 

נו, היה ברור שיתנו לכל החילונים לחגוג את "חג אוגוסט" המקודש כדי ליפול אח"כ על כבשת הרש ולעשות סגרים והגבלות בחגים שלנו. (וכמובן שעוד חודשיים ישדרו בכל מהדורות החדשות כל טיש או מכירת ארבעת המינים, אבל לא יזכירו את התורות המפוצצים והמחדלים בנתב"ג)

ולא שאני בעד טיסות לחו"ל בר"ה או אי-שמירת הגבלות כשצריך, אבל האיפה ואיפה הזאת מהאנטישמיים האלה כ"כ שקופה..

חבל שחג הקרבן לא נופל בתשרי, הייתי רוצה לראות את בנט הסמרטוט מונע עלייה להר הבית מרבבות מוסלמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2021 18:09 לינק ישיר 

נתקלתי כבר בקריאה להגיע
בהקדם לאומן, כדי לא לפספס
את אומן ראש השנה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ליברמן:צריך לדון על הטיסות לאומן. שר הבריאות:ליברמן צודק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר