בית פורומים בחדרי חרדים

הרב וייס זימן אליו את מערכת 'בקהילה' ו..

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/11/2003 01:23 לינק ישיר 
הרב וייס זימן אליו את מערכת 'בקהילה' ו..

הגר"א וייס זימן אליו את מערכת 'בקהילה' לפגישה והעניק שיחה מיוחדת לעיתון, על רקע הפרשה של השבוע שעבר.

מה אמר?

אה. כדאי לקרוא את 'בקהילה' של מחר...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2003 14:54 לינק ישיר 

ואני הקטן מוסיף שאלה

רק לפני שבוע התבשרנו שאלמוני הטעה את הרב וייס וקיבל ממנו היתר ללכת לבית משפט

ואילו השבוע טוען הרב וייס שרב לא יכול לתת היתר כזה אלא רק בי"ד

והדברים זועקים עד השמיים אם אי אפשר לתת כזה היתר איך הוא נתן אותו?
ואם הוא לא נתן כזה היתר למה לא יבואו אלה שאמרו שהטעו אותו ויבקשו סליחה מאותו פלוני?

וכי תאמר הבי"ד של הרב וייס התיר לו...
אז מה? כ"כ קל להטעות בי"ד?

בקיצור אני מחכה להסברים...

כל שרוח הבריות נוחה הימנו רוח המקום נוחה הימנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2003 00:20 לינק ישיר 

ואני הקטן שואל:

א. הרב וויס הולך להקים בי"ד לדיני ממונות, לצורך כך הוא מזמין את עורכי "בקהילה" ועושה "פרומו" לבית הדין שלו, תוך השתלחות באנשים שאין הוא יודע את סיפורם?.....

ב. הרב וויס הנכבד עמד פעם לדין באחד מבתי הדין הרבניים הקיימים? לו כן, היינו שומעים "זמירות אחרות".

ויש גם ג. ו-ד.
אבל מפני חילול ה' אשים מחסום לפי....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 23:26 לינק ישיר 

גרייני
אני יתרגם לך.
אילו דברי שור הבר היו שקר וכזב ועלילה שפלה, הרי שטיפוס ישר דרך ונקי כפים כמו צבי ביאליסטוצקי, לא היה בא לעולם.
ומשזה בא לעולם, הרי שדברי שור הבר אינם אלא דוגמית קטנה ממה שמתרחש במוסדות ה**** אלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 23:02 לינק ישיר 

שור הבר - אם אפשר בקשה קטנטנה:

לתרגם את המילים אשר כתבת לעברית פשוטה - אתה יודע יש כאן לא רק אינטלקטואלים יש כאן גם פשוטי עם - כמוני למשל שלא מבינים רבע מילה מהכתוב בתגובתך!

תודה

ממני ענווה, חסודה וצנועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 22:29 לינק ישיר 

אני עומד לכתוב כאן דברים נוראים:

לא עכברא גנב אלא חורא גנב, ולצערנו חלק גדול מבתי הדין שלנו, מתנהלים ללא מינימום של צדק ויושר, כפופים לחלוטין לשיקולים פוליטיים וקהילתיים למיניהם, ומכירים פנים במשפט בניגוד לדת תורה.

באמתחתי כמה סיפורים מזעזעים ומחרידים על עיוות דין בוטה של בתי דין "חשובים" ואכמ"ל מפני חילול השם, כך שייתכן שלפעמים רק בבית משפט יש סיכוי לקבל פסק דין צודק בענייני ממונות, ולפני שהרב אשר וייס, שהוא אדם מוערך לכשעצמו, מנסה לתקוף את בעלי הדין שפונים לערכאות, יואיל נא בטובו להתחקות מדוע אלו מחפשים את הצדק במחוזות זרים, לבושתנו הרבה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 22:24 לינק ישיר 

פנטון, שמעתי שהוא הסתכסך אם ... בגלל... אתה הרי מכיר אותו מצוין, אז תשאל אותו אם כל השמועות נכונות, ומה התוכניות העתידיות שלו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 22:20 לינק ישיר 

נו, אתה מסתלבט עלי?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 22:18 לינק ישיר 

היום בבוקר זה היה שיחת היום ב"איצקוביץ".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 22:11 לינק ישיר 

ומי אמר שהוא עזב?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 19:50 לינק ישיר 

אולי מאן דהוא יודע מדוע הכתב המוכשר ביותר צביקה יעקבזון עזב את 'משפחה', האם יש לזה קשר לפרשיה הנוכחית, והאם הוא עובר לעיתן אחר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 17:53 לינק ישיר 

שאלה למנהלי הפורום ובראשם היו"ר. דוד 10 עד 120.
אין איזה תקנונצ'יק האוסר לכתוב כותרת שאינה קשורה לתוכן האשכולינה?
לו נחת חייזר בפורומינו וקורא את הכותרת, היה סבור שהרב וויס הוציא פסק הלכה מרעיש, ובחר לו את העיתון הכי חשוב ביקום כדי להעביר דרכו את המסר.
אותו חייזר שיקרא את האשכול ויעלעל מעט באשכול ההוא שעסק בדרמה ובמשפט ובסודות הכי אפלים בבראנז'ה, יבין שבסך הכל מדובר במכה מתחת לחגורה שבקהילה הכניס למשפחה.

חכו חכו לשבוע הבא.
פרק ג' בסדרת "המכסחים".
כתבה מאת אגרנביץ על עיתונאים חצופים שמבטלים את הרב וויס מלימוד תורה.
ומה יהיה פרק ד'?
לבקהילה הפתרונים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 17:14 לינק ישיר 

חגית, מה זה כל הדיבורים האלו על יומלדת?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 16:43 לינק ישיר 

ומפני חטאינו...
אכן המקורות שמצטט הרב וייס אומרים הכל...
ונשאלת השאלה הכיצד דברים כה ברורים וחריפים לא הספיקו ומדוע הרב וייס צריך להתראיין בעיתונות בכזה עניין???
כנראה שכשמשלמי המשכורות החרדיים ( למשל ) מוצאים להם כר נרחב בבתי הדין הרבניים על מנת להתל ולאמלל את עובדיהם העניים והמסכנים חושבים הללו שיד הערכאות התקיפה תציל את העשוקים
ו"להציל עשוק מייד עשקו" אף זו מעיקרי הדינים המנוים בחושן משפט

ויזכנו הקב"ה ללמד רק זכות על עם ישראל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 15:28 לינק ישיר 

זה מאמר נורא חשוב מה שאמר הרב וייס (דרך אגב , האם הוא מאותה משפחה של הרב טוביה וייס מהבד"צ?) כי באמת זה מאוד נפוץ כל זה שיש בתי משפט. ואני מעיד שבאמריקה זה הרבה יותר גרוע מפה ואולי כדאי לתרגם ולשלוח גם לשם כי זה דברים נוראים שהוא רשע מי שעושה את זה ועוד דברים נוראים.

עוד דבר שאני חושב יש טעות במה שהוא אומר באמצע " לחצוב להם בארות" ואני חושב שהוא מתכוין לפסוק שכתוב שם בורות. אבל אולי אני לא צודק ויש פה מומחים שיודעים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2003 15:08 לינק ישיר 

מאידך זה אני.

לא ליפקין ולא דודי!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב וייס זימן אליו את מערכת 'בקהילה' ו..
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.