בית פורומים בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת

הפורום ראוי להספד?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/6/2004 22:44 לינק ישיר 
הפורום ראוי להספד?

הודעתו של תולעת שני, בפורום השכן:

חזרתי הערב לביתי הקט ובקשתי לנוח מעמל יומי בקריאה קלה של העיתון עליו אני מנוי לאחר כבוד. העיתון בה"א הידיעה.

פתחתי את העמוד הראשון ומשק כנפיו של מלאך המוות הכה לי בפנים. הכותרת הראשית: " כקש"ת אדמור מראחמיסטריווקה זצוק"ל" . והכותרת העליונה השמאלית: הגאון הצדיק רבי יצחק שלמה אונגר זצוק"ל. שתי הידיעות תופסות את כל החלק העליון. החלק התחתון של העמוד הענק מוקדש למודעות אבל על שני האישים הדגולים.

ואף לא מילה על כל נושא אחר שעמד על סדר היום מאז סגירת הגליון הקודם ביום חמישי בלילה. רק אוי לנו כי הושברנו

חס וחלילה לזלזל בכהוא זה בכבודם של הנפטרים,אבל האם יורשה לנו לשאול האם אלו הדברים היחידים העומדים בראש סדר יומם של כל הקוראים. האם אין כאלה, כמותי למשל, שמתענינים גם בדברים אחרים ומשלמים דמי מנוי כדת וכדין.ואני לא מתכון , חלילה, לנצחון של יוון על פורטוגל ביורו 2004, אלא על הצהרות ראשי החמאס על תוכניותיהם לאחר הנסיגה מעזה ועוד כמה דברים שישפיעו על חיינו בזמן הקרוב.

ונפשינו בשאלתינו מהעורכים נכבדים. כשאתם מסדרים את העמוד הראשון תחשבו גם על כלל הקוראים.

בברכת יקיצו וירננו שוכני עפר בב"א.

נ.ב ידוע לי שמקומו של האשכול בפורום התקשורת אך לפי מספר הצפיות והתגובות שם דומני שגם הוא ראוי כבר להספד.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2004 07:39 לינק ישיר 

הכותרת שנתת מתאימה בול לפורום עתונות תקשורת
לצערי מוכרחים להגיע למסקנה שפה לא הצליח. קורה.
זה נהיה בית קברות לידיעות חשובות לפעמים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים עיתונות ותקשורת > הפורום ראוי להספד?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר