בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

אריה גולן הפגין כשעל בגדו מדבקת דגל אש"ף

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/5/2004 16:44 לינק ישיר 
אריה גולן הפגין כשעל בגדו מדבקת דגל אש"ף
מצורף קובץ

אריה גולן, שדר בכיר ברשות השידור, המשדר את יומני הבוקר של רשות השידור הממלכתית במדינת ישראל, הפגין במוצאי שבת בכיכר רבין בתל אביב כשעל דש ביגדו מדבקה של גוש שלום עם דגל אש"פ ולידו שוחר השלום אורי אבנרי.

לא מתקבל על הדעת ששדר בכיר ברשת ב' של קול ישראל, האוסרת על עובדיה להשתתף בכל אירוע פוליטי, מגיע להפגנת השמאל בכיכר רבין הקוראת לממשלת ישראל לצאת מעזה, ולהזדהות הזדהות מלאה עם אנשי השמאל הקיצוניים ביותר. אריה גולן המגיש את יומני הבוקר של רשת ב', הדביק על דש ביגדו מדבקה של גוש שלום ועליה דגל אש"ף ולצידו ניצב אורי אבנרי שאמר אין ספור פעמים, כי הוא יהיה המגן החי בגופו על רב הרוצחים יאסר ערפאת.

אריה גולן, מבכירי שדרי הרדיו בישראל, ללא בושה וללא חשש כי מישהו עלול לתקוף אותו, פורש את חסותו על אנשי השמאל הקיצוניים ביותר.

אמור נא אריה גולן לעם ישראל המשלם אגרה לרשות השידור, האם אתה באמת שדרן אובייקטיבי היכול לשבת באולפן החדשות ולהעביר ידיעות באופן אובייקטיבי, או שאתה יושב באולפן על תקן של נציג השמאל הקיצוני ותפקידך לנגח ולהמאיס על ישראל את החלוצים, המתנחלים ואנשי הימין האוהבים ומוקירים את ארץ ישראל.

בשיחה טלפונית שקיימתי עם אריה גולן וביקשתי את תגובתו. ראשית שאלתי את אריה גולן האם הוא היה בהפגנה והאם הוא פגש שם את אורי אבנרי, אריה ענה לי ואמר, כי אכן הוא נפגש במוצאי שבת עם אורי אבנרי, הוא לא ידע כלל על התמונה שצולמה. הוא הסביר לי כי הוא הגיע להפגנה ופגש שם הרבה חברים ובין השאר הוא פגש את אורי אבנרי, "נעמדתי לצידו של אורי אבנרי והוא הדביק לי על דש ביגדי מדבקה שאפילו אני לא יודע מה היה מודפס עליה, מתוך נימוס לא הורדתי את המדבקה ולאחר שנפרדנו הורדתי את המדבקה" האם אתה יודע שעל המדבקה היה מודפס דגל אש"פ וגוש שלום? "תבין, לא רציתי לפגוע באורי, על צווארו היו מדבקות רבות והוא הדביק לכל מי שהוא פגש".

פנינו עם תלונתנו למיכי מירו מנהל חטיבת החדשות בקול ישראל וביקשנו ממנו הסבר על התופעה הבלתי מתקבל על הדעת. מיכי השיב לנו כי אריה גולן הסתובב בהפגנה כפי שהוא מסתובב גם בהפגנות אחרות, מיכי לא רואה בכך דבר חמור.

ואנו שואלים האם לבכיר השדרים בקול ישראל, מותר להסתובב להנאתו בהפגנה כה מוצהרת ומדוברת של השמאל, האם רשאי בכיר השדרים של קול ישראל לשאת על דש ביגדו מדבקה עם דגל אש"פ, אותה רשות המאיימת על חיינו יום יום ושעה שעה.

http://www.katif.net/ro_new.php?id=4735

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-20/5/2004 23:56 לינק ישיר 

אינני נמנה על חסידיו הגדולים של אריה גולן, זחוח-דעת שמאלני שנהנה לקום מוקדם בבוקר ולהתפלל יומן. בכל זאת, דומני שמביא הידיעה עשה עמו עוול.

לכתב תקשורת מותר להיות בהפגנה, גם אם הוא מתמוגג למדי מעצם קיומה. זה לא דבר שנוגד כלל אתי כלשהו, עדיין.

אשר למדבקה - דומני שניתן לקבל את ההסבר שנתן גולן עצמו.

אין דרכנו לפתוח בציד-מכשפות, כפי שנוהגים אנשי התקשורת מעבר למתרס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2004 11:01 לינק ישיר 

אריה גולן - עוד אוביקטיבי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > אריה גולן הפגין כשעל בגדו מדבקת דגל אש"ף
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר