בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

נתן אנשים, מי הוא?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/2/2004 19:06 לינק ישיר 
נתן אנשים, מי הוא?

נמאס מידי שבוע לפתוח את "משפחה" ולראות איך נתן אנשין כותב שטויות והבלי רוח במדורו הפרבוקציקיוני השבוע הנקרא "עמדה".
לפני מספר שבועות הוא תקף את הנשים שלובשות פאות (שלדעת הרבי מחב"ד, אין בעיה עם זה) לאחר שבוע הוא כתב על גיהינום וכו'...
שבוע אחרי הוא כתב עמוד שלם שכולו - רכילות ו'ירידות' על העיתונאי מ"בקהילה" קובי אריאלי,

עד מתי יהיה זה לנו למוקש
חייבים לטפל בזה דחוף!!! הטקסט שלך כאן

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 00:12 לינק ישיר 

שום טיפול. פשוט לבטל את המנוי על משפחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 01:15 לינק ישיר 

נתן אנשין הוא יהודי יקר שבעבר היה כותב בהמודיע תחת השם נתן קוטלר (הוא פשוט גר ברחוב קוטלר בירושלים), וכמו"כ תחת השם נ. בן אברהם (הוא פרסם אז בהמודיע את הסדרה שיצאה גם בספר "דמויות ירושלמיות).
באותה תקופה, הוא נחשב כתחקירן מעולה וכסופר מצוין.
לאחר שפרש מהמודיע (מסיבה לא ידועה, ואולי מישהו יחכים אותנו בענין), משפחה לקחו אותו ושדרגו את מעמדו להוגה דעות ואיש רוח.
אין הוא לנו למוקש כפי שטוען הכותב הנכבד, אלא אדם המוכרח למלא טור מידי שבוע בשבוע ולהשתדל לחדש משהו שיקפיץ את הקורא.
אחרת הוא מכלה לריק את ממונם של משלמי משכורתו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 02:44 לינק ישיר 

את תפקידו הוא מבצע נאמנה, דעותיו נידונות בפורומים השונים, אשכול זה נכתב עליו, והרייטינג של משפחה עולה ועולה.

תגידו אתם, הוא לא שווה את המשכורת שלו ????

זו מטרת משפחה, הרייטינג,
ואצלינו יש להם רייטינג גבוה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 13:51 לינק ישיר 

זה שהמעומד של גרמניה אמר לפני כמה שנים שהוא מכחיש את השואה, זה גם העלה לו את הריטינג
ואז מה?
אנרנו משכורת, נכון? ובכן אצל "משפחה" ההצלחות (והרייטנג, אמרנו?..) מתורגם למנויים.
אני מכיר אישית חמשה אברכים שעזבו אותם לאחר השטויות שהחוליגאן הזה כתב על חובשי הפאות.

הוא לא יודע לכתוב יפה!
הוא לא בעל-הוגה דעות!
הוא לא חכם ומבין!
הוא הדיוט שנפל על הראש

תוקן על ידי - מנחם_הסופר - 19/02/2004 13:54:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 20:23 לינק ישיר 

מנחם, תתבייש לך על השפה שלך,,חוליגן"., אני מבקש שתתנצל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 20:24 לינק ישיר 

אולי לא צריך לתקוף את הכותב אלא את הדעה, לאחרונה מתרבים באתרים ויכוחים מי הוא? ומה הוא? כותב הדעה, ומתחמקים מויכוח לעצם הדעה.
{לידיעה בלבד, אנשין הוא ירושלימער ברעסליבער, אשתו לפי זכרוני חובשת פאה עם כובע}
זייט געזונט!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2004 20:36 לינק ישיר 

גרפיקאיחרד, אם כל הכבוד אני לא מוכן להתנצל.

אם הייתה בידי האפשרות הייתי שופך עליו עוד כמה מנות גדושות.

ואני רוצה להבין, אתה נותן יד לאדם שלוחם ברבי מליובאוויטש זי"ע??? רחמנא ליצלן, תתבייש לך!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/5/2011 21:52 לינק ישיר 

מותר ליהודי להביע עמדות, גם אם הם לא נוחות לך. ומי שכותב נגד הפאות של היום, אפילו הרבי   יחזיק לו טובה. תראה ב"מראות קודש" (אם אתה חבדנ"יק) איזה פאות לבשו אז (רק לפני 40-50 שנה) ותשווה להיום...  כל הנורמליים שבחב"ד גם כן מודים שלא לזה כיוון הרבי. אלא לגבי מצב רוחני מסויים שהיה אז.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > נתן אנשים, מי הוא?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר