בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

השדרן נתן זהבי וח"כ יאיר פרץ משלימים...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/5/2004 18:21 לינק ישיר 
השדרן נתן זהבי וח"כ יאיר פרץ משלימים...

פשרה בין נתן זהבי לח"כ פרץחבר הכנסת מש"ס יעלה לשידור ביום שלישי ויתנצל בפני ניצולי השואה על ההשוואה בין היועץ המשפטי לאייכמן. פרץ: "בזה נראה את הפרשה מחוסלת"
זוהר ישראלהושגה פשרה בסכסוך המתוקשר בין ח"כ יאיר פרץ (ש"ס) לשדרן "רדיו ללא הפסקה" נתן זהבי: פרץ יתנצל בשידור בפני ניצולי השואה ומשפחותיהם - וזהבי, אם נוסח ההתנצלות ירצה אותו, יחדל מההתקפות עליו.
תקציר האירועים: זהבי הושעה משידור ע"י הרשות השנייה לאחר תקופה של מספר חודשים בה גידף את ח"כ פרץ. זאת, בעקבות דברים שאמר פרץ על היועץ המשפטי אליקים רובינשטיין שתואר על ידו כ"גרוע יותר מאייכמן ומהיטלר". לאחר ביקורת ציבורית קשה שהוטחה בו חזר בו פרץ מדבריו וטען שהם נאמרו "בעידנא דריתחה". בתגובה, הצמיד זהבי לגידופיו כלפי פרץ את המילים "בעידנא דריתחה". בעקבות כך פנה פרץ בתלונה למשטרה ולרשות השנייה בגין "הסתה והעלבת עובד ציבור" - וזהבי הושעה מתוכניתו למשך שבוע.זהבי, שחזר היום (א') להגיש את תוכניתו "זהבי עצבני", יעלה ביום שלישי הקרוב לשידור את ח"כ פרץ, וזה יתנצל בפני ניצולי השואה ומשפחותיהם על דבריו כלפי רובינשטיין. מ"רדיו ללא הפסקה" נמסר כי "פרץ פנה למנכ"ל התחנה עידו מור וביקש לעלות לשידור ולהתנצל. זהבי הבהיר כי רק אם דברי ההתנצלות של פרץ יאמרו באופן ראוי ומעורר אמון, הוא יניח פרשה זו מאחוריו, אחרת ימשיך בדברי ביקורת נגד ח"כ פרץ".
ח"כ יאיר פרץ אמר ל-ynet כי "התנצלתי על הדברים האלה מלפני עידן ועידנים, ואני הולך להבהיר בשידור את הדברים ולומר שחזרתי בי מהדברים שאמרתי". על חילופי האיחולים בינו לבין זהבי אמר פרץ כי הוא "לא מתכנן להיכנס לעבר, אנחנו בזה נראה את הפרשה מחוסלת מכל הכיוונים".
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2917345,00.html

ותקציר הפרקים הקודמים...


זהבי: "לא יסתמו לי את הפה"השדרן שהושעה ע"י הרשות השניה לאחר שתקף את ח"כ יאיר פרץ לא מתכוון להירגע: "הוא ההוכחה שמוצא האדם מן הקוף"
זוהר ישראל"ההשעיה לא תסתום לי את הפה", כך אומר נתן זהבי שדרן "רדיו ללא הפסקה" ל-ynet בראיון ראשון לאחר החלטת הרשות השנייה להשעותו לשבוע מהשידור .זהבי הושעה לאחר שח"כ יאיר פרץ מש"ס התלונן נגדו במשטרה וברשות השנייה בגין הסתה והעלבת עובד ציבור. זהבי מתנגח בפרץ בחודשים האחרונים, לאחר שפרץ כינה את היועץ המשפטי לממשלה לשעבר אליקים רובינשטיין "גרוע יותר מאייכמן והיטלר", ולאחר מכן חזר בו בעקבות ביקורת ציבורית נוקבת ואמר כי הדברים נאמרו "בעידנא דריתחה". מאז מקפיד זהבי לתקוף את פרץ בתוכניתו "זהבי עצבני" על בסיס קבוע - ובין היתר אמר עליו "יימח שמו" – תוך שהוא מצמיד לגידופים את האמירה "בעידנא דריתחה".
"לצערי, הרשות השנייה עשתה לעצמה חיים קלים והעבירה לתקשורת הודעה יבשושית שלא ניתן היה להבין ממנה למה הם מעיפים אותי לשבוע הביתה", אומר זהבי, "הם לא ציינו שההשתלחות שלי בפרץ נובעת מאמירתו המכוערת והאינפנטילית כלפי היועץ המשפטי לממשלה לשעבר אליקים רובינשטיין בדצמבר האחרון. כשרובינשטיין ביקש להסיר את חסינות של פרץ על עבירת מרמה וזיוף (על פי החשד - פרץ השיג את תוארו האקדמאי באמצעות הגשת עבודה של תלמידה מצטיינת, אולם נתפס משום ששכח לשנות את הטקסט ללשון נקבה), ואז אמר עליו פרץ שהוא 'גרוע מאייכמן והיטלר'".
לדברי זהבי, "מבלי להצטנע, נטלתי על עצמי להיות לפה לאלה שנפגעו בשואה או שהם דור שני לשואה. קיבלתי – בלי להגזים – מאות טלפונים ופקסים של אנשים שבכו בגלל האמירה של פרץ. מבלי להיות במצב של עידנא דריתחה, פרץ הוא הסמל והדוגמה הקלאסיים לקביעה הנחרצת של דרווין שמוצא האדם מן הקוף".זו לא האמירה הפרובוקטיבית הראשונה שלך, גם את ח"כ שאול יהלום תקפת בזמנו, ההשעיה לא תרתיע אותך מעט?"ההחלטה של הרשות השנייה לא תסתום לי את הפה, כל עוד פרץ נמצא בכנסת ומבזה את בית הנבחרים, ו-119 הח"כים שם לא עוזבים את האולם כשהוא נכנס, כולל השרים שחלקם מגיעים ממשפחות שנפגעו בשואה. הם בושה למדינת ישראל. אילו באמת הייתי עושה מעשה שלא ייעשה, אולי הייתי מוריד טונים. אבל תחשוב – אם נגיד יוסי שריד היה אומר על עובדיה יוסף שהוא יותר גרוע מאייכמן והיטלר – היו הורגים אותו. לפרץ זה עבר בשקט".את רצועת השידור של זהבי בשבוע ההשעיה החליטו ב"רדיו ללא הפסקה", במעין צעד מחאתי, לא למלא עם שדרן קבוע, אלא להזמין מאזינים וסלבריטאים להביע את עמדתם בשידור חי – במיוחד על השעייתו של זהבי - בפורמט של הייד-פארק רדיופוני.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2913108,00.htmlדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-1/5/2020 00:32 לינק ישיר 

מה נסגר עם הבחור הזה נתן זהבי הוא רוצה שישרפו אותו אטיאסיט מסכן באמת עצבנידדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > השדרן נתן זהבי וח"כ יאיר פרץ משלימים...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר