בית פורומים מישקיי ניוז

פעם הוא היה קמב"ץ העדה היום הוא רמטכ"ל.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/2/2004 08:03 לינק ישיר 
פעם הוא היה קמב"ץ העדה היום הוא רמטכ"ל.

זעקה לעולם ה"נאור"

יהודה משי-זהב

אתמול, בעמדי עם חבריי מתנדבי זק"א ועם משפחות נפגעי הטרור מול בית הדין הבינלאומי בהאג, כשברקע אוטובוס הפיגוע, אוטובוס קו 19 שהבאנו במבצע לוגיסטי מסובך, שבו נהרגו 11 איש ונפצעו עשרות, הרגשתי שאני זועק את זעקת האמת. זעקת האמת שזעקנו מספרת את האמת על הטרור האיום והנורא שאני וחבריי מזק"א חווים במשך כארבע שנים, את האמת על הקורבנות: ילדים שרצו להגיע לבית הספר בשלום, יהודים שחזרו מתפילה בכותל המערבי, איש או אישה שהיו בדרכם לעבודה ובמקרה עלו לאוטובוס הזה. אני זועק זעקת אמת מהלב אל עולם הקורא לעצמו נאור, ומנסה להסביר להם שמה שקרה לאוטובוס קו 19 שהם רואים כאן בהאג, הוא בדיוק אותו הדבר שקרה אמש בירושלים בקו 14, שבו קיפדו עוד שמונה אנשים חפים מפשע את חייהם. מנסה להסביר שהפיגוע הוא לא רק סטטיסטיקה, והקורבנות הם לא רק סטטיסטים. העולם ה"נאור" הזה הוא עולם שאינו מבין את חוצפתם של הטרוריסטים השפלים, שיום לאחר מעשה טרור נוסף בירושלים, אין להם שום בעיה להופיע כ"קוזאק הנגזל" ולנסות להושיב אותנו - קורבנות הטרור - על ספסל הנאשמים. העולם ה"נאור" אינו מבין שטרור הוא טרור. שהטרור שמשתולל בישראל הוא אותו טרור שמתרחש בניו-יורק, ברוסיה, בסעודיה. שטרוריסטים הם אנשים שפלים שמטרתם לקפח חיים של אנשים שלווים. שאין שום טיעון פוליטי או הצדקה כלשהי לטרור.
אבל ידוע גם ידעתי שאני זועק בשם האמת האחת והיחידה, בשם 935 ההרוגים שבהם טיפלו מתנדבי זק"א. בשם ההרוגים והפצועים ממסעדת סבארו, שביניהם היתה גם משפחה מהולנד - משפחת סחיווסחורדר - שקיפחה את חייה.
בשם משפחת שבו ממושב איתמר, שבה רצחו המחבלים בדם קר אמא ושלושת ילדיה. בשם הנערים והנערות בשיא פריחתם שנרצחו בדולפינריום. זאת האמת האחת והיחידה. ואת האמת הזאת איש לא ייקח מאיתנו, גם לא עולם הקורא לעצמו "נאור ".
הכותב הוא יו"ר זק"א

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 09:59 לינק ישיר 

לא, היום הוא פוליטיקאי. וזה בסדר.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-25/2/2004 13:30 לינק ישיר 

פעם גורנישט תמיד גורניש!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 22:13 לינק ישיר 

פעם הוא אהב אקשן היום הוא אוהב אקשן!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 23:13 לינק ישיר 

הצינה שיש בשעות בין הערביים בהר-הרצל, גורמת לחלק מהאנשים להפוך את עורם.

או שזה תופעת לוואי שנובעת מזיקוקי דינור?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2004 23:59 לינק ישיר 

הכסף יענה את הכל...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > מישקיי ניוז > פעם הוא היה קמב"ץ העדה היום הוא רמטכ"ל.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר