בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

העיתונאי רון מיברג יערוך ספרי מתח בעם עו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/5/2004 15:14 לינק ישיר 
העיתונאי רון מיברג יערוך ספרי מתח בעם עו

רון מיברג יערוך סדרת מתח חדשה בעם עובד

בשלב הנוכחי מדובר בארבעה ספרים, כולם מהקאדר המודרני של ספרות המתח האמריקאית

רז יובן, מעריב

איזה כיף. התחום המוזנח, משום מה, של ספרות המתח המתורגמת מקבל פוש: הוצאת עם עובד יוצאת בסדרת ספרי מתח חדשה בעריכת רון מיברג.

בשלב הנוכחי מתוכננים ארבעה ספרים, כולם, לדברי מיברג, ''מהקאדר החדש והמודרני של ספרות המתח האמריקאית. מדובר בסופרים היותר בולטים בתחום שמעולם לא תורגמו לעברית''.

את הסדרה יפתח ''סודות אל-איי'', של ג'ימס אלרוי, מבכירי סופרי הפשע שהקדיש את ספרו לאמו שנרצחה. ''סודות אל-איי'', שיצא גם כסרט בכיכובה של קים בסינג'ר, מתמקד בקנוניית פשע בלוס אנג'לס של שנות החמישים.

אחריו יצאו לאור ''דרך קנה הסוף הסגולים'', של ג'יימס לי ברק, ''השעה הכחולה'' מאת טי ג'פרסון פרקר, ו''מלאך חבלה'' של רוברט קרייס.

''כולם סופרים פוריים ונחשבים, עד כדי כך שהם חרגו מהגטו של ז'אנר ספרות המתח המאופיינת והם מופיעים כספרות לכל דבר, שהיא גם במקרה ספרות מתח'', מספר מיברג. ''מה שאומר שסגנון הכתיבה והאיכות שלהם נחשבים מאוד בביקורות האמריקאיות, כולם רבי מתח היסטריים וכל אחד מארבעת הסופרים תמיד מושווים לריימונד צ'נדלר ודשיאל האמט''

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2004 14:48 לינק ישיר 

מתאים לו חבל"ז. אני הייתי מכניסה אותו כדמות בספר מתח. המגפייםםםםםם.... חולצת הג'ינסססססססס...... המשפטים האלה האינסופיים........ אמאל'ה.

למען האמת, אודה ולא אבוש: האיש כותב לטעמי. קשה שלא לחייך כל הזמן מול העיתון כשקוראים את השנינויות שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > העיתונאי רון מיברג יערוך ספרי מתח בעם עו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר